16212
Battlefield 2142
  • TweaX
    #15171
    de az arányok...azt számold bele hogy hány német és hány aktív magyar játékos van és úgy nézz arány, főleg hogy sok bejegyzés egy emberhez fűződik, és kis gondolkodás után leesik hogy azért ez mégsem egy olyan csodálatos arány...
  • A Stranger
    #15170
    Lifted bansról is van lista, ott meg nincs ptd-s, szóval nem "javították ki"...
  • TweaX
    #15169
    ki beszélt 2009-ről? tudtommal előtte is lehetett bannolódni
  • zee21
    #15168
    nem rossz ötlet hogy hozzánk pakoljuk fel de éppen 4napja hogy működik most a szerver meg nem tudom igazából meg nem az én dolgom de nemtudom mennyi idő ezt beállítgatni aztán bajnokság elött nem akarunk semmitse összekutyulni most rajta (örülünk hogy most megy :) )

    Másik dolog: Én javaslom hogy a bajnokságra való felkészülés végett mi lenne ha minden nap 19-21 óra között a mi unranked szerverünkön gyakorolnának a jó magyar bajtársak ;)
  • zeoos
    #15167
    Igaza van [PTD_HU]DarkArchonHUN-nak!!!
    2009.evre visszatekintve az aktualis banlistaban egyaltalan nem szerepel PTD klan egyetlen tagja sem.
    Valoszinu kijavitottak a hibas banlistat, tehat boritsunk fatylat a multra
    Nemzetkozi osszehasonlitasban es a 2009.evet nezve: 2346 jatekosbol csak 20 magyar van a listan. Azert ez nem rossz arany.

    Persze tevedhetek, de most mazsolaztam vegig az egeszet!
  • TweaX
    #15166
  • TweaX
    #15165
    és ki ír baromságokat?
  • liquivent
    #15164
    Igen, már beszéltünk róla, hogy a *818* szerverre kéne felrakni őket, de most ugye a gyakorlások miatt ha jól tudom, akkor clanmod fut rajta...így nem tud ott sem több dolog futni.
    persze, kell a ranked szerver, de azért néha jöhetnétek játszani is.....mert pl. 3 napja el sem indult....
  • RoboGoD
    #15163
    Látom nem könnyű elfeledni a BF társadalmat. Ide húz a szíved, mi?
  • RoboGoD
    #15162
    Ezek nem ranked pályák, ugye? Mert akkor szerintem inkább a 818 szerverre kellene felrakni őket, ha jól tudom az nem ranked. Jó lenne legalább 1 magyar ranked, de az új pályák is érdekesek. Bocs, hogy beleugattam, és bocsi, ha ráadásul hülyeséget.
  • spacecrony
    #15161
    Engem bárki lelőhet
  • Carloska
    #15160
    az kevésss :D
  • hendrichharcos
    #15159
    jol van na kicsit megtevedt
  • raykrepsz
    #15158
    Engem is érdekelnek az új pályák, szerintem válaszd ki Te (Liquivent) melyik kerüljön fel (3-4) a szervereekre pályaforgásos rendszerven. És mondjuk beharangoznák, hogy valamelyik nap 19-24 óra között ezek a mapok futnak.
  • F1rstK1ng
    #15157
    Miért kérdeznénk ? Mindenki látja, hogy ki wagy :D
  • zeoos
    #15156
    10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-GO !!! .............................
  • liquivent
    #15155
    eddig ezeket teszteltem be, azaz ezeket szedheted le....

    - cologne
    - aegis station
    - 2142t road to jalalabad
    - camp gibraltar winter
    - tgw gulf of oman
    - hamburg harbour
    - 2142af maschtur city
    - inshallah valley
    - tgw shallowforge valley
    - taraba quarry 2144
    - street
    - operation power failure
  • liquivent
    #15154
    eddig régebbi verziójú pályák voltak fennt ezekből a szerverünkön.
    tegnap frissíttettem őket, de pár pálya még mindig nem fut, de a nagy többsége igen.
    tegnap este elkezdtem tesztelni, ma folytatom és akkor írom, hogy miket lehet szedni, mik fognak futni a szerveren.
  • Carloska
    #15153
    Csak írjad melyiket kell szedni amelyiket teszitek fel servere mert máris elkezdem szedni azokat :D

    új pályák baszki nagyon komoly lesz :D




  • Carloska
    #15152
    én megyek egyből az biztos végre valami változatosság :D
  • liquivent
    #15151
    Zoli! sajnos van, de ezten már millió egyszer átrágtuk itt magunkat. Szerintünk tévedés, van aki szerint nem, van aki utánajárt és le is lett véve onnan, van aki nem is törődött vele, így most is ott figyel, de hagyjuk mostmár ezt a témát, mert a sok mocskolódás közepette nekem már egy hónapja nem volt kedvem játszani....teljesen elmegy a kedvem az egésztől, ha arra gondolok, hogy felmegyek játszani, esetleg magyarokkal toljuk és csak megy a pocskondiázás egymásra, ha esetleg valakit le mer lőni az ember....
  • liquivent
    #15150
    Sikerült beüzemelni a BF2142 térképek többségét a szerverünkre.
    Vannak BF2 átkonvertált térképek és csak hobbiból készült térképek.
    Némelyik igen jóra sikerült.
    A kérdés, hogy ha átállítjuk ezekre a térképekre a szervert (kis változatosságnak-felüdülésnek), akkor van e kedvetek jönni játszani ezeken az új pályákon?
    INNEN TÖLTHETŐEK LE A PÁLYÁK
  • Dark Archon
    #15149
    Szerintem most állj le a baromságok írogatásával, ugyanis egyetlen PTD tag sincs rajta a PBBans-on. S mielőtt megkérdeznéd ki vagyok, BF2142-ben [PTD_HU] DarkArchonHUN.
  • zeoos
    #15148
    EREDETILEG:

    "Qui desiderat pacem, bellum preparat" ("Aki békére vágyik, háborúra készül."), szólt Flavius Vegetius Renatus római katona és filozófus eredeti mondata, amelyet a "De re militari" című írásában jegyzett le Krisztus előtt 390-ben.
    A szállóigévé vált intelmet később átfordították angolba, majd onnan latinra visszaírva jött ki a mindenki által használt verzió. Ez utóbbi aztán a későbbiek folyamán olyannyira ismert lett, hogy a latinul beszélők nagy része is általában ezt idézi, nem pedig a filozófus eredeti szó szerinti latin mondatát.

    "Qui desiderat pacem, bellum praeparat; nemo provocare ne offendere audet quem intelliget superiorem esse pugnaturem."

    ("Aki békére vágyik - háborúra készül; senki sem provokál és nem is támad azok közül akik tudják, hogyan lehet győzedelmeskedni a csatában.")

    Flavius Vegetius Renatus: "De re militari"


  • zeoos
    #15147
    "SIC VIS PACEM PARA BELLUM !" - ha beket akarsz keszulj a haborura!

  • zeoos
    #15146
    Koszi a segitseget ... talan most mar igy megoldodnak a problemak (!?) ... meg par hasonlo epito jellegu hozzaszolas es talan uj palyak is lesznek


    Ket malac beszelget:
    - huzz a picsaba !
    - nem huzlak.

    (hagyjatok mar "lelkiismeretet" ... mindenkinek kell, hogy legyen lelkiismerete ... hat Nektek van )
  • lelkiismeret
    #15145
    Megszólítottál, így itt vagyok, most már ez sem jó? Amióta sztár lettél nagyon bunkó lettél a rajongóiddal!:( Az időről meg: az én 1 darabra posztomra jön tőletek 4 replika, erről ennyit. Tikk-takk, tikk-takk, Gyurci hamarosan bizonyít, és akkor lelkiismeret eltűnik, de addig a lelkiismeret mardos.
  • A Stranger
    #15144
    Na, talán ez...
  • TweaX
    #15143
    te 3-at írtál, két körből kimaradsz
  • A Stranger
    #15142
    fail...mégis honnan lehet ide képet linkelni...imageshack és kepfeltoltes kaputt...
  • A Stranger
    #15141
  • A Stranger
    #15140
    Kétszer írtál, egy körből kimaradsz...
  • TweaX
    #15139
    alapíts egy rajongói klubot szerintem ha már ennyire unatkozol...vagy gyűjts bélyeget...azért hogy ennyire ne legyen jobb dolga az embernek, nem értem
  • TweaX
    #15138
    csupán szánalmas és unalmas... csak így tovább
  • A Stranger
    #15137
    Nana, ő mondta, hogy ő maga "lelkiismeret" híresneves komoly (olyan komoly, hogy... ...na ilyen komoly) játékos akinek nevét mindenki ismeri, mert Ő bizonyított....úgyhogy tesség vigyázni...
  • RoboGoD
    #15136
    Heeeeeeeee, a GoD én vagyok...
  • pokerarc 7
    #15135
    én már kérni akartalak hogy írj, mert rohadt unalmas a másik tolerálása még akkor is ha nem írok semmit
  • lelkiismeret
    #15134
    ejej, Gyurcimurci, lelkiismeret nevét szádra ne vedd hiába, különben megidézed, látod mit csináltál, most itt vagyok megint?! Lelkiismeret már jó ideje csak vár és figyel. Várja, hogy Hoopla végre megerősítse a te isteni mivoltodat. Ma vettem egy szépen megmunkált, faragott keretet is, azt hiszem beüvegeztetem a tweakGyuree posztert és ebbe fogom tenni. Talán még a szignódat is rákönyörgöm..ó, istenem, csak jönne már az a nagy nap!
  • zeoos
    #15133
    Jatekkal kapcsolatban segitsegre szorulnek, ha valaki tudja a magyarazatokat annak nagyon megkoszonom. Jelenseg a kovetkezo:
    kb. 3 hete a szerverkereso oldalon a "game mod" valaszto funkciom nem mukodik. Csak az osszes fele modot tudom hasznalni, mert ha kulon-kulon jelolom ki, hogy titan vagy conquest, akkor a frissitesre kattintva egyetlen szerver sem jelenik meg.
    Masik erdekesseg, hogy ha a BFHQ-ban megszeretnem nezni, hogy egyes kituntetesekhez mire van meg szuksegem, akkor csak az altalanos tablazatban azt tudom megcsodalni, hogy mim van meg osszesen, de ha raklikkelek akarmelyikre kulon, akkor egyszeruen kilep a jatek.
    Harmadik faszsag, hogy ha a jatek kozben valami mast szeretnek csinalni es ezert a gamet leteszem a talcara, akkor nem tudom ujra elovenni. Egyszeruen semmit nem reagal.
    mi lehet a bibi?
  • zeoos
    #15132
    Amugy ezek a nick valasztasok eleg erdekesek szoktak lenni. Amikor elkezdtem netezni, aNETka volt a nevem. Mindenki azt hitte csaj vagyok, kozben ha feldaraboljuk:
    - kis "a" csak konkretan ramutatott az utana kovetkezokre,
    - "NET" egyertelmuen az Internetet jelentette,
    - a kicsinyito-kepzo a vegen ("ka") pedig a kezdo mivoltomra akart utalni.