16212
Battlefield 2142
  • hendrichharcos
    #6547
    Azért mondtam hogy nem okoskodni akarok de tényleg pörögtek a pontok.De nem a közelharc hiánya öli meg e jó játékot!!!!!!Kiváncsi volnék az életben is a közelharcot kivánnád e????
  • hendrichharcos
    #6546
    Azért mondtam hogy nem okoskodni akarok de tényleg pörögtek a pontok.De nem a közelharc hiánya öli meg e jó játékot!!!!!!Kiváncsi volnék az életben is a közelharcot kivánnád e????
  • Bogdogege
    #6545
  • Direkt0x
    #6544
    De nekem nam baj ha nem tok multizni.
    Elég az egyjátékos mód is.
    csak kellene az a cód + az e-mail cím
  • Stex
    #6543
    ezért igazán kár volt regelned Te
  • Bogdogege
    #6542
    Hát igen nem nagyon van taktika,mindenki a rakétasilókat foglalja.Alig van
    közel harc.
  • czky
    #6541
    A nagy KAIN! Szokott az az ember egyáltalán aludni
    Amúgy pont most nézegettem néhány fraps-al készített képet, és velem is jáccottál már párszor...
  • hendrichharcos
    #6540
    játszottam a KÁINnal-nem rohangáltunk le-fel.Megjelölni egy támadási zónát/SILÓT/ aztán ha megvan bedefendelni és irtani aki jön-nagyon pörögtek e pontok!NEM AKAROK OKOSKODNI csak tapasztaltam
  • hendrichharcos
    #6539
    TAKTIKA??A szakasz felszerelései!Van mikor mindenki ugyan azt a fegyvernemet használja-ez nagyon nagy hiba!!A tank (APC)gyalogság nélkül nem sokat ér STB
  • hendrichharcos
    #6538
    TAMÁS én adtam az ISTVÁNNAK /asszony-nem én/ elérhetőségeket csak még mondott olyan mazsolákat hogy halvány dunsztom sincs miről beszélt. De holnapra már berendeltem egy szakit!!Addig is köszönöm a türelmetek.
  • ronso
    #6537
    Merre játszotok ? Szeretnék már én is értelmes honfitársakkal nyomulni nem csak külföldiekkel.
  • pityu1973
    #6536
    Tisztelt fórumozok
    Amúgy meg a TS-szerverünk nem titkos, nem klán, hanem puplikus azért hoztuk létre hogy használjátok majd, de csak a privátba adok hozzáférést!
    Nem olyan mint a nagy klán szerever, nem is akarunk hozzájuk hasonlitani csak létrehoztunk mi is egyet.
    Csak annyit kérünk aki használni akarja az kérjen regisztrácíót és ne nonameként ha lehet.
    Köszönettel
  • Nagygm
    #6535
    ja bocs véetlen eltaláltam
  • Nagygm
    #6534
  • Nagygm
    #6533
    hali bocs hogy megnit ezzel zaklatlak de kéne a szerver port száma amit az ip után kell beírkálni előre is kössz

  • pityu1973
    #6532
    Privátba megtalálod
  • tamas76
    #6531
    ellenreagálok, ez egy jó játék, király játék, és azzé vagyunk, hogy együtt zuzzunk
  • tamas76
    #6530
    hali, szóval még 1 köszi ,hogy annak idején küzdöttél a visszaállittásal, a pontjaim ügyében amit sikeresen elvesztettem, majd dupláztak,majd most már csak az új pontjaim élnek, de játék a lényeg, szóval szerintem pityu ad majd ip-t, és gyere minél többen annál jobb, bár lehet mi még elég kevéskék vagyunk hozzátok képest
  • tomas10
    #6529
    jóvan huzzok innen
  • Nagygm
    #6528
    hogy ne egyedül kelljenvégig szenvedned odáig amin mások már végig szenvtek
  • Nagygm
    #6527
    hogyha úgy gondolod hogy sz*r akkor hzzál erről fórumról oké!!!!!!!
    a fórumok nem a dolgok lefikázására vannak hnem az emberi kapcsolatok fenntatására és a probémák könnyebb megoldására
  • tomas10
    #6526
    ez egy sz..r játék
  • pityu1973
    #6525
    Csatlakozom az előttem szólóhoz ez az a játék amire pénzt kell sajnos áldozni, hogy élvezd az előnyeit és a hátrányait.
