16212
Battlefield 2142
  • SubZero911
    #4249
    MÁr így monitoron keresztül is gondoltam, hogy még "tanulsz".

    A legnagyobb gonosztevésed a WC-ben dohányzás volt negyedikben ?
  • Mrlego
    #4248
    akor csak a leader items akor használhatom ha egy csapatban 6 vagyunk vagy hogy van ez :D bocsi a nehezen értelmezek
  • Mrlego
    #4247
    a pénzel igazatok van az a dolguk hogy a hibákat kijavitsák
    DE a pént fel markolták és nem javitják hanem inkáb kidobnak egy kiegészitöt ami -ujab pénzbe kerül -ujab bevétel igy kisziv a játékos kinevet a cég miért?
    mert pénzük van programozokat kifüzeték és ahogy mondtad (kaszátol távozás után reklomácio nincs) én meg probáltam elhajtotak és aszt mondták irjak a cégnek ha bajom van és ott sirjam ki a hibákat
    nem az elado hibája igaz de lehetne megértöb.

    marketinget tanulok de akor is ha bele gondolok menyi mindent lehet ne javitani a bf -en és mit tesznek helyete hova megy a kölcsögvetés és a hackerek,meg a csalok csak röhögnek (nem értem miért jo csalni)

    Vanak olyan gyártok amelyek HATÁROZOTAN mmeg kérdezik a rajongokat mit látnának szivesen a játékban ÉS ELNÉZÉST KÉRNEK HA HIBÁZNAK sajnos eben az esetben ez nem áll fen

    köszi hogy végig olvastad a helyesirásom :D és ezt a monologot :D
  • HunnernesKonge
    #4246
    800 élesztés? Aham késpisztoly szerver volt??? Csak mert az is csalás ám :PP
  • HunnernesKonge
    #4245
    Csak akkor tudod ha squadleader vagy és Beacon Legalább 1 ember van a squadodban. mozgo uav 3ember repülo fegyveres izé 5 vagy 6 ember.
  • SubZero911
    #4244
    Na elmész a büdös p*-*---ába ! Az óvodában voltak ilyen sztorik utóljára. Az én bátyám meg 5 dan-os karatés és lever mindenkit !

  • Mrlego
    #4243
    a leaders items fegyvereket hogy lehet használni?
    a repülö fegyver ami jön mögöted az ojan édi fel unlockoltam de nem tudom mivel lehet ezeket mozgatni vagy aktiválni?
    az f12 re nem reagál kérlek segicsetek
  • Nyolan
    #4242
    Sziasztok!

    Van kedve valakinek játszani?
    Én amúgy egyszer csalás nélkül 1700 pontot szedtem össze. 800 újraélesztés, 500 heal pont, meg ölések. Vagy valahogy így. Szóval enm kell csalni a jó ponthoz.
  • ZOLCHI
    #4241
    Egy fordításrészlet az EA cikkéről!:


    "Megnyugtatunk afelől, hogy továbbra is fellépünk azon játékosok ellen, akik a hibákat kihasználva növelik pontjaikat. Hamarosan véglegesen bannolni fogjuk az accountjukat. Bár jobban szerettük volna elkerülni ezt a lépést, rájöttünk, hogy nem hagyhatjuk tovább, hogy elrontsák a többiek játékát azzal, hogy kihasználják a hibákat és hackelik a Bf2142-t. Mint mindig, továbbra is gondosan figyeljük hogyan játszanak az emberek, hogy megelőzhessük, a hibák kihasználását. "


    Remélem mihamarabb megteszik a megfelelő lépéseket.
  • ZOLCHI
    #4240
    Na megnéztem. Látom általábansnipázol. Ugye a sniper egy rejtőzködő harcmodor.Ebből eredően jó a K/D-d. Ám a halálaid nagyobb részét unlockolt fegyók okozták.
    Egyébként próbáld ki a zellert,eléggé ott van.
  • Stex
    #4239
    hja lusta voltam visszapörgetni, de éreztem én hogy lehet hiba:)) Akkor beszoptam evvan.
  • kBagyula #4238
    ehh.
  • mesor
    #4237
    "BF2142 Unlocks mod for Single-Player"

    :)
  • kBagyula #4236
    Nédd már meg a statom lécci. Zeller=zőccség Igaz, mégcsak ki sem próbáltam.
  • Paranoia
    #4235
    megvolt a minimum eladási szám,tömik a zsebüket és valószinű csináljáák már a következő pénzlehúzós battlefildet...
  • Stex
    #4234
    Nem, én azokra gondoltam, akik használják az unlock módot, szóval úgy rohangásznak a "menő" cuccokal, hogy valójában nem szerezték még meg azokat (mert, ha jól értettem, a korábban belinkelt cuc erre való, ha nem akkor sry).
  • Stex
    #4233
    "az a baj hogy a cégnek se pénze se ideje se türelme nem lesz ere"

    grr..ne bosszantsd a népet szerintem..:) Mi az hogy se ideje, se türelme, amikor ez lenne a dolgok/munkájuk elvileg (a pénzről már nem is beszélve..az EA-ról van szó, nem a trafik systemről..)!? A játék így is hemzseg a hibáktól, a csalásokra nagy ívben tesznek, ezzel gyakorlatilag téged is a semmibe vesznek, beszedték tőled a pénzt, oszt ennyi, a kasszától való távozás után.. Normálabb helyeken legalább próbálkoznak, lásd Blizzard vagy Valve.náluk sem tökéletes a dolog, de legalább próbálnak tenni a csalók ellen, és néha ki is rakják jópárnak a szűrét.
  • ZOLCHI
    #4232
    "mert a nem normál módon szerzett unlock is csalás akárhogy is nézzük"

    Ezzel asszem a helivel statpaddolókra és hasonlókra gondolhattál.
    Ezekkel nem kell törődni,mert nemigen találkozol velük a harctéren.

