Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2557
WTF: Squad Of TRaitorS - Battlefield #B14 one man's army division???

Akkor legalább tudnád ki volt a 3 alapítótag egyike, Te nagyon okos<#nyes>

http://gaborszantai.co.uk/

Lacc
#2556
Gratulálok bárkinek is, aki van akkora balf@sz, hogy manapság nem bírje ingyen is letölteni egy játékot, ha már le akarja tölteni.
#2555
Akkor egy kicsit kérdezz rá a BF'42 topicban, hogy ki az az ArchAngel, de ne csóri newbiekat, hanem az Ahhoj, Burnbaby szintû HC-gamereket, htx...

Rohadtul félreértesz, vagy nem tudom, Te milyen stílusban játszol, de nekem war közben célpont és tereptárgy volt, azt sem tudtam volna single nélkül megmondani, hogy minek milyen színe van, csak azt, hogy hol kell eltalálni...

http://gaborszantai.co.uk/

#2554
"ha bejön single-ben a hangulat"
na ennél a pontnál vesztette el a hozzászólásod a kompetenciáját a BF sorozattal kapcsolatban <#banplz>

-tRs-Landor

#2552
jogos, én is kicsit nyúzom, ha bejön single-ben a hangulat, akkor az multiban mégjobb lesz - akkor megveszem, hanem akkor delete...

így járt a Vietnam és a BF2 is - '42 után mindkettõ egy raklap ürülék...😞

http://gaborszantai.co.uk/

Supersix
#2551
azaz köszi ezt láttam.Csoola ne mindig a könnyû utat válaszd!Ha bejön megveszem de ezt nem a demo alapján fogom eldönteni

#2550
Én is megvenném, de jelenleg levagyok égve...

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

matyi08
#2549
és a private rankeddel mi lesz? akkor azon hogy fogunk játszani?

#2548
lehet nyomulni eredetivel, megveszed és már tudsz is online játszani!

#2547
Szerintem ez vicc csak. De, ha mégse és akkor? Ott a lan és hamachival, ha lehet.... nem értek ehhez.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

LasDen
#2546
Please note that this release will ONLY work in single-player and LAN mode at this time. Also note that EA decided to use an online-based profile creation,
but thankfully your friends at the blade have included a default user profile

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Supersix
#2545
Hi!valahol olvastam hogy csak single-ben mûködik meg Lan-ba?!Ez ugye csak vm vicc és lehet nyomulni online is?!

#2544
örülünk...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

ColdFire
#2543
ja má volt? 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#2542
Battlefield 2142-Razor1911

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#2541
má csak azért, mert ha kijavították a több millió bugot akkor lehet megveszem... bár ez soha sem lesz igazi Battlefield utód, tehát marad a bf2 lehet 😄

reaper4
#2540
hozom én is lassan lent van a fele, de el kell mennem így csak este tudom kipróbálni 😞
jó lenne tört szerveren tolni...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2539
Kiadták a fullt... aki letöltötte, vélemény? Bugok kijavítva?

#2538
?
#2537
Inkább:ez😊

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+,2048 MB 533DDR2,Nvidia 7600GT,Sound Blaster Audigy

#2536
3.25gigaa?!5és félóra mire lejön...😞
biztos lesz hozzá majd vmi mini .img fájl,addig sztem esélytelen a töt szerveres is.
ZOLCHI
#2535
THX

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Zs0lt1
#2534

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

ZOLCHI
#2533
Esetleg egy linket tudna valmelyikõtök adni?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Crem
#2532
Battlefield 2142 (c) Electronic ArtsDate2006-10-14 GroupRAZOR1911 SectionPC Game ISOs Nukedno
Official Sitenone Reviewnone Save NFOclick here Hits3111

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Zs0lt1
#2531
Nemtom mi ebben a bonyolult:
1: Kicsomagolod, mountolod, vagy kiirod.
2: krekket átmásolod
3: Kicsomagolod a Default_profile.zip-et a C:\Documents and Settings\teneved\My Documents\Battlefield 2142\ mappába.
4: megnyitod a C:\Documents and Settings\teneved\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con fájlt a jegyzettömbbel és ott a következõket kell beállítani:
//name of the in-game user:
LocalProfile.setName "neved_a_játékban"

//login username:
LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount "teneved"
5: Elinditod a játékot, majd a loginnál beirod amit a LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount-hoz írtál. Ha nem írtál semmit ide akkor a Razor1911-et kell megadnod.

