16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #15131
    Erre meg nem is gondoltam, hogy a nevedet igy es ilyen szerenyen kell ertelmezni (GoD=Isten) ... de nem rossz. Amugy a mas gepen is belehet allitani a jatekot es a sajat klaviatura + eger sem kizaro ok, csak a konfiguraciot nem lehetne babralni, meg hat nem lennenek egyeb segedprogramok ... viszont tokeletesen igaza van hendrichharcosnak, hogy eleg mar az egymas baszogatasabol. Baratsagos hangulatban sokkal elvezetesebb a jatek es abbam is osztom a velemenyet, hogy inkabb az osszetartasra kellene fokuszalni, mint szerteszet kergetni a tarsasagot.
    Vegul is csak-csak egy amolyan katonasdi gamerol van szo es mint ilyen, nem szabadna elfelejtkezni a bajtarsiassagrol. Ha pedig egymassal szembeni oldalon harcolunk, akkor sem ellensegek vagyunk, csak ellenfelek. Es igy kerek ez a tortenet ... nekem kimondottan tetszik, hogy megnyugodni latszik a hangulat. Csak igy tovabb!
  • RoboGoD
    #15130
    Én bevallom csítelek. Single playerben sok játékban mert nincs rá időm, és meg akarom nézni a végét is. Vagy a leggyengébb fokozaton játszom. Mint most a Wolfensteint. Végigzavarom és pá. Amúgy meg ezen a bajnokságon kiderül, hogy ki csítel. Már az indulók között, mert meg lehet majd nézni. A játék hibái még nem csalást jeleznek, de amikor valaki GoD módban (RoboGoD) játszik, az már gyanús. Mellesleg más gépén nem lehet bizonyítani, mert mások a beállítások, más az egér, stb. Nem olyan. Biztos, hogy meg sem tudnám közelíteni az első 1-2 órában a saját legrosszabb teljesítményemet sem.
  • TweaX
    #15129
    egyet értek, örülnék annak ha normálisan lehetne kommunikálni mint például mostanában...
  • hendrichharcos
    #15128
    De mi az , hogy kiközösítve ??? Alig vagyunk páran ebből még kihullik valaki akkor már egy csapatnyian se maradunk ??!!!
    Szerintem senkinek sem kell bizonygatni semmit - én ha felmegyek játszani veled vagy bármelyik magyarhoz fogok joingolni - legfeljebb kizársz a csapatból vagy elmentek - akkor már tudom nem vagyok kívánatos személy!!!!!!!!!!!!!
    Nem akarok belekavarodni semmi múltbéli beírásokba - én csak annyit szeretnék ha nem csak egymást marnánk itt - meg úgy általában !!!
    Én megköszönöm a megértésed - tényleg komolyan gondolom - olyan vagyok amilyen , nem tudok már megváltozni - azzal elkéstem !!! Csak ne ítéljünk el embereket , holmi lista alapján !!! Meg amúgy se - az ember számít aki a gép mögött van !! SZÁMOMRA .... Uram isten Hacket használ - és mi van ? benéz a ló az ablakon ?? Kárt okoz nekem ? Bánt vele ? Nem érdekel mert jó fej , meg úgy egészében nekem nem okoz semmiféle veszteséget !!
    Le kellene húzni a rolót - és nem kellene ezzel foglalkozni - mikor itt egy jó kezdeményezés - a verseny - erre egy büdös mukkot , tanácsot nem írt senki !
    Na én ezt tartom szégyenletesnek !!! És csodálkozunk ha valaki a saját nemzetét szidja ?? IGAZA VAN !! Mocskos nép vagyunk - én erre mindíg egy példát szoktam mondani , mikor megdöglik a paraszt lova , megjelenik isten és azt mondja a parasztnak bár mit kérhetsz 1 kívánságod teljesítem !!
    Bármit????????????????????
    Egy kívánság????????????
    Akkor dögöljön meg a szomszéd lova !!!
    Szerintem ezt mindenki ismeri - de ez a kis sztori hűen tükrözi milyenek is vagyunk !!!!
    Biztos van kinek nem tetszik mit írok - naiv , hülyeség bárminek tarthatja /ribizlee/ nem egyformán gondolkodunk !!!
    száz szónak is egy a vége és be is fejezem nem írok többet - a magyar srácok közül nincs olyan akivel ne játszanék szívesen - fordítva ez már nem biztos...
    Akikkel én többet nyomultam az számomra mind olyan akit tisztelek.
    Nem írok már ne rettegjetek
  • zeoos
    #15127
    Hat igen! Erdemes egy kicsit felkeszulni, mert mostanaban en is kevesebbet jatszom ... ma viszont felmentem par korre es azzal kellett szembesulnom, hogy marha bena vagyok. Kettos erzes keritett egybol hatalmaba: egyreszrol behuztam fulem-farkam a teljesitmenyem ismereteben, masreszrol viszont pont az ambicional, hogy kicsit visszarazodjam a megszokott helyemre.
    Amugy pedig mostanaban kiprobaltam egy-ket uj jatekot es meg kellett allapitanom, hogy meg egyik sem korozte le a Battlefieldet (persze ez csak a privatvelemenyem es a sajat izvilagomra ertendo).
    Szoval mostanaban tobbet leszek majd, gyertek Ti is jatszani (mindenki, kivetel nelkul)!
  • zee21
    #15126
    Teljességgel egyetértek hendrichhel
    hagyjuk abba ezt a marakodást meg hogy ki mit mondott mikor
    hooopla elintézi gyureeval amit megbeszéltek (majd amikor alkalmas mer ez az egyetemis dolog tényleg nem egyszerű!) a többiek meg menjenek gyakorolni és majd okt 24-25-én mutassák meg mit TUDNAK
  • TweaX
    #15125
    felidézvén a múltat amihez sok kedvem nincs...mi beraktuk a linket, és azt kaptuk mind ptd fórumon mind itt hogy keverjük a szart, pocskondiázunk, szerintem senkitől nem hangzott el hogy bizonyítsd hogy nem csalsz...túl egyszerű lett volna elmondani anyázás nélkül ami történt(neked betudom a hirtelen haragodnak, utána pm-ekben tudtunk beszélni) de mivel nem csak tőled kaptunk anyázást, és többféle történetet hallottunk amik ellentmondtak egymásnak vagy ami neten fentvolt, amint ezt jeleztük megint csak mi voltunk a szarkeverők...

