16212
Battlefield 2142
  • KaryKeksz
    #5380
    Szerintetek a bf2142-őt vagy a bf2-őt vegyem meg inkább ?
  • Beers
    #5379
    Ebben már kiadás előtt is biztos voltam :)!
  • Boxer HUN
    #5378
    ...de nem is fogyott annyi 2142 a boltok polcairól, mint amennyi anno a BF2 megjelenésekor...
  • 0o
    #5377
    Hát tegnap este sem sikerült benépesítenünk a HUN szervert :)
    BF2 esetén 2 hónappal a megjelenés után már 2-3 szerver volt és néha hosszú perceket kellett tökölni a join gombot nyomogatva mire betudtunk menni valamelyikre.
    Most nincs ilyen tolongás.
  • Boxer HUN
    #5376
    OFF

    Semmi gondom sincs veled, és úgy érzem, hogy az álltalam hozzád intézett hozzászólásaim korrektek voltak, (nem indulatos, agresszív vagy elutasító), ezért újfent nem értem a mostani támadásod. Viszont engedd meg, hogy egy apróságra felhívjam a figyelmed. A #5374-es hozzászólásodban bizonyos részek egyértelműen utalnak az emberi hibázás Reason-féle modelljére!!!

    Hogy értsed is, ezért röviden vázolnám:

    Az emberi hiba általános fogalom, mely magában foglal minden olyan helyzetet, melyben a mentális vagy fizikai cselekvések megtervezett sorozata nem éri el előre eltervezett szándékozott célját és ez a kudarc nem tulajdonítható valamilyen rendkívüli véletlenszerű körülménynek.

    Hibák fajtái:

    A cselekvések nem a terv szerint futnak le – függetlenül attól, hogy maga a terv helyes-e vagy nem. Ezek a végrehajtási és tárolási hibák, mivel a megfelelő cselekvések sorozata vagy rosszul lett végrehajtva vagy/és már elhatárolásukban is hiba volt. Ezek az úgynevezett elvetések és kihagyások.
    Az elvetések potenciálisan megfigyelhető, nem terv szerint lefutó cselekvés-sorozatok (végrehajtási hibák), mint amilyenek a nyelvbotlások, elszólások, elírások, félreolvasások.

    A többit csak azért nem írom le, mert azok már a súlyosabb idegi állapotra utalnak.

    ON

    Erre varjál gombot...
  • ZOLCHI
    #5375
    Na figyu faszikám!
    Előző hsz-em második fele egyértelmű általánosítás volt. Te ezt bizonyítandólag,elkezdesz háborogni. Lehurrogsz olyan embereket (pl: Boxer),akiknek valszeg a kisujjukban több a tapasztalat e téren,mint azt álmodnád. (ne vegye senki fényezésnek) Megpróbáltak segíteni,többek közt énis. Nem ment. Te ezért elkezdted a gamét hibáztatni.
    Szvsz egy gyakorlatiasabb gémer már levette volna abból a hibát,hogy több játéknál is előfordult.

