16212
Battlefield 2142
  • Nyolan
    #4352
    Most olvasom, hogy csak a "privát üzenkedéseinket" törlöd. Előbb a saját házad tajtékán kéne körülnézned, akkor úszhatnál a tajtékban, mert legalább a fele irományod privát üzenet.
  • Nyolan
    #4351
    Ja egyetértek. Tök cink ez az admin. Ahelyett, hogy növelné a pontjait, itt osztja az észt, meg belemunkálkodik abba, amit én kínkeserves vergődés után megírtam, és ami olyan szép lett. Szóval inkább a BF szerveren legyél ilyen destruktív, adminkám.
  • Nyolan
    #4350
    Ja egyetértek. Tök cink ez az admin. Ahelyett, hogy növelné a pontjait, itt osztja az észt, meg belemunkálkodik abba, amit én kínkeserves vergődés után megírtam, és ami olyan szép lett. Szóval inkább a BF szerveren legyél ilyen destruktív, adminkám.
  • Nyolan
    #4349
    Felesleges minden magyarnak egy szerverre vagy akármennyire feljönnie, mert úgyis én nyerek, ez nem kérdés.
  • Nyolan
    #4348
    De legalább helyesírni sem tudsz.
  • Nyolan
    #4347
    Nem mondtam csúnyát. Nem szép dolog kitörölni a tisztességes emberek hozzászólásait. Te is olyan vagy, mint Gyúrcsány. Le kéne mondanod.
  • zombeeka
    #4346
    Én nem vagyok ilyen sz.gép és games-mániákus ezért nagyon nem mélyedtem el
    a dolgokban én csak a puszta érzést tudom kommentálni a játékkal
    kapcsolatban! Nem tetszik igazán,eléggé csalódott vagyok! Erre gyúrtak a gyártók ilyen hosszú ideig??? A motor ugyanaz,mint volt csak más a skin és ennyi! Még azért tolom a játékot,hátha megbékélek vele...vmikor!
  • kBagyula #4345
    Majd lesz kellemetlen is, pl. egy jó kis crash az új pöccs után. :))
  • F1rstK1ng
    #4344
    Bocs FACE/OFF
    Gyere játszani most akkor (nem voltam itt)megmutatom miért én vok a legjobb magyar kiskocsis:D és a legjobb hun sudnik vps
  • atomboy
    #4343
    Na beszereztem es kiprobaltam a fullt. Egesz kellemes hangulatu, elso nehany jatekon meg nem volt negativ benyomas.
  • uHs Gerzson
    #4342
    Ezek a mai programozók :)
  • kBagyula #4341
    Szerintem ebben a PB keze is benne van. Egy kis mellékes a jó szolgálatért cserébe. :P
  • Stex
    #4340
    (1ébként komoly, hogy a még meg sem jelent QW-ra is lehet hacket előrendelni.. :D
  • Stex
    #4339
    durva..az is elég szánalmas ember aki csal az ilyen játékokban, de aki megveszi a játékot, majd vesz hozzá (mert ezt pénzért nyomatják) egy ilyen szarságot, az már a megaszánalom kategória. Ahogy nézem a lapot, elég sok játékot és így céget érint a dolog, nem értem, miért nem lépnek fel ellenük..akár összefogva egy anti anti cheat system létrehozásával..vagy a PB,VAC stb emberkéknek összekapni magát és az ilyenek ellen valami frankót kihozni.
  • mooo
    #4338
    :D
  • Paranoia
    #4337
    Cheat videó végén a szöveg elég elkeserítő
  • Mrlego
    #4336
    csak országos volt :( az nem jo?
    és futásban nyertem az jo lesz? (remélem most nem hibáztam)
  • Stex
    #4335
    de ha nyersz egy olimpiát és/vagy VB-t megbocsájtjuk neked:))
  • Mrlego
    #4334
    szerintem számold ujra töblesz az hidel
  • mooo
    #4333
    Suli után játék helyett inkább gyakorold a helyesírást...20 hibát kapásból látok a 3 soros mondatodban.
  • JohnnySmith
    #4332
    Nem tiltok ki senkit (nincs rá jogom) , csupán egy észrevétel volt, amit azért bekéne tartani nem hiszem hogy sokan kiváncsiak lennének a privát üzengetéseitekre.

