16212
Battlefield 2142
  • hendrichharcos
    #6627
    Tényleg szép-ehez a szinthez már tudás is kell!Tanúltátok v. csupán tehetség.A múltkor voltam egy olyan kiállitáson de csak firkákat láttam-nem szeretem az elvont stilusu képeket!A fej az fej és nem paca mert Ő ugy látja.eZ CSAK EGY VÉLEMÉNY
  • papo21
    #6626
    nem tom egyébként mért irt rola ilyeneket hiszen ök a HTW-ben csapattársak.
  • hendrichharcos
    #6625
    Mindkettőtöknek köszönöm a tegnapi segitséget-ADÓSOTOK vagyok!Egy ebéd??????TOJÁS BARÁTOMMAL MI LEHET??
  • hendrichharcos
    #6624
    Ez komoly?Pedig jó srácnak tűnt!Én bizni szoktam az emberekben-igaz az emberi gyarlóságról már könyvet is irhatnék-SZERINTEM JÓ SRÁC-de azért inkább leveszem a listárol!Az életbe a túlélés miatt még megértenémn de ez JÁTÉK!!!!!!!!!!!KÖSZI
  • Richard90
    #6623
    Hali! Valakinek megvan a bf2142 főcímzenéje (ami a video alatt megy a játék elején, amikor harcolnak)
    mert én csak olyan verziót találtam amiben lövöldüzenk össze-vissza és kicsit idegesítő
    szóval valakinek megvan csak a tiszta zene?

    Előre is thx!
  • papo21
    #6622
    asszem valami olyasmi hogy fömenüben BFHQ-LEADERBOARD és utána a jobb felsö sarok körül a DOG TAGS ra rá nyomsz azt kidobja kiket késeltél le, hanyadik helyezet az illetö meg hány pontja van.
  • tamas76
    #6621
    engem is jelölt, de még nem késelt elvileg, viszont,jobb úgy zúzni,hogy szinte tudod kivel játszol
    de valahol jelzi egyébként kiket késeltél?...mert én nem tudom, és szerintem vagyunk így egy páran
    ha tudsz segíts,köszi
  • F1rstK1ng
    #6620
    Tényleg nem leszólásként, de ne érezd annyira megtisztelőnek ezt (hogy buddyt küldd HUN20L1), minden magyart bejelöl akivel szervereken találkozik, de csak addig megy utánuk amíg meg nem szerzi a dögcéduláját ennek a bizonyos illetőnek, ha megvan hanyagolja.
  • pityu1973
    #6619
    Lehet hogy furcsának találjátok az erőlködésemet, de az a célom ha egyszer lesz egy hivatalos szerverünk akkor legalább legyenek rajta olyan emberek akkik ismerik egymás és a rajta eltőltött játékidő még jobb legyen. Ha már a szerver szervezésében nem tudok részt venni akkor legalább a hozzá jól működö kommunikációs csatorna legyen meg.
  • pityu1973
    #6618
    Nem volt olyan nehéz csak volt egy kis technikai probléma, de megoldottuk. Csak pont nálatok jött elő . Bizunk benne több ilyen nem lesz. Aki használja, annak elérhető 24 órában kellemes csevegést és persze mégjobb játékot ezáltal. Márcsak Tojás jelenkezését várom, hogy őt is tudjam regisztrálni. Hozzáteszem szívesen várunk másokatis csak írjatok és megadok mindent hozzá ami kell.
  • tamas76
    #6617
    háló, végre ismét élvezhetjük hendrichharcost közöttünk, végre sikeresen elhárítottuk a punkbuster hibát is, ebből is látszik jó dolog a csapatmunka
  • Kovács legény
    #6616
    szerintem mnem megleoő hogy KLegeny néven játszom:)

    Köszönöm,
    igen én rajzoltam meg a menyasszonyom.
  • hendrichharcos
    #6615
    Mért "MEGLEPŐ"???Amúgy azokat a képeket te rajzoltad??Nekem nagyon tetszenek!!Régen én issokat rajzoltam-na nem ilyen profi szinten- főleg tájképet-de az már jó rég volt!!!
  • hendrichharcos
    #6614
    TOJÁS!!!Tegnap láttalak de nem tudtam csatlakozni hozzád!A PITYUÉK megcsinálták azt a beszélő akármit-TE ez nehezebb volt mint egy szülés! Már rég hallottam a hangod!mA LESZEL???A Zolival játszottál már??JOÓÓÓÓ Tegnap kicsit bizti az agyára mentem de jó nyomja!!MAJD KIDOB HA MEGUN! Este majd figyellek
  • Kovács legény
    #6613
    én KLegeny néven vagyok fennt ,(meglepő:)) nem sűrűn játszom ,de jobbszeretek magyarokkal.
