16212
Battlefield 2142
  • ZOLCHI
    #4312
    Reggelt!
    Mi a franc megy itt????
    Kiszabadult a gyogyós ovi? Ez bizti valami vicc lesz.
  • kBagyula #4311
    Engem nem bánt, segítettem korábban neki.
  • kBagyula #4310
    Best Round Score: 2702.
    Grat a statpaddinghoz! Méghogy 100 pont/kör... ha szerver tulaj lennék első lennél a banlistámon.
  • Stex
    #4309
    ne haragítsd magadr,a mert téged is kispéciz vagymi:)
  • kBagyula #4308
    Lego, Te egy kicsit el vagy tévedve. Szerintem. :))
  • kBagyula #4307
    Szerintem itt próbálkozz: Link.
  • Mrlego
    #4306
    szépen hangsulyozom amig gyugod vagyok ha meglátlak pályán és tudom hogy csaslz ! csak téged foglak kispécizni :D
    nagyon fogom az ujaidat sajnálni nyomd meg sok szor az örök élet gombot hátha bejön :D
  • Mrlego
    #4305
    3 jonapja játszom napi 4 orát suli miat :D
    18 éves vagyok :D
    nem szeretek dicsegetni már le is tetem rola hogy vala ha klán tag lehetek nem érdekelnek a plecsnik meg a rangok csak ugy játszom DE NEM VAGYOK AMATÖR csak ezt tisztázuk ok?
  • joebacsi
    #4303
    tuttam! :P
    (sok időd van basszus :D)
  • F1rstK1ng
    #4301
    Milyen néven tolod kisköcsög?
  • Stex
    #4300
    aztadurae, te valami paródia vagy, jól nyomod a figurát, még vicces, szólok ha már sok lesz.
  • F1rstK1ng
    #4298
    Te szedsz valamit mi?
    Mond hogy éred el ezt a hatást?
  • joebacsi
    #4294
    kuss, éndugommeg :D
  • joebacsi
    #4293
    figyimá, énis csapatot keresek, énis ígyállok hozzá mint te, csináljunk már egyett!
    merha ketten vagyunk, azmár egy kiscsapat, nem?
  • mNzJean
    #4292
    Népszerü leszel ,már látom előre, csak olvassák el többen a hsz.-aidat.
  • joebacsi
    #4290
    bocsi, ugye szopni is tudsz?
  • joebacsi
    #4289
    jó, én felveszlek a klánomba, amit láthatsz az aláírásomban (nem az erdéháa, hanem a másik)
    "lány" beosztásban kezdesz, 2 év próbaidővel, és ha még azután is tudsz szakaszosan fingani, akkor elgondolkodunk a további előmeneteledről :D
  • Nyolan
    #4288
    Nem mondom meg, hogy kell újraélesztésből 800-at csinálni, mert tiszteletlen voltál velem, és aki tiszteletlen volt velem, az a jövőben is tiszteletlen velem, és valószínűleg a jelenben is tiszteletlen gondolatai vannak velem kapcsolatban, és az nem túl jó, hanem inkább közepes. Ennyit erről.
  • Nyolan
    #4287
    --- xy vagyok --x éves , ennyi ideje játszom, szeretnék hozzátok bekerülni , hetente ennyi időm van játékra stb...

    Így jó? Akkor várom a visszalevelet a felvételemről.
  • joebacsi
    #4286
    és ezeken a gyíkokon kívül akar valaki klánozni egyáltalán ezzel a rattyantással? :)
  • Fujiryu
    #4285
    Amúgy meg az unlockra visszatérve, aki klánozni akar 2142-ben az leszokhat róla mert cb-n még nem nagyon használják...
    (Mondjuk sztem ez az infantrys dolog egy vicc ebben a játékban...)
  • izll
    #4284
    kösz a tippet, megpróbálom.
  • n003
    #4283
    miaza "gyk" ?? ...



  • mNzJean
    #4282
    Ha alaposan utánnatúrsz a Battlefield.hu-n valahol sokáig téma volt ez a ranked server dolog , BB-vel is ott tudod felvenni a kapcsolatot.
  • izll
    #4281
    hát ez az, hogy nem tudom elérni a magyarországi képviseletet, mivel az electronicarts.hu-n se telefonszám, se e-mail cím se semmi................

