Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3013
Lefogadom, hogy azért tettek bele "spywaret", hogy nyomon tudják követni, hogy eredeti-e a játékot, azt ha meg nem az, akkor fenékbe rúgnak...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

schrank
#3012
nekem meg vén kurvák <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#3011
Én voltam a gyorsabb<#mf1>

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

koschwarz
#3010
"Battlefield 2142-es spyware botrány!
<2006. október 17. @ 11:42 - Bad Sector>
Bombaként robbant az Interneten a hír, hogy a Battlefield 2142-ben állítólag beépített spyware található, legalább is a Worthplaying híre szerint.

A játékot külföldön már lehet kapni pár boltban és a dobozokba csúsztatott papírdarabka arra figyelmezteti a vásárlókat, hogy egy "monitoring software" figyeli a felhasználót, ami olyan "anonim" információkat küldd el központi szerverre, mint az IP számod, a szörfölési szokásaid és ezek aztán különféle cégekhez jutnak el, akik a játékon belül reklámokat nyomatnak az arcodba. Hogy ez konkrétan hogyan mûködik, és pontosan mennyire igaz, illetve mit is tervezett vele az Electronic Arts, arról nyílván fogunk még hallani, mert egészen biztosan reagálni fognak rá..."

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3009
Uhhh akkor majd a játékban lesznek pucér nénik?😄DDD

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#3008

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

teddymac
#3007
Off :Felmászik az elefánt a fûzfára.
- Heló elefánt, mi járatban? - kérdezi a fûzfa.
- Csak jöttem cseresznyézni egy kicsit.
- De elefánt, én fûzfa vagyok.
- Tudom, hoztam cseresznyét.
<#wow1><#wow1><#wow1>

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

#3006
Itt az msn címem ha vkit érdekelne!
[email protected]

#3005
Hali mindenkinek!
Ma nincs kedve vkinek egyet hamachin nyomatni?
Co-op modban,botokkal???

#3004
576 shopban már lehet 12e Ft

#3003
Valami tényleg nem frankó az EA szerverrel, Bf 2-be alig birok bejelentkezni. 2142 meg állandóan kidobál! Tegnap este még minden rendbe volt!!
teddymac
#3002
De mindig valami punkbuster hibát ir ki

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#3001
Rendben,BF2 dobál ki.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Warez a game 😞

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

ZOLCHI
#3000
A Bf2 dobál ki?
Elõfordult velem olyan,hogy Sharqi mapon mindig kidobált.
Kiderült,hogy meghibásodott a mapom.Ujradobtam a gamét és minden rendben.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#2999
Használd néha a " válasz erre " nveü gombot,mert igy nem tiszta kinek szol a hsz-ed.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

teddymac
#2998
Honnan szedek én olyat 😊

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2997
mármint a BF2-t?

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

ZOLCHI
#2996
Crackeld meg a demo exe-vel és menni fog.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Brolly28
#2995
itt végig lehet követni a megjelenéseet
Nforce

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

TS Zolly
#2994
Javítanám a kijelentésed: Van köztük tört szerver.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

teddymac
#2993
Ez a heti játék megjelenés:
Age of Empires III: The WarChiefs (október 17)
Battlefield 2142 (október 17)
Beigade E5: New Jagged Union (október 17)
Birth of America (október 16)
Cabela's African Safari (október 17)
City: The Board Game (október 15)
Devil May Cry 3: Special Edition (október 16)
Dracula Twins (október 21)
Evidence: The Last Ritual (október 16)
Garfield: Tale of Two Kitties (október 17)
Jaws Unleashed (október 17)
Lineage II: The Chaotic Chronicle - The Epic Collection (október 19)
Microsoft Flight Simulator X (október 17)
Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave (október 16)
Sid Meier's Civilization Chronicles (október 16)
Sid Meier's Railroads! (október 17)
SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab (október 16)
The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure (október 16)
The Sims 2: Pets (október 17)
UFO: Extraterrestrials (október 17)
Zoo Tycoon 2: Marine Mania (október 17)

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

atomboy
#2992
A vilagon mindenhol 20.-an jelenik meg.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

teddymac
#2991
Köszönöm nagyon hálás vagyok.
Azt meg tudod mondani miert dob ki rögtön ha belépek a serverre. Pb-t frisitettem valami pbsetup.exe vel.

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

MaverickSXT
#2990
teddymac
#2989
Bf2 tört servert tudd valaki ?? plsplsplsplspls

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

Vazov
#2988
ez a gáz h a single player tök halvány szal nem lehet rákatintani amugy a playware.hu-ról töltöttem le !

Liverpool 4ever! You\'ll Never Walk Alone

teddymac
#2987
single playert inditasz 😊

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

GoKu x
#2986
jaaa bocs nem ide akartam :S

GoKu x
#2985
egy minimum gépigényt tudnátok irni vagy azt h mennyire futna jol a koonfigom.
kingston 2x512, 3.0Ghz intel, 6600GT

Vazov
#2984
Lehet h láma vagyok de hogy tudok egyjátékos módban játszani???

