Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SubZero911
#4249
MÁr így monitoron keresztül is gondoltam, hogy még "tanulsz".

A legnagyobb gonosztevésed a WC-ben dohányzás volt negyedikben ?

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#4248
akor csak a leader items akor használhatom ha egy csapatban 6 vagyunk vagy hogy van ez 😄 bocsi a nehezen értelmezek
#4247
a pénzel igazatok van az a dolguk hogy a hibákat kijavitsák
DE a pént fel markolták és nem javitják hanem inkáb kidobnak egy kiegészitöt ami -ujab pénzbe kerül -ujab bevétel igy kisziv a játékos kinevet a cég miért?
mert pénzük van programozokat kifüzeték és ahogy mondtad (kaszátol távozás után reklomácio nincs) én meg probáltam elhajtotak és aszt mondták irjak a cégnek ha bajom van és ott sirjam ki a hibákat
nem az elado hibája igaz de lehetne megértöb.

marketinget tanulok de akor is ha bele gondolok menyi mindent lehet ne javitani a bf -en és mit tesznek helyete hova megy a kölcsögvetés és a hackerek,meg a csalok csak röhögnek (nem értem miért jo csalni)

Vanak olyan gyártok amelyek HATÁROZOTAN mmeg kérdezik a rajongokat mit látnának szivesen a játékban ÉS ELNÉZÉST KÉRNEK HA HIBÁZNAK sajnos eben az esetben ez nem áll fen

köszi hogy végig olvastad a helyesirásom 😄 és ezt a monologot 😄
HunnernesKonge
#4246
800 élesztés? Aham késpisztoly szerver volt??? Csak mert az is csalás ám 😛P
HunnernesKonge
#4245
Csak akkor tudod ha squadleader vagy és Beacon Legalább 1 ember van a squadodban. mozgo uav 3ember repülo fegyveres izé 5 vagy 6 ember.
SubZero911
#4244
Na elmész a büdös p*-*---ába ! Az óvodában voltak ilyen sztorik utóljára. Az én bátyám meg 5 dan-os karatés és lever mindenkit !

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#4243
a leaders items fegyvereket hogy lehet használni?
a repülö fegyver ami jön mögöted az ojan édi fel unlockoltam de nem tudom mivel lehet ezeket mozgatni vagy aktiválni?
az f12 re nem reagál kérlek segicsetek
#4242
Sziasztok!

Van kedve valakinek játszani?
Én amúgy egyszer csalás nélkül 1700 pontot szedtem össze. 800 újraélesztés, 500 heal pont, meg ölések. Vagy valahogy így. Szóval enm kell csalni a jó ponthoz.
ZOLCHI
#4241
Egy fordításrészlet az EA cikkérõl!:


"Megnyugtatunk afelõl, hogy továbbra is fellépünk azon játékosok ellen, akik a hibákat kihasználva növelik pontjaikat. Hamarosan véglegesen bannolni fogjuk az accountjukat. Bár jobban szerettük volna elkerülni ezt a lépést, rájöttünk, hogy nem hagyhatjuk tovább, hogy elrontsák a többiek játékát azzal, hogy kihasználják a hibákat és hackelik a Bf2142-t. Mint mindig, továbbra is gondosan figyeljük hogyan játszanak az emberek, hogy megelõzhessük, a hibák kihasználását. "


Remélem mihamarabb megteszik a megfelelõ lépéseket.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#4240
Na megnéztem. Látom általábansnipázol. Ugye a sniper egy rejtõzködõ harcmodor.Ebbõl eredõen jó a K/D-d. Ám a halálaid nagyobb részét unlockolt fegyók okozták.
Egyébként próbáld ki a zellert,eléggé ott van.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#4239
hja lusta voltam visszapörgetni, de éreztem én hogy lehet hiba😊) Akkor beszoptam evvan.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

kBagyula
#4238
ehh. <#merges2>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

mesor
#4237
"BF2142 Unlocks mod for Single-Player"

😊

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

kBagyula
#4236
Nédd már meg a statom lécci. <#dumcsi> Zeller=zõccség <#kuss> Igaz, mégcsak ki sem próbáltam.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4235
megvolt a minimum eladási szám,tömik a zsebüket és valószinû csináljáák már a következõ pénzlehúzós battlefildet...<#idiota>
#4234
Nem, én azokra gondoltam, akik használják az unlock módot, szóval úgy rohangásznak a "menõ" cuccokal, hogy valójában nem szerezték még meg azokat (mert, ha jól értettem, a korábban belinkelt cuc erre való, ha nem akkor sry).

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#4233
"az a baj hogy a cégnek se pénze se ideje se türelme nem lesz ere"

grr..ne bosszantsd a népet szerintem..😊 Mi az hogy se ideje, se türelme, amikor ez lenne a dolgok/munkájuk elvileg (a pénzrõl már nem is beszélve..az EA-ról van szó, nem a trafik systemrõl..)!? A játék így is hemzseg a hibáktól, a csalásokra nagy ívben tesznek, ezzel gyakorlatilag téged is a semmibe vesznek, beszedték tõled a pénzt, oszt ennyi, a kasszától való távozás után.. Normálabb helyeken legalább próbálkoznak, lásd Blizzard vagy Valve.náluk sem tökéletes a dolog, de legalább próbálnak tenni a csalók ellen, és néha ki is rakják jópárnak a szûrét.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

ZOLCHI
#4232
"mert a nem normál módon szerzett unlock is csalás akárhogy is nézzük"

Ezzel asszem a helivel statpaddolókra és hasonlókra gondolhattál.
Ezekkel nem kell törõdni,mert nemigen találkozol velük a harctéren.

Az uj patch (ami nekem már hibátlanul müxik) ezeket a lehetõségeket kivette.
Ha viszont a nagy átlagot nézzük,aki teheti unlockot használ.

Vegyük például a recon kasztot! A lambertet használja mindenki,hacsak nem snipázik,akkor Zellert

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

kBagyula
#4231
Pedig ha tennének valamit, az sokakat megnyugtatna. Õk meg példát mutatnának, hamár programozni rendesen, teljesen képtelenek. Ebbõl is látszik, hogy nem urai a helyzetnek, mióta az EA diktál nekik.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4230
az a baj hogy a cégnek se pénze se ideje se türelme nem lesz ere
pl egy szám csak 200 ezer ember elenörzése,utána a fenyités szoval jo az ötlet csak nem kivitelezhetö szerintem az ö szemükben
kBagyula
#4229
Evvel teljesen egyetértenék. Aránylag eccerû is lenne kivitelezni: Meg kell határozni azt valahogy, hogy mennyi is az egy körben elérhetõ legjobb pontszám, normál játékmenetben, mondjuk max. 200.
Aztán kikell szûrni a stat alapján azokat akiknek az egy körben elért pontszámuk nagyobb annál (Best Round Score). A többi innen egyszerû. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4228
"Nem hiszem,hogy a kedvedért alap cuccal rohangálna mindenki.
Tehát rákényszelülsz az unlockolt csúzlira."

Rákényszerülsz mi? Azért mert sok idióta aki nem képes kipörgetni normál módon a játékot egybõl csal (mert a nem normál módon szerzett unlock is csalás akárhogy is nézzük).. Csak azt sajnálom, hogy ezt valszeg nem fogják szakcionálni, mert nem tudják. Pedig elsõ lépésben egy visszaállítás, és mondjuk egy figyelmeztetõ ban (majd, ha továbbra is ügyskedik végleges serial tiltás) egybõl megszüntetné ezt a fenemód nagy "kényszert".

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

F1rstK1ng
#4227
Jap, nekem is tetszett, fel is vettelek buddyra, ezentúl 90%al csökkeni fog az aranyra az esélyed,<#eplus2> sorry

inaktív :C cu@bf3

#4226
Az öregséggel vigyázz ne feküdj hanyatt mert be esik a szemed...<#mf1><#kuss>

#4225
Na b+ most olyat szoltál mint a vizipisztoly...<#wilting><#idiota>

#4224
lehet hogy az elödök mégis jobak voltak nem volt velük enyi baj nekem pl még mindig tetcik az 1942 bf
SubZero911
#4223
Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy semmit sem számítanak a stukkerek.... Mind pontatlan fos..

