Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
C:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Video.con
Total Commanderrel megnyitod (F4)
Atirod a lenti sort a megfelelo felbontasra.
VideoSettings.setResolution 1280x1024@60Hz
->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro
->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro
"C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142 Demo\BF2142.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024
Vagy olyanra amilyen felbontást akarsz.
www..KALOZOK.com
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro
a minimum processzornál töröljétek a Celeront!
Az nem igaz!
nekem 2 ghzes és 3 fps !!!
NEM LEHET HOGY CELERONNAL MENJEN NORMÁLISAN!
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
nem hiném hogy csak enyi lenne hol a többbi ?
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
Together we'll fly someday...
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
Ismerõs ez nekem ... Gondolom akkor bunnihopp is van benne ...
Én most net nélkül lehet hogy kipróbálom a single részét, mert haverék áradoznak rólla, de valszeg az elsõ BF játék ami nem lesz meg nekem eredetiben ...
Ezen játékok Single része arra való, hogy a lámpi gyalogkakukk megtanulja azokat a dfolgokat amik nem állnak kapcsolatban a járással (pl: repülni ...) meg ismerkedésre ... Erre pedig tökéletesen megfelelnek ... akinek emiatt nem teccik 😊 Az menjen inkább Americas Army-zni ... Mondjuk azt én is azért hagytam abba, mert unalmas a single 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
a single csak elriaszt😊
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
Ezt feltetttétek? Hátha...
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de miért nem lehet a felbontást nagyobbra állítani? Max. 1280*960-at lehet 60 Hz-en, régi BF2 tudott 1280*1024-et is 75-ön. És egyáltalán elég "félkésznek" tûnik ez a Razor-féle verzió.. (Bocs a warezért!)
mocskos tonline 12000ft-ert 256 feltöltés #&@#&@#&-meg
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
ha csak az uppot nézzük, akkor örülhetsz, ha 2-3embert kibír, és akkor a config mint szûk keresztmetszett szóba se került...
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"