    nincs kedvem ezen veszekedni, aki beleköt visszakereshetem hogy mi ment itt és beidézhetem ha nagyon akarja

    másrészről, igen, az én stílusom sem volt éppen szelíd...de amint valaki ellentétes véleménnyel van dolgokban és ezt közli, azon pillanatban le lett ordítva és kiközösítve, mint ugye Stranger, pokerarc és én...

    én ezt tapasztaltam itt
  • Ribizlee
    #15124
    aztaqrvaaa
  • hendrichharcos
    #15123
    Én csak azt nem értem miért kell heteken át azon veszekedni , bizonygatni ki csal ki nem !!!!!!!!!!!??? Mért csal valaki ?? Mért csal egy sportoló , mért csalnak a vezetőink ... soroljam !!! Én úgy vélem senkinek nem kell bizonyítgatni semmit . Ha nem tetszik akkor eljövök onnan - én nem tudom kik kerültek fel megint "MELLÉM " de az biztos én ha néha fel is megyek majd akkor is oda megyek ahol magyarok vannak és próbálok mellettük és nem ellenük játszani !!!
    Ahogy írt is a " mester " /HOOOPLA /, vagy nem tudom már ki mennyi külföldi van ezen a bizonyos listán ??? A magyar csak tölteléknek jó ??
    De most mi van ha csal - csalok ?? Megölsz ? Lecsavarod a fejem ? Nem játszol velem ?? Kiközösítesz ebből a max. 50 fős aktív játékostársadalomból?
    Na azért ez nem semmi büntetések !! Mért csal ?? Nem kell ezt kigúnyolni - mondok egy okot pld.. Felmégy egy szerverre és nem tudsz még lépni sem mert a külföldinek szabad - na ez egy idő után már kicsit - nagyon idegesítő - felmegy az ember agyvize .. Persze nem mindenki egyforma - de szerintem nem kellene senki felett pálcát törnünk ... Én sokat játszottam és azok közül is akik most valami oknál fogva felkerültek - és mi van - én akkor is jó srácoknak tartom őket és rohadtul nem érdekel milyen listán vannak - lesza..m
    De vannak olyanok aki nincs semmilyen listán - de inkább lejövök a szerveröl ha megjelenik !!! / DE NEM IS MAGYAR /....Alig vagyunk és még ezt is szét kell zülleszteni - nem értem ??!! Engem is sokan nem szerettek - nem lehetek mindenkinek színpatikus - bár aki megismer az tudja ki és milyen vagyok .. de vannak jó páran akik sajnálják , hogy nem vagyok !! Én nem tettem semmi rosszat senkinek , nem okoztam kárt senkinek , ugyan úgy mint a többiek is akik ezen a "szégyenfalon" szerepelnek !!! De most komolyan - hol érdekel engem , hogy Gyuree hogy játszik ?? Ha akar velem játszani utánam jön , ha csaló gecinek tart akkor meg úgy se jön oda ahol én vagyok!! De én azt mondom inkább lőjön szarrá egy magyar "csaló" mint egy bármilyen külföldi !!!!
    Vagyunk kb 50 aktív játékos aki már 1 évnél régebben nyomja !! Szerintem valami összetartás kellene - nem kardoskodni , bizonygatni stb...
    Én soha nem tartottam magam jó játékosnak - soha nem leszek Fking - HZoli. Amikor első lettem a magyarok közt az csak azért volt mer marhára ráértem , sokat játszottam - de még lelkiismeret furdalásom is volt Zoliékkal szembe . De ők mást kezdtek játszani - mit tehettem volna ?? Játszottam eléjük kerültem de nem ügyességbe sem észben !! Sok embertől sok mindent ellestem - de soha nem fölényeskedtem mert tudom hol a helyem ...Én végrehajtom amit mondanak !!!! Ezt a kis maradék csapatot - akik itt maradtunk nem kellene bántani , sőt ........ na de ez csak utópia .. Az a sok külföldi suprém commander ????Mért kellene itt vagy bárhol bárkinek bizonygatni ?? Nem értem !! Én még csak annyit szeretnék mondani , hogy akit megbántottam volna ne haragudjon rám .. Kicsit meggondolatlan vagyok - ha valaki lehetőséget ad rá , hogy megismerjen az utána másképpen gondol rám - nem csak úgy mint egy mocskos csíter !!! Én szégyellem magam , így visszaolvasva egy két hozzászólásom miatt !! Nem vagyok egy "HOOOPLA" - nincs olyan stílusom - sajnos !!! Csak még egy dolgot és nem untatlak benneteket tovább !!!
