Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Promi
#2963
Vagy igy:

C:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Video.con

Total Commanderrel megnyitod (F4)

Atirod a lenti sort a megfelelo felbontasra.

VideoSettings.setResolution 1280x1024@60Hz
#2962
Én is megcsináltam: kibontottam ahva kell és nem mûködik(milyen név meg jelszó kell?)

->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro

Rage47
#2961
single player?
én megcsináltam azt amit a faq-ban leirtak, majd müködött. ennyi.
#2960
Na valaki tud segíteni?

->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro

finaltrekker
#2959
A BF2-BEN ÉS A 2142-ben is a felbontást tetszõlegesen átlehet állítani akármilyenre: Az indító ikon tulajdonságainál a parancsikon menüben át kell írni a cím mezõt ilyenre:

"C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142 Demo\BF2142.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

Vagy olyanra amilyen felbontást akarsz.

www..KALOZOK.com

Evogordon
#2958
De rossz
Ennél nagyobb bannert még én se tudtam volna csinálni :/

Kupo
#2957
Nekem 2.4-es AMD, 512MB DDR RAM, GeForce FX5500 128MB, ami azért nem olyan jó gép, és minimumon jól fut, nem szaggat.

#2956
Mi sem szeressük õket😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#2955
bf2-höz is legalább 512 MB memória kell mégis szaggat...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#2954
Egyszerûen nem megy a bejelentkezés(megcsináltam amit írtak) de nem tom hogy mi a jelszó meg a név(a Razor1911-et próbáltam jelszónak is azt)

->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro

Prince of Máté
#2953
Hivatalos gépigény hibás!
a minimum processzornál töröljétek a Celeront!
Az nem igaz!
nekem 2 ghzes és 3 fps !!!
NEM LEHET HOGY CELERONNAL MENJEN NORMÁLISAN!

TS Zolly
#2952
Igy van kisköcsög!!! 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

uHs Gerzson
#2951
Nekem nem fognak hiányozni <#hehe>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

joebacsi
#2950
hámerez nem, mi? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

JCSR ODIN
#2949
poje loooool hagyd már azt a szart, az csak egy mod <#vigyor5>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

#2948
Nekem nincsen meg a 2142😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Rage47
#2947
ezt honnan tudod? te is az vagy?😊
#2946
ÉS majd itt is lehet ajánlani a F.A.Q-t😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Kövesdi A
#2945
Hi nálatok is csak 5-6pálya van a ofline modban ?
nem hiném hogy csak enyi lenne hol a többbi ?

#2944
Na a sok bf2-es noob mégis inkább áttér a 2142-re😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Me0w
#2943
Nincs a profilkonyvtaban? /documents and settings/usernev/documents/battlefield 2142?

Together we'll fly someday...

#2942
amig Koschi ijjeneket ír: <#hehe><#vigyor2><#law><#love11> addig nincs vele bajj .. külömben meg vigyázz vele mee elõtör belõle az õsember és kölümben is picit veszett és ha megharap elkapod teis! <#hehe><#hehe><#mf2>

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#2941
krekk miatt
Dj Xyberpunk
#2940
És miért van "No Internet connetction detected" a bejelentkezésnél?! Tûzfal nem blokkolja.. Nem értem :-(

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

DummyBoy
#2939
Ehhh ... Hmmm ... akkoz ha csak 1280x960 van az azt jelenti hogy a BF2-nek nem is az 1.3-nál tartó részét moddolták hanem még elõbbit?

Ismerõs ez nekem ... Gondolom akkor bunnihopp is van benne ...

Én most net nélkül lehet hogy kipróbálom a single részét, mert haverék áradoznak rólla, de valszeg az elsõ BF játék ami nem lesz meg nekem eredetiben ...

Ezen játékok Single része arra való, hogy a lámpi gyalogkakukk megtanulja azokat a dfolgokat amik nem állnak kapcsolatban a járással (pl: repülni ...) meg ismerkedésre ... Erre pedig tökéletesen megfelelnek ... akinek emiatt nem teccik 😊 Az menjen inkább Americas Army-zni ... Mondjuk azt én is azért hagytam abba, mert unalmas a single 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#2938
nembaj,de akinek lövése sincs a bfrõl az meg nyugodtan nyomogathatja a singölt mielõtt felmegy szerverre és ledarálják😊
Dj Xyberpunk
#2937
Valaki nem tudja véletlen, hogy tudom 1360x768-ra átrakni a felbontást? 16:9-es moncsi miatt kéne:-( nem találok semmi ini filet vagy vmi iesmit