Majd ezután közli veled a játék, hogy offline módban játszol. Ezt okézd le, majd válaszd ki a katonádat és mehetsz játszani.

Ui: Valakinek ki kéne próbálni, hogy a demóban látrehozott accal be lehet-e lépni. Vagy esetleg így tört szerverre fel lehet-e menni.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

[OP]Freedom
#2530
Sziasztok!

A felinstallálást az nfo-ba találjátok!
vagy itt: http://www.nforce.nl/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=107169

Gyorsan belenéztem az infoba csak kell mennem melozni és a game sincs lent!

Valamelyikötöknek nincs kedve egy Faq-t összekovácsolni!
Sok szeretettel használnám, mert ahogy elnéztem kicsit macerás a dolog!

Asus Maximus II.,Q6600 2x 2G 1066 MHZ Kingston DDR3, Asus 9800 Ultimate, 1x 250GB Seagate, 2X 1TB Seagate. Samsung 24\" Full HD

Zs0lt1
#2529
ehh megelõztél 😄
Pont most akartam beirni :-))
Battlefield_2142-Razor1911

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

CalebJoe
#2528
Nah kigyütt!

Battlefield 2142 (c) Electronic Arts RAZOR1911 70x50 MB
Rage47
#2527
akkor játsz serious sam-el. annál csak odaülsz, és gyakhatsz ezreket😄
Rage47
#2526
nekem a BF2-t is ugyanilyen "nehéz" volt megtanulni😊 és ennyibõl minden játék macerás, na mind1 hagyjuk..
zombeeka
#2525
Amúgy nem bosszant ha nem tudok egy rakás játékost likvidálni,de az bosszant ha én túl sokat kapok!
Amúgy nem vagyok béna,mert menni szokott a gyilok,de nem ülök a gépen folyton!<#violent>

Irgum-burgum :)

zombeeka
#2524
Úgy értettem a macerást,h ha nem ülsz naphosszat a gép elött és nem jössz annyira bele a játékba...NA akkor macerás!

Irgum-burgum :)

zombeeka
#2523
HAHAHAHA!!!

Irgum-burgum :)

#2522
jaj...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

rosemberg
#2521
Miért baj az hogy nem öltél meg 50 ellenséget?Vannak nálad ügyesebbek.Na és senki se tökéletes<#nevetes1>Nem mindenkit csinálhattam én.

Azt hiszem, nagyon jó vagyok az ágyban. Ugyanis a n&otilde;k mindig azt kérdezik, nem lehetne-e, hogy tovább csináljam?

Rage47
#2520
hogy érted h macerás?
zombeeka
#2519
Remélem tényleg,h a full games majd jobb lesz,mert ez ha nem vmi fanatikus az ember akkor nagyon macerás tud lenni!

Irgum-burgum :)

zombeeka
#2518
Persze közben meghalódtam vagy 1000x! <#mf1>

Irgum-burgum :)

zombeeka
#2517
Ma már eljutottam oda,h ki tudtam nyírni 16 embert!!!
<#violent>

Irgum-burgum :)

TS Zolly
#2516
Tényleg lehetne mán egy faqu féleség.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

ZOLCHI
#2515
NEm is konkrétan neked szántam,csak a te hsz-ed akadt elém.Voltak mások is dll gonddal.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#2514
ok THX

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

Rage47
#2513
nem jelent még meg
#2512
a teljest le lehet már tölteni ??

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

TS Zolly
#2511
1.4-él tart a bf2. 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Vorpal
#2510
Tegyetek rá ne szenvedjetek ezzel a moddal.
Megvárjuk a BF2 1.25 paccsot és addigra lesz egy jó játékunk.

- mondta a medve, és fejbe lőtte magát...

atomboy
#2509
Jarmuveknel biztos.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

reaper4
#2508
idegesítõ a sok láma 😞 úgy lettem team killer 2x is , h éppen szálltam le és pár méterrel a landolástól kiugrik az 1ik ember. hát persze ,h rászálltam. 😞 és az ilyenek miatt dobjanak ki esetlegesen a szerverrõl 😞

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2507
Third Person Shoter(tps) és az olyan hogy kívülrõl látom a karaktert,nem vagyok wowos.Tehát van benne?