Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mNzJean
#4099
F4+jobb egérgomb=katapult

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#4098
én a legelején és néha most is zavarba vagyok mit kéne megnyomni hogy pl katapultáljon vagy mi 😄
#4097
áh thx..pedig nyomkodtam ezeket is asszem..de ezek szerint😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#4096
nálam a demonál az volt a gond (legalábbis azt hiszem, mert megszûnt a kidobálás), hogy a Program Files\márnememlékszempontosanmi\Battlefield 2142\ hármasból, a márnememlékszempontosanmianeve könyvtárat átneveztem EA Games-re. Amíg nem tettem, vinnyogott nekem is, hogy frissítsem a PB-t, holott a legújabb volt/van fent..mondom azóta jó..bár lehet, hogy nincs összefüggésben a két dolog, próba cseresznye.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

JimKirk
#4095
Kozben azthiszem rajottem hogy kell frissiteni...
JimKirk
#4094
Sziasztok!

Ki szeretnem probalni a jatekot, de sajnos mindig kidob a demobol a punkbuster. Gondolom frissiteni kellene es, akkor megoldodna a problemam csak sajnos nem tudom, hogy hogyan! Legyetek szivesek es segitsetek ebben!

Meg ma szeretnem megoldani a dolgot, mert holnapig akciosan 35 euroert meg tudnam venni a jatekot es addig szeretnek tapasztaltot gyujteni, hogy megerne-e beszerezni.

U.I.: vissza olvastam es lattam, hogy valakinek volt egy hasonlo problemaja de neki a frissites sem oldotta meg.😞 vajon a full game-mel is lesznek ilyen gondjaim, vagy ez csak a demoban jelentkezik?

vazze regen a cheating death mennyivel egyszerubb volt😄
#4093
f1,f2,f3,f4,f5,f6 stb
#4092
öö izé, tudom ciki kérdésem lesz, de nem röhögni a kezdõkön <#bee1>
Szóval az a helyzet, hogy eddig kimaradt az életembõl a BF sorozat, de ez a 2142 megfogott, játszogatok ezerrel a demoval (egyelõre, aztán megveszem nemsokára)..az a kérdésem, hogy hogyan tudok átülni egy másik helyre a jármûvön belül? Szóval ha beszállok egy tök üres 6személyes páncélos nemtommianeve gépbe, alapból a vezetõ ülésre tesz ugye, de én szeretnék átülni, hogy tudjak az ellenséges titánra kataputálni jól. Thx a helpet..

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Fujiryu
#4091
Na azért ha sokan megyünk fel akkor szórakoztató, meg sniperkodni ebben is lehet.Aztán azzal csak kihúzom egy jobb unlockig😄DD

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4090
és sajnos csak 1 magyar ismerösöm van a játékban 😞((
leon_hun néven játszom de nem sok magyarrt látok sajna ezért akartam klánba belépni
#4089
sziasztok lene egy kérdésem amire választ szeretnék kapni
a rangoknak nincsen valahol maqgyar neve (pl közlegény,százados,ezredes stb)
nagyon megköszöném ha tudnátok segiteni
#4088
hát txt fájl se más szöveg nincs benne, akkor mehet a kukába?
Fujiryu
#4087
Hát ezt egy nagy szar...

Az alap fegyverekkel nem lehet lõni, és mégtöbb olyan dolog van benne amit nem kell irányítani hogy öljön(minek tesznek egy multi fps-be öncélzó gépfegyvert??)
Szóval mégtöbb lámaság

Unlockok ellen nincs sok esélyed(mondjuk amikor szereztem egyet akkor szépet henteltem😄DD)

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4086
Hy all!
Szerintem nagyon jó játék, a csapatmunka nagyon jó benne.😊Gyilkokért csak egy pontot kapunk de ha kapunk Badge-et akkor viszont azért is kapunk pontot.A jármûvek nagyon jók.Szerintem jo de ahoz mindenki ki kell probája !
#4085
nekem is volt ilyen de jelszót nem találtam ezért maradt a razor