    Köszönöm mindazoknak azt a sok jó szót amit kaptam , akik nem egy lista alapján kategorizáltak be!!
    Azt is köszönöm akik lepocskondiáztak - sok mindent tanultam abból is !! Azt sajnálom , hogy páran nem adtak még esélyt sem egy személyes beszélgetésre - szeretnék nem rossz emléket hagyni magam után - és szeretném ha ez a kis mag még sokáig itt írogatna - segítené egymást stb..
    Biztos félreérthető voltam egy két helyen - remélem nem - Nem tartom magam rossz embernek és akik ismernek szerintem ezt alá is támasztják - bár vannak hibáim - de van merszem azt el is ismerni ! -- és minden ember alapjába véve jó , csak mindenkinek vannak hibái , amit kicsit tolerálhatni is lehetne...
    Segítsétek ötletekkel a bajnokság lebonyolítását , vagy cseréljetek tapasztalatokat - de ezt ne folytassátok mert a végén nem marad senki !!
    Köszönöm a figyelmet Sok tiszelettel
  • JohnConnor
    #15122
    Igen, ez jó lenne, csak valaki olyannak kellene megírni akit jobban ismernek (esetleg). Gyuree szerintem mindenki örülne annak, ha jönnétek játszani és szétlőhetnénk egymás seggét, annak tudatában, hogy ez igen nagyon ügyes és rohadt jó csapatjátékos aki basszus 100-as hogy nem csal (félreértés ne essék, én is, Ray és sokan mások is a klánból sokszor "dícsérik" az ellenfelet a komoly és tiszetességes csapatjátékról, ha nem hiszed gyere be óko ókor ts-re)
  • JohnConnor
    #15121
    Van, sztem a honlapról a linkjét i tudod másolni....
  • liquivent
    #15120
    ja, ha csináltok egy bannert, mi is kirakjuk a ptd honlapjára....hátha valaki olyan téved arra, aki nem olvassa ezt a fórumot....de sztem a többi hazai klán is kitehetne egy ilyen bannert.
  • liquivent
    #15119
    A bajnokságot nem tudom, eddig mennyi helyen hirdettétek meg, de lehet kéne írni a hazai pc-s újságoknak is, hogy hírezzék ki a weblapjukon, hátha több embert vonzana a dolog, esetleg a totalbf -en is lehetne, ha eddig még nem történt meg....
    de ezek csak ötletek a terjesztésre....
  • liquivent
    #15118
    már írtam....emberi gyarlóság....sztem ezért csinálja, aki csinálja.
  • A Stranger
    #15117
    Minden egyes csaláskor 1,784m-t nő a farka...DE! Ha eközben magát dícséri a gép melletti falitükörben, ez az érték felmehet egészen 2,00m-ig
  • zeoos
    #15116
    Rendben ... en hiszek neked ... en bizom a megbeszeltekben ... es elfogadom az atmeneti problemaidat ... sot surgetni sem akarlak ... nem kell bizonygatni semmit mert megegyeztunk valamiben es semmi nem volt hataridohoz kotve.
    Viszont eppen ezert szalljunk mar le a dologrol es inkabb foglalkozzunk ezzel a WAR bajnoksaggal, ami legalabb egy kicsit felkavarja az allovizet.
    Tenyleg terjeszteni kellene a hirt jatekos korokben (hiszen valoban nem mindennapi esemeny lesz ez), mert ha most feljon egy uj jatekos ebbe a topicba pont nem az esemenyekrol ertesul es esetleg belelkesedik hanem azt latja, hogy itt mindenki csak vitatkozik, ha pedig kerdez valamit akkor leginkabb csak felhivjuk a figyelmet, hogy olvassa el a FAQ-t, lapozzon vissza es a google az O baratja (tisztelet a keves kivetelnek).

    Sot en meg azt is megkockaztatnam, hogy egyaltalan nem erdekes ki-mit-mikor-es miert hasznali idaig a jatekban segitsegnek, de ha jalantkezik erre a szervezett esemenyre, ami nem a publik szervereken es valojaban leginkabb nem is idegen emberek ellen (most nem feltetlenul a szemelyes ismeretsegekre gondolok, hiszen a tobb hozzaszolasbol is valamilyen formaban azert mar ismerik egymast itt az emberek) ... szoval, hogy szavamat ne felejtsem ... mindegy ha valaki idaig csalt a nagy altalanos jatekban de szeretne a WAR-ban reszt venni, az takaritsa le a gepet, allitson mindent gyari formara es jojjon egyet jatszani ... ne az eredmenyesseg miatt, mint inkabb szorakozasbol.
  • zeoos
    #15115
    Jogos AdambanHun felvetese: MIERT CSALTOK??? Igen ezen lehetne elgondolkodni, hogy valojaban mi ertelme a csalasnak? Mit gondolhat egy csalo magaban? Valoban aterzi a siker oromet, amikor tudva tudja, hogy csalason alapszik az eredmenyessege. Miert rontja el egy csalo az olyanok jatekat, akik a sajat erejukbol izzadnak egy-egy apro siker elereseben?
    Kvazi: mi a csalas lelektana?
  • TweaX
    #15114
    oké, időpontot beszélünk ha végre belerázódok a hülye egyetembe, pár héten belül rendezhetjük szerintem

