16212
Battlefield 2142
  • raykrepsz
    #15091
    Ádám mertünk nagyot álmodni
  • zeoos
    #15090
    Nyugi gyerekek! Nem kell allandoan felkeverni ugyan azt a szart ... szerintem ezt a csalas elnevezesu bilit tegyuk mar felre.
    Van most ez a Battlefield WAR Tournament 2009. bajnoksag, inkabb erre kellene gyurni es minel tobben benevezni az esemenyre!
    (utana lesz majd eppen eleg alkalom a fekalia dobalgatasra ... de most inkabb vegyunk peldat a OLIMPIA-k szellemisegebol, a versenysorozat idejere tessek felfuggeszteni az ellensegeskedest)
    Ezeket a tisztessegtelen viselkedeseket mar ezerszer kiveseztuk, a bizonyitas dolgaban pedig felajanlottam a kozremukodesemet (es ez mindenkire vonatkozhat) ... ne itt veszekedjunk, ulljunk ossze jatszani es ne szocsatazzunk tovabb (ez mar kicsit kezd olyan telefonbetyarkodasra hasonlitani ... ezt pedig mar annak idejen is utaltam, amikor reneszanszat elte ez a fajta stilus)
  • TweaX
    #15089
    liquivent
    ...ezt a témát szerintem hagyjuk, ha valakit bannol a pb és nem csal annak van annyi esze hogy felveszi a kapcsolatot az evenbalance.com-mal és rendezi...
    másrészről az AIMBOT-ot elég nehéz összetéveszteni, ha mégis ilyenért bannol és mégsem használt aimbot-ot az illető akkor ez azt jelzi hogy megpróbált valamit turkálni a játék rendszerében amit ezzel díjazott a pb...

    egyébként meg...miért ne lehetne ennyi csaló? kisebbségi komplexusuk van, azt hiszik ezzel jobbak lesznek akárkinél és a többi...
    ha pedig jól megnézted egy rakás ember több szeróról is bannolódott és az mind külön eseménynek számít, így több bejegyzés készül róla a szégyenfalon

    lelkiismeret nevét büszkén felvállaló egyén...vicces nézni hogy égeted magad, azt sem tudom ki vagy te meg jössz a hegyi beszédekkel aminek...lássuk be semmi értelme, de ha ennyire unatkozol nyissunk egy spam topicot és ott kiélheted magad ha erre gerjedsz
  • AdambanHun
    #15088
    hol van itt nyolc csapat?
  • zeoos
    #15087


    I, Lebonyolítás
    A bajnokság 2 napos lesz, amelynek várható időpontja október 24-25!
    Résztvevő squadok számát 8-ban maximalizáljuk. A csapatok kieséses rendszerben küzdenek egymással. A jelentkezet 8 csapatot első körben véletlenszerűen sorsoljuk össze amely a bajnokságot megelőző péntek este fog megtörténni. A jelentkezet csapatok között megkülönböztetjük a 4 erősebb és a 4 gyengébb squadot. Annak érdekében hogy az első körben véletlen esetben ne a két legerősebb squad csapjon össze.
    Ezenkívül még az egyes küzdelmek pályái is véletlenszerűen lesznek kisorsolva.

    II. Warok menete
    A csatákat clan módban fogjuk lebonyolítani, conquest mappokon,flag to flag módban. Tehát csak zászlótól zászlóig lehet haladni.
    Minden egyes csata 20 perces időkorláttal lesz indítva. 1 forduló 2 pályán lesz lebonyolítva.
    A csapatok mind a két pályán egy támadásban és egy védekezésben vesznek részt. A 4 menet után az a győztes aki a több győzelmet szerezte. Egyenlőség esetén a lepörgetések száma a döntő. Ha ez is egyezik akkor a ticketek száma dönt.
    Amennyiben az egyik oldal eléri a 3 győzelmet, a szerverbíró döntése hogy a 4. Kört is engedi elindítani. Mérlegelés legfőbb szempontja hogy rendelkezésre áll-e elegendő idő.

    III. Pályák
    A bajnokság a következő pályák kis /16-os/ verzióján lesznek megrendezve:

    - gibraltar
    - cerbere
    - tunis
    - berlin

    IV. Szerver
    A bajnokság elött a 818 Clan warserver-en van lehetőség a gyakorlásra. Ezen a szerveren és a PTD_HU szerveren fog lezajlani bajnokság.

    Tehát gyakszerver:
    818 Clan warserver
    jelszó: a jelentkezet squadok vezetői emailben kapják meg.

