Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4149
unlockot tud valaki adni törthöz (ha van egyáltalán) ?
Kovács legény
#4148
hát jah az 512ram az még bf1942-höz is a minimum volt ,bf2-nél meg már édeskevés ,bf2142-nél már az 1giga is kevéske

www.czekoart.hu

#4147
van persze!Kitörlöd a videó fájlokat ugyanúgy mint bf2ben.
Fujiryu
#4146
Azt remélem tudjátok, hogy a minimum gépigény az kb az amivel felinstallálhatod a játékot...Az ajánlott gépigény az az amivel már játszani lehet, és ami jobb mint az ajánlott gépigény azzal lehet már szép képet elõvarázsolni.Szóval senki ne várjon csodákat azért mert olyan gépe van mint a minimum gépigény...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4145
megvan hamacsival jáccok ! és mûkszik is

és ien unlockos valami csít vagy mod van?
#4144
Elvileg azon a konfigon amit irtál el kéne h menié nekem Intel Celereon 2400, 1.25 gb Ram, GeForce 6600GT 91.47 driver, WINXP Prof van és simán megy !!Hivatalos MINIMUM gépigény:

CPU: Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.7 GHz
RAM: 512 MB
Video Card: 128MB DirectX compliant video card, Pixel shader 2.0 and above. (AGP and PCIe only)
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
Hard Drive space: 2.2GB of space is required to install the game
Internet connection: 128kbit Cable/DSL connection



AJÁNLOTT gépigény:

CPU: Intel Pentium 4/AMD Athlon 3.0 GHz
RAM: 1.5GB
Video Card: 256MB DirectX compliant video card, Pixel shader 2.0 and above. (AGP and PCIe only)
Sound card: Sound Blaster X-Fi series from Creative Labs
Hard Drive space: 2.2GB of space is required to install the game
Internet connection: 512Kbit Cable/DSL connection
JimKirk
#4143
Arra van valami megoldas, mint a bf2-ben, hogy a videot, meg az introkat a jatek inditasanal ne jatsza le a program, es ezzel gyorsabban lepjen be a jatekba?
ZOLCHI
#4142
Lanon coop modot indíts és bent lesznek a botok is.


Sumi70 : Vega driver? Tedd föl a legujjabbat.Nekem ez megoldotta!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

sector512
#4141
LOL

PSN: s3ctorHU

TS Zolly
#4140
Elösször is, vegyél gépet ha ezzel a szarral akarsz játszani. Másodszor, te is keresd Meowot. 😊


Juj mit kapok én tõle! 😄DD

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#4139
Keresd privátba Meowot. 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#4138
4131-es üzire pls választ . Meg hamis verzióval valamien szerveren lehet jáccani ? Ha igen valaki leírná nekem ?
Megköszönném
bye
TS Zolly
#4137
Kecseg ösbéefes! 😄 😄 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#4136
Hali!

Olyan gondom van, hogy a játék elinditása után fekete képernyõ jelenik meg. Gép: Intel Celereon 2000, 512 MB Ram, GeForce 6600GT 91.47 driver, WINXP Prof. Köszi.
#4135
én nem tudok segíteni mert nekem kb 2 órája van meg a game
#4134
a 4131-es üzire szeretnék választ kapni lécci válaszoljatok !
#4133
na ok megvan(voip kikapcs)<#vigyor2>
#4132
Nem multira gondoltam csak kipróbálni,de aztán sikerült megoldani csak minidg kidobál az asztalra.
arra van vmi megoldás?
#4131
Öööm én lanba szeretnék jáccani sikerült is csak a titan módba elég szar 2-en jáccani nem lehet valami botokat betölteni a játékba hogy jó legyen a titan mód is?
a választ hát elõre kösz remélem kapok választ 😄
#4130
Akkor a multit felejtsd el.Egyébként én warezzel nem foglalkozom... sorry <#ejnye1><#shakehead>

#4129
nem eredeti a gamma
#4128
512 memória mi a bánatos faxra elég nekem anno a BF2 se ment vele alap grafikán tökéletesen... Ha már bementem egy 32-es szerverre akadt mint állat.Szinte csak fényképeket láttam b+...<#eplus2><#guluszem1>

#4127
Elõször is regisztráld magad az EA oldalán majd ha elinditod a gamet az elsõ bejelenkezõ ablakba ird be az EA oldalán regisztrált neved és jelszavad.Ezután kreálj egy soldier-t és már tolhatod is gamet.Feltéve ha eredeti a játék....

