16212
Battlefield 2142
  • tojas1
    #6587
    Valami TAKONY lő rám a saját Titánunkról.Kinyír.Felmegyek én is kinyírom erre 10 perc múlva kirúgnak.Most meg már megint nemtudok be lépni a játékba,megint szarakodik.
    HOL ITT AZ IGAZSÁG!!!!!!!!!!!!!
  • tamas76
    #6586
    no em lehet zuzni ezerrel
    és ami a legfontossabb, kellemes ünnepeket a csatatéren is
  • hendrichharcos
    #6585
    Nem akarok tolakodó lenni de meghivhatnál magadhoz-mármint a játékodba. Ahogy olvashattad már nem vagyok egy zseni de már páran megsajnáltak amit nagyon köszönök.-TE is SAJNÁLJ meg!!!!!!!!!!!!!köszi
  • hendrichharcos
    #6584
    Na mi van VELETE??Már szét motoroztam magam aztán hazaviharoztam hogy nyomúljünk és sehol senki?!!Amúgy meg kellemes HÚSVÉTOT NEKTEK csak a sonka nehogy megfeküdje a hasatokat!Mivel fogyózok NORBIS sonkát eszek (A BŐRÉT levágom) pedig héjában a vitamin
  • papo21
    #6583
    holnap nem lessz jooo ááá bemegyek központba azt mindenki meghal ................
  • pityu1973
    #6582
    NO COMMENT EA
  • papo21
    #6581
    de nem értem mert EA hivatalos oldal megy gamaspy comrade megy azt multkor ezek nem menntek amikor nem lehetett csatlakozni
  • pityu1973
    #6580
    Szólj ha megvagy a telepítésekkel!
  • papo21
    #6579
    ez nem igaz itt a hétvége azt nem tudjuk nyomni
    faxom kivan gecsi EA
  • tamas76
    #6578
    na király, felrakom a northern, azt nem tudom, hogy most mi lesz van volt....
  • hendrichharcos
    #6577
    Hazaérsz és meglepődsz hogy megint nem tudunk nyomúlni pedig lenne rá idő!Megyek qvadozok az tudom hogy jó-persze mert azt én rendezem nem úgy mint ezt!
  • Kovács legény
    #6576
    rá...
  • hendrichharcos
    #6575
    már azt hittem hogy már megint nállam van gubanc.Nagyon kezd tele lenni e a hócipőm ezzel az üzemeltetéssel!Ha én igy dolgoznék nem sok munkám lenne.Lehet le is állok egy darabig mert rohadtul idegesitenek ezek a SZARSÁGOK!!cSAK TUDNÁM MIRE FIZETÜNK???????????
  • ronso
    #6574
    Már megint nem müködik..........
  • hendrichharcos
    #6573
    Igyekezni fogok!Sokszor elméletben jobban megy de reflexek már nem olya jól!Meg ezt a sz.. gépet is le kell cserélnem!Akadozik stb.Ráfogom a gépre.Ez a NORTHERM nekem meg akad de csak 1 pálya!Pedig gyári
  • tamas76
    #6572
    ne idegesíts, ma rakom fel a northern srtike-t
  • zsuskoo
    #6571
    hali! mán megin nem megy ez a szar!!! valami grimbuszvan a ms-el? nálatok mi a zábra?
  • tamas76
    #6570
    király volt a tegnapi, de mit csesztél volna el?nem vérre megy...
    hozzátok képest semminek éreztem magam néha...
    bár én sajna elég rosszul hallok egy csomó embert, szóval sorry ha nem éppen azt csinálom amit mond, de nem hallom, ts-en jó
    szóval ha elviseltek akkor joinolok mindig rátok
    bár megnézzem a NS-t, mi ujjat ad majd....
  • Kovács legény
    #6569
    gyakorolnigyakorolnigyakorolni...
  • tojas1
    #6568
    Köszi a válaszokat!!Segitséget!!
    Ma haza megyek feltelepítem aztán jöhet egy próba.
  • hendrichharcos
    #6567
    Teljesen egyetértek veled!Amúgy nekem se megy az-az elfoglalósdi! Lőnek meghalok aztán azt se látom honnan kaptam!De a mai nap nagyon jó volt és látszott már a csapatmunka!Csak elcsesztem!HOLNA?????szerintem egész jók voltunk!VAGY NEM????
  • pityu1973
    #6566
    Köszönöm a ma esti játékot aki ott volt annak meg pláne!
  • pityu1973
    #6565
    Mi is azzal nyomjuk teljesen más világba kerülsz ezáltal mert közelebb visz a csapattarsaidhoz, és nem kell a v gombot nyomogatni. Folyamatosan tudsz beszélni így olyan mintha ott lenne melletted.
    Ha fől telepítetted a cliensprogit akkor adhatok a miénkre elérést ha gondolod.
  • tamas76
    #6564
    állat volt, köszi a játékot
  • papo21
    #6563
    toljátok ma? csatlakoznék!!!
  • papo21
    #6562
    ugyan az mint játékon belül a v gomb amivel beszélni tudsz csapattársaiddal csak itt nem kell nyomni v-t hanem egyfolytába beszélhetsz.
  • Stex
    #6561
    tudod, google
    de kiindulásnak: KATT
  • tojas1
    #6560
    Valaki segítsen!!
    MI az a teamspeak??
    Miért kell hozzá IP??
    KÖSZI
  • tojas1
    #6559
    Bocsi!!!!!!!!!
    Anyáméknál voltam és felartott.
  • Stex
    #6558
    Mondjuk számomra az sem jelent túl nagy szórakozást amikor vérprofi klánok vérprofi csatáját látom. Óramű pontosságal elfoglalják, lebombázzak, elaknásítják, kilövik az embert, mindig ott vannak ahonnét egyből leszednek, ok, nem mondom, hogy nincs meg ennek is a szépsége, hiszen ezt is perfektül, összehangolva mindenkitudjamiadolga módjára kell ccsinálni és ezt nehéz összehozni. Csak mondjuk ezt akár a CS-ben is lehet művelni..számomra a BF "szépségét" a nagylétszámú szerverek adják, ott meg ugye sajnos elkerülhetetlen a zűrzavar:)
  • tojas1
    #6557
    Csá Pityu!
    Ha lehet érdekelne a TS szerver bár annyira nem értem mit jelent(gondolom játékon belül csatlakozom hozzátok),ha nem oktass ki légyszíves.Hendrichharcossal már sokat nyomtam és ma egy csomó HUN-nal voltunk.
  • Kovács legény
    #6556
    csak arra reagáltam ,hogy a konkvest, rambos ,taktika mentes. (sarkitva)
    a publikboltermészetesen nem lehet következtetéseket levonni ott sansztalan hogy normális csapatmunka legyen ,lehet az konkveszt vagy titán.
    Probáld ki klánszinten a játékot ,ahol 8-10-12 ember együtt dolgozik ,egymást segitik stb.
    Amugy a titán szerintem egy hülyeség.
  • tamas76
    #6555
    hát lehet, bármilyen infót segitséget elfogadok, nem rég játszok vele,idáig jókat játszottam relative, nem volt vele(m) baj
    nem hatolok a mélyére a játéknak se időm,se energiám, egyszerüen élvezem, mint társas dolog tők jó
    de mondom, épitő jellegü dolgokat szívesen meghallgatok
  • Kovács legény
    #6554
    lol
    látszik hogy csak public tapasztalatod van...
  • tamas76
    #6553
    a játékról meg nem akarok sokat meg okosat, nekem az jött le, hogy a titán célja a silók foglalása megtartása,majd a titán pusztítása, míg a másikon életbe alig birok maradni, a konkvest, nagyon Rambo filling, annak ellenére tiszteletem mindenkinek akinek az megy és szereti, nekem a csapat lényegesebb amit a titánon lehet inkább kihasználni, na persze ha az emberkék is akarják
    ....na de mikor a sok láma, egy oldalon belül lelő,lekésel, lebombázz, na annak az életben is szétszedném az arcát, mert a játékért vagyok fent, nem azért mert ő most ezen szórakozik, na mind1.....ez csak magán gondolat volt....
  • tamas76
    #6552
    hendi, majd ha öszerakjuk rendesen a dolgokat majd beszélünk, nem zavarsz senkit, (vagy mégis?)
    addig megpróbálok majd kikéredzkedni a futkosora...hátha kiengednek,meg leveszik rólam ezt a köpenyt ami összefogja hátul a kezem
  • hendrichharcos
    #6551
    TOJÁS!!!!6kor eldobtam mindent még az asszonyt is és vártalak!!De ennyi erőböl a Gyurcsányt is várhattam volna!!Remélem azért még leszel ma
  • hendrichharcos
    #6550
    A BF2t csak egyesbe játszottam.SAJNOS!!!De tetszett az is!Ez se lenne rossz csak jó csapat kellene mint minden háborúhoz! RAMBÓ???Ugyan már!! CSAPAT!!KÁIN alvászavarán már én is agyaltam
  • Bogdogege
    #6549
    Hát a BF2 -höz képest
  • hendrichharcos
    #6548
    Tudom hogy ti is túdjátok a dolgotok hisz ügyesen harcoltok ha valakit bántólag ért a pofázásom az ne haragudjon nem úgy gondoltam..le is lépek SZÉGYENEMBE