    Az uj patch (ami nekem már hibátlanul müxik) ezeket a lehetőségeket kivette.
    Ha viszont a nagy átlagot nézzük,aki teheti unlockot használ.

    Vegyük például a recon kasztot! A lambertet használja mindenki,hacsak nem snipázik,akkor Zellert
  • kBagyula #4231
    Pedig ha tennének valamit, az sokakat megnyugtatna. Ők meg példát mutatnának, hamár programozni rendesen, teljesen képtelenek. Ebből is látszik, hogy nem urai a helyzetnek, mióta az EA diktál nekik.
  • Mrlego
    #4230
    az a baj hogy a cégnek se pénze se ideje se türelme nem lesz ere
    pl egy szám csak 200 ezer ember elenörzése,utána a fenyités szoval jo az ötlet csak nem kivitelezhetö szerintem az ö szemükben
  • kBagyula #4229
    Evvel teljesen egyetértenék. Aránylag eccerű is lenne kivitelezni: Meg kell határozni azt valahogy, hogy mennyi is az egy körben elérhető legjobb pontszám, normál játékmenetben, mondjuk max. 200.
    Aztán kikell szűrni a stat alapján azokat akiknek az egy körben elért pontszámuk nagyobb annál (Best Round Score). A többi innen egyszerű.
  • Stex
    #4228
    "Nem hiszem,hogy a kedvedért alap cuccal rohangálna mindenki.
    Tehát rákényszelülsz az unlockolt csúzlira."

    Rákényszerülsz mi? Azért mert sok idióta aki nem képes kipörgetni normál módon a játékot egyből csal (mert a nem normál módon szerzett unlock is csalás akárhogy is nézzük).. Csak azt sajnálom, hogy ezt valszeg nem fogják szakcionálni, mert nem tudják. Pedig első lépésben egy visszaállítás, és mondjuk egy figyelmeztető ban (majd, ha továbbra is ügyskedik végleges serial tiltás) egyből megszüntetné ezt a fenemód nagy "kényszert".
  • F1rstK1ng
    #4227
    Jap, nekem is tetszett, fel is vettelek buddyra, ezentúl 90%al csökkeni fog az aranyra az esélyed, sorry
  • FireWall
    #4226
    Az öregséggel vigyázz ne feküdj hanyatt mert be esik a szemed...
  • FireWall
    #4225
    Na b+ most olyat szoltál mint a vizipisztoly...
  • Mrlego
    #4224
    lehet hogy az elödök mégis jobak voltak nem volt velük enyi baj nekem pl még mindig tetcik az 1942 bf
  • SubZero911
    #4223
    Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy semmit sem számítanak a stukkerek.... Mind pontatlan fos..
  • SubZero911
    #4222
    Ha egy kicsit is statbuzi lennék (szerencsére nem vagyok; már öreg vagyok ehhez) megnézhetnénk a statunkat (statomat) hány nyüves Voss-ost szedtem le a supportos gagyival és te mennyit fordítva...

    Sajnos még a Bf2 (SF) ben beszélhettünk fegyver-fegyver különbségről, most már nem nagyon...
  • F1rstK1ng
    #4221
    Én kispisztollyal is fejbelölek 1-1be a support fegyód ellen
  • Me0w
    #4220
    Miert szenvedtek a crackkelt exe-vel? Mini/maxi iamge mernem jo?
  • mNzJean
    #4219
    Van már megoldás az uj patch crack-elésére?
  • FireWall
    #4218
    Hát pont hogy az UNLOCKKAL érsz el valamit, megnézném hogy a te support fegyód mit ér az én Voss L-AR em ellen 1-1 ellen.
  • SubZero911
    #4217
    Háááát, akkor.....
  • Me0w
    #4216
    Ezt sokan megkerdojeleznek :)
  • SubZero911
    #4215
    Persze nem te vagy a GP kicmalac.... (én)
  • SubZero911
    #4214
    ERRE OFF :

    Gecipaci kismalac megy az erdőben, mindenki útálja, mert igen geci ez a kismalac..

    Szóval beleesik egy verembe, nem tud kijönni. Arra jár a jótündér és mondja a kismalacnak :

    - Igazán egy geci vagy te kismalac, még én is gyűlöllek, pedg a Jótündér vagyok. De látom bajban vagy, ezért segítek rajtad, teljesítem egy kívábnságodat !

    Erre a gecipaci kismalac:

    - Hát tudod mit ! DÖGÖLJ MEG !

  • Me0w
    #4213
    Mar megszoktam, hogy erzelmektol tulfutott vagy
  • SubZero911
    #4212
    Azaz köszönöm... az ideg..
  • Me0w
    #4211
    support, kiizzadt.
  • SubZero911
    #4210
    Te miről beszélsz ?? Az UNLOCK fegyverek ebben a sza*ban sz*rt se érnek, esküszöm semmi értelme pedálozni a sz*r pontokért. A SUPOORT alap fegyvere ezerszer jobb pl. mint a kiizzat sz*r.

    És amúgy a többi UNLOCk se ér sz*rt se !