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#4084
töltsd le a demot és próbáld ki (bár szvsz pont a legszarabb pálya van benne...)
Szerintem Verdun és Sidi Powerplant a leggagyibb pályák, pont ami az elõzetes tesztben és a demoban van, ami nagyban befolyásolja néhányak véleményét. Kétségtelen, hogy egy BF2 mod, jópár buggal, még tele cheaterrel, ráadásul pénzért, de szerintem a pályák hasonló szintüek, sõt jobbak mint a BF2-ben(fõként a városi pályák), és érdekes az egész hangulata, annak aki szereti a sci-fi-t 😊
Én szeretem mindhárom játékot (BF1942, BF2, BF2142) mindnek megvan a saját feelingje. Amit konkrétan kiemelnék és tetszik, hogy a medic pack nem tölt fel kapásból élettel ha leteszed a földre, ahogy pl. BF2-ben van. A sok unlcok pedig sokfajta taktikai lehetõséget eredményez(bár szerintem felesleges <#rolleyes>).

alias Darken

ZOLCHI
#4083
Nics lézerfegyó és nem ûrbf,csak másabb ,mint eddig.
Nekem és naon sok emberkének bejött.Igaz vannak bugok meg sokféle hiba még, de van feelingje.Próbáld ki razorral,singlibe.Ha bejön az élmény,képzeld el a sokszorosát multiban.Ha nem jön be akkor hanyagolás.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Beers
#4082
Ne akard összehasonlítani a két játékot!
Kíméld meg magad és a pénztárcádat!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Bence94
#4081
helo látom sokatoknak nem tetszik.egypáran el is adják.egyébként jó ? vagy nem mert én az 1942-vel nyomulok.

ui.:a feygverek lézer fegyók vagy normális golyós?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#4080
Semmi baja nincs neki csak az a f@szkópé aki felrakta torrentesen az jelszóval rakta fel...
Ha van mellette valamilyen txt v nfo fájl akkor nézd meg és abban lehet,h leírták,ha meg nem akkor meg így jártál.
#4079
Sziasztok, lenne egy nagy bajom leszedtem a játékot a netrõl (torrent) battlefield 2142 winrar formátumban.Viszont mikor kiakarom csomagolni kér vmi jelszót amit eddig soha sem kért.Ha vkinek volt,vagy tudja mi a baja az írjon!Köszi elõre is
SubZero911
#4078
Tisztelt közönség !

MEGVÁLOK (NEM)SZERETETT BF 2142-õmtõl ! Az ára 8 maki (számlával , accounttal, kb. 1800 global pointtal.

Tel: 06-30/74-808-15. E-mail : [email protected]

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

ZOLCHI
#4077
ki = kis

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#4076
Te voltál??????????
Te ki te!!!!!!!<#gun>

Valóban müxik! Thx

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

HunnernesKonge
#4075
Ki volt az az állat? <énvótam>

De amugy mostmár megjavult. Mára sok sikeres kört kivánok mindenkinek 😄

Igen onnan ismerheted...<#taps>
ZOLCHI
#4074
Ezek a frány kábalek !
Na , alszom rá egyet.
Amugy ismi a neved v.honnan,de nem tom honnan.
Esetleg PCDome forumon? Párszor bekukkantottam oda,mintha ott láttalak volna. Bocs ha tévedek.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ttibi
#4073
szerintem csak az eanél van valami gond!
vagy ahogy egy haverom monta "a ea-nél egy takaritó kihuzta a kábelekett"<#vigyor4><#hawaii>