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#2936
nem a farcry-os gyerek volt az? 😄D jah nem várjá neki az enginel volt baja (igaz joggal csak a stilusa volt kicsit tajparaszt 😄)

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Rage47
#2935
akkor is több energiát spórolhattak volna meg ha nincs single, és mégjobb multit csinálhattak volna
a single csak elriaszt😊
#2934
ennek a singõl részcsak olyan "izelítõ" féleség...
#2933
Oké, elnézést tõle is és mindenkitõl...Nem olyan régóta sg-zek...<#wilting> Majd belejövök.
joebacsi
#2932
neis mond, 1 hete kb beszabadult valami arc bf2 topikba, és elkezdte folyamatosan fikázni, hogy ilyen-olyan szar, mert szar a single...aztán mondtuk neki, hogy igen, mert ez egy multiorientált fps, single csak poénból van benne, de ezt valahogy nemértette, és igazából singleben is jónak kéne lenni, merígy nagyon szar, és mi nemtudjuk elviselni, hogy fikázza valaki a kedvenc játékunkat...etc...<#wilting>

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#2931
nagyon nem akartam beleszólni, de koschi hozzászólásában egy csepp rosszindulat nemvolt, ez a "kapdmárbe" simán beleillik itt sg-n egy normális beszélgetésbe 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Rage47
#2930
a single playert kár is volt megcsinálni akkora xar sztem😊 max 16-an lehetünk minden pályán:S az elsö megnyilvánulása a csapatvezetö bot-nak, hogy egy lépegetövel beszorult egy fánál, lol.
#2929
Már elnézést de nem én írtam ilyet elõször. A koromat és a stílusomat ne firtassuk, szerintem nem ez a helye, de hidd el idõsebb vagyok nálad.(is). Aztán amint normális hsz-t produkál valaki, én is rögtön azt fogok.
joebacsi
#2928
nana, a kisköcsögöket nekeverd bele <#ejnye1>

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#2927
Bottsector, hinni a templomban kell, nem biztos, hogy mindenkinek olyan vas van hozzá mint neked. A stílusodból ítélve, meg egy kis 13 éves p*cs vagy.

#2926
A textúra részletessége a fõ mérvadó, meg az árnyékok, butíts rajta ha lehet...
#2925
Különben meg kapd be te kis köcsög. A modorodból vegyél vissza!
#2924
Ja és proci 3200+-os AMD. ennyi. Nem hiszem, hogy ne lenne bárkinek majdnem ilyen vas hozzá. Bár a memóriát igen zabálja...
#2923
DX9 október
Ezt feltetttétek? Hátha...
Zsoltika 007
#2922
Miért lenne? Egy középkategóriás gép röhögve kitolja az 1280x1024-et. Amúgy meg ha tft monitorod lenne tudnád hogy miért fontos hogy annyin legyen..

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#2921
Ugyammá Paks!! Nem kell hozzá. GeForce 7800GT, asus ultra alaplap, 1 Giga RAM. BF2 marha jól futott...
koschwarz
#2920
hülyeséget kérdezel, mer kapdmárbe hogy 1280*960-nál is magasabbra akarod állítani a felbontást. rá vagy kötve paksra?<#hehe><#law>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Zsoltika 007
#2919
Valóban. Ez nekem is feltûnt. Lassan már visszafele fejlõdünk. Nem értem miért nem lehet 1280x1024 Amúgy a korábbi battlefield-ek is félkészen jelentek meg aztán befoltozták õket. Sajna így megy ez.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#2918
Sziasztok!
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de miért nem lehet a felbontást nagyobbra állítani? Max. 1280*960-at lehet 60 Hz-en, régi BF2 tudott 1280*1024-et is 75-ön. És egyáltalán elég "félkésznek" tûnik ez a Razor-féle verzió.. (Bocs a warezért!)
teddymac
#2917
El is ment a kedvem 😞

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2916
tegnap 4-5 voltunk,de nem volt panasz a lagra
mocskos tonline 12000ft-ert 256 feltöltés #&@#&@#&-meg

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

joebacsi
#2915
10? 😄
ha csak az uppot nézzük, akkor örülhetsz, ha 2-3embert kibír, és akkor a config mint szûk keresztmetszett szóba se került...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

kBagyula
#2914
Ugyanmár mit vársz? Múltkor unalmamban toltam egy kör szinglit a BF2-ben, és a bolond enemy bot nekiesett a tankomnak késsel. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul