16212
Battlefield 2142
  • Paranoia
    #4209
    (faq-t frissítettem)
  • uHs Gerzson
    #4208
    Ő még nem ismeri az EA/DICE párost
  • Me0w
    #4207
    Evvel a modellel 10 emberbol 5-nek baja volt, leginkabb az alacsony memoria-feszultseg miatt amit az alaplap nem tud raadasul tartani nagyobb terhelesnel. De ha neked megy, akkor jo :)
  • erdos
    #4206
    18 éves korodra te még hiszel a mesékben?
  • penge17
    #4205
    Szia. Nincs vele gond, Abitot jobban kedvelem, de most Asus lett a vege.
    Nem kedveled Asust talan?
  • penge17
    #4204
    Bocs az elozo beirasert, a fiam ismerkedik a Forummal az en loginommal :)
    Meg 1x Bocs
  • Mrlego
    #4203
    tudom hogy nem csalás és énse alapal szaladkálok nem is maradnák életben akor és nem lene enyi plecsnim csak aszt mondtam hogy ne csaljon senki mert neméri meg (torent leszedet progik amik feloldják a carier modban lévö fegyokat,pontokat adnak ) én ezekre gondoltam
  • ZOLCHI
    #4202
    Nem hiszem,hogy a kedvedért alap cuccal rohangálna mindenki.
    Tehát rákényszelülsz az unlockolt csúzlira.



    Az a láthatatlanság is unlock,nem csalás! Recon kit - IT33 -as kütyü.
  • Mrlego
    #4201
    igaz :D ugyis már feloldotam amire szükségem volt és nem csaltam szerintem csalásal nem jutok elöbre ( csak kizárásra)
    csak nehéz munkával na inkáb megyek játszani
  • FireWall
    #4200
    Szerintem ne csalj, mert azzal nem leszel jobb, ha nem tudsz játszani nem gáz de legalább tisztességesen játsz szerintem
  • Me0w
    #4199
    Jujj, azt a szerencsetlen Asus lapot hogy sikerult megcsipned? :) Remelem nem te valasztottad magadnak...
  • Mrlego
    #4198
    az jo de természetes unlock (carier normál játékal) szerinted nem lehet megoldani?


    ui: az elöb egy láthatatlan hapek késelt meg háturol még lönise tutam ere gondolsz :D
    de hogy csaljak hogy ne vegyenek észre?
  • Mrlego
    #4197
    szerinted ha valakinek eredeti van hogy csalhat ugy hogy ne vegyék észre ? :D
  • ZOLCHI
    #4196
    2142-ben pedig nem árt az unlock!
    1.- alap fegyó hurka az unlock ellen
    2.- alapból erről szól az egész (itt még a defib. is unlock)
  • Mrlego
    #4195
    szia én egy 18 éves gyerek vagyok én is látom hogy van bene némi hiba de akor is jo a játék élmény és ki fogják javitani
  • penge17
    #4194
    sziasztok,én egy 10 éves gyerek vagyok,imádom a bf-t de a 2142-ben tele van minden féle hibával!Tök szar!!!
  • Mrlego
    #4193
    szerintem egy igaz bf nem fog unlockolni (anyi a játék élménynek)
  • Zs0lt1
    #4192
    Nem tom volt-e már, de ha nem akkor tessék:
    BF2142 Unlocks mod for Single-Player, Co-op, and LAN
    Ha eredetid van, akkor nem árt elővigyázatosnak lenni!
    LINK
  • steweee
    #4191
    kipróbáltam, nagyon nem jött be.amúgy még mindig csak a lanos ill. single playeres béta verziója van forgalomba?
  • Mrlego
    #4190
    a 48 kitüntetésel az öszes fegyvert tipust (medic.ammo,sniper) felehet oldani?
    mert pl elkezdem mind medic -es és felszeretném oldatni az öszeset lehet e ?

    elöre is köszi
  • penge17
    #4189
    Igaz
  • Paranoia
    #4188
    majd jön a peccset javító peccs...
  • kBagyula #4187
    Ez egy rontó peccs, a játék már annyira tökéletes, hogy muszály volt a dájsznak rontania valamit.
  • Stex
    #4186
    öö izé, ha ennyi szívás van a peccsel, akkor egyáltalán mit javít (ha javít vmit..)?
  • Kovács legény
    #4185
    ha történik valami a dvd-vel az EA kicseréli ingyen
  • penge17
    #4184
    Titan modban nalam is asztalra lep minden meccs utan. EA a legjobb, csak igy tovabb. Meg is ert 12000-et a jatek. Elszomorito.
  • Mrlego
    #4183
    nehm tutam hogy ma jelent meg :( ezer bocsánat nem figyeltem de ujra kell telepitenem ugynézem mert inditás után kilép azonal
  • kBagyula #4182
    Szerinted hol lehet? Írsz az EA-nak azt ad. (most komolyan: ma jelent meg az új pöcccs, gondolod, hogy lesz azonnal hozzá nocd krekk?)
  • kBagyula #4181
    Az enyém is kilép titán módban. :(
  • Mrlego
    #4180
    uj pach no dvd pach hol lehet szerezni ráér mert van eredeti csak az drága ha valami történik a forás lemezel
  • teputele
    #4179
    Nekem is megy csak egy gond van ! Elszáll a desktop-ra amikor a titán megsemmisül!
    Külföldi forumokon is rengeteg ilyen visszajelzés van !
  • kBagyula #4178
    Nekem megy pedig.

  • Kovács legény
    #4177
    vagyok gyere akkor te is mert megyek el itthonrol
  • FireWall
    #4176
    gyere be TS re pls
  • Kovács legény
    #4175
    -holterem a CD?
    -???
    -diszkréten
  • Kovács legény
    #4174
    de lesz ,kell a lemez ,vagy uj nocdpatch
  • Kovács legény
    #4173
    nem
  • Mrlego
    #4172
    nekem eredeti a game de no cd játszom mert utálom ki be teni a lemezt remélem ez nem lesz baj
  • FireWall
    #4171
    no CD crackkel játszol?
  • Kovács legény
    #4170
    nekem müködik az 1.5