Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4047
Keress meg MSN-en,vagy TS-en.<#integet2>

joebacsi
#4046
add el, és várd az arma-t 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Sh3rmanData
#4045
Hi all lenne 1 probeszom telepítéskor kíír Memory.dll nem található. Vmi ötlet ? 😊

TS Zolly
#4044
Tényleg? Kapcsold be a nájtvizsön modot.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

norBOSS
#4043
sziasztok!! szeretném + kérdezni,hogy hallott-e már valaki arról a hibáról ami nekem jelentkezik?? a titán-non ha bemegyek a folyosón elsõtétedik a kép!!!!!!!!!

ttibi
#4042
szerintem lehet töbet is én pl 2 katonát csináltam!

#4041
sztem jo game,ezt tapasztaltam mint ful amatör...de lenne 1 kérdésem,a bf2ben lehetett 1 gépen több regisztráciot létrehoznia bf2142ben csak 1 reget lehet?

ttibi
#4040
kikapcsoltam, de semmi!
mindet meg probáltam hogy azt azt kikapcsolok, de mindent végig probáltam...és semmi! arra gondoltam hogy a netel van valami gond..de akkor a flatout 2 vagy a bf2-nek is ki kénelépnie ha az lenne a gond nem?

#4039
kikapcsoltad a VoIP-t?probáld ki hátha...
ttibi
#4038
lenne egy olyan gondom hogy 10-15 percenként kidobb a bejelenkezõ képernyöre, még nincs rá semmi megodás? várom a patchet hátha az megcsinálja de addig is, mert így élvezhetetlen a játék!

red bull
#4037
Áhh eddig te voltál a legnormálisabb...thx!!...msn cimed ha van megadhatod..😛😄

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#4036
amit leirtak linket neked ott nézkörbe nagyon sok bf2142 szoba van jelszot megtalálod azon az oldalon amit kaptál vanak link keres én kb 20 p megtaláltam pedig eredeti a játékom
red bull
#4035
Hogy lehet szervereket keresni Hamachin??..Vagy mondjatok 1 szerót..

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#4034
köszi azért nagyon hálás vagyok és amit leirtál linket ott regisztrálva is vagyok azért nagyon nagy thx
Murry
#4033
Ha kicsit visszaolvasol találsz klánokat akiknél jelentkezhetsz.
Írhatsz nekik privátot, vagy kereshetsz kapcsolatot velük pl: a http://www.battlefield.hu-n

red bull
#4032
Hogy lehet szervereket keresni Hamachin??..Addig kérdezem mig nem válaszol valaki normálisan...😛

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#4031
várj pár napot én nagyon megijedtem elöször de utána mindent amit elértél (kitüntetések,unlockok,) mekapod
#4030
ranked serveren kéne játszani😉

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#4029
van csak tudod 2 x irtak klántagok itt és egyik se irna visza hogy á mester lövész 1000 pont feleti és nem csal oh és klánt is keres akor szivesen fel veném de ha nem tudom meik serveren van vagy a játékban hol
találom meg akor egyszerüb ha a forumba beirom hogy keresek klánt és hiába irok neki levelet.

ui:az volt az 1 gondolatom hogy irok levelet de mivel személy szerint nem ismerem a magyar klánokat körül nézek de nem tudom hogy lehet csatlakozni ha már találtam azért irtam neked
#4028
sorry tom hülye vagyok de tényleg nem tom hogy unlock? az optionsban engedélyeztem meg minden de semmi plusz szintet se lép soha ez a köcsög
uHs Gerzson
#4027
😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Murry
#4026
Meow a jótündér. 😛

Minden kívánságot teljesít. 😊

Me0w
#4025
Haromszor irtam ujra a hszt.

Azert is nyugodt leszek. Van onkontrolom.

A valasz: Gondoltal mar ra esetleg, hogy irsz annak akinek klanja van, hogy vegyen be? Vagy egy ilyen kibaszottul osszetett gondolat meg csirajaban elhalt az agyadban?

Together we'll fly someday...

#4024
és nekem segitesz?
hogy lehet klánba csatlakozni?
Me0w
#4023
http://www.hamachi.cc/

Together we'll fly someday...

red bull
#4022
De ****** mér nem segit senki?

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

Me0w
#4021
Jajj ne.

Together we'll fly someday...

red bull
#4020
Hogy tok hamachival Szervereket keresni??( SOHA NEM VOLT MÉG HAMACHIM VAGY MI EZ)

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#4019
akor hogy csatlakozhatok egy klánhoz létci irjátok le
#4018
Hát én nem tudom de nekem kéri a jelszot😊

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

Me0w
#4017
De persze azok, akik sajat statpadding celjaikra akarnak szervert kapni Amerikaban, azoknak az atfutas kb. 2 ora 😉

Together we'll fly someday...