    Régebben én se költöttem semmilyen software-re de hát a BSA......
  • Nagygm
    #6524
    hali mondjatok már egy teamspeak ip-t hátha csatlakozom én is néhanapján
  • tamas76
    #6523
    jaja, megtaláltam a megoldást a Punkbaster hibára, ha valakinek még előjőn, én egy sima vga ujratelepítéssel eltudtam hárítani, tegnap zúztunk, nem jött elő a hiba szóval szuperál
  • tamas76
    #6522
    cső hendi, jelöld meg a rambo79(hun)-t,ha tudod,velünk van,ő már késő este, csak mint hallgató vesz részt, nem beszél, zavarja az otthoniakat ha dumál, de jó lenne már ha beállítanád a teamspeak-edet!!!
    Adj valami elérhetőségedet, és pityu beállítja neked, ne kelljen már 20x elmondani
    Taktikai dolgokat?az mi?
  • Stex
    #6521
    kár vele vesződni, nincsenek pirat szerverek, csak singlet tudsz játszani a törttel, illetve hamachin keresztül pár emerrel lödözheted egymást..meg a botokat, de mondanom sem kell, hogy ez fényévekre van egy igazi szerver lehetőségeitől..
  • hendrichharcos
    #6520
    KÖSZÖNÖM.Nekem megtiszteltetés.Remélem nem okozok csalódást!!!! RAMBÓ HUN??? Ismeritek??? ma láttam de nem tudtam vele beszélni!!
  • hendrichharcos
    #6519
    SRÁCOK!Ez K..va jó volt!REMÉLEM EZ SŰRÜBBEN megismételjük.valahogy igy má-JOBB-olyan hamar elment az idő is!!Ha valamelykteket idegesit a pofázásom csak szóljon nyugodtan.Egy két taktikai dolgot megbeszélhetnénk majd.Ha gondoljátok.CSÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

  • pityu1973
    #6518
    bocs nem a képre hanem a szövegre
  • pityu1973
    #6517
    akitöl szerezted annak hogy megy ez a verzió, vagy kattincs a képre itt a szöveg fölött hátha találsz benne infót
  • tamas76
    #6516
    a lehető legkönnyebben a boltba tudod megszerezni
  • Direkt0x
    #6515
    Inkább átfogalmazom:
    Megvan az a füzet csak ráborult a cola és nem tom kiolvasni.
    Ezért kérek segitséget.
  • Direkt0x
    #6514
    Na tehát, az a játék ami nekem megna az nem az a "tokos fajta" tudjátok miről beszélek.
    A telepitésnél nem kért semmitcsak amikor elinditom bejön az animáció és utánna azt kéri.
    Honnan lehetne azt megszerezni??
  • tamas76
    #6513
    hendiharci, ha őrülteket akarsz hozzánk csatlakozhatsz, szerintem simán toronyhibásak vagyunk és a társadalomra veszélyesek, szóval gyere, csak többen leszünk
  • hendrichharcos
    #6512
    OK hogy tanúltam de a harcászatot v. a fegyverismeretet kicsit jobban kedveltem.Azért boldogülok az életben magyarul is igaz azért egyre nehezebb.Amúgy meg tényleg kapkodtam ezért szúrtam el azt a hülyeséget de már figyelek és BOCSI.Én azt hittem csak én vagyok ilyen őrült ebben a korban de látom vannak hasonlóak hozzám.ÖRÜLÖK!!!!FENT TALÁLKOZUNK!!
  • hendrichharcos
    #6511
    OK hogy tanúltam de a harcászatot v. a fegyverismeretet kicsit jobban kedveltem.Azért boldogülok az életben magyarul is igaz azért egyre nehezebb.Amúgy meg tényleg kapkodtam ezért szúrtam el azt a hülyeséget de már figyelek és BOCSI.Én azt hittem csak én vagyok ilyen őrült ebben a korban de látom vannak hasonlóak hozzám.ÖRÜLÖK!!!!FENT TALÁLKOZUNK!!
  • tamas76
    #6510
    vedd fel a buddy listára a "google"-t
  • ronso
    #6509
    Bocsi megtaláltam........sorry
  • ronso
    #6508
    Ki tudja a punkbustert hol kell frissiteni.......tegnap minden serveröl kivágott 1 perc után........köszi