Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JohnnySmith
#3946
Ez fórum nem cset legközelebb nem csak a hsz-aidat fogom törölni.<#lama><#gonosz3>

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#3945
magán ügy, ez meg warez téma ugyhogy hanyagolható.

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

mooo
#3944
HUZZ MÁR INNEN A PI**ÁBA! Minek égeted itt magad?Nem igaz,hogy még nem jöttél rá,hogy senkit nem érdekelsz.Szánalmas amit itt mûvelsz...
red bull
#3943
De ha megvenném a boltba akkor kibazsnék az ablakon 10000 ret...!! haver!

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#3942
látot te is ennyire droid vagy😉, ha megvennéd boltba nem kéne ennyit szopnod!

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#3939
én megadhatom msn címem ,de úgyis letiltalak😊sry!

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Beers
#3937
Ma már nincs erõm rád, de lehet hogy holnap úgy járok, mint ma Meow 😄!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

bakvarnyu
#3935
próbáld meg fordítva berakni a dvd lemezt ott lesz a képfájl

#3932
nekem meg sok pénz<#sir>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Me0w
#3931
Ez mar kezd szorakoztato lenni, kollegaknak is megmutattam mar 😄

Together we'll fly someday...

TS Zolly
#3929

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

bakvarnyu
#3928
rakd be a dvd-t a satuba és kalapáccsal adjál neki

red bull
#3927
Kinek megy a játék az pls adjon msn-t és elmagyarázom nem idegesitõen és érthetõen hogy mi a baj....PLS ADJON VALAKI MSN -T AKINEK MEGY A JÁTÉK!!!..

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#3926
Te most mi a bánatos faxt csinálsz??? TELEPITSD!!! Vagy add el, biztos találsz rá vevõt...<#falbav><#fejvakaras><#vigyor1>

teddymac
#3925
Istenem...<#bohoc> Vannak dolgok amiket nem tudd az ember ,de Te ...ATYAURISTEN..

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

Beers
#3922
Csak akkor, ha a winrar bevan állítva tc-n belül 😉! (ismeri csak mindig a legújabb winrar ajánlott)

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Scottt
#3921
YAHhhh

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

bakvarnyu
#3920
Inkabb azt kene kiirni CSAK warez<#vigyor1>

red bull
#3919
AHAM kezd világosodni különben sztemneked igazad van (ezt most nem red bull irja) de az sincs kirva h no warez 😄 ha kilesz abba haggyuk mjad (de sztem addigra ezt elinditjuk)

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

kBagyula
#3918
Arra lenne persze, hogy segítsünk, de itt fõleg a "hogyanwarezoljunk", "hogyantömöríccsünkkiegylemezképfájlt", "hogyanjáccunkahamacsin" kérdések a menõk, ezeknek semmi köze a BF2142-höz.

Nekem eredetim van így nekem semmi problémám sincs a programmal. Így nem veszem a fáradtságot, hogy ilyenekre válaszoljak - tiszetlet a kivételnek. Annak én is jobban örülnék, ha érdemben errõl a témáról más online játékossal tudnék kommunikálni, monnyuk az EMP gránát élettani hatásairól (de te ilyet az életben nem fogsz dobni a warezos verziódban, hacsak el nem veszed valamelyik bot-bélától a cuccot szingliben). Érteed?!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#3917
Hja, értem.
Szóval azokat a 40MB-os f*sokat összekell majd raknod. Az egyik kiterjesztése pl. 001.rar, vagy valami hasonló. No aztat megnyitod egy tömörítõ progival ('asszem a totalcommander is ismeri) és elkezded kicsomagolni valahova. A gyagya tömörítõ progi meg ótómatán melléteszi a többi 40MB-os f*sokban rejlõ tartalmat. Illyen eccerû. 😊

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#3914
"tomoritetted vagy a nem tomoritted" << ezek mik is? <#wilting> Mit kéne egy lemezképfájlon tömöríteni? Nem értem, vagy én nem vagyok noormális? <#confused>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3913
Szerintem ha szólsz az ovonénonek, segíteni fog.
De légyszives hagyd abba, mert már én tépem a pofámat a miattad!!!!!!!!!

#3912
Hát beszarok!!!!!!!
És még Õ hõbörög!

