Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3997
Hi all. Van egy sajnálatos hírem. Egy magyar akinek a best roundja 1014 score és ez kicsit furcsa. (deathbringer79)<#fejvakaras><#ejnye1><#banplz>

ZoltanZen
#3996
trefasnyul te tényleg tréfás van. Hallottál már az unlock-ról?

A noob-ok támogatója az MSX.

#3995
valaki segíccsen hogyan tok a costumizeben másik fegyvert vagy gránátokat berakni magamnak? mert sehogy sem engedi
#3994
csõ king<#vigyor3>
akkor mikor bf2zünk?😄 mer akkor felkell raknoma játékot<#idiota>
79Alba
#3993
a jáékon belül annyi szerver 400 szerver van nagyaból ott tudsz válogatni <#idiota>

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

kifli
#3992
ja és lehetõleg olyat mondjatok ahol nincs sok csaló!! azokat nagyon utálom
kifli
#3991
valaki tudna nekem mondani 1 szerver ip-t??? negyon jó lenne
ZOLCHI
#3990
Ez már nem semmi! Nem a Janek reinkarnációja vagy te?
Elég értetlenke vagy. --> ITT <--megtalálod a verziót,amivel neten is tolhatod!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

JohnnySmith
#3989
MIELÕTT KÉRDEZNÉL - KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN

Sajnos te nem tudsz vagy nem akarsz olvasni. Lehet valami más játékkal kéne próbálkoznod.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

red bull
#3988
Hogy kell neten jáccani, ha nem eredeti a játékod??? És akkor el lehet majd érni a többi pályát, és a titán módot???..Segitsetek

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

F1rstK1ng
#3987
Oks most fejeztem be bf2142 pályafutásom, játék nagyon tetszett, de jöttek a bugok: 1.:3-4 siloba a titanba simán be lehet ugrani a falon keresztül buggol ergo túl sok értelme nincs a védekezésnek
2.:3-4 folyosóna titanból nekimész az elsõ kiálló oszlopnak és lemész az 1-2siloba ami szintén rontja a védekezési esélyekt
Statpadosokat rühellem:
1.: ami durva de még nem annyira, supportos csomagot teszel a titan feyeverzete mellé és elkezdesz vele lõni, paod a pontokat----->sosem próáltam, utálom a mocskos csalókat

2.: legszemetebb csalás, ezért hagyom aba a játékot, én az 1000pontomért sokáig küdök a csaló statpader 2000-3000 akár 12000et is csináálhat egy menet alatt, transporttal elmész azellenséges titan fölé jó magasra és a társad elkezdi váltogatni az ülõhelyeket f2-f3
pillanatok alatt ezer pont, egyszer próbáltam ki(sajnálom is)
azóta nem gamelek szóval itt egy eladó játékl

inaktív :C cu@bf3

kBagyula
#3986
Jó a kérdés, de nem nagyon vagyok rá kíváncsi.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

red bull
#3985
Mi csak???

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#3984
csak!<#eplus2>

red bull
#3983
Aha egyépként ezzel erra akartam valahogy célozgtani hogy, hogy kéne neten jáccani...de már megse merem kérdezni mert le ******tok meg stb stb...ezért csak célozgattam...szal ennyi..Csak privátbamn merek kérdezgetni ott is csak félve...nah mind 1

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

JohnnySmith
#3982
Azért hogy mindenképp netre kelljen menned. (de legalább multiba)
Kielégitõ válasz volt? (szerintem nem lettél okosabb)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

red bull
#3981
Szasztok...Mér csak 5 map van a BF2142 Single Player módjában??:S

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

ZOLCHI
#3980
Ez tényleg hihetetlen!
Az elsõ tábla egytõl-egyig csíterekbõl áll. Ha az EA nem tesz semmit,elveszti a game a "komolyságát".Elterjed ez a buziság és mindenki ezt fogja csinálni,majd senki sem játszik vele.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3979
az igen...

Ezeket hogyan csinaljak?😊))

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#3978
Üdv
Nekem lenne egy problémáb a bf 2142 vel. Amikor multiban spawnolok akkor az egész elfagy és újra kell indítanom a gépet. Nemtudom mit kéne csinálni.<#nemtudom> Tudna vki segíteni nekem, nagyon megköszönném.
#3977
a legjobb a titanon a kontenerbe bemaszni(ahol jonn be az ellenseg rohamozni)<#mf1><#kuss>
#3976
a legjobb 1 házba bemászni<#kuss>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#3975
ehh kommandenek éri meg lenni, mert a a pontok nõnek😄 ugye bár az átlagot számítja...