    V: Menetrend:
    1 nap – október 24, szombat
    A nyolcaddöntő küzdelmei:
    A két szerveren egymás után 2 összecsapás lesz. Első forduló 19:00- 21:00ig a másik 21.00-23.00-ig
    Kezdés: 19:00- kor a közzétett párosításokon és szerveren. A szerveren legkésőbb 18:50-kor mindenkinek jelen kell lennie. A megadott pálya és oldal beállítását követően 19:05-ig el kell kezdeni az első csatát. Ennek és a tiszta küzdelem felügyeletére 1 szerverbíró lesz jelen a szerveren. A második forduló párosításainak 20:50-21:00 óra között kell fellépniük a szerverre.

    2.nap – október 25, vasárnap
    A negyedöntők – dontő küzdelemi
    Kezdés a 2 szerveren egyszerre 19:00-kor.
    A döntő- 21:00-kor


    VI: Ellenőrzés
    Mind a két szerveren futni fog a battle rekorder, így a csatákat bárki végig követheti utólag bárkinek a szemszögéből. Ahol valamilyen csalás merül fel kivizsgáljuk. Csalás esetén az adott klán azonnal ki lesz zárva a bajnokságból.
    Ezenkívül a szerveren is lesz bíró.
    Minden klánnak kötelezően TS-en kell lennie hogy a szerverbírók ellenőrizni tudják a kommunikációt a tagok között.

    VII: Nevezés
    - 5 fős csapatok jelentkezhetnek
    - minimum 4 tagnak magyarnak kell lennie
    - egy klán több csapatot is indíthat
    - több klánból is van lehetőség összeverbuválódni erre az alkalomra
    - egy játékos csak egy csapatban vehet részt a bajnokságon.

    A nevezés nem jelent automatikus indulási jogot!
    Minden jelentkezést egyenként elbírálunk!

    Jelentkezés módja:
    Klán neve:
    Squad:
    1 email cím: amire elküldjük a szerver jelszót.

    Jelentkezés helye:
    A www.818clan.eu fórum, 818 War Bajnokság – Jelentkezés topicjában!

    Határideje:
    2009.10.18.

    VIII: Szükséges programok:
    Clan mod 3.02
    http://www.bf2142.se/clanmod/

    JELENTKEZNI ITT !!!

    ..................................................................

    ***** http://www.818clan.eu/ *****
    Aprobb valtoztatasok meg elkepzelhetoek, de a lenyegi resz kialakult. Honlapunkon naprakeszen tajekozodhattok mindenrol, uzenofalunk es publikus forumunk nyitva all az erdeklodok elott. Hajra-hurra fiuk/lanyok es "kislanyok" ... lehet edzeni es a temetesrol is van ido meg gondoskodni
  • A Stranger
    #15086
    Ja én sem a ptd-re írtam a dolgomat, tudom, hogy most a hun4ce van benne meg még páran...erre nem tudok mit mondani...talán vki talált vmi "ügyes" programot és megmutatta barátainak oszt bumm... :D
    Amúgy néztem, hogy különböző szerverekről volt a ban, szóval egy szerverre megint nem lehet ráfogni a dolgot.

    PB offos dolgot csak azért írtam poénból, mert már lassan egy pb on szervere alig tud pár magyar felmenni...
  • zeoos
    #15085
    Amugy szerintem bevihetned valamelyik 576KByte-os uzletbe (minden plazaban van) ... ugy gondolom siman kitennek a polcra ... mondasz egy barati arat, megszorzod kettovel (az eladonak meg felajanlod, hogy feleztek).
    De a kozpontjuk is fogadokepes lehet ujpesten az Arpad uton, talan meg a honlapjukra is kiteszik (siker eseten akar meg sorozatgyartasrol is lehet szo mas jatek kapcsan is ... lassan itt a karacsony).
    Viszont ezt a marketing otletet azonnal levedetem ... a jutalekomat pedig majd hozhatja a penzes-postas
  • zeoos
    #15084
    Majd megemlitem a hetfeju-sarkany baratomnak ... amint latszik ugy is minden fejen mas-mas sityakot hord



    Nem baj, ha csak a mesebeli Fabatkaval tud fizetni?