    Amúgy köszi : ))
  • Fujiryu
    #4280
    Hát azért volt neked is egy két érdekes beszólásod:D
  • F1rstK1ng
    #4279
    Az a legjobb amikor 2 ilyen GYP-s oktatja egymást...HIHETETLENEK vagytok, először tanuljatok meg hentelni (Mrlego-Nyolan párosra gondolok) Egyszer taníts már meg statpad nélkül csak revive scoreból 1000 nyomni, kösz szépen
  • mNzJean
    #4278
    Sajnos a ranked server üzemeltetésének szigoru szabályai vannak , ez ügyben vedd fel a kapcsolatot az EA magyarországi képviseletével ,vagy keresd Burn Baby-t ő is tud ezügyben felvilágosítást adni.Amúgy sok sikert hozzá.
  • mNzJean
    #4277
    Ezt most neked írom ,de mindenkinek szól aki klánozni szeretne,ezzel a mentalitással maximum egy ovodai csoportba van esélyetek bekerülni ,nem egy klánba. Eleve úgy senki nem fog kapkodni utánnatok ,ha itt a fórumon magatokat fényezitek a statotokkal ,aminek a felét ráadásul úgy stadpaddoltátok össze. Normál esetben így néz ki egy jelentkezés egy klánba: --- xy vagyok --x éves , ennyi ideje játszom, szeretnék hozzátok bekerülni , hetente ennyi időm van játékra stb...,a statod a legutolsó ami valakit is érdekel , élesben úgysem tudod sokra használni a kés-pisztolyos tapasztalataidat.
  • izll
    #4276
    Hali!

    Bár nem volt időm végigolvasni az itt kefejtett témát, de erre kérdésre ha valaki tudja a választ akkor üzenjen:

    Hol találok olyan embert aki kapcsolatban van az EA-val?
    Ugyanis szeretnénk az Argonet-es szerveren Ranked BF2142 szervert futtatni és egyszerűen nem találok olyat aki EA-s :\.

    Pls, küldjön mail-t aki tud segíteni!
    Köszi!

    Üdv.: Antali Zoltán ([email protected])
  • Mrlego
    #4274
    irj visza akor játszhatunk :D
  • kBagyula #4272
    Nem nagyon szoktam bújkálni egyébként, megyek és ha szembejön valaki lepuffantom, ha van időm célozni. Jobbára az alapfegyvereket szoktam használni, valahogy azok jobban bejönnek.
  • SubZero911
    #4271
    Tiszta GYP. (gyógy-pedagógia gyk.)
  • kBagyula #4270
    Azta! Én kérek elnézést Terminátor úr!
  • ttibi
    #4255
    van a játék-hoz mini-image? a bf2-höz volt!
    tög gáz hogy benne van a lemez a gépbe!
  • Paranoia
    #4254
    aszitem csak én nemtudok folyamatosan olvasni
  • Stex
    #4253
    vazz, nem bántásból, mert én sem vagyok sajnos egy Grécsi, de kicsit lassabban pötyögj, mert rémes kibogáraszni, hogy mit akartál tulajdonképpen írni :))
  • HunnernesKonge
    #4252
    Ugye 3 szintu Leader cucc van, van a spawnpoint (beacon) Van a repkedö uav és az ultra mega hiperszuper repkedo haláloszto.
    A beaconhoz 1 ember kell a squadodba.
    az uavhoz 3 ember
    ahhoz a izéhe' meg 5 vagy 6.
    Persze mindezt ugy hogy te vagy a squadleader, és a Customize alatt beteszed a fejed mellé
  • Mrlego
    #4251
    nem dohányzom nem iszom :D egy sportolo már csak ilyen :D
    nem a leg nagyob az volt amikor már rendört hivtak és tanuskodnom kelet a saját osztály társam elen mert meg lopta az o.f met 20 ezer forintal
    nincs se priuszom semim :D

    na jo ez nem lényeges
  • Mrlego
    #4250
    nah ere lene egy két szavam ha nem baj az adminok nem mindig helyesen cselekednek szerintem titeket is néha véletlenül 1 p kizárnak de senki ne mondja hogy nem rugták még ki sehonan mert nem hiszem el hogy véletlenül ölöd meg a csaptársad ( gránát dobásnál véletlenül a marha elnézést nem elszalad hanem pont ara szalad amere dobom)
    ma kill néven egy srác -30 vagy 30 saját csapat társát megölte és nem hogy kirugnák 2 szavazásra bocsátoták és már a játék otartot hogy mindenki rá vadászot mert ojan idegesitö volt a srác(párdon ha csaj)

    a hackerek az a baj hogy a ban jolene de ahogy az ea-games keményit ugy ök is olyanok mint a virusok ha felteszel egy jo virusirtot elöb utob elavul és a virus inteligenseb lesz mint a virus irto és simán kicselezi a tüzfaladat.

    Nem értek egyet a cégel mert nem az a megoldás hogy kirugnak minden csalot sokszor a megfélemlités hatásosab pl a sro (nemismerték el ) a cég feltörte a játékosok gépét és kitörölte minden játékbeli adatát vagy a számitogépén dolgok eltüntek csak ugy (ez egy ingyenes játék)

    Én nem vagyok biztos bene hogy ezt megtudja a cég ugy oldani hogy mindenki elégedetlegyen a döntésel