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#4222
Ha egy kicsit is statbuzi lennék (szerencsére nem vagyok; már öreg vagyok ehhez) megnézhetnénk a statunkat (statomat) hány nyüves Voss-ost szedtem le a supportos gagyival és te mennyit fordítva...

Sajnos még a Bf2 (SF) ben beszélhettünk fegyver-fegyver különbségrõl, most már nem nagyon...

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

F1rstK1ng
#4221
Én kispisztollyal is fejbelölek 1-1be a support fegyód ellen

inaktív :C cu@bf3

Me0w
#4220
Miert szenvedtek a crackkelt exe-vel? Mini/maxi iamge mernem jo?

Together we'll fly someday...

mNzJean
#4219
Van már megoldás az uj patch crack-elésére?

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#4218
Hát pont hogy az UNLOCKKAL érsz el valamit, megnézném hogy a te support fegyód mit ér az én Voss L-AR em ellen 1-1 ellen.<#violent><#worship>

SubZero911
#4217
Háááát, akkor.....

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Me0w
#4216
Ezt sokan megkerdojeleznek 😊

Together we'll fly someday...

SubZero911
#4215
Persze nem te vagy a GP kicmalac.... (én) <#vigyor2><#puszi>

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#4214
ERRE OFF :

Gecipaci kismalac megy az erdõben, mindenki útálja, mert igen geci ez a kismalac..

Szóval beleesik egy verembe, nem tud kijönni. Arra jár a jótündér és mondja a kismalacnak :

- Igazán egy geci vagy te kismalac, még én is gyûlöllek, pedg a Jótündér vagyok. De látom bajban vagy, ezért segítek rajtad, teljesítem egy kívábnságodat !

Erre a gecipaci kismalac:

- Hát tudod mit ! DÖGÖLJ MEG !

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Me0w
#4213
Mar megszoktam, hogy erzelmektol tulfutott vagy <#crazya><#law>

Together we'll fly someday...

SubZero911
#4212
Azaz köszönöm... az ideg..

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Me0w
#4211
support, kiizzadt.

Together we'll fly someday...

SubZero911
#4210
Te mirõl beszélsz ?? Az UNLOCK fegyverek ebben a sza*ban sz*rt se érnek, esküszöm semmi értelme pedálozni a sz*r pontokért. A SUPOORT alap fegyvere ezerszer jobb pl. mint a kiizzat sz*r.

És amúgy a többi UNLOCk se ér sz*rt se !

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#4209
(faq-t frissítettem)
uHs Gerzson
#4208
Õ még nem ismeri az EA/DICE párost <#eplus2>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Me0w
#4207
Evvel a modellel 10 emberbol 5-nek baja volt, leginkabb az alacsony memoria-feszultseg miatt amit az alaplap nem tud raadasul tartani nagyobb terhelesnel. De ha neked megy, akkor jo 😊

Together we'll fly someday...

erdos
#4206
18 éves korodra te még hiszel a mesékben? <#vigyor>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

#4205
Szia. Nincs vele gond, Abitot jobban kedvelem, de most Asus lett a vege.
Nem kedveled Asust talan?

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

#4204
Bocs az elozo beirasert, a fiam ismerkedik a Forummal az en loginommal 😊
Meg 1x Bocs

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

#4203
tudom hogy nem csalás és énse alapal szaladkálok nem is maradnák életben akor és nem lene enyi plecsnim csak aszt mondtam hogy ne csaljon senki mert neméri meg (torent leszedet progik amik feloldják a carier modban lévö fegyokat,pontokat adnak ) én ezekre gondoltam
ZOLCHI
#4202
Nem hiszem,hogy a kedvedért alap cuccal rohangálna mindenki.
Tehát rákényszelülsz az unlockolt csúzlira.



Az a láthatatlanság is unlock,nem csalás! Recon kit - IT33 -as kütyü.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#4201
igaz 😄 ugyis már feloldotam amire szükségem volt és nem csaltam <#ravasz1> szerintem csalásal nem jutok elöbre ( csak kizárásra)
<#violent> csak nehéz munkával <#mf1> na inkáb megyek játszani
#4200
Szerintem ne csalj, mert azzal nem leszel jobb, ha nem tudsz játszani nem gáz de legalább tisztességesen játsz szerintem <#awink><#eljen>