16212
Battlefield 2142
  • tamas76
    #6507
    az a baj stex, hogy én se tom,mert hogy nem fut semmi a háttérben, és nem is raktam fel semmi újat, az elmúlt egy hónapban se nem hogy még ezalatt a pár nap alatt, de tuti a vga-nak valami drivere okozza szerintem, lehet ujra kéne rakni
    a kártyát meg nem huzom ,mert idáig is simán vitt mindent, bf meg fut rajta mint a zsír,nem érné meg
    de idegesit egyszerüen ,hogy mi a francért szívozik
  • Stex
    #6506
    vagy nem tettél e fel egy "tuning drivert" is a vga-hoz? A hiba üzi a 3d-s dolgokról kvartyog, szóval ott lesz a baj vhol. Persze ha nem változtattad mostanság ilyen téren sem a dolgokat, akkor passz.
  • Stex
    #6505
    nem fut a háttérben valami képlopó, video rögzitő program esetleg? Én anno a gamcam nevű progival probáltam videot rögzíteni, de a PB ugyanilyen üzenettel vágott ki engem is.
  • tamas76
    #6504
    ja hendiharci,nem lehet,hogy az én jelőlésemet nem fogadtad el véletlen?
    ....mondom magamnak,megjelőlek mán, hátha zuzunk, de ha nem akarod?....
    de azért próbálkozok még hátha megszánsz és felveszel a buddy listádra
    este meg carlost jelőlőm, nehogymá ne zuzzunk
    no persz e ha elháritom a PB hibáját
  • Carlos HUN
    #6503
    Akinél még nem szereplek buddyn és szeret csapatban játszani vegyen fel :)

    Carlos_HUN
  • tamas76
    #6502
    PB значительный:ограничение:многократный прямой3D перегруженный

    csak azért,nehogy hendiharcos kényelmetlenül érezze magát
  • tamas76
    #6501
    ja tényleg.....hendiharci-kéred oroszul a leírást?ha kell átnyomom neked, annak idején még én is úgy koptattam a padot az általánosba
    nem is vittem sokra
  • tamas76
    #6500
    képet itt lehet megtekinteni, mert lehet hendrichharcos fenn akad ezen is
    http://www.sg.hu/galeria.php?guid=1156929995
  • tamas76
    #6499
  • tamas76
    #6498
    No emberek, tegnap ment a dolog, zuzás volt, részben, viszont van új hiba
    mellékelem, hátha más is találkozik vele
    tegnap felmentünk müködött, viszont engem a PB kirugott a titánról, a konkvestben nyomathattam magam
    a hiba :
    PB IMPORTANT:RESTRICTION:Multiple Direct3D loaded

    na ez a hiba idáig nem volt és most se értem miért van, mi változott azóta???
    sőt, ha azt nézem, hogy pityu73 ugyanazon konfiggal játszik, szinte clon a gép akkor mi változott azalatt, hogy beszart a háttere a játéknak a EAgames-nél?
    lefrissitettem a PB-t, a bf2142-re tettem új upgrade-t, de nem változott semmi, szóval kezd kissé ökölbe szorulni a kezem
  • pityu1973
    #6497
    Én már zuztam is de nem ment olyan jól biztos kiestem a gyakorlatból
  • pityu1973
    #6496
    Az E-mail cím a regisztrációhoz kell a kód meg a füzet belső oldalán van azt kell beírni. De én úgy emlészem már a telepítéskor is kéri ezeket. Ott megatad?
  • papo21
    #6495
    nekem máá megjavult a dolog és ea oldala is müködik
  • Direkt0x
    #6494
    HI ALL
    Lenne egy problémám a játékkal.
    Amikor felteszem és elinditom bejön az animáció+ minden, de utánna kér valami kódot meg E-mail címet.
    Oda mit kell írni és az hol van???
    (vagy hol kell regizni???)
    előre is kössz:)
    bye all
  • papo21
    #6493
    jöttök játszani?
  • pityu1973
    #6492
    Accept gombot kell megnyomni! A lényeg az benne hogy már dolgoznak a hiba kijavításán és kérik és köszönik a türelmet nem az EA a hibás a GameSpy rohadt le.
  • pityu1973
    #6491
    tojashun megjelőltelek, de a 16 levélből amit küldtél nem vágtam le mit akartál
  • hendrichharcos
    #6490
    Valaki küldött a játékomra olyan izét-hogy tudjak hozzá kapcsolódni én meg nagy hirtelenségembe rossz gombot nyomtam meg!!Légyszives mégegy szer most már figyelek!! BOCS!!De tényleg elég analfabéta vagyok ezen a téren!TAMÁS abból a baromi hosszú üzenetből egy kukkot se értek-én még oroszt tanúltam a suliba!!FONTOS v. ÉRDEKES
  • tamas76
    #6489
    no kérem, van aki tudja van aki nem de időmből eredően én csak most akadtam erre az üzire
  • tamas76
    #6488
    **Update** 4.3.2007 7:51 Pacific