Murry
#4016
"ea adna rá ranked jogot!!!"

Ez nem ilyen 1xû, hogy adnak rá jogot aztán csá. Marha sok feltételnek kell megfelelnie annak, aki ranked szervert akar üzemeltetni, és csak cégekkel szerzõdnek, magánemberekkel nem. Arról már nem is beszélve, hogy az EA hu-nál, marha lassan mennek a dolgok.
Elõször is találnod kell valakit az EA-nél akivel, errõl tárgyalhatsz. Majd sok, sok idõvel, és telefonálással késõbb, talán sikerül elérned, hogy végre megkapd a követelményeket, amiknek majd ha megfelelsz, talán 1x majd eljutsz a szerzõdésig, és utána meg kitudja mennyi idõt vársz majd arra, hogy elküldjék végre a ranked file-okat, majd amikor már megkaptad, feltelepítetted, és beállítottad a szervert, és azt hiszed, hogy minden oké, akkor majd a játékosok kezdenek el panaszkodni, hogy a szerver miért nem írja jóvá a pontjaikat, és miért nem fejlõdnek. Erre kiderül, hogy az EA rendszerében még mindig nem aktiválták be a ranked szerveredet…

Ezzel nem akarok senkit elriasztani attól, hogy belevágjon, de amit leírtam az nagyjából így történt annó, amikor a magyar scene-nek BF2-es ranked szervere lett.

uHs Gerzson
#4015
Mivel engem nem érint a dolog így nemigazán emlékszem rá, de FRX|Donc tudja a választ 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#4014
pl??milyen feltételnek kell megfeleljen?
uHs Gerzson
#4013
Csak akkor lesz azon a szerveren ranked jog ha pár feltételnek megfelel a szerver üzemeltetõje.

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#4012
ja az igaz hogy van csak nmeRANKED!!!és csak az argonetes jo mer a másik a VÉNY kláné és akkor lenne jo ha az argonet maradna és az ea adna rá ranked jogot!!!
#4011
téleg van server ezek nagyon jok már van csapat is server is de hogy csatlakozak? 😞
joebacsi
#4010
inkább a meglévõ magyar bf csapatoknak nemér ennyit ez a szutyok 😊
ea a büdös életbe nem fog a seggetek alá tolni egy szervert, nektek kell összedobnotok rá...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#4009
hy all!!elvileg van magyar szerver a vény klán szerverén az megy de nem ranked és van az argonetes azon is es az !!Itt nézd meg!!!
#4008
ez jo köszi és hogy csatlakozhatok hozátok?
#4007
nem értem magyar szerver miért nincs, nem érünk ennyit??? HAHó EA, szerver kéne, vagy valami 😊
de magyar clan már van: =HTW= 😊
itt találtok statos infókat: http://www.2142-stats.com/

#4006
vigyáz ha sokat irkálsz mint én multkorjában figyelmeztetést kapsz probáld meg egy hozá szolásban elmondani a razor nem jok én anyit szenvedtem vele hogy feladtam és elmentem megveni eredetiben
#4005
nemkell semmiféle jálszót beírni<#pardon1>
vdak a eved és ok
#4004
Nah már sikerült odáig eljutni hogy benne van a nevem de már csak a jelszó kéne de azt is be írom de nem jo szal valahol még hibádzik valami szerintetek?

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

#4003
Hali én nem tom mi van de elolvastam a FAQ-t és át írtam a razor1911 eket a nevemre de nem tudok játszani a játékba be írom a nevem jelszavam és nem indul hiába nyomom az OK ot meg stb.

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

#4002
bööfff

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

TDC Geronimo
#4001
Megjelent már? <#idiota>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#4000
nem csatlakozhatok hozátok?
és hogy lehetne csatlakozni
F1rstK1ng
#3999
F1rst-K1nq néven tolom, egy menetet én is csaltam, best roundom 1100pont körül van(már szánom bánom)
magyar klán =HTW= Hungarian Titan Warriors 8en vagyunk, prok vagyunk<#idiota>

Ui.: para ha kijön az új peccs akkor jövök vissza bf2zni, nekem sics már fennt

inaktív :C cu@bf3

#3998
sziasztok nem tudjátok mikor lesznek magyar serverek és klánok?

2,hol tudom megnézni szegény szerencsétlen áldozataim dögcéduláját?
(késel amit legyapsz ara célzok)
3 nincs valami modszer hogy a magyar játékosokat gyorsan kiszurjam pl ország szerrinti csoportositás vagy valami hasolo
4, local ban játszok akor muszáj hanc használni hogy mások elen játszak kinos de nem tudom ha simán local ban vagyok e emberel vagy gép elen játszok e
5, nagyon jo mester lövészletem miota irtam utojára és érdekelne a töbség mivel szokot leni?

köszi elöre is a válaszokat hun_leon