16212
Battlefield 2142
  • Stex
    #6467
    azt mondjuk nem igazán értem, hogy mitől függ az, hogy ki tud csatlakozni és ki nem..mondjuk a hibáról már biztosan tudnak az illetékesek, mert világviszonyltan sem tud a többség játszani..és még a http://battlefield.ea.com/ sem megy..
  • pityu1973
    #6466
    A barátaim meg fent zuznak én meg kimaradtam. Lementik a képeket aztán megnézem összefűzve milyen volt
  • tojas1
    #6465

  • tojas1
    #6464
    Szerintem nem,mert akkor bejelőltelek volna aztán ki tudja lehet.
    Amúgy mától ez a nevem.
    Eddig:"tojasHUN" voltam
  • pityu1973
    #6463
    szerintem most ért oda a szeptember 11-ére tervezett repülő az EA szerverhez
  • pityu1973
    #6462
    Nem játszottunk már egy pályán rémlik ez a név!
  • tojas1
    #6461
    Holnap próbálkozom a Játékkal mert ma már úgy látszik nem fog menni.Akkor megpróbállak felvenni.
    Ágyő
  • tojas1
    #6460
    Nick nevem:tojas76HUN
  • pityu1973
    #6459
    Mi a nick neved aztán felveszlek
    Amúgy meg a haveroknak megy most
    enyémet látod alúl
  • tamas76
    #6458
    szeretném meg jegyezni, aki azért nem játszik, mert azt hiszi nem megy, az nagyon gyorsan menjen fel és nézzen körül, mert olyan zuzás van lesz, hogy a bugyink le szakad
  • pityu1973
    #6457
    az igasság oadát van én mindig tudtam
  • tojas1
    #6456
    KIRÁLY!!
    Akkor már csak össze kéne hozni.Nekem hendricharcos bent van a Buddy listámban én az Övében Te pedig az Övében.
    Ezzel a KÖR be zárult
  • pityu1973
    #6455
    hendrichharcos nézd meg megjött e amit átkültem mert az a szar visszadobta
  • Stex
    #6454
    az igazat megvallva, erről nem Mo tehet, hanem a tengertúli "profi" barátaink, azaz EA szakemberei.. :)
  • tamas76
    #6453
    igazából időt kéne néha szerezni a játékhoz
  • pityu1973
    #6452
    Én benne benne vagyok
  • hendrichharcos
    #6451
    nagyon IRIGYELLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ronso
    #6450
    nálam nem megy....
  • Nagygm
    #6449
    de a ismerőseim közül csak 2-nek működik
  • ronso
    #6448
    hogy bántanám :) most raktam össze..közel 400.000.ért.....
    egy játék miatt.....
  • Nagygm
    #6447
    legalábbis nálam
  • Nagygm
    #6446
    van szerver teljesen normális
  • tojas1
    #6445
    Csak a GÉPET ne bántsd szükségünk lesz még RÁD!!!!
  • ronso
    #6444
    Amiota megvettem a gamét,csak szorakozik,kifagy,kidobál...hihetetlen..tegnap ota meg kuss van..De még single playerben sem tudok játszani.....
  • hendrichharcos
    #6443
    Már kezdem megérteni a fiatalokat!!!Lassan már én is szétvágnék valamit mert nem igaz hogy ebben az országban nem működik SEMMI
  • ronso
    #6442
    Ja és nincs valami magyar server ? Tele a tököm a sok ukrán gyökérrel.......
  • tojas1
    #6441
    Nem tudom mi van,mindjárt reggel van.
  • ronso
    #6440
    Hello mi a fene van a serverrel? Tegnap kidobott a pályárol és azóta csend van.Nem csatlakozik......Nálatok is.?
  • tojas1
    #6439
    NINCS
    NINCS
    NINCS
    NINCS
    NINCS
  • hendrichharcos
    #6438
    Hát az komoly meló!!Én mindig irigyeltem a hozzád hasonló embereket én még egy csavart se tudok meghúzni mert az tuti beleszakad v. eltörik. NÁLLAD sincs játék???Tele a bugyim már!!!!
  • hendrichharcos
    #6437
    Hát az komoly meló!!Én mindig irigyeltem a hozzád hasonló embereket én még egy csavart se tudok meghúzni mert az tuti beleszakad v. eltörik. NÁLLAD sincs játék???Tele a bugyim már!!!!
  • tojas1
    #6436
    Köszi!!Élek a lehetőséggel ha nem lesz munkám bár én az ipari klímatizálással foglalkozom.Gyorsan tanulok!!Akkor jó ha az enyém dolgozik mert akkor reggel 10-től este 10-ig nincs itthon(szabadság)
  • hendrichharcos
    #6435
    tegnap még én is fent voltam de sokáig nem tartott az örömöm!De már jó lenne ha menne ez a sz......
  • hendrichharcos
    #6434
    tegnap még én is fent voltam de sokáig nem tartott az örömöm!De már jó lenne ha menne ez a sz......
  • hendrichharcos
    #6433
    Nem tudom mivel foglalkozol-vagyonőrnek felvennélek!!Tudom legalábis megértelek.Nekem az asszonykám megértő!Vagy csak FÉL?Ezen még nem gondolkoztam!!Végül is csak a végeredmény a lényeg.
  • tojas1
    #6432
    Nekem sem megy,tegnap sikerült!
  • tojas1
    #6431
    Hát sajna most van meló dögivel eddig meg itthon döglöttem és nyúztam a gépet.Na mindegy nem panaszkodom nekem legalább van munkám(MÉG).Igyekszem többet fent lenni,de az asszony(feleség) is szekál "ne játszál már annyit ha itthon vagyok" és hasonló.
    Össze kéne hozni egy hármas partyt TE-PITYU-ÉN.
    Szeva
  • hendrichharcos
    #6430
    Srácok! Nállatok is szar a helyzet? 2napja nem tudok csatlakozni már ohadtúl idegesit!!A szerverbérléssel kapcsolatban már 4szer hivtam az illetékes ELVTÁRSAT még nem értem el de szerintem már az összes beosztotjával beszéltem!!Holnapra tuti igéretet kaptam
  • hendrichharcos
    #6429
    Srácok! Nállatok is szar a helyzet? 2napja nem tudok csatlakozni már ohadtúl idegesit!!A szerverbérléssel kapcsolatban már 4szer hivtam az illetékes ELVTÁRSAT még nem értem el de szerintem már az összes beosztotjával beszéltem!!Holnapra tuti igéretet kaptam
  • tamas76
    #6428
    jaja,majd ugrik egyet ha játszol, ahogy stex mondja, viszont óvatosan majd, avagy ne lepődjetek meg egy nullás álláson se
    tudnék mesélni hogy lettem 7000 ezerről most megen 4000 ezres