16212
Battlefield 2142
  • ToCsEk
    #5333
    De nekem nincs meg a game és fel sincs rakva, pls adja meg valaki.
  • atomboy
    #5332
    Telepites befejeztevel beadja az oldalt.
  • ToCsEk
    #5331
    Valki irja már be a linket ahol regizni lehet a cdkey-t.
  • Boxer HUN
    #5330
    Ebben a játékban is többször le kell húzni a bőrt ugyanarról a rókáról...
  • Boxer HUN
    #5329
    kieg..
  • Boxer HUN
    #5328
    Új optikai meghajtó vásárlás...
  • ToCsEk
    #5327
    Hali, szerintetek kiegészítő vagy csak újabb patch? link
  • MrChef
    #5326
    Némileg felháborító a dolog. Nekem meg nem ismeri fel a korongot (ugyan ez az én szoc.probelmem, meg néhány más játéknál is előfordult, de nem mindegyiknél). Hamár ennyi pénzt kiad érte az ember, pláne, ha karácsonyra kapja, akkor basszák meg, működjön is rendesen.
  • momo99
    #5325
    :-((( a regisztrálás nem jöt be :-(
    más valami??
  • momo99
    #5324
    hello.

    Nekem ma lett meg a játék de nem tudom elinditani.
    regelni kel a neten esetleg? vagy mi?
    Help pliz
  • bakvarnyu
    #5323
  • F1rstK1ng
    #5322
    lol
  • 0o
    #5320
    Imádkozz egy normális javításért. Sajna nekem is állandóan kilép
    Bár az alant említett trükköt még nem próbáltam ki, majd ma este én is..
  • ZOLCHI
    #5319
    kapcsold ki a voip-ot az audioban
  • Supersix
    #5318
    mármint már bent a játékban vagy előtte például multinál amikor servert keresel?
  • bestyen
    #5317
    Hy!
    + vettem a játékot és feltelepítettem felraktam a legújabb 1.10-es javítást és állandóan kilép a játékból. Megpróbáltam singleplayerben is jáccani, deakkor is kilépett.Mit tegyek???
  • MrChef
    #5316
    Hűha...akkor azt buktam. Most megpróbálom azt, hogy kikapcsolom a második vinyót, és úgy telepítem a játékot. Meglátjuk, hogyan reagál rá.
  • 0o
    #5315
    Igen én félek hogy ez az exe nem csak azt csinálja hogy mellőzi a dvd-t
  • Carlos HUN
    #5314
    Találtam 1.10 hez no cd crackot igaz én nem használom

    1.10 no cd
  • 0o
    #5313
    az valóban elég hatékony jószág. Kár hogy nem szeressem a recont supportnak adnák azt oda...
  • HAF Rigel
    #5312
    Akkor jó , mert kilockoltam a Support kaszt Ganz H-MG: fegyverét de az nagyon nem érte meg az alap fegyver jobb.
    Másodszor már a Assault kasztbol kezdtem lockolni Baur H-AR: ezt de most volt annyi eszem hogy vártam egy Field Updatét és kiprobáltam de ez sem tetszett , Jobbnak éreztem az alap verziót , igy most a Recon Lampert Carabinevel kezdtem szemezni , köszönöm a megerősitést .
  • 0o
    #5311
    supportnál és engineernél az alap fegyver a legjobb, úgyhogy tartogasd a lehetőségeket a másik két kaszt fegyvereinek unlockolására
  • F1rstK1ng
    #5310
    Nekem mind1ik fegyver unlockolva van, ezért mondom a saját véleményem
    recon: először a jobb oldali sort lampert carabine, demo pak mindenképp és apm mine, bal oldalon van a láthatatlanság de felesleges,(bár patch óta jobb)
    assault: jobb oldalt a medic fegyver verhetetlen, nagyon pontos, snipereket is lealázod vele simán, és mellé a rakétát benyomni, így elég pro lesz a karaktered
    engineer: nekem az alap rakétavető(sudnik-vp jobban bejön mint a jobb oldali oszlop végleges fegyvere pilum) és mellé teszel egy motion minet, meg egy jármű lokalizátort és kész.
    support: nekem alapból nem jön be ez a kaszt, tele van pontatlan fegyverekkel, de mégis a két alap a legjobb, kicsit alá kell lőni azt jó, ennyi

    a Field Upgrade-t akkor kapod ha a Leader ad utsítást és a csapat követi akkor kapsz pontokat, 8ilyen succes point és jön egy Upgrade