    Amugy egyebkent tok szupi "kulup" ... csak ajanlani tudom mindenkinek

    (ne aggodj zsuskoo ... vegso esetben a WAR Tournament szabalyaiban eloirjuk, hogy formaruha/vedofelszereles hasznalata kotelezo nehai tanaromnak a fosulin amugy is volt egy orokervenyu mondasa mielott terepre mentunk: "Elvtarsak! Tyityak nelkul nincs haboru!" )
  • zsuskoo
    #15083
    absolutte egyedi. csak most csak itt csak...csak
  • Carloska
    #15082
    komoly cucc :)
  • zsuskoo
    #15081
    http://images.netbag.hu/20090909/11054674303.jpg
    ha valakit érdekel lehet licitállni még 3 db van belőle. monnyuk 100 ft-ról, kb 1 hétig, oszt majd döntök.
  • zsuskoo
    #15080
    Gyilok... Cselszövevény... Kaki...
  • JohnConnor
    #15079
    Volt ilyen kapitány is asszem James Hook volt a neve aztán később lett Game-s Hook , biztos ő is átlátott mindenen
  • Carloska
    #15078
    jó bocs nem akrtam félre írni
  • liquivent
    #15077
    lehet én értettem félre, de akkor rosszul lett megfogalmazva amit írtál.
    ha elnéztem, akkor bocs.
  • Carloska
    #15076
    Azért ne legyél már hülye ilyen kijelentésel nem dobáloztam én semmivel hanem amit találtam azt írtam be ...
    és aztse mondtam hogy chaeter lennél vagy valaki az lenne faszért kell engem basztatni? mikor én senkire nem mondtam itt soha egy rossz szót se

    te kérdezted mi aza game hook én meg írtam hogy átlátsza falon ha azt használja valaki






  • liquivent
    #15075
    köszönöm a válaszokat, de azt hiszem egy kis félreértést kell eloszlatnom, nem nekem van problémám ezzel a game hook dologgal, hanem a ptd public fórumon felmerült egy kérdés, hogy miért dob ki valakit szinte az összes szerver?
    (és nem, nem a cheater ptd -ről van szó, hanem a hun4ce pár targjáról és még jópár másik magyar emberről.
    kicsit utánanéztem és azt találtam a pbbans -on, hogy legalább 10 magyar figura lett megfogva ugyanezzel a problémával, ezért érdekelne a dolog.
    Nem pedig azért, mert átlátok a falon, (Carloska). Igazi magyar mentalitás megint, egyből dobálózni, úgy, hogy az okát sem tudod, miért tettem fel a kérdést. Gratulálok!!!
    Szóval engem nem azért érdekel a dolog, mert bárkire is rá szeretném verni, hogy csaló, hanem azért, hogy segítsek kideríteni, mi ez a tömeges probléma...
    Gyuree-nak csak annyit szeretnék a régen elhangzottakhoz kapcsoltaban ezen új dolog kapcsán, hogy mint azt láthatjuk mégsem tökéletes ez a pbbans...vagy ennyi csaló lenne? nem hinném....szóval, ahogy most is téved (nagy valószínüséggel, úgy tévedhetett régebben is)
  • JohnConnor
    #15074
    Hát igen ha csak úgy összeb@szva nekiállnánk warozni az nagyon jó lenne, és szerver is csak úgy a levegőből röppen felénk... komolyan mondom mintha nem tudnátok semmiről "várhatóan szeptember utolsó, esetleg október első hétvégéinek valamelyikén lesz megtartva" ezt így egy az egyeben kivettem a nyilvános szövegből. Elkészült a szabályzat kiegészítés és rábólintás alatt van, ami a héten szerintem kihirdetésre is kerül. Nem kell egyből mindent leírni, mintha üres szóbeszéd és hasba beszélés lenne...
  • zeoos
    #15073
    Talan erdemes lefuttatni a punkbuster szervizprogramot ... letoltheto: INNEN !!!
    De van egy masik valami (?) amit valojaban fogalmam sincs mire valo, de talan erdemes kicsit utanajarni: EZ IS EBBEN A TEMAKORBEN JOTT ELO (regisztralni kell) ... valojaban meg nem tudom pontosan ez utobbi mi a loszar (most toltom le en is).
  • zeoos
    #15072
    Liquivent!
    Hatalmas englis tudasommal es a google sajat/beepitett forditasaban olvasgatok kulfoldi forumokat a "game hook #125003" temakorben.
    Legtobben csak a sotetben tapogatoznak, de olyan lehetosegek merultek fel idaig: kemprogram a hatterben, MP3 lejatszo csatlakoztatasa a gephez, DX9 problema, in-memory coach vagy egyeb 3rd party add-on (ezt marhara nem ertem), de felmerult meg valami antivirus lehetoseg is.
    Annyi fele lehetoseg - annyi felvetes, hogy szerintem tenyleg a legegyszerubb egyenesen az evenbalancenak szegezni a kerdest.