    de az a rész a "Arra is lehetne hasznalni egy ilyen lehetoseget, hogy ne a forumon tepjuk egymas agyat, ne itt szologassunk be feleslegesen egymasnak ... jo lenne egy-egy ilyen topicot fenntartani a barati beszelgetesekre, a jatekok kibeszelesere, a jatekostarsadalom osszekovacsolasara. Van eppen eleg sok geciseg a civil eletben, miert kell ezt a stilust behozni az ilyen specifikus rajongoi korokbe?" ez pont lelkiismeret ellen szól aki konkrétan csak ugrasztott eddig, senki sem tudja kicsoda, talán még ő maga sem. ez eléggé ellentmondásos szerintem
  • zeoos
    #15113
    Azt a fajta felajanlasomat, hogy szivesen meglatogatok akarkit egy tok tiszta geppel es meglehet mutatni ott es akkor, hogy ki es mire kepes ... nem csak Gyureenak szolt (mondjuk O maga is bevallalta a dolgot). Inkabb ugy kellene tekinteni mint egy lehetoseget, amivel barki elhet ha a becsuleten esett foltot szeretne letisztazni. Es miert pont en? Ki vagyok en? Jogosan felmerulo kerdesek, de nem kell am valami nagy konspiracion gondolkodni. Sokkal prozaibb a megoldas: egyreszrol szerencsere idomilliomos vagyok, masfelol soha eletemben nem voltam reszrehajlo, harmadreszt pedig nem csak a szamat jartatom hanem ha megigerem el is fogok menni. Bar nem vagyok kiemelkedo kepessegu jatekos, de mivel mar eleg ven trotty vagyok, igy nagy valoszinuseggel mar sokat tapasztaltam(-hattam) ilyen teren, talan hitelesnek foghato fel ha a sajat szememmel latok valamit es ugy alkotok velemenyt.
    Egyebekben pont leszarom, hogy ki csal es ki nem ... en mar rendre kiszalok egy-egy jatekbol es inkabb tovabb allok mint, hogy hagyjam magam ilyenekkel idegesiteni. Viszont nagyon erdekes, hogy nekem meg soha nem kellett bizonygatnom semmit ... pedig neha en is meglepo pillanatokra vagyok kepes a jatekban.
    Szaz szonak is egy a vege, en csak felajanlottam a kozremukodesemet ilyen jellegu vitak lezarasaban, amivel egyaltalan nem kotelezo elni mint lehetoseg, de jol szolt Connor az elobb: ha engem basztatnanak sokaig, akkor mar csak azert is megmutatnam es utana (persze ha nekem lenne igazam) mindenki tehetne egy szivesseget.
    Es miert jo, hogy hooopla a folttisztito? Azert mert nem vagyok inkvizitor, nem balhezni mennek, egesz partykepesnek tartom magam ... igy hat valojaban meg akar egy jo buli is alakulhatna egy ilyen osszejovetelbol, ha minden tiszta es becsuletes.
    Arra is lehetne hasznalni egy ilyen lehetoseget, hogy ne a forumon tepjuk egymas agyat, ne itt szologassunk be feleslegesen egymasnak ... jo lenne egy-egy ilyen topicot fenntartani a barati beszelgetesekre, a jatekok kibeszelesere, a jatekostarsadalom osszekovacsolasara. Van eppen eleg sok geciseg a civil eletben, miert kell ezt a stilust behozni az ilyen specifikus rajongoi korokbe?
    Lehet, hogy mar sokan belefasultak a jatekba es meg sokaig kell varni egy ujdonsag megjelenesere, talan pont ezert mar nem is tudunk magarol a jatekrol beszelgetni, esetleg a konyokunkon jon ki az egesz ... de ez egy nagy tevedes. Mindig vannak uj jatekosok, azert meg mindig akadnak erdekessegek amelyek okan lehetne a kezdoket segiteni a segitokesz tanacsokkal, avagy meglehetne vitatni az uj felfedezeseket. A csalasokban sem arra kene fokuszalni, hogy ki mekkora csulaval tudja lekopni a masikat ... inkabb pont azt lehetne megvitatni, hogy milyen jellegu problemaval all szemben az ember es hogyan lehetne tenni ellene.
    Engem peldaul kimondottan felszokott villanyozni a dolog, ha egy-egy nyilvanvaloan cheatert a tisztessegtelen elonye ellenere parszor pofanlovok es tok mindegy, hogy 10 szer tobb pontot szerez, de tudok neki nehany nehez pillanatot szerezni.
    Nem kellene mar tovabb veszekedni, kronologiat szerkeszteni visszamenoleg 156 hozzaszolasbol, mert igy csak egyhelyben toporgunk. Lepjunk mar tovabb.

    Persze furcsa, ha valaki az ismeretlenseg homalyabol elolep es villogtatja klasszis kepessegeit (ertsd ezt arra is, aki elozoekben egy kozepszeru jatekos volt es egyszer csak megtaltosodott) ... ilyenkor sokunk el a gyanuperrel, de most mar letezik egy humanus megoldas, ami egy nyilt es ellenorzott jatekot jelent es nem az egymas gyozkodeset szocsatakat vivva.