ZOLCHI
#4072
Mi a franc van az EA serverrel? Nézném a statom a bfhq-ba = 0
Nézem az EA oldalán = 0
Keresném a haverok statját = 0
Bármilyen nevet keresni akarok = 0
Törölték mindenki statját? <#mf1>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#4071
Sziasztok!
Nemtom,de én elolvastam a faq-t meg mindent át is írtam úgy ahogy levan írva de nem jutok el csak addig,hkiírja a nevmet de utána ha megnyomom az ok-t csak arra megy,h nincs internet,ha meg utána is okétnyomok akkor meg csak azt írja ki,h nincs offline nick-em.
Ha valaki tud választ az írjon ide vagy msn-re
msn:[email protected]
#4070
klánosdi már nem menõ 😊 amúgy meg mit vársz? hogy majd kapkodnak utánad? miért is? ha publicon látják, hogy jól tolod és teamplaya vagy, akkor úgyis megkeresnek. no para. vagy nincs kivel játszanod? ahhoz meg nem kell klán csak pár jó arc. ennyi

misa

az ünnepi kaki...

#4069
Na most adom fel elmentem a battlefield.hu nem találtam 2142 klánt
irtam pár embernek privibe nem is venének be.Na skacok idáig téleg aránylag kedves és udvarias voltam.Johnny bocsi ezekért a szavakért
de mi a jo kutya fülért nem lehet egy magas rangu katonának klánt találnia?
bizonyotanom kéne vagy mi?
5 napja irogatok a klánoknak és egyikse vesz be mit rontotam el!?
ttibi
#4068
thx be ís raktam!😊

HunnernesKonge
#4067
Nicsak egy régi ismerõs. Már ezt a forumot is szennyezni akarod?<#idiota>
itt a logod snecie! 😄
#4066
kérlek titeket magyar játékosok vegyetek fel a játékban nagyon megköszöném
JohnnySmith
#4065
Így nincs probléma, most fáradt vagyok hogy szóljak a büntiért. (akár jogos is volna )

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4064
és a csalokat nem tudja a server kiszürni vagyis at ea games?
kBagyula
#4063
Jól beszélsz! <#eljen>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

SubZero911
#4062
Nem akartam senkit megbántani -természetesen- vannak perverziók. Csak nem szeretem, ha a perverziót (ínyencségeket) összetévesztik a köcsög csalással. Ennyi.

De ez az egész az EA + DICE hibája is. Mmint hogy lehet....

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

mNzJean
#4061
okés ,meglessz.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#4060
énis beszálénék ha lehet leon_hun kérlek vegyetek fel
mNzJean
#4059
Vegyél fel a budi listára , "JeanInfantry" esténként elég jókat játszunk ,normálisan ,csapatban,nem statpaddolva.Amúgy ha a gyalogos része legalább poe szintü lenne ,még tartósan le is tudna kötni mindenkit.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

SubZero911
#4058
Meg ilyen buziságok miatt hogy KÉS szerver !!

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#4057
Sztem én is eladom a GAMET ! Kib@@@tt nehéz leszedni valakit, ráadásul 1 nyomi pontért, az UNLOCKOLT fegyverek=FOS stb.

Rég nincs már szó B2 Sf hangulatról, csak rókabõrrõl.

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#4054
Meg a fa@?+at b+ : 1800 késelés

HA-ha !

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#4053
Szerintetek hogy lehet egy körben 5000 pontot csinálni ??

Én meg erölködök : A No1 player

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#4052
Ha gondod van írj ide !
norBOSS
#4051
köszönöm az infót +próbálom!!!valamilyen elérhetõséget esetleg tudnál adni,hogy át segítsél ezen a problémán vagy ennyivel +oldódik a gond!!(sajna nem igazán vagyok gépguru!!)

#4050
Kapcsold ki a képernyõ frissítés késznyszerítést a videokártya panelon !! - frissítési sebességek felülbírált értékeknél-
kBagyula
#4049
Ez érdekes. Nem lenne egyszerûbb ha a portokat nyitogatnád meg a routereden amiket a játék használ? Ebbe a windóz firefalba nem bízok kicsit se. <#ticking>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4048
Nalam a kapcsolat elvesztesevel dobott vissza fomenube par perc jatek utan. Most hogy a routeren DMZ Zonaba raktam a gepet es csak a Windows tuzfala fut megszunt ez a problema, kb 1 hete nem volt egyetlen Connection Lost sem. Remelem segitettem valakinek.

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,