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

kBagyula
#3974
BFROE.com

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3973
Akkor alattad volt,vagy nagyon magasan.
#3972
Mit tettél ,hova, és hogyan?<#conf>

#3971
Ezzel csak az a baj hogy én azon az ellenséges titánon tartozkodtam,sõt a légvédelmi ágyuban és semmiféle transzport nem körözött fölöttem...<#fejvakaras> Gondolod nem abáltam volna le õket?<#wilting>

#3970
Ez egy bug vegulis a jatekban amit kihasznalnak.Fogsz egy transzporthelit+egy haver es elmesz az ellenseges titanra.Szepen korozol felette majd megkered a haverodat hogy gyorsan valtogasson a helyek kozott(f2-f3-f4 stb) es igy sok driver ability vagy mi a fenet kapsz.Nem erdemes csinalni mert egy screen shoot es lottek neked.
joebacsi
#3969
töröld is le gyorsan, amíg mûködik 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#3968
http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen034.jpg

http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen036.jpg

http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen039.jpg

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

#3966
ezt :






http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen034.jpg" alt="" style="max-width:100%;height:auto" loading="lazy" decoding="async" />

amúgy egyszerû 😄

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

kBagyula
#3965
Ma én is tettem egy bejelentést.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#3964
...és ehez mit szólsz?



BFROE rulez 😊) majd kiagyalják, hogy miért is van ez. Kifejtettem a BF2 topikban ma délelõtt ezt a jelenséget... úgy látszik nem vagy egyedül.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3963
Azért a legjobb tényleg az EA hivatalos ponttábla. Nem tünik ám fel nekik hogy milyen reális értékek vannak fenn 😊

#3962
Hi.Ez ma reggel történt egy UK ranked szerveren... Ja,azt még hozzá teszem hogy a TKC-s gyerek pontja folyamatosan pörgött föl,teljesen addig mig kinem szavaztuk...<#fejvakaras>

#3961
""

#3960
<#idiota>

#3959
Bekattintottam a country filtert és megnyugodtam, a magyar statok hihetõ adatokat fednek. Bravo Géza bácsi!

#3958
Szia!

Asszem, sok dolga lesz annak aki fel akarja jelenteni a csalókat!

Ezt sasold meg : BF2142 leaderboards
Az arcom levált a helyérõl. Az elsõ koma 4 !!!! órája nyomja és 56713 pontja van.
Most hírezték ki, hogy mindenki megtudja nézni a statját ott lettem figyelmes erre. Player Stats launches for Battlefield 2142!

Hmmm az IQ távmérõmet az EA felé irányítottam, és csak csík-csík-csík.
No comment.

#3957
Hát ezek meg mi a túrót csináltak? 0 kill és 2047 team point? Mondjuk a 4. is érdekes 7 kill, 0 team és mégis summa 460 pont. PAC oldalon az elsõ öt helyezet, EU -nál az elsõ pontjai kicsit gyanúsak.
Ez ranked server volt?
Mi nap néztem is, hogy a BFHQ -ban ez elsõ helyezetnek már több mint 30.000 pontja volt, mondom milyen szorgalmas jómunkásember. Ezektõl fordul a gyomrom, na 1111.

erdos
#3956
fícsör? <#idiota>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

erdos
#3955
Köcce a helpet misabá, csak elindult ez a trágya, csak újra kellett raknom a gémet, ennyi...

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

#3954
Erre senkinek nincs valami tippje?

"Egy Demo-s kérdés: gyakorlatilag antitankkal nyomulok benne, és többször észrevettem, hogy néha EMP rakétát lövök, csak éppen arra nem jöttem rá, mitõl?"

#3953
Kösz a screenshot-ot ! Fel vannak jelentve a BFROE (Rules of Engagement) | Bringing Order to Chaos |-on .

http://www.bfroe.com/
#3952

Igy, bocs

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

#3951

Este ment a Cheat. <#pardon1>

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

Zs0lt1
#3950
<#taps> <#integet2>

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

joebacsi
#3949
isten õrizz, hogy a véristvánkának adjak igazat, de az ilyen válaszra mindig elõjön nálam ez (borg is szereti 😛):

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Zs0lt1
#3948
ide nem kellett volna, ez nem béef!

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

joebacsi
#3947
ejj talán ideis 😊

bftali:
2006.12.02. 19:00 - 5:00
Scopaima Pub-Étterem
1137 Budapest, Pannónia utca 18. (nyugatitól pár sarok)

a lényeg, hogy lesznek hastáncos lánykák, ha igényli a nép 😄
fasza, nagy hely, sok ülõhely, hosszú bárpult, márcsak oda kell menni, és inni mint állat...
majd feltolom bannerba, meg lassan felkerül bf.hu-ra is

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"