16212
Battlefield 2142
  • Crazybaby
    #5742
    Javítom helyette,hogy minél gyorsabban megtörténjen:D
    "lesz"
  • Me0w
    #5741
    Majd ha a 'lessz' helyett 'lesz'-t irsz.
  • Crazybaby
    #5740
    Öcsém!Ezek nagyon jól nyomják:Dmeg persze jól kitalálták!
  • KaryKeksz
    #5739
    F.A.Q
    fent
    elolvastad ?
  • tritonkirály
    #5738
    csá, lenne egy kérdésem, miért van az, hogy felrektam a játékot, és nem tok belépni mert nem enged. kell valami regisztráció, és hiába csinálok ujat nem engedi hogy belépjek, és azt irja ki , hogy nem vagyok kapcsolodva a netre.Pedig én csak single playert szeretnék játszani, viszont ez a ... még a főmenübe sem enged be. kérlek segitsetek mit csináljak.
    kösz előre is
  • KaryKeksz
    #5737
    merre vagytok ?
    server ip ?
  • sanzik
    #5736
    de komolyak a helikopteres trükkök
  • gecc
    #5735
    Sehol,de nekem van önkritikám
  • Fujiryu
    #5734
    Ebben hol a komolyangondolás???
  • gecc
    #5733
    Egy jó pilótát azért tudok a klánba
  • Fujiryu
    #5732
    Van már magyar 2142 klán is...
  • gecc
    #5731
    Vannak akik komolyan gondolják,ezt a klán dolgot. CSak még nem idehaza
  • Crazybaby
    #5730
    Lehet, hogy hülyeség, de szerintem kéne csinálni egy olyan magyar szervert, amit közösen fizetnénk...Így havonta csak egy minimális összeget kéne befizetni. Mondjuk évente egyszer lenne díjbeszedés, így nem kéne mindig azzal foglalkozni, hogy befizette(m)-e már...
    Ja és pls ha most(anában)valaki játszik az íja ide be a karija nevét, mert egyedül úgy unatkozom...:D
  • gecc
    #5729
    Hú Kary, ilyen sokáig nyomtad a gémet.
  • KaryKeksz
    #5728
    ok értem
  • Stex
    #5727
    remélem tisztában vagy vele, hogy cb kisfiú, és mint ilyen, nincs helye a szívemben. Persze tudom, hogy pár embernek a topicból ez nem okozna gondot, igaz a szívűkbe ők se zárnák (a részleteket meg mellőzzük:D)
  • atomboy
    #5726
    Nem neznem a filmjeidet.
  • Fujiryu
    #5725
    A mert csak helyett írhattad volna ezt: mert csak téged szeretlek és nincs másnak hely a szívemben... Aztán linkeltetek volna egy képet arról ahogy együtt mentek a naplementébe

    (mindig is tudtam, hogy rendezőnek kellett volna mennem:D)
  • Stex
    #5724
    Mert:
    1. mert ki van írva, hogy a warez témák kerülendők
    2. mert annyi esze nincs, rákeressen a neten, vagy valami warez közeli helyen tegye fel a kérdést
    3. mert ha sikerül neki telepíteni végre, akkor nagy valószínűség szerint az lenne a következő kérdése, hogy miért nem tud a warez játékával online játszani..
    4. mert csak.
  • KaryKeksz
    #5723
    én elösszőr megtanulok játszani
    de SG klánt nem hiszem hogy lehet csinálni , mert akkor meg kell kérdezni az sg-seket hogy használhatjuk -e az sg-t
  • Crazybaby
    #5722
    Na látod,erre én is kiváncsi vagyok:D
    Nem kéne csinálni valami klánt?mondjuk SG?
  • KaryKeksz
    #5721
    mikor lessz a magyar server ranked ?
  • KaryKeksz
    #5720
    miért nem szerted őt ?
  • Stex
    #5719
    nem neked való ez a játék, hagyd, játssz mással. Gratulálok, Te vagy a nyolcadik a privát listán!
  • kBagyula #5718
    Elmégy egy bótba oszt veszel egyet, felteszed, örülsz, játszol.. stb.

  • tritonkirály
    #5717
    sziasztok megvan a játék de nem tom feltenni mert ninics meg a kitömöritője a fájloknak. és igy nem tudja összerakni egy képfájlba.Nem tudtok adni egyet vagy megmondani honnan tok letölteni egyet. kösz
  • JohnnySmith
    #5716
    Mondom néha nagyon elméseket tudsz beírni amivel egyet is értek, de amikor már nagyon gáz úgy összeségében a hsz (habár amit kitörőltem azzal szintén 1et értettem) azt azért már törölni kell :)
  • KaryKeksz
    #5715
    Köszi . Ezt be kellne raki a FAQ ba is szerintem
  • kBagyula #5714
    "Asszondja, hogy (nagyvonalakban):

    A BF frencsájznak van sok sok mozgó eleme, és jelenleg nincs lehetőség ezeket szinkronizálni, peccselni, frissíteni, újra indítani, (monnyuk ezt megértem, elég nagy forgalmúak lehetnek a statszerverek) karbantartani, javítani a szolgáltatást. Ezért az EA elhatározta, hogy karbantartási munkákat fog elvégezni ezeken a szervereken, amik érintik a következő játékokat: Battlefield 2, Battlefield 2 Modern Combat, és Battlefield 2142.

    Standard karbantartási ablak Kedden:

    3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time (Nyú Jorki idő, számold át +6óra kb.)

    ''Vészhelyzeti'' karbantartási ablak - Csütörtök:

    3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time (Nyú Jorki idő számold át +6 óra kb.)"


    No ez lenne az.
  • KaryKeksz
    #5713
    ez az újj logó.
  • KaryKeksz
    #5712
    kössz
  • kBagyula #5711
    Úgy tavaly ősszel volt egy EA közlemény melyben leírták, hogy 2-3 havonta mely napokon várható master/stat szerver karbantartás, majd megkeresem a hsz-t.
  • KaryKeksz
    #5710
    És te ezt honnan tudod ??
    mert nekem nem jött mail vagy valami más sem .
  • KaryKeksz
    #5709
    És te ezt honnan tudod ??
    mert nekem nem jött mail vagy valami más sem .
  • kBagyula #5708
    Hát, ja, mert karbantartás van 10-14 óráig.
  • KaryKeksz
    #5707
    nem tudok konektingolni a ea serverhez
  • kBagyula #5706
    Olvastam, sőt jónéhánynak segítettem is anno.
    Bár ettől az EA-link nevű csodaprogitól félek egy kicsit, az EA downloader jobbnak tűnt.


    Hja, mostanában főleg 2142 és SF, de néha BF2-t is tolok nosztalgiából.
  • uHs Gerzson
    #5705
    Fizettél a Zolly - KLegény(remélem jól írom) párosnak hogy ezt ki merted írni?
  • uHs Gerzson
    #5704
    De azért azt te is olvastad hogy nem sok ember sikerült még akkor sem amikor meg lett mutatva mit honnan, és a külföldi forumokon is olvastam hasonlókat.

    Amugy hi, rég láttalak
  • Me0w
    #5703
    Kabe :P