Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
<2006. október 17. @ 11:42 - Bad Sector>2006. október 17. @ 11:42 - Bad Sector>
Bombaként robbant az Interneten a hír, hogy a Battlefield 2142-ben állítólag beépített spyware található, legalább is a Worthplaying híre szerint.
A játékot külföldön már lehet kapni pár boltban és a dobozokba csúsztatott papírdarabka arra figyelmezteti a vásárlókat, hogy egy "monitoring software" figyeli a felhasználót, ami olyan "anonim" információkat küldd el központi szerverre, mint az IP számod, a szörfölési szokásaid és ezek aztán különféle cégekhez jutnak el, akik a játékon belül reklámokat nyomatnak az arcodba. Hogy ez konkrétan hogyan mûködik, és pontosan mennyire igaz, illetve mit is tervezett vele az Electronic Arts, arról nyílván fogunk még hallani, mert egészen biztosan reagálni fognak rá..."
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
- Heló elefánt, mi járatban? - kérdezi a fûzfa.
- Csak jöttem cseresznyézni egy kicsit.
- De elefánt, én fûzfa vagyok.
- Tudom, hoztam cseresznyét.
<#wow1>#wow1><#wow1>#wow1><#wow1>#wow1>
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
[email protected]
Ma nincs kedve vkinek egyet hamachin nyomatni?
Co-op modban,botokkal???
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
Elõfordult velem olyan,hogy Sharqi mapon mindig kidobált.
Kiderült,hogy meghibásodott a mapom.Ujradobtam a gamét és minden rendben.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Nforce
Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! ๏̯͡๏)
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Age of Empires III: The WarChiefs (október 17)
Battlefield 2142 (október 17)
Beigade E5: New Jagged Union (október 17)
Birth of America (október 16)
Cabela's African Safari (október 17)
City: The Board Game (október 15)
Devil May Cry 3: Special Edition (október 16)
Dracula Twins (október 21)
Evidence: The Last Ritual (október 16)
Garfield: Tale of Two Kitties (október 17)
Jaws Unleashed (október 17)
Lineage II: The Chaotic Chronicle - The Epic Collection (október 19)
Microsoft Flight Simulator X (október 17)
Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave (október 16)
Sid Meier's Civilization Chronicles (október 16)
Sid Meier's Railroads! (október 17)
SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab (október 16)
The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure (október 16)
The Sims 2: Pets (október 17)
UFO: Extraterrestrials (október 17)
Zoo Tycoon 2: Marine Mania (október 17)
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
Azt meg tudod mondani miert dob ki rögtön ha belépek a serverre. Pb-t frisitettem valami pbsetup.exe vel.
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
Liverpool 4ever! You\'ll Never Walk Alone
kingston 2x512, 3.0Ghz intel, 6600GT
Liverpool 4ever! You\'ll Never Walk Alone
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Gondolom megjelent már külföldön elöbb mint szerény hazánkban?
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
Hol lehet megvenni a játékot????
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
Vamos Argentina!
->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro
Szerintem friss XP friss driverek (drivereket rendszeresen frissiteni), ha nem hibas az alaplapod+proci+vidkari+tap+ram+hdd vagy is szinte a teljes geped, akkor jonak kell lennie a jateknak.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz
VALAKI LETÖLTÖTTE MÁR EA DOWNLOADEREN A 2142-ÕT ???????<#phone>#phone>
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz
Krekkelési és Telepítési Útmutató:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kérlek vedd figyelembe, hogy ez a kiadás CSAK egyjátékos-módban vagy Hálózaton keresztül megy most.
Elsõ lépés
Tömörítsd ki, olvasd be virtuálisan, vagy írd ki, telepítsd a játékot, használd a kulcsgenerálót a /Razor1911 mappából, vagy valamelyiket a felsorolt Cd kulcsok közül:
U6F7-WMAU-I1I5-V8X7-1911
NESJ-48XZ-I8S2-A3F4-1911
PS9H-H4RE-E7A5-Y8P6-1911
NPJS-CAKF-K5G5-W5U6-1911
QMRH-UJRE-U0N7-R2Q5-1911
Második lépés
Másold be a Crack (Törés) fájlt a /Razor1911 mappából a telepítési könyvtárba.
Harmadik lépés
Tömörítsd ki a Default_profile.zip-et a %USERPROFILE%\My Documents\Battlefield 2142\ mappába.
Aztán nyisd meg a %USERPROFILE%\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con
egy szövegszerkesztõvel (Total Commanderben F4) aztán változtasd meg az ottlevõ dolgokat ahogy szeretnéd.
A következõ mezõk fontosak:
//name of the in-game user:
LocalProfile.setName "Razor1911"
//login username:
LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount "Razor1911"
Megnézheted a mappában a többi fájlt is ha akarod.
Negyedik lépés
Indítsd el a játékot, amikor kéri a bejelentkezési adatokat, akkor írd be amit a LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount-hoz írtál. Ha nem változtattál meg ott semmit, akkor azt írd be, hogy "Razor1911". Ezután kijön egy szövegdoboz, amiben az van, hogy Nem Neten játszol (OFFLINE MODE), itt nyomj 'OK'-t. Aztán válaszd ki a profilod, és indul is a játék.
U.I.: Ha neten is szeretnél játszani, vedd meg a játékot!