16212
Battlefield 2142
  • papo21
    #5460
  • ZOLCHI
    #5459
    Na ez lesz itt a bibi!
  • Braveheart
    #5458
    A KGB '93-ban megszűnt
  • intelinszajd
    #5457
    Ne bántsátok szegényt
    Lehet ő a KGB fejese, aztán ilyeneket mondtok rá és baj lesz
  • mNzJean
    #5456
    Vazze lőni azért tudsz ? Hihetetlen ,mindig azt hiszem ,hogy a lámaságot fokozni már nem lehet ,de valaki mindíg rátesz a hülyeségre még egy lapáttal.
  • Boxer HUN
    #5455
    ...a számítógépet be kell kapcsolnom, ha játszani szeretnék ezzel a játékkal???
  • Stex
    #5454
    közel jársz hozzá, hogy te legyél a hatodik akinek azt mondom, hogy nem neked való ez a játék..áh már késő kimondtam, gratulálok, te vagy a hatodik.
  • Supersix
    #5453
    Jah megtaláltam közben de azért THX!!
  • intelinszajd
    #5452
    A http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/ weboldalon ha bejelntkezel a BF2142 accountodal akkor meg tudod nézni a részletes statisztikád, közte a Dogtagsokat is :)
  • C Ronaldo07
    #5451
    11.990 asszem
  • bdani92
    #5450
    Nem...... Az eredeti game mennyibe kerül ???????
  • C Ronaldo07
    #5449
    hy plz vki help.gondoltam 1-et és fölraktam a gémet és megcsináltam mindent úgy ahogy a f.a.q.-be van de akkor is reg-elni kell ez mér van?
  • Me0w
    #5448
    Jatszol a RANKED szervereken az EREDETI jatekoddal az INTERNETEN.
  • Supersix
    #5447
    Hi!Létezik olyan valahol hogy meg lehetne nézni a Dogtags-eket hogy kiket vadásztunk le késsel?
  • bdani92
    #5446
    Hogyan tudom feloldani?????
  • intelinszajd
    #5445
    Ránézel a hulla csomagjára és nyomsz egy G-t (alapértelmezetbbe) :)
    Vagy feloldod magadnak a fegyókat és bedobálod Custombeállításokba :)
  • bdani92
    #5444
    Fegyvert hogyan lehet cserélni????????
  • KaryKeksz
    #5443
    Nagyon jóó ötlet !!
  • intelinszajd
    #5442
    Üdvözlet 2142 rajongók.
    Érdeklődnék hogy nem e tudtok valami pályaszerkesztőt hozzá.
    BF2be nem igazán próbálgattam a mapszerkesztést, így már ahoz se nagyon vágom mi kellen (holott lehet az is elég lenne - 2höz milyen progi kell? :) )
    Pedig mekkora móka lenne régi 1942 pályákon nyomni a 2142-t :)
  • F1rstK1ng
    #5441
    Szerintem meg a mini UAV ha pro a Leadered kevésszer hal, mi ezt szoktuk használni Camp Gibraltaron meg ha felmegyünk a Titanra és van már lennt Beacon
  • gecc
    #5440
    köszi
  • 0o
    #5439
    Ez a lövős UAV semmit sem ér, még 1 ember életet nem oltottam ki vele. Látótávolsága sem több másfél méternél, úgyhogy az egyetlen értelmes szerzeket a beacon
  • F1rstK1ng
    #5438
    Ha Leader vagy és legalább 4en vannak melletted akkor fog működni a lövős, a mini UAV 3embernél működik és a beacon 2-nél (mindig leaderként természetesen)
  • sanzik
    #5437
    Én szoktam esténként a demot nyomni neten.
    Vannak majdnem teli szerverek is és néha elég jó csapatjátékosok jönnek össze.
    Magyarokat is látok mindig, jó párat....
  • kBagyula #5436
    Csak neten lehet a demóval játszani. :)
  • kBagyula #5435
    Ezt az izét úgy kell lebegtetni, hogy kiválasztod a fegyver készletedből a megfelelő elindító izébizét és elkezd lebegi.
  • gecc
    #5434
    A demót csak neten lehetett kiprobálni,most hogy mi a helyzet arrafele nem tom
  • Me0w
    #5433
    Lol... a jatek kiskonyveben le van irva, hogy a single jatekban elert pontok NEM szamitanak bele semmibe. Szep is lenne baz, mindenki ellentengernagy lenne 3 ora single utan :))
  • KaryKeksz
    #5432
    A Demót sem lehet neten probálni ?
  • gecc
    #5431
  • Boxer HUN
    #5430
    Csak egy tipp: ha feldobod és nem esik le, akkor lebeg...
    Amúgy passz...
  • gecc
    #5429
    Egy kérdés,ezt a lebegő izét ,hogy lehet lebegtetni?
  • Boxer HUN
    #5428
    Csak eredetivel, csak interneten, csak ranked szervereken, csak most, csak neked....
  • bAguziB2
    #5427
    Szeva! Én szingli ben nyomom kb egy hónap múlva lesz netem úgyhogy ki kell bírnom a szinglivel. Na Szóval játszok,megcsinálok vagy 5 pályát
    a végén kiírja hogy mennyi pontot kapok leokézom de szart se kapok!!!!
    légyszi mondjátok meg miért nem!!!!!!!!!!!!!!

    Ja meg még valami: hogy lehet feloldani a dolgokat????????

    PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!
  • Boxer HUN
    #5426
    Gumival és egyenruhában...
  • koschwarz
    #5425
    gumival vagy anélkül?
  • kBagyula #5424
    magánügy... nomeg annyiért már nőt is kapol.
  • koschwarz
    #5423
    ha valaki fizet nekem 8000-et, akkor talán hajlandó leszek egy kört jáccani ezzel a xarral

  • ZOLCHI
    #5422
    Ez nem jött be! Semmi "szar" vagy hasonlatos kifejezést nem említettem. Veled ellentétben. Hazudni sem szoktam (#5374).
    Tehát mindenképp saját,gyermeteg bugyutaságodat bizonygatod.
    Ezt igazolva berágtál az #5363-ra,melynek mint mondottam,második fele általánosítás. Kinek nem inge ... Te ezt az "inget" fölkaptad. Ezen nincs is további magyarázni való.
    Részemről téma off.
  • Boxer HUN
    #5421
    Hrrrrr..

    Dorombol már a cica-mica...