#3910
macsám=macskám

#3909
Már bocs, hogy beleugatok, de ott a FAQ.
Ott frankón levan írva, illetve a legtöbb helyen ahonnan leszedi az ember, van segítség a felhasználásra!
Ez már valóban nagyon gáz!
Mindig én szoktan ellenezni a fikázást, de a macsám képes lenne megcsinálni!!!!!!!!!!!!!!!!

Me0w
#3908
Komolyan egyszerubb a bolt...

Together we'll fly someday...

uHs Gerzson
#3907
Skizó?

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

joebacsi
#3904
és kezelteted? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Me0w
#3903
Megbaszott a szentlelek

Together we'll fly someday...

Beers
#3902
Mi van ma veled 😄?!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Me0w
#3901
Na jo, utolso segitseg.

.nfo-ban le van irva. Az EMUDVD-t ki kell irni a legujabb blindwrite6-al, mivel az osszes jelenlegi virtual drive blacklist-en van. Ha felirtad akkor install, es az .nfo-ban levo kulcsot hasznald, vagy tolts le keygent. Csomagold ki a default.rar-t a C:\documents and settings\userneved\My Documents\Battlefield 2142\-be. A login a bejelentkezesnel UNL.

Lehet azota van uj DT, es az meg nem blacklisted, de erdemes inkabb a Razor verziot letolteni, azt nem kell kiirni.

Together we'll fly someday...

Me0w
#3900
Szeret.

Together we'll fly someday...

#3899
Itt a megoldás a problémádra...<#vigyor>
probléma

#3898
<#nyes>

Carlos HUN
#3897
IRrja má ki valaki no warez meddig kel még ez a topik szemetelés?<#banplz><#banplz>

mooo
#3894
<#bdead>
#3892
<#sniffles>
red bull
#3889
Nah megoldottam...
akkor megint az a kérdésem hogy meik fájlt tegyem be a Daemon Tools ba?

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

Me0w
#3885
Na, az utolso 3 hozzaszolasbol itelve szerinted mennyit fejlodott? Letolt 3 gigat, majd letolti ujra mert nincs benne rar... aaaaaaaa. Van horogve haldoklik smiley?

Together we'll fly someday...

Me0w
#3881
Az aki nem ismer fel egy image filet es a duplakattintason kivul nem tud vele semmit kezdeni, az nem fejlodik sehova, max. vissza. De ha neked van idod azt a 30 emberoltot megvarni, mig ebbol a planktoni intelligenciabol sugarzo Einsteini magassagokba emelkedik az illeto, akkor hajra, biztasd.

Together we'll fly someday...

#3880
abban mia fejlõdés hogy: "Apúúú meglékeltem a kisöcsém koponyáját, de még mindig nem mûködik rendesen, nem csinálnád meg mielõtt anyu észrevenné?!"

:pp 😉)

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

alma2
#3879
A fejlodes utani vagyat, meg csirajaban kell elfojtani, ertem a hozzaallasodat 😊

szerintem

Me0w
#3878
Minek kezdesz bele olyanba amihez hulye vagy? Menj el a boltba, vedd meg.

Together we'll fly someday...

Newyorker
#3877
És honnan lehetne leszedni?

#3876
Ha valakinek sikerül játszani rajta, feltétlenül jelezze 😊

Egy Demo-s kérdés: gyakorlatilag antitankkal nyomulok benne, és többször észrevettem, hogy néha EMP rakétát lövök, csak éppen arra nem jöttem rá, mitõl?
Persze többnyire pont a legrosszabbkor jön ki az EMP skuló a csövön, amikor a kegyelemdöfést adhatnám meg a tanknak amire vadásztam...
Tapasztalt más is ilyet? Mivel lehet váltani a rakéta tipusát? vagy random?

Rage47
#3875
.mds

aztán nézd meg a faq-t, ha még nem tetted
red bull
#3874
Meik fájlt rakjam be a Daemoon tools-ba?

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

red bull
#3873
Leszedtem a Razoros verzióját a játéknak és mit tegyek hogy elinduljon mert hogy itt nincs olyanhogy rákantitok hogy extrafiles oszt kitömöriti...Itt mind ilyen ismeretlen alkalmazás...Nah tehát akkor mit kell tennem hogy feltudjam telepiteni??

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

ZoltanZen
#3872
Ha jól látom akkor van kint olyan 2142-es verzió ami már mûködik private rankedben: http://bf2142.bfstats.info/servers.php (ez már nem demo server)

A noob-ok támogatója az MSX.