16212
Battlefield 2142
  • Stex
    #6427
    várni kell, majd ugrik. menj fel más szerverekre, játszogass, és egyszercsak kiirja hogy szintet léptél.
  • zsuskoo
    #6426
    hé embörök! mér nem ugrik következő szintre a manusom???? azt írja next rank 6250 de nhekem már 6327 van és nem ugrik. most mi van??
  • zsuskoo
    #6425
    hé embörök! mér nem ugrik következő szintre a manusom???? azt írja next rank 6250 de nhekem már 6327 van és nem ugrik. most mi van??
  • pityu1973
    #6424
    Adj egy elérést pl msn v. e-mail cím és megkapsz mindent ami ehez kell.
    Ha nem akarod nyilvánosan akkor mehet a privátba!
    Nekem is itt segítettek úgy hogy kötelességem nekem is segíteni másokon.
  • tamas76
    #6423
    üdv, a szombat esti éjjeli játék király volt, köszi mindenkinek
  • papo21
    #6422
    jahh este se tudtam csatlakozni meg ma is csak egyszer tudtam utána semmi
  • czky
    #6421
    Hát tényleg elég kevés szerver volt tegnap este. 120-150 volt, pedig hétvégenként a 300-400 inkább jellemző, főleg este...
  • Repülő Gyík
    #6420
    Mennyire mókás NYOMOKYNOK vannak !
  • Stex
    #6419
    hát akkor valszeg szerencsés vagy, igen:) A többségnek nem megy..nekem is ment korábban, aztán kivágott és azóta semmi. De ha megnézted a szokottnál jóval kevesebb szerver van online, ez is a kimaradás miatt lehet.
  • Stex
    #6418
    hja sajnos ma használhatatlan a master szerver..biztos ez volt az EA "tréfája" április elsejére..
  • czky
    #6417
    Én egész eddig jáccottam, semmi gond nem volt. Vagy csak szerencsém volt?
  • hendrichharcos
    #6416
    Egyre még én is jó voltam aztán FINIS!! Pedig még jól is ment!! De korán örültem.Délután még rá is pihentem persze most meg gondolhatod hogy rohadtúl nem vagyok álmos!!!
  • hendrichharcos
    #6415
    Nem nagyon tudom-értem ezt TS meg hasonló dolgokat de ha a kezdő lökést megadod van szakemberem rá aki beállitja a dolgokat!! Én csak játszani szeretek-de tudni azt se nagyon csak próbálgatom!! Meg tetszik ez a társaság a duma(ha mondhatom igy) ÖREGSZEM????????
  • hendrichharcos
    #6414
    újra próbálkoztam de csrsszék még mindig semmi!! Már nem is próbálom mert a végén még földhözvágom a monitort!!Nem igaz hogy nem dirkt csinálják!!!
  • RoboGoD
    #6412
    EA
  • pityu1973
    #6411
    Nem mindenkit ledobott akkor csak mi TS-ezünk igy kapcsolatban voltunk kár hogy veled csak a játékban tudtunk pofázni tudod a V-vel.
  • pityu1973
    #6410
    Igazából nem értem direkt leteszteltük nekem nem megy de a haverom most is tud csatlakozni sőt játszott is nekem meg kiírja probálkozz később.
  • hendrichharcos
    #6409
    De mért rúgott ki??? Pedig nem voltunk olyan rosszak csak kicsit szervezetlenek de végére már az is jó volt!! Én meg azt hittem csak engem dobott le a szerver!!? Amúgy ezt nem értem!! Aki bérli azt a szervert gondol egyet és ledob!!?? GEBASZ
  • pityu1973
    #6408
    mi még hajnal kettőig zuztunk és ott is találtunk magyarokat a németek által üzemeltetett magyar szerveren voltunk.
    Király volt
  • hendrichharcos
    #6407
    Mi van testvér unatkozol?? Jó lenne kicsit többet fent lenni csak az a rohadt munka ne lenne!!! PITYU 73mal is még csak egyszer tudtam játszani de ŐT is inkább csak késő este látom a gépnél!!! Biztos melózik. Pedig jó srácnak tűnik-volt IDEGZETE az okoskodásaimhoz! Na CSÁÁ aztán ne törd agyon magad a melóval
  • pityu1973
    #6406
    mi is élveztük kár hogy kirúgott minket
  • pityu1973
    #6405
    üdv hendrichharcos velünk játtszottál tegnap
  • hendrichharcos
    #6404
    most megnyugodtam hogy nem kell szétvágnom a gépet mert már azt hittem az a rossz!! Végre lenne időm most mag beadják az unalmast de persze hogy vasárnap!!!! Tegnap magyarokkal játszottam-jó volt egész más! Remélem egyre többen leszünk-bár ilyen SZOLGÁLTATÁSSAL!!?????
  • Drag04
    #6403
    Éppen áll a BF 2142 Master server. Próbálkozz később. Esetleg holnap.
  • Anakyn
    #6402
    Április 1. EXTRA!
  • AE 86
    #6401
    bocs hogy zavarok de a bf 2142-be bejelentkezek(demo)és csatlakoznék a nevemmel és ki írja hogy a EA master megszakadt!!!
    már kétszer újra telepítettem!!!!
    mit csináljak????
    előre is kösz
  • zsuskoo
    #6400
    Nektek se megy, mánén + aztat hittem csak nálam nem klappol minden!
  • tojas1
    #6399
  • tojas1
    #6398
  • tojas1
    #6397
    Amúgy miért nem tudok csatlakozni
  • tojas1
    #6396
    Jó vicc öcsém!!!
  • czky
    #6395
    Ejnye!
  • Anakyn
    #6394
    Letölthető az új PATCH!
  • Carlos HUN
    #6393
    Nagyon nincs itt élet
  • Adam350
    #6392
    XD köszi, de én valahogy magyarra gondoltam :D
  • gecc
    #6391
    google jó barát
  • gecc
    #6390
  • gecc
    #6389
    Az a NDK turmixgép, nem
  • Adam350
    #6388
    Az a GPS féleség mit is csinál? Amelyik asszem a rakétavetőseknek van, és ilyen GPS szerűség, kihajtja az antennát azt le lehet dobni, az mi? A környéken megmutatja az ellenséget meg ilyeneket, vagy mi? THX előre is
  • czky
    #6387
    Megoldottam a problémát.
    Visszaraktam az XP-t!