    Ez a kulfold vs. hazai osszehasonlitas (akar a ranglistat tekintve is) egyaltalan nem helyes. Azert szerintem nem lehet egyenloseget vonni egy joleti tarsadalomban elo Jurgen 1,5 meteres fullHD monitoron es hightech gepen veghezvitt produkcioja es egy csoringer magyar verpistike kozepszar vasan elkovetett hostettek kozott. Ez korulbelul olyan lenne mint Skoda120-al kiallni egy M3-as BMW-vel gyorsulni egyet. Ugye-ugye?
    Es valoban: ha az ilyen rajongoi korok mint amilyenek egy-egy ilyen topicban gyulnek ossze egy kis csevejre, ha mar mi sem tartunk ossze es csak basztatjuk egymast, akkor miert csodalkozunk, hogy ilyen a vilag korulottunk.

    Legyen hat vege a vitanak ... aki akar bizonyithat ... aki akar kilep a csalasgyanus jatekmenetbol ... fogjuk mar fel, hogy ez egy jatek es meg ha egyesek tul komolyan is veszik a dolgot, de semmi ertelme egymas kurogatasanak, vagy ha valakik ilyenbe keverednek, akkor ne legyenek hangemberek es vallaljak fel magukat akar egy szemtol-szembeni talalkozasban.

    Uff! En beszeltem ... az oregek tudjak: a regi indianos filmekben igy zartak le a beszelgetest (jahh es elszivtak a bekepipat).
  • TweaX
    #15112
    ezt hogyérted?
  • TweaX
    #15111
    http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/PlayerDetails_Weapons.aspx?Lang=us&SrchName=&PID=162392676&Profiles=

    egy ember akivel játszottam krylov accuracy-t nézze aki kiváncsi
  • AdambanHun
    #15110
    Hagyjuk már ezt, és beszéljünk másról. MIÉRT CSALTOK????
  • raykrepsz
    #15109
    A csalásos dologban a 818-as klánnak azért van tapasztalata. Nálunk volt egy tag (ráadásul én vittem a klánba) aki egyik napról a másikra pro játékossá vált. Simán hozta a 5-6-...10 ×-es K/D-ket. Persze nekünk is feltűnt ez a hirtelen javulás és kérdeztük mi van, jött is a válasz, hogy sokat gyakoroltam, új gépet vettem, az új monitoron látok mindent, stb... Majd szinte kurva anyázás közben egyszer csak elhagzott, hogy bocsi de cheat-et használok.... Nem volt se PB, se bann lista, csak a szimpla beismerés... Szóval nálunk az általános tapsztalat az, hogy lehet átlagon felüli köröket hozni public-on 5×K/D felett, jó kört hozni 3×K/D felett, és egy átlagos kört hozni 2×K/D felett. Viszont számunkra azért gyanús (a saját tapsztalatunk szerint) az átlagon felüli teljesítmény több körön kerszetül, vagy az 50% feletti találati pontosság, ami szintén elég hihetetlen...
    Ezt a kommentet általánosítottam, senkire sem célozva írtam. Ne tessék megsértődni raja... Viszont ebből kifolyólag Gyuree te is jogosnak tarod hogy kételkedünk az átlagon fellüli teljesítményeden. A kételkedésünket természetesen Hooopla jóvoltából tisztázhatod, hidd el hogy mi leszünk az elsők akik kiállnak melletted ha az ő gépén az ő jelenlétében is hozod ezeket a fatasztikus köröket...
  • TweaX
    #15108
    gyanús=lelőttél, tehát csalsz
  • JohnConnor
    #15107
    Azért ez nem olyan, mert volt kisebb vita nálunk is ebből a belső fórumon. Én csak annyit mondok lehet hogy szar a PB de csak úgy egyik napról a másikra nem hiszem hogy felkerülsz rá, nem hiszem el, ha mégis felkerülnék akkor én leszek az első aki mindenkitől bocsánatot fog kérni ez ügyben!
  • liquivent
    #15106
    Én nem szeretnék senkit sem bántani vagy meggyanúsítani, de augusztus 29- én volt egy hozzászólásom ami felett mindenki elsiklott.
    érdemes a negyedik bekezdést elolvasni újból....
    lehet, hogy cheaterek , lehet, hogy nem. lehet hogy jogosan fogta meg ezt a sok embert a pb, lehet, hogy csak tévedés.
    tényleg nem az Én tisztem ezt eldönteni és ítélkezni, de érdemes azon elgondolkodni....
  • A Stranger
    #15105
    A sok pbbans fölött is elment mindenki...:D
  • JohnConnor
    #15104
    Én nem láttam Gyureee játékát, de ezzel sz@rral mindenki dobálózik, ha valaki gyanús lesz többen "megutálják" már csak pont ezért kellene neki tisztáznia magát nekem tökmindegy hogyan... ez csak egy lehetőség volt. Engem nagyon zavarna ha ilyennel basztatnának állandóan és csak azért is bebizonyítanám.. de nem folytatom nekem elég, meg tömény ez a cucc. Részemről ezt lezártam, de ne várjátok hogy mindenki csak úgy elmenjen felette és ne bassza a csőrét.
  • TweaX
    #15103
    várj, felvázolom az itteni szituációt, nem látod mivel nem te kapod:

    1. nemzetközi szinten játszol, olyanokkal akik nagyon jól játszanak

    2. felmegyek a 818 cm szeróra ahol 1 óra játék után megkapom a magamét

    3. megmutatom hogy fura hogy ahhoz képest hogy én csalok más van fent pbbans.com-on

    4. én és barátaim mind szarkeverő mocskolódó szemétládák vagyunk

    5. megunják a mi anyázásunkat, kis ideig boldog békeidők

    6. robogod-tól megkérdeztem miért nem láma a shotgunozás

    7. hoooplától megkaptam a magamét

    8. hoooplával basztattuk egymást jó ideig(szerencsére vége)

    9. magyar "bajnokság" szervezésének kezdete, normális beszélgetés, egyszer csak kezdet előtt kizáródunk mert (meglepetééés) csalunk (100%)

    10. jön lelkiismeret aki megint megmondja a frankót hogy bizonyítsam be nem csalok

    11. nemcsak ptd de hunace tagokat is bannol a pb(fura, engem még mindig nem)
    12. felvetődik a kérdés:"ha nekem ennyire kéne bizonyítanom hogy becsületesen játszom(aminek az ellentétjére senkinek sincs bizonyítéka) akkor a hunace-nek vagy a ptd.nek miért nem kell/kellett?

    13. én vagyok megint a hibás azért mert megkérdezem azt ami a 12-es pontban szerepel

    14. most következik: "miért nem megyünk el redhammerz vagy bluenikon vagy Lloyn vagy Andinho lakására?" kérdem én, hogy bebizonyítsák nekünk hogy nem csalnak? ha már nekem be kell?

    15. ezután jön...gyáva vagyok mert nektek van igazatok és kész

    16. úgysem válaszoltok semmi konstruktívat csak hogy megint miért vagyok szarkeverő

    ne vedd magadra esetleg az igeragozást vagy semmit, csaupán ez megy a fórumon jó ideje, nem te kaptad, hanem mi
  • A Stranger
    #15102
    Csak az volt sértő a dologban, hogy a pbbans-on szállingóznak a magyarok, de nekik nem kötelességük, hogy pl. hopla házhoz menjen őket ellenőrizni...
    -Pbbanson láttalak; szar a pb?
    -Szar a pb!
    -Jah, akkor ok...szar a pb...nem vagy csíter...
    -De azé' gyuri az...
    -Jaaaa, igen...nem vállalja fel jaja...