  • hendrichharcos
    #6612
    Van egy srác aki nagyon jól nyomja/ZOLI/ magyarok közt az első.Megtisztelt és küldött nekem olyan micsodát amivel tudnék hozzá csatlakozni-amit próbálnék is de mindig ledob és kiirja PUNKBUSTER!! NAGYON AMATÖR vagyok még oda??Azt se csodálnám??
  • hendrichharcos
    #6611
    Nem tudom milyen lehetsz de szerintem nagyon hasonlithatunk!Alaplyába véve vig kedélyű lehetsz /már amennyire ezt a mai helyzet engedi/ és segitőszándékú is vagy-mint én!Ha nem igy van ne mond meg higgyem azt milyen "zseni" vagyok.Hiányolom már a többieket is!
  • pityu1973
    #6610
    Nem kaptam meg,de erre a címre én is küldtem amit megadtál.
  • hendrichharcos
    #6609
    Rendbe!Este be leszek jelentkezve az új msn:[email protected] Küldtem meghivót az msn-re!Ezt mind leirtam mert diktálták de egy kuma szót se értk belőlle!!ANYA RENDEZI
  • hendrichharcos
    #6608
    Tomi!Ne csessz ki velem igy is folyamatosan szekál-de gondold el többet beszél mint én!!!Pedig engem nem nagyon lehet túlszárnyalni!CSINÁLT NEKEM SAJÁT FÓRUMOT IS!
  • pityu1973
    #6607
    Este ha látsz az msn-en akkor jelenkezbe és segitek rátalálni a ts szerverünkre
  • pityu1973
    #6606
    Király lett!
  • tamas76
    #6605
    lehet az asszonynak kéne játszania is
  • hendrichharcos
    #6604
    AZ ASSZONY "RÁÉRT" ODAJUTOTT A GÉPHEZ.. MEGVARIÁLTA A LOGOMAT.
  • tamas76
    #6603
    hend, sokszor van olyan ha elfogadod,és nem rakja rögtön listádra, viszont egy új belépéssel, vagy kilépsz majd újra be akkor már szerepel az emberke akit elfogadtál, vannak bugok, de ha mégse történik meg az elfogadás, attól még ügye nincs baj, mert meg lehet ismételni
    nincs időm zuzni....
  • hendrichharcos
    #6602
    NEM ÉRTEM!!Ma is kaptam a listára olyan meghivót vagy mit megnyomom az ACCEPTtet és nem rakja oda!kICSESZIK VELEM??Én meg kérem az elnézéseket közben csak a gép hülye!???Jó volt a mai küzdelem!!
  • hendrichharcos
    #6601
    Nem tudom hányszor próbáltam csatlakozni hozzátok-de ez a tetű mindig a másik oldalra tett!Éjfélig birtam-holnap reggel folytatom!!!JÓ LOCSOLÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!
  • Bogdogege
    #6600
    Boldog Szülinapot KLegény
  • Kovács legény
    #6599
  • papo21
    #6598
    én látlak buddyn te nem?
  • pityu1973
    #6597
    Teljesen kiesek a pofavizitek miatt
  • 0Fritz0
    #6596
    Bódóg szülinapot KLegény!
  • Bogdogege
    #6595
    Kellemes húsvéti ünnepeket
  • hendrichharcos
    #6594
    Elcsesztem!!Kérhetnék egy ismétlést?BOCSI!!!
  • hendrichharcos
    #6593
    Köszi-jövök majd SIETEK!!Csak kicsit adok a fogyókúrámnak aztán itt leszek!!Remélem ma már a többiek is csatlakoznak majd!A végén még dezertőrökké válnak
  • papo21
    #6592
    áá nics pihenö mostanáig nyomtuk délután kettö ota! holnap felveszlek buddyra igazold vissza! köszke. azt nyomhatjuk
  • hendrichharcos
    #6591
    BOCSI ez TOJÁSNAK SZÁNTAM
  • hendrichharcos
    #6590
    Énis találkoztam már ilyen idiótákkal-ne foglalkozz velük!Csak tudnám az ilyen segg minek játszik.Amúgy meg jót harcoltunk remélem holnap is tudsz jönni!A többiek meg biztos PIHEGNEK a sonkaevés után!!!Azért jó volt és ne IDEGESITSD magad!!Majd eltöretem a kezét
  • czky
    #6589
    Ne így állj bosszút! Kezdj el egy Kick Vote-ot...
  • tojas1
    #6588
    Most meg bent vagyok.
    Nem értem