16212
Battlefield 2142
  • Fujiryu
    #5007
    Addigra már megszokom............Remélem
  • TS Zolly
    #5006
    Ez lesz a DConal is. Piros az iraki, kék az amcsi.
  • Fujiryu
    #5005
    Nekem fasza, csak a csapattársaimnak szar:D Mindig kibombázom őket:D Sose tudom melyik oldalon vagyok(különösen szar amikor piros a csapattárs mert mindig ellenségnek nézem:D)
  • F1rstK1ng
    #5004
    Ok, ahogy érzed
  • TS Zolly
    #5003
    Hited ellen nem tehetek semmit, de ugy érzem, egyedül maradsz vele.


    Amugy meg tékelni kelett volna nekem az elöbb. :D
  • F1rstK1ng
    #5002
    Nem hiszem
  • TS Zolly
    #5001
    Éééés? Milyen az eredeti bf??? Fasza mi? :DD
  • TS Zolly
    #5000
    Lehet ö egy ujbéefes kis akárki a többi makival együtt, de ö igy is TÖBB nálad.
  • F1rstK1ng
    #4999
    Tisztában vagyok vele ki Fujiryu, és vágom a waros eredményeit(hallottam róla) és nem neked "pofázok", (te különben kije vagy,[anyuci?])
    Azt is tudom h jól tolja, de itt próbál oltani mindenkit a nagy pofájával???-------> miért ki ő???(nagy eredmények nagy pofa,ezen kívül)
  • Mester01
    #4998
    Ne offoljatok mar itt! Nagyon gyerekessetek vagytok.. Nem mind1 hogy fuyi mit ért L BF2ben? Lényegtelen... Ez 1 forum lehet hozá szolni a játékhoz ha meg hülyeséget ir az egyik hozászolo egyböl megy a floodolás 1000rel.. haggyátok abba és menjetek BF2142 kecsegek! :D
  • Me0w
    #4997
    Majd ha olyan szinten losz warokon, vagy olyan eredmenyeket teszel le az asztalra mint ahogy Fujiryu teszi, akkor pofazzal.
  • F1rstK1ng
    #4996
    Oks, ne vitatkozz akkor, és ne magyarázzkodj, tényleg felesleges
  • Fujiryu
    #4995
    Hát nem is vok ősbéefes, csak játszom a negyvenkettővel(ezerkilencszáz) mostanában és talán ezért, hitte azt...
  • Fujiryu
    #4994
    Nem emlékszem hogy írtam volna neked privát üzenetet...
  • Fujiryu
    #4993
    Na lol
    Nem fogok veled vitatkozni mert felesleges...Magyarázkodni sem fogok, mert aki ismer az tudja, hogy nem egy statpadder pöcs vagyok.Meg elég dolgot elértem már BF2-ben anélkül, hogy magyarázkodnom kéne...
  • TS Zolly
    #4992
    Na, a jó régi ovoda. :DD
  • ZOLCHI
    #4991
  • FireWall
    #4990
    Ja és irhatsz nekem is nyugodtan privátra hogy álljak ki melletted és a többi... Na akkor ki a 11 éves kiskancsó?
  • TS Zolly
    #4989
    Ősbéefes???? Nem is emlékszem rá a régi időkből. :DD
  • FireWall
    #4988
    Megszólalt a NAGYI kedvence....
  • atomboy
    #4987
    Tovabbra is azt akarod, hogy beferjen?
  • FireWall
    #4986
    Befejezhetnéd már nyugodtan, ezzel csak az eszedet sugározod ami = 00. Szóval hagyd abba ezeket az óvodás beszólásokat. És mondtam már, nézz körül először magad körül. KÖSZÖNÖM!
  • kBagyula #4985
    Hadd már rá, Fuji ilyen és kész. ŐsBfes, oszt jólvan.
  • F1rstK1ng
    #4984
    hah... de vicces vagy így este kis pöcs
    Te vagy a topicba a legnagyobb statpadder azt te osztasz másokat
    Ez nem lámaság mi?
  • Fujiryu
    #4983
    Csak azért 10 és nem 11, hogy FACEOFF is beférjen
  • misaab@a
    #4982
    Szasz Norbi!

    Te jatszasz 2142-t vagy bf2-t vala?
    Ha igen, adok mailben ts adatokat ugyis reg dumaltunk :)
  • TS Zolly
    #4981
    Apád himveszejével kecseg!!!!!!
  • atomboy
    #4980
    10 tul keves...
  • mNzJean
    #4979
    itt biztos kapsz választ http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1082200464 , Meowot keresd,ő szokott segíteni ha valaki nem tud valamit.
  • kBagyula #4978
    ezdelol.
  • zoli122
    #4977
    Csittel hogyan lehet?
  • zoli122
    #4976
  • zoli122
    #4975
    Meg tudná valaki mondani hogy hogy kell unlockolni ezeket az izéket
  • sztechnika
    #4974
    Találtam 1-2 servert ami nem ba** ki(DE)
    Amugy kár volt 1-2 emberre hallgatni a server problemaban.
    Masik nem tom emlékeztek-e de nem ment jól a game...
    Mediumban megy 1024-en 4x AA brillianre szuressel megoldas:400mhz tuning aprockonak(ki gondolta volna).
  • Fujiryu
    #4973
    Mondom hogy csináljunk egy topikot ahova csak a 10 évnél öregebbek jöhetnek be...
  • zoli122
    #4972
    hehe ezt nem tuttam mert még KB csak 1 hete jáccok a gaméval, azért köszi
  • mNzJean
    #4971
    Hát ez mindent visz.Unlockokról hallottál?Azokat a cuccokat majd akkor tudod behúzigálni amikor elértél bizonyos pontszámot,jutalmul választhatsz majd magadnak egy puskát,én pl. tegnap egy tankot unlockoltam de nem árulom el ,hogy .
  • zoli122
    #4970
    Sziasztok nekem van egy nagy problémám tuggyátok a tagot lehet customizélni nah le veszem a nehéz pajzsot róla vagy rajta ahgyom az mindeggy és nem tok fegyvert cserélni se gránátot magamhoz venni semmi aszondja hogy fogjam meg azt huzzam oda a helyére de oda húzom és nem történik semmi PLS HELP HELP
  • Cobra.
    #4969
    De, a szerver oldalán ki lehet.
  • papo21
    #4968
    autobalance és ezt gondolom ki kapcsolni nem lehet?