    A másik! Páran megpróbáltunk foglalkozni a problémáddal! Te adod itt az okos,faszagyereket és beszólogatsz. Elég lett volna egy köszi is!!!
  • MrChef
    #5374
    Arcod az van, az biztos. Én meg 26 éves vagyok, na és? A kor nem érdem, nem hátrány vagy dicsőség, hanem állapot.
    Azért is tartozik ebbe a topikba a témám, mert hátha valakinek hasonló problémája volt már, így tud nekem válaszolni. Vagy lesz neki. Vagy nem volt neki, de tippeket ad. Nem is csiszoltam tovább a témát, mivel kaptam pár jó tippet.
    Ha még mindig nem tetszenek Mr. Professornak a "láma" (sic) hozzászólások, akkor el lehet őket kerülni.
    Vagy majd te megszűröd, hogy ki mit írhat ide? Úgyis lement 5375 hozzászólás. Ja igen, lehetett volna csak 130 hozzászólás, ha a "lámák" nem jönnek folyton a fantáziátlan, tesze-tosza kérdéseikkel. Merthogy IDE születni kell.
  • gbc csabika
    #5373
    Elég naív feltételezés
  • Boxer HUN
    #5372
    Viszont az már szomorú, hogy minimum 16 évesen (feltételezem, ugyanis a game 16+) nincs annyi fantáziád, hogy szisztematikusan kezd el keresni a hiba okát. Példa okáért írtad, hogy más játékoknál is előfordult ez a jelenség. Ergo, nem ebben a játékban kell keresni a hiba okát, tehát nem is ebbe a topikba tartozik ez a téma. Aztán lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat... de én már csak ilyen "nagyarcú billentyűzetakrobata" vagyok mind a 34 évemmel együtt.
  • MrChef
    #5371
    Ne oltogassál itt engem! Megfigyeltem, hogy az SG fórumain néhány mekkora nagyarcú billentyűzetakrobata ül, akik mindenkit leugatnak, akik bemerészkednek egy kis kérdéssel! Te talán úgy születtél, hogy professzor voltál mindenben?! Nincsen leírva az én problémám, és egyelőre az sem biztos, hogy rossz a meghajtóm. Valami bekötési, install porbléma is lehet - merthogy egyéb fórumokon is megérdeklődtem.
    Nem háborgunk, hanem segítséget várunk. Ha nem tőled, Mr. Professortól, akkor az arra érdemesektől! Ha nem tetszik a kérdésem, ugord át, ne olvasd.
    Szevasz!
  • gecc
    #5370
    Próba szerencse
  • F1rstK1ng
    #5369
    meg lehet próbálni
  • 0o
    #5368
    A HUN szerveren ma 8-kor?
    Bár ezt egyszer már megpróbáltuk de érdeklődés hiányában nem sikerült elindulnia a játéknak
  • papo21
    #5367
  • gecc
    #5366
    Hoppá D
  • gecc
    #5365
    A BF.HU az csak bísznek van
  • gecc
    #5364
    Na ,merre van a keménymag ?
  • ZOLCHI
    #5363
    Persze,igazad van. Az is az EA hibája,hogy vacak a meghajtód?
    Itt a legtöbb ember csak háborog meg panaszkodik. Jönnek az abszolut láma kérdésekkel. Gondolkozni vagy olvasni viszont nem hajlandóak.
  • Carlos HUN
    #5362
    195.228.45.119
    17567 es port

    Amugy nekem se találja csak ha ipről csatlakozok
  • Carlos HUN
    #5361
    Hát énis nagyon örülnék ha lenne rajta valaki végre
  • MrChef
    #5360
    Miért, Zolchi, szerinted nincs így?!
    Azért nem panaszkodom, havonta vehetnék magamnak X új játékot, de a pénz az pénz! 12000 Ft is, és főleg megbecsüli az ember, ha a szüleitől kapja a dolgot.
    Aztán meg ugye nem működik...
  • Fujiryu
    #5359
    Rózsaszín pólót kapnak az új klántagok?
  • mNzJean
    #5358
    Vazze én nem találom a magyar rankedot , EA HU , HUN ra semmi nem jön elő.
  • Stex
    #5357
    akkor ne ott rohangálj, hanem a többi szerveren :)
  • Boxer HUN
    #5356
    Jah - jah..
  • gecc
    #5355
    Egyébként játszik itt vk ezzel a játékal a neten,az EA-HUN on már vagy fél órája rohangálok de nincs rajtam kivül senk!
  • Fujiryu
    #5354
    Az az az eAb akik a lanon voltak?
  • Stex
    #5353
    mindig kitorlod a legszorakoztatobb reszeket
  • cyberbob29
    #5352
    Thx, és hol tudok velük kapcsolatba lépni?

    Bob
  • Boxer HUN
    #5351
    Ajánlom figyelmedbe az eAb klánt!
  • cyberbob29
    #5350
    Sziasztok!

    Szeretnék csatlakozni egy jóhangulatú klánhoz, akik BF2142-őt tolnak, BF2-es exOPC klános múlttal rendelkezem szal nem núbiként tenném , sokakkal játszottam is már együtt anno ahogy neveket nézem , előre is köszönöm. Bob
  • 0o
    #5349
  • JohnnySmith
    #5348
    Akkor tisztítsunk....
  • FireWall
    #5347
  • ZOLCHI
    #5346
    "Hamár ennyi pénzt kiad érte az ember, pláne, ha karácsonyra kapja" (#5326)

    LOOOOL!
  • Stex
    #5342
    nem neked való ez a játék, játssz mással.
    (te vagy az ötödik, gratulálunk)
  • atomboy
    #5341
    Ki kene irni a banner ala ezt a szoveget...
  • Fujiryu
    #5340
    Vagyél eredeti játékot...
  • mNzJean
    #5339
    Kezdésnek vedd meg eredetibe ,tört verzióval nem lehet neten játszani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JohnnySmith
    #5334
    Akkor meg minek?