    (mondjuk erdekes am Japan oldalon kutakodni Google forditasban )
  • zeoos
    #15071
    TweaX-Gyuree!
    En meg abbol a generaciobol valo vagyok, aki megtartja a szavat. Ha megigerem, hogy ott leszek egy idopontban, akkor az ugy is fog tortenni. Ezen oknal fogva nincs is mobilom, mert gyulolom amikor az utolso pillanatban felhivnak, hogy bocsi de kozbejott valami. Tehat ha valakivel megbeszelek valamit, akkor vagy idoben es joval elobb szolok ha meg sem ernek ra, vagy ami sokkal jobban elkepzelheto, inkabb szabadda teszem magam ... ezzel is prioritast adva a fontosabb dolgoknak.
    Tehat: tokeletesen megfelelo elintezesi mod, ha Te magad kitalalsz egy szamodra idealis idopontot es irsz egy E-mailt ... en mindent megteszek, hogy elsobbseget elvezz a "hataridonaplomban" ... jelolj meg egy helyszint es ha nem jelzem vissza, hogy az idopont veletlenul meg sem jo, akkor bizton szamithatsz a megjelenesemre. (a mostani hetvege nem eppen a legmegfelelobb mert Borsodba hivtak bulizni, de meg errol is lemondok a kedvedert, ha pont ez lenne a Neked legidealisabb idopont).
    Ne felejtsd el, hogy Te magad ajanlottad fel a lehetoseget !!!
  • zeoos
    #15070
    Nem tudom mi lesz ebbol a megnezheto jatekbol, mert ugy erzem elbeszelunk egymas mellett ... ha bekapcsolom az MSN-t Gyuree nem elerheto, ha irok neki csak elnezest ker es mondja, hogy majd megbeszeljuk ... amikor meg itt az Sg-n szolok hozza (#15052), akkor semmi reagalas. Mondjuk korulbelul erre szamitottam es sajnos csak erosodni latszik a sejtesem. Pedig sajnalom a dolgot, mert reszemrol lenne esely az ugy tisztazasara.

    WAR tournamenttel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy lassacskan alakul a dolog: szerverunk most mar startra kesz, a szabalyok es versenykiiras szerkesztese tortenik eppen ... vegul mar csak a legmegfelelobb idopont megtalalasan kell agyalni (en az oktober 23-ai hosszuhetveget vetettem fel lehetosegkent). Minden esetre megnyugtatok mindenkit, hogy minden aktualis, szervezodhetnek a csapatok, gyakorolhattok nyugodtan hiszen belathato idon belul megtortenik az esemeny.
    Ha Gyuree-val addig nem fog tisztazodni a csalasosdi, akkor sajnos en nem veszek reszt a megmozdulasban (amit egyreszrol nagyon sajnalnek, masreszrol viszont a tolem fuggetlen okoknal fogva igen csak ideges leszek es persze egyertelmuve valik szamomra, hogy a csalas tema eldolt a pb-lista nelkul is)

    "liquivent" ERRE A CIMRE !!! irjal az evenbalancesoknak ... nem kell hozza nagy angoltudas, eleg ha csak leirod a kodszamot sok kerdojellel es par nap mulva fognak valaszolni ... ha nem egyertelmu szamukra a hiba oka, akkor leirjak mit csinalj, milyen adatot kuldjel el nekik es vegul konkret valaszt fogsz kapni a kerdesedre (en az invalid driver miatt irtam nekik mert nem ertettem miert dob ki neha a pb ... vegul is kiderult, hogy a makrozhato G-sorozatu klaviaturam programja volt a gebasz nalam ... kikapcsoltam es azota semmi gondom). Szerintem a legtisztabb, ha tenyleg egybol nekik irsz.

