16212
Battlefield 2142
  • Me0w
    #5420
    Szerinted ha rossz az a kurva dvd-rom akkor mit irjunk? De Te tudod vegulis, gondolom majd ha elso lemezt vegigkarcintja akkor rajossz ugyis...
  • Braveheart
    #5419
    Single playerben lehet állítani a botok számát? A 15 (8+7+player) nagyon kevés.
  • Stex
    #5418
    na igen, könnyű holmi belsős pojjjénokat puffogtatni szegény kezdők között
  • Boxer HUN
    #5417
    nem érted... nem baj...
  • Stex
    #5416
    Beers már lejebb alkudta, késő:))
  • Boxer HUN
    #5415
    Fuji: Följebb alkudjam neked???
  • Beers
    #5414
    Én meg 8 forintot se :P!
  • Stex
    #5413
    én 8K-t adnék a 2142-ért
  • MrChef
    #5412
    Neked is javaslom, hogy ne olvasd a hozászólásaimat, vagy ne reagálj rájuk, ha csak arra vagy képes, hogy "rakás szar az asztalod alatt". Erre ugyanis nem vagyok kíváncsi. Semmiféle csomó ember nem volt, akit lehurrogtam, sőt, senkit sem. Csupán Zolchi arcoskodott, én visszaszóltam...stb.
    Szevasz! :-)
  • MrChef
    #5411
    Rávarrtam a gombot: súlyos idegállapotban leledzel. :-)
  • MrChef
    #5410
    Nem emlékszem rá, hogy Boxert lehurrogtam volna, tehát HAZUDSZ.
    Látom, kicsit kiborult a nagy arcodból a szar.:-)
    Most is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne olvasd a hozzászólásaimat, és a NAGY ARCODDAL told a gamét. Csá! :-)
  • kBagyula #5409
    Az a izé arra jó, hogy meglásd ki az SL. :P
    Az a másik önműködő izé max arra jó, hogy jelzi, ha valaki közeledik feléd. Talán egy kicsivel több időd van a fogadására felkészülni. ;)

    Egyébként az alap cuccok közül a supporté, az engié és a reconé legjobb. Az alap assault egy kalpag xar, oda kell az ánlokk.
  • gecc
    #5408
    semmire sem jó.1-et belelőssz azt szétesík
  • HAF Rigel
    #5407
    Az önmünködö fegyver , terület védésre jó . pl az egyik irányban lerakod és te figyelsz a másikra , mikor meghallod hogy lő akkor odafordulsz .

    A fejed felett lebegő dolog meg a parancsnoki pozicióban aktiv. és segiségedre van .
  • HAF Rigel
    #5406
    ez nem igaz van olyan fegyver amiben az alap a jobb . pl a support kasztnál vagy assaulz kasztnál .
  • Fujiryu
    #5405
    Na a sok 2142 FAN magyarázza már el, hogy az alábbi dolgok mire jók:

    1.A önlövő UAV-s izé ami a fejed felett lebeg
    2.A sarokba lerakható, szintén önműködő gépfegyver

    Már várom a következő újítást:
    A kiegészítőben csak 1000 pontot kell összegyűjtenie a játékosnak, utána unlockolhat egy robotot ami helyette játszik.Így anélkül kempelheti a többi játékost hogy felmenne a szerverre...
  • Me0w
    #5404
    En beleneztem 5 percre, de elkeserito... ilyen lebego biszbaszok, ha nincs unlock fegyvered akkor 0 vagy, persze minden buzi kempernek van lathatatlansaga meg olyan keziagyuja amivel a palya tuloldalarol dezintegralja meg a bunkert is veled egyutt ;)
  • Fujiryu
    #5403
    Meg akik megvették azok max fele annyian voltak mint akik megvették a BF2-t, na ennek az 50%-nak a 60%-a játszik BF2142-t, ami 30% összesítésben...
  • Fujiryu
    #5402
    Azért mert a föld másik felén játszanak ezzel, attól még nem lesz itt több player:D

    Egyébként az is mutatja, hogy mennyire nem érdekel senkit ez a játék hogy a BF2142 DVD-met nem veszik meg:D A BF2 DVD-mért már 15 E-t is adtak volna:D
  • bakvarnyu
    #5401
    Nem is nagyon indult ez be az emberek 60%-a maradt a BF2-nél. Azt mondjuk nem tudom Amerikaban mi van,az a döntő.
  • gbc csabika
    #5400
    Sztem ez a 2142 már most halódik, amikor elvileg a csúcson kéne lennie. Ladderek, versenyek ahogy néztem nem nagyon vannak, ami van az sem túl népszerű. Szerintem érdemesebb lesz a quake wars-t vagy a frontlines-t erőltetni.
  • JohnnySmith
    #5399
    Nem azért írtam :) (van rá példa amikor kitörlöm, de ez most nem olyan volt)
  • Boxer HUN
    #5398
    Vagy a szódásüvegaljú szemüveget..
  • kBagyula #5397
    Ebbe gémben a csájperrel úgy lehet zúmolni, hogy kiánlokkolod azúmot.
  • Boxer HUN
    #5396
    Majd a 21.42 -es patch megold mindent...
  • Carlos HUN
    #5395
    Igen hát mert semmi más játéknál nincs problémám csak ennél a szarnál
  • Boxer HUN
    #5394
    Nekem is 1.5 van benne, mégse nyavajog...
  • Me0w
    #5393
    Valoszinu 2x512 + 512 :)
  • 0o
    #5392
    Az a 1.5 hogy jössz össze? Szerintem mindenképpen érdemes lehet 2048-ra kerekíteni a szerencsétlenjét. Érdemes 2 hatványának megfelelő memóriát belezsúfolni a gépbe a címzésből adódó kellemetlenségek elkerülése végett
  • F1rstK1ng
    #5391
    A Titan mindig is laggolt és mindig is laggolni fog ha sokan vannak fennt a titanba, mert elkúrták a DICE-nál (nem csak ezt)
  • Me0w
    #5390
    Bocs :) Kitorolheted :)
  • Me0w
    #5389
    Ha szaggat 1,5-el akkor a kettovel is fog. A program a szar, ne olj bele penzt...
  • Carlos HUN
    #5388
    Na jó mindjárt indulok és veszek még ramot
    De ha akkor is nyafogni fog titan modba meghalok :DDDDDDD
    2 giga ram csak elég lesz már neki most 1,5 el tolom
  • KaryKeksz
    #5387
    igen teszteltem a bf2142-őt .
    de a demoval lehet neten nyomni ?
  • JohnnySmith
    #5386
    Meow szokásos natur megnyilvánulása (jogosan) :))) Legalább nem kertelsz ezt értékelem.
  • Boxer HUN
    #5385
  • koschwarz
    #5384
    ebben hogy lehet sniperfegyverrel zúmolni?
  • Boxer HUN
    #5383
    Én a BF2-t javallom, de úgy is te döntesz...
  • Stex
    #5382
    jó kérdés..sokan nem szeretik a 2142-öt, de én (ha most veszel és csak 1-et) akkor ezt javaslom, árban is ugyanannyiba vannak. Demo alapján tetszett egyébként a 2142?
  • Me0w
    #5381
    Ne haragudj, bazmeg, de amennyi felesleges sort ide beirtal mar reg elmehettel volna a boltba, leveszel egy dvd olvasot 3k-ert vagy - ne adj isten - egy dvd irot 8k-ert a polcrol, es menne. Ehelyett beszologatsz mindenkinek, mikor _neked_ van egy rakas szar a geped helyen az asztal alatt.