    (Ez nem kötekedő módban volt és nem is szószerinti beszélgetés...csak amolyan szituációábrázolás... :)
  • zee21
    #15101
    Nah fiuk lányok tessék jelentkezni a bajnokságra !! :)
  • JohnConnor
    #15100
    Látom még mindig témánál vagyunk. Gyuree szerintem adott a lehetőség, hogy bebizonyítsd igazad... ezt a részét hagyjuk, hooopla hozzászólásában "Senki nem szemetezett/kocsogozott/zsidozott/es parasztozott " ez teljesen igaz volt, nem tudom miért ugrálsz még mindig a témán, már rég elfelejtette mindenki. Ez a BEN vagy ki nem tudom mit kontrázik a félmondatos hozzászólásaival inkább fejtené ki bővebben a tapasztalatát... és most nem a te hozzászólásodat fikáztam ebben Gyureee. Ezt az állatkertes dolgot hanyagoljuk, összetartás pedig a hozzáállásodat nézve nem igen lesz ha így folytatod!
  • spacecrony
    #15099
  • Ribizlee
    #15098
    az drv!
  • RoboGoD
    #15097
    Minden HUN4CE-s csíter!
  • Ben007
    #15096
    hú de utálom a csalókat és ne vedd magadra az összeset utálom de azért becsülöm hogy legalább te őszintén megmondod
  • zeoos
    #15095
    Inkabb legyszi dicserjetek meg, hogy a *818* klan arculata milyen fasza ... van egyen-avatarunk ... jol szervezettek vagyunk, figyelunk a reszletekre.

    Koppkoppkyle es Pllrash tagjain keze munkajat dicseri, koszonet erte!

    Nem elfelejteni!!!!!!!!!!!

    ......


  • TweaX
    #15094
    aki nem inge ne vegye magára, egyébként arra most sem reagáltál hogy a többi "X" mennyiségű magyar játékost miért nem vonjuk felelősségre pedig le is buktak szemmel láthatóan...
  • zeoos
    #15093
    Neha eszreveszem, hogy estere felszokott hevulni a hangulatod.
    Senki nem szemetezett/kocsogozott/zsidozott/es parasztozott ... az ilyen iranyu skrupulusokat tenyleg felejtsuk mar el!
    Az ilyen "ansell" felvetesek pedig eleg gazos dolgok, mert egyaltalan nem biztos es igy csak megbanthatsz valakit akire lehet, hogy amugy haragszol valamiert, de elkepzelhetoen semmi koze az egeszhez.
    "lelkiismeret"-nek pedig nem jar rosszul az agyszerkezete, kar megprobalni a belecsipkedest ... talan kicsit eles a nyelve, de egyaltalan nem szokott hulyesegeket mondani. Azt pedig igen is bolcsen teszi, hogy nem fedi fel a kiletet ... siman latszik, hogy keruli a szokasos szemelyeskedest (kozben pedig valojaban engem is majd megesz a kivancsisag, hogy ki lehet igazibol). Meg sem tartom helyesnek felruhazni barki szemelyisegevel (maradjon csak ilyen fantom).
    A Te sajat csalasoddal valo megvadolasod tisztazasa pedig meg nyitott kerdes, en csak az igeretemhez hiven nem baszogatlak a temaval kapcsolatban, hiszen megegyeztunk valamiben es en ehhez tartom magam.
    A magyarok ismetelt szapulasa pedig pont az altalanositas miatt nem szerencses, mert banto a tisztesseges jatekosokkal szemben (hozzateszem a banlista megtekintesebol egyertelmuen latszik, hogy sokkal tobb a kulfoldi jatekos a szegyenfalon es csak elvetve talalkozol a magyar nemzeti trikolorral).
    Higgadj le szerintem, mert az ilyen hozzaszolasokbol csak vita kerekedik. Ha bevagy nyomva, vagy esetleg beszivtal es ilyen okoknal fogva vagy mas allapotban, akkor eloszor is egeszsegedre ... de inkabb menj pihenni.
    Mindent baratsagosan szandekoztam mondani, egyaltalan nem baszogatas volt a celom ... jo lenne ismet visszaterni a normalis kerekvagasba.
  • TweaX
    #15092
    egyébként...a vicc most is az hogy a fél magyar "bf community" fennvan pbbans.com-on érvényes bann-nal és én vagyok megint a szemét, a köcsög, a zsidó, a paraszt stb. mert én nem vagyok fent pbbanson...de miért? mert csalok de tudom hogy kell jól csalni!!! igen, ez a logikus, az lehetetlen hogy esetleg nem csalok...látod hooopla ezért utálom a magyarok nagy részét mert ilyenek és utána ők hangoztatják hogy nincs összetartás

    itt ez a lelkiismeret aki valószínűleg ansell...és arra gerjed hogy néha beír valami teljesen értelmetlen nyomorékságot, azt sem meri megmondani mi köze van hozzánk stb. szóval gratulálok

    nagy az isten állatkertje, de milyen alacsony a kerítés...