    Gyuree! Te meg, ha megkerhetnelek ne blamald tovabb magad ... legyszives irj egy idopontot es uljunk mar ossze arra a bizonyos jatekra. Meg egyszer megnyugtatlak, hogy nincs mitol tartanod es a becsuleteden esett csorbat legalabb kikoszorulhetned. Persze ha ez nem fontos a szamodra en azt is megertem ... csak akkor a reszedrol ne hangozzon el tobbet semmilyen tema csalas(-ok) ugyben, mert mindenki elott nyilvanvalo lesz, hogy csak vizet predikalsz mikozben bort iszol. Te dontesed.
  • lelkiismeret
    #15069
    Azt vágod, hogy az "ismert" csalókat soha nem fogja meg a PB? Gondolom igen. Sebaj, hamarosan élőben is megcsodálják majd a veled született tehetséget, igaz? Utána mindannyian leborulunk a nagyságod előtt, alig várom már, rendeltem is egy TweakGyuree posztert, de még nem merem kitenni a szobám falára!
  • TweaX
    #15068
    szerintem...1v1-be kéne a 818-asok egymás ellenlegalább ők nem kerültek fel a szégyenfalra
  • A Stranger
    #15067
    a számból vetted ki a szót XD
    max pb off szerveren...
  • TweaX
    #15066
    én már csak röhögni tudok
  • AdambanHun
    #15065
    hát, úgy látom, nem lesz ebből tounamentből semmi
  • TweaX
    #15064
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, mindenki fennvan pbbanson csak én nem aki elvileg csal

    azért ez epic fail
  • Carloska
    #15063
    hát átlátsz a falon akkor mégse használod jól a googlet :D
  • liquivent
    #15062
    Ok, idáig Én is eljutottam, de ettől még nem tudom, hogy ezen belül mit jelent a game hook???
    Én is tudok használni google-t. :D
    De azért köszi. :P
  • Carloska
    #15061
    PunkBuster
    Violation (GAME HOOK)
    #125003


    Cheat/Hack Violations:
    When PunkBuster detects a cheat or hack by repeated positive identification on a player's computer, a violation is raised. These violation numbers are 50000 and higher. Families of cheats are listed below. Resolution: Remove cheats and hacks from the computer.
    #50000s - Aimbot
    #60000s - Wallhack
    #70000s - Multihack
    #80000s - Gamehack
    #90000s - 'Cheat' Video Drivers
    #100000s - Speedhack
    #110000s - Autofire
    #120000s - Game Hook
    #130000s - Attempted PunkBuster Hack
  • liquivent
    #15060
    Tudja valaki, mi az a GAME HOOK #125131 ???
  • Carloska
    #15059
    Találtam egy videot róla !

  • zeoos
    #15058
    Segitokesz emberke lehetsz ... azt hiszem Veled sem laknek egy faluban
  • zeoos
    #15057
    Punkbustert is hozd naprakesz allapotba!

    IDE KLIKK !!!

    Magyar szerver ugyben: ha kicsit feljebb kukucskalsz lathatod a PannonTitanDestroyers - PTD klan szerverenek adatait.
    Egyebekben pedig a BFHQ opcioban a "country" ful beikszelesevel lathatod az osszes honfitarsad, ha jatek kozben osszehaverkodsz barkivel es felveszed a "buddy" (barat) listadba, akkor mindig latni fogod Oket, hogy ki es hol jatszik eppen.
  • 1hengeresVmotor
    #15056
    sikerült letöltenem...
    tud valaki egy servert ahol elég sok magyar is van..???
  • Carloska
    #15055
    AZ A FAQ EGY KALAP SZAR MINDENKI TUDJA JÓL MERT NINCSEN FRISSÍTVE 1,50es patch a legújabb

    innen leszedheted :
    http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes_link.php?id=2548&link=1
  • vzajcev
    #15054
    MIELŐTT KÉRDEZNÉL - KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN A F.A.Q.-T!!!
  • 1hengeresVmotor
    #15053
    Üdv most vásároltam battlefield 2142 Deluxe edition-t milyen pach csomag kell hogy lehessen neten nyomni illetve hol lehet letölteni?
  • zeoos
    #15052
    TweaX-Gyuree!
    Nem jo ez az MSN-es felajanlas mert barmikor bekapcsolom, Te sosem vagy elerheto allapotu ... ha pedig azonnali uzenetben meg is irok Neked akkor kesobb jon a valasz, hogy bocsi de nem ertel ra. Ertheto es meg elfogadhato is, csak igy egyhelyben toporgunk.
    Vegul is az a lenyeg, hogy Te mikor tudsz fogadni engem ... egyreszt szivesen alkalmazkodom, masfelol pedig altalaban szabadda tudom tenni magam ... kvazi Neked kellene kitalalnod egy idopontot.
    Tehat ha megkerhetnelek gondolj ki egy szamodra megfelelo idot, ird meg a mar ismert E-mail cimemre ([email protected]) ... ird le pontosan, hogy mikor es hol legyek (biztosan megfogom talalni) es en a megadott helyen leszek a megadott idopontban. Ha valami oknal fogva meg sem ernek ra, amire igen keves az esely, akkor megprobalok idoben ertesiteni rola.
    Szoval varom a folytatast! Koszonom.