    Due to an ISP service outage the soldier databases are not accessible to players who are logging in. The problems with service are not limited to only Battlefield and are causing similar login issues with other titles that utilize IGN/Gamespy online services. Because this issue is not intrinsically linked to the systems used to operate Battlefield or any of the other affected games but rather the communication between players and those systems we are uncertain of when the ISP outage will be corrected. EA DICE and Gamespy are working hard to resolve this issue as quickly as possible and sincerely appreciate your patience during this outage.
  • ronso
    #6487
    nincs valami magyar server ????
  • pityu1973
    #6486
    http://www.battlefield.hu/index2.php?vl=g/i4K1K5crIRmxwXBC2y0OxlVUkGaAwqUzm7FrxjWP85batCNg==

    szerintem ők azok de nem biztos
  • hendrichharcos
    #6485
    SRÁCOK!!!! Nekem még mindig sza.... ez az egész!!!! Hivtam azt a 70es számot közöltem velük hogy rögzitem a beszélgetést-GONDOLHATJÁTOK!!! A szerverrel kepcsolatban is sikerült beszélnem az illetékessel aki valami BATTLEFIELD.HU társaságra mutogat akivel egyezkednek!! Kik azok??
  • RoboGoD
    #6484
    Atomboy ne légy hülye. A "fővállalkozó" az EA. Ők bízták meg a gamespy-t. Én az EA-nak FIZETTEM. Leszarom hogyan oldja meg.
  • papo21
    #6483
    akko mé nem hozzák máá helyre?
  • atomboy
    #6482
    Nem zavar, hogy nem az EA hibaja a gamespy-3dgamers baromsaga?
  • RoboGoD
    #6481
    Léci maceráljátok ti is a 70/3851111-es számon az EA-t. Több bejelentés, gyorsabb munkavégzésre sarkallhatja őket. Thx
  • papo21
    #6480
    hát lehet neked joo de nekem se a hivatalos oldal se csatlakozni nem csatlakozik!
  • tamas76
    #6479
    helló,
    na ma már megy a bf hivatalos oldal,és hozzá adódott a tegnapi pontszám is,remélem most már nem lesz gáz, hibát el háritották és zúzhatunk
  • tamas76
    #6478
    képet akartam nektek berakni, de most nem akarja
    no mind1
    nem adott pontott, szagatott, szóval nem jó ez igy
  • tamas76
    #6477
    hogy kitartsatok
  • papo21
    #6476
    hát pedig most probáltam ki és nekem megy!!!de remélem azéé hétvégére helyrehozzák a hibát me akko végig zuzni akarom
  • tojas1
    #6475
    Gondoltam ezt még kipróbálom.
    De csak fekete kép,be sem jött semmi.
    Kb. 1 percig vártam
  • tojas1
    #6474
    Na én húztam.
    Holnap remélem már lehet csatlakozni.
    Csáó
  • papo21
    #6473
    olyan nincs!
    annyi a titka hogy internetet nem szabad csatlakoztatni tehát nincs net és utána mennie kell
  • pityu1973
    #6472
    Nekem még azt se engedi ha nem tud csatlakozni
  • papo21
    #6471
    jah ez máá tényleg sok elvonási tüneteim vannak ha nem megy tolok egy kis singelt azt csumi
  • tojas1
    #6470
    Én ugyanaz,mint TE pityu1973.
    Még mindig nem kapcsoltam ki a játékot.
  • Stex
    #6469
    én externetes tcomon, de szerintem nem ehez van köze. Ha jól tudom a BF2-nél is ez a helyzet, magával a szerverrel van valami..meg ha igaz, akkor akik csatalkozni tudtak, azokna sem írja jóvá a teljesítményét a szerver..bár ezt nem tudom.
  • pityu1973
    #6468
    Egy t-kábel és egy csellos csatlakozott én vivanetes vagyok t-comon