#4126
na nekem olyan gondom van hogy megcsináltam azt amit a faq-ban írnak de amikor belépek nem tudok bejelntkezni az accounttal.
nem ki az az ablak amit ír.
mit írjak a jelszóhoz?
help plz
#4125
már a faqba is beírtam 1 ideje...
mesor
#4124
Voip a bf belsõ kommunikációs fosa. Ezzel tudsz beszélni a csapattársakkal mikrofonon...

Engem is dobált ki asztalra a demó 1 perc játék után. Mióta kikapcsoltam a beállításoknál azóta nincs ilyen probléma. De ezt is leírta már elöttem valaki.

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Devid14
#4123
Nem biztos hogy az a gond. Amit mesor is írt az próbáld meg, vedd ki a VOIP-ot
(pontosan én se tom mi az a VOIP).

#4122
igen

Devid14
#4121
Nem nagyon hiszem, mert az már csatlakozásnál kidobná a játékot.
Windows tûzfalad van?

Devid14
#4120
Ha semmi se jó, akkor lehet a megoldás VOIP OFF <#taps>

#4119
vagy talán tûzfal akadhat be?

mesor
#4118
voip off!<#rolleyes>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#4117
memória tuti elég, a grafikai beálításal meg már probálkoztam
milyen direckx-et használsz? (scak szúrjünk ki mindent 😊 )

Devid14
#4116
Elképzelhetõ hogy a Memória nem bírja, de ha 512es akkor bírnia kéne.
A grafikát azt vedd miniumra 512 MB-s memó esetén. De ezek nem biztosak, mert nekem ilyen problémám még nem volt.

#4115
Tegnap kaptam kézhez, teljesen uj.
megvolt a pecselés is (ugye anélkül online el se indulna) szoval azzal nemhiszem hogy gond lenne

Devid14
#4114
Régenre pár hétre gondoltam 😊

Devid14
#4113
Régebben is volt gond vele, vagy csak most vetted a játékot?

#4112
Elöbb is írtam hogy hibaüzenet nélkül kidob a játék 😊 ...nem ír semmit..csak kibodom a windows asztalra, minden müködik, nem fagy be semmi csak kilép a bf egyfolytában

Devid14
#4111
Akuman, pontosan mit ír ki?

JohnnySmith
#4110
....jó mind1 inkább nem mondok semmit. (jobban teszem)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4109
mert nem tudok járni és a házhozszállítással is gond lenne.

azért köszi.

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

JohnnySmith
#4108
De nem is kéne 😊
Meg is lehet rendelni...

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

uHs Gerzson
#4107
mert egyesek olyan lusták, hogy még a gépüktõl sem tudnak elmozdulni...

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

JohnnySmith
#4106
576,cdgalaxis stb.... miért kell ilyeneket kérdezni?

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4105
hol lehet megvenni a gamét hétvégén? ja és nem pesti vagyok. mi az ára?

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

#4104
Sziasztok

Segítség kéne: elindítom a játékot, már a neten játszom, de max 1 perc után kivág, hibaüzenet nélkül (a játék eredeti)

mi lehet a baj? (singe és multiban egyaránt ez a bajom)

Válaszokat elõre is köszi

#4103
ja és mi az a titán mod?

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

#4102
megvegym vagy ne vegyem?

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

JimKirk
#4101
Baro, koszi!😊

Majd ha megint szarakodik, akkor ezt fogom csinalni!😊
Supersix
#4100
Asszem rám céloztál😄!Ugy kell megszivatni a Punkot legegyszerûbben hogy amikor felrakod a géjmet akkor csinálsz egy biztonsági másolatot az egész pb könyvtárról és amikor szarakodik akkor játékból ki és egyszerûen vissza másolgatod!Ez 10000% hogy mûködik és le van a gond a hülye frissítésekrõl amik amúgy sem mûködnek!