    A recon az a kaszt mint mondtam, és a 3dik lock után érhető el a láthatatlanság, a bal oldalon
  • HAF Rigel
    #5309
    Szeretnék kérni tanácsot ki milyen fegyvert unkockolna ?
    Mi éri meg ?
    A másik néha lehetöség van a servern lokloni , azt miért kapja az ember ?
    Melyik az a kaszt amelyik el tud lopakodni , és melyik lock után érhető el ez a dolog ?

    Válaszokat előre is köszi .
  • ZOLCHI
    #5308
    No cd crack csak az 1.01-esnek volt. Jelenleg csak korongról megy a játék.
  • MrChef
    #5307
    Hogy honnan, azt sajnos nem tudom. Egyelőre nem találtam a neten mini-iso-t a BF 2142-höz. Remélem tud valaki.
  • MrChef
    #5306
    Én a BF 1942 óta nyomom (majd Desert Combat, BF2, Armored fury most meg a 2142), de még a RENGETEG programhiba ellenére is szeretem. Merthogy hibából olyan sok van (hangtól a képig minden), hogy az eszméletlen, mintha nem fejezték volna be a programozást a fiúk.
  • Mrlego
    #5305
    eredeti nekem akor egy mini iso is jo lene
    és honan lehet letölteni
  • Boxer HUN
    #5304
    Mármint a kettős beléptető rendszerrel..
  • Boxer HUN
    #5303
    A készítők erre törekedtek a 2142 esetében is, csak még rádobtak egy lapáttal!
  • Boxer HUN
    #5302
    Így van!! A BF2-ben aki valamilyen nem hivatalos módon próbálta megkerülni az ellenőrzési rendszert, az vagy hoppon maradt, vagy a rosszabbik esetben vehetett egy új BF2-t... De volt olyan eset is, hogy eredeti játék + magyarítás = PB álltali globalbann.
  • ZOLCHI
    #5301
    Ha eredeti a gaméd,olvasd el a kézikönyvet!
    Ha nem eredeti,akkor kínlódj!!!!
  • MrChef
    #5300
    A Battlefield 2-höz pl. votl krekk, de azzal nem indult a játék (leglábbis állítólag, mert nekem az is eredetiben van meg). A Battlefield 2142 is eredeti nekem, de gondjaim támadtak a DVD-meghajtóval, ezért nem ártana nekem egy mini-iso file.
    Vizsotn ha a tied nem eredeti, akkor nem tudod aktiválni a neten, tehát játszani sem tudsz vele.
  • Stex
    #5299
    ja ez alapjában véve inretnetes..akárcsak az elődje..
  • fernandez93
    #5298
    de az előzőbe lehetett értem akkor ez inretnetes játék
  • Stex
    #5297
    ez a játék nem neked való, játssz mással.

    (szerintetek még hánnyszor kell ezt mondanom valakinek..becsléseim szerint ez a mostani volt a 3-4-ik alkalom..)
  • Mrlego
    #5296
    Sziasztok elnézést kérek

    eredetiben játszom de érdekelne hogy van e crack vagy no cd a játékhoz

    elöre is köszönöm
  • atomboy
    #5295
    Lol... internetes jatekhoz new game?
    Connect a server kell neked.
  • fernandez93
    #5294
    csak azhogy elinditom a játékott és nincs olyan hogy new game!!!hol lehet játszani?
  • Boxer HUN
    #5293
    Egy nagyon minimális angol nyelvismeret szükségeltetik, (annyi is elég amivel már feltelepítesz egy angol nyelvű rendszert) ha ez nincs az gáz, ha van, akkor nem értem, hogy mi nem érthető..