    Anakyn neked csak azt tudom tanácsolni hogy gondold át hogy mit írsz és olvasd is el. FAQ-ba ez nincs lefektetve de gondolom ez csak "netikett".
  • Mrlego
    #4331
    elnézést anyit mondtam csak hogy nem birom a csalokat nem károngodtam nem sértetem forum szabályt csak megosztotam a véleményem a töbi játékosal mert a forum elvileg ere van nem?
    ezért ha kitiltasz akor csak anyi a válaszom hogy nyugotan de nem csináltam semit
  • Fujiryu
    #4330
    Mondtam hogy nagy szar ez az EA.Ez már lassan hagyomány hogy a patchekkel rontanak a játékon...
  • Anakyn
    #4329
    Házigazda: JohnnySmith!
    sajnálom, hogy 2 hsz között elfelejtettem a FAQ (GYIK) ide vonatkozó sorait, és előbb vertem egy entert, mint ahogy az új gondolat kifejlődött volna bennem. Legközelebb a megírt hsz és az enter után várni fogok 9 évet! Tudok bunkó lenni, de nem akarok... most nem, főleg nem veled, itt a saját topicodban. Mindenkinek további jó fórumozást kívánok!
  • ZOLCHI
    #4328
    EA reakció a patch hibáira :
    "-Titan mapon kivág az asztalra kör végén. Megkapod a pontokat, amiket elértél a körben, legfeljebb némi késéssel.

    - Ha a Titan mozog, miközben leomlanak a pajzsai, és az adott mapra beállított körök száma nagyobb, mint egy, akkor a játékost kivágja az asztalra kör végén. Amíg a hibát nem javítjuk, az adminok elkerülhetik a jelenséget úgy, hogy csak 1 kört állítanak be maponként)... ezt a DICE is megerősítette). Addig is a katonák választhatnak conquest mapokat, hogy ne fussanak bele ebbe a hibába, ha a maponkénti körök száma nagyobb, mint egy."

  • JohnnySmith
    #4327
    Egy hszbe nem ment volna mi?
  • Anakyn
    #4326
    perverz hajlamaimat tökéletesen ki tudom élni a BF2142-ben, ha újra szerelemre vágyom, majd újra BF2 :)
  • Anakyn
    #4325
    lehet az lesz, de nem sok esélyt adok neki, kiábrándultam Tubar-ékból! máshol meg nincs esélyem játszani, ha érted a problémám :)
  • Paranoia
    #4324
    cru5er vokSzal már ennyien átmentetek 2142remajd csak eljön a nap,mikor sírva jöttök vissza bf2zni
  • Anakyn
    #4323
    ezek szerint találkoztunk a harcmezőn :) kit tisztelhetek benned???
  • Paranoia
    #4322
    hja ok ok vágom:)
  • Anakyn
    #4321
    elb*sztam, Anakin-Skywlkr :) LOL, bf2142: =HTW= Atysh
  • Anakyn
    #4320
    *EGER* Anakin-Skywklr BF2-ben
  • Paranoia
    #4319
    *eger* clános anakyn vagy?
  • Anakyn
    #4318
    Szerintem azért sem mondja el, mert nem lehet 800-at csinálni... csak vagány gyerek akart lenni, hogy ő tud nagyobbat mondani, arra is kiváncsi lennék, hogy összesen mennyi ilyen pontja van...
  • Anakyn
    #4317
    Kiváncsi lennék, hogy ezek a gyíkfingok mit is tudnak valójában, félek hogy semmit, csak a szájuk jár, szerintem összesen nincs annyi pontjuk kettőjüknek, mint amiről szövegelnek... péntek este összemérhetnénk a tudásunkat, azaz minden kemény magyar gyerek 1 szerverre... :)
  • Paranoia
    #4316
    ah pits,lemaradtam énis
  • Fujiryu
    #4315
    Ne töröld már ki a hszeket amiben anyáznak mert tiszta szar így a topik...Vagy akkor töröld ki a válszokat is amik mennek rá...
  • JohnnySmith
    #4314
    Kezdek picit morci lenni..... lehet megkéne fogadnom ARMA topikban leírtakat és katonai diktatúrát bevezetni itt is.......
    Mrlego és Nyolan fórumozókra gondolok elsősorban. (nem szeretnék mindenkit külön kiemelni lehetne pár ős tagot is)
  • Kovács legény
    #4313
    reggeltot? latm megy itt az elet
    mijafaszez a f2-f3 cucc? mit csinal?