Liverpool 4ever! You\'ll Never Walk Alone

#2983
<#shakehead>
LasDen
#2982
ha a demó exe-t beraktam, akkor hogy tudnék olyan szervert találni ami nem a Sidi Power Plent???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

egyuri
#2981
Meglehet nézni valahol hogy a külföldiek hol tartanak a ranked-ban???
Gondolom megjelent már külföldön elöbb mint szerény hazánkban?

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

#2980
A Profile.con buzerálásával már egy rakás pontot és rankot is tudtam adni magamnak,<#vigyor3> persze semmi értelme, mert a fegyvereket így sem tudtam unlockolni. Singül-ben nem lett volna rossz...<#crazya>
Newyorker
#2979
20.án

chalezlopez
#2978
Még asszem nem kapható polcról... a héten valamelyik nap kezdik árusítani...

Vamos Argentina!

egyuri
#2977
sziasztok
Hol lehet megvenni a játékot????

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

chalezlopez
#2976
Nekem ez nem vált be... leellenõriztem képlopással is 1280-ba (aszittem) de a kép maradt 1024x768-ban.

Vamos Argentina!

Promi
#2975
Erre mar nemtudok mit mondani, csunyat meg nem akarok.😊<#vigyor>
#2974
Ez mind szép és jó de nekem nem megy

->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro

#2973
megvetted?

#2972
megtörtént<#eljen>
#2971
Én le sem töltöm a fullt. Nekem jó a bf2

Promi
#2970
#2923 pld. a DirectX ha nem is a leg frisebb de legalabb az idei frissites fent legyen. Mondom sok buktatoja lehet a dolognak.
Szerintem friss XP friss driverek (drivereket rendszeresen frissiteni), ha nem hibas az alaplapod+proci+vidkari+tap+ram+hdd vagy is szinte a teljes geped, akkor jonak kell lennie a jateknak.
koschwarz
#2969
semmi probléma, majd belejössz<#crazya>figyeld a szmájlikat is<#nezze><#law>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Gerisone
#2968
a gépet nem huzom! a vindoz monnyuk má elég régi de nemtom h ez lenne-e a hiba!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Promi
#2967
Huzod a gepet, tulmelegedik, uj XP kellene mar stb. stb sok oka lehet.
SubZero911
#2966


VALAKI LETÖLTÖTTE MÁR EA DOWNLOADEREN A 2142-ÕT ???????<#phone>

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Gerisone
#2965
Mér van az h 2 perc után kilép, hogy az bf2142.exe hibát észlelt? nem értem!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Promi
#2964
Valaki mar volt ojan rendes es leforditotta az nfo file -t, en csak bemasolom ide, bar szerintem mehetne a F.A.Q -ba is.

Krekkelési és Telepítési Útmutató:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kérlek vedd figyelembe, hogy ez a kiadás CSAK egyjátékos-módban vagy Hálózaton keresztül megy most.

Elsõ lépés

Tömörítsd ki, olvasd be virtuálisan, vagy írd ki, telepítsd a játékot, használd a kulcsgenerálót a /Razor1911 mappából, vagy valamelyiket a felsorolt Cd kulcsok közül:

U6F7-WMAU-I1I5-V8X7-1911
NESJ-48XZ-I8S2-A3F4-1911
PS9H-H4RE-E7A5-Y8P6-1911
NPJS-CAKF-K5G5-W5U6-1911
QMRH-UJRE-U0N7-R2Q5-1911

Második lépés

Másold be a Crack (Törés) fájlt a /Razor1911 mappából a telepítési könyvtárba.

Harmadik lépés

Tömörítsd ki a Default_profile.zip-et a %USERPROFILE%\My Documents\Battlefield 2142\ mappába.

Aztán nyisd meg a %USERPROFILE%\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con
egy szövegszerkesztõvel (Total Commanderben F4) aztán változtasd meg az ottlevõ dolgokat ahogy szeretnéd.
A következõ mezõk fontosak:

//name of the in-game user:
LocalProfile.setName "Razor1911"

//login username:
LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount "Razor1911"

Megnézheted a mappában a többi fájlt is ha akarod.

Negyedik lépés

Indítsd el a játékot, amikor kéri a bejelentkezési adatokat, akkor írd be amit a LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount-hoz írtál. Ha nem változtattál meg ott semmit, akkor azt írd be, hogy "Razor1911". Ezután kijön egy szövegdoboz, amiben az van, hogy Nem Neten játszol (OFFLINE MODE), itt nyomj 'OK'-t. Aztán válaszd ki a profilod, és indul is a játék.

U.I.: Ha neten is szeretnél játszani, vedd meg a játékot!