Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"
VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME
Nekem eredetim van így nekem semmi problémám sincs a programmal. Így nem veszem a fáradtságot, hogy ilyenekre válaszoljak - tiszetlet a kivételnek. Annak én is jobban örülnék, ha érdemben errõl a témáról más online játékossal tudnék kommunikálni, monnyuk az EMP gránát élettani hatásairól (de te ilyet az életben nem fogsz dobni a warezos verziódban, hacsak el nem veszed valamelyik bot-bélától a cuccot szingliben). Érteed?!
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Szóval azokat a 40MB-os f*sokat összekell majd raknod. Az egyik kiterjesztése pl. 001.rar, vagy valami hasonló. No aztat megnyitod egy tömörítõ progival ('asszem a totalcommander is ismeri) és elkezded kicsomagolni valahova. A gyagya tömörítõ progi meg ótómatán melléteszi a többi 40MB-os f*sokban rejlõ tartalmat. Illyen eccerû. 😊
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
De légyszives hagyd abba, mert már én tépem a pofámat a miattad!!!!!!!!!
És még Õ hõbörög!
Ott frankón levan írva, illetve a legtöbb helyen ahonnan leszedi az ember, van segítség a felhasználásra!
Ez már valóban nagyon gáz!
Mindig én szoktan ellenezni a fikázást, de a macsám képes lenne megcsinálni!!!!!!!!!!!!!!!!
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
.nfo-ban le van irva. Az EMUDVD-t ki kell irni a legujabb blindwrite6-al, mivel az osszes jelenlegi virtual drive blacklist-en van. Ha felirtad akkor install, es az .nfo-ban levo kulcsot hasznald, vagy tolts le keygent. Csomagold ki a default.rar-t a C:\documents and settings\userneved\My Documents\Battlefield 2142\-be. A login a bejelentkezesnel UNL.
Lehet azota van uj DT, es az meg nem blacklisted, de erdemes inkabb a Razor verziot letolteni, azt nem kell kiirni.
Together we'll fly someday...
akkor megint az a kérdésem hogy meik fájlt tegyem be a Daemon Tools ba?
VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME
Together we'll fly someday...
Together we'll fly someday...
:pp 😉)
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Together we'll fly someday...
Egy Demo-s kérdés: gyakorlatilag antitankkal nyomulok benne, és többször észrevettem, hogy néha EMP rakétát lövök, csak éppen arra nem jöttem rá, mitõl?
Persze többnyire pont a legrosszabbkor jön ki az EMP skuló a csövön, amikor a kegyelemdöfést adhatnám meg a tanknak amire vadásztam...
Tapasztalt más is ilyet? Mivel lehet váltani a rakéta tipusát? vagy random?
VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME
VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME