16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #6667
    Gyerek annyi dögcédula lóg a nyakmon hogy nem tudok futni tőle szivesen odaadok egy párat jelenkezőket a csatamezőn fogadok.

    A hétvégén is probáltam eladni őket de ilyen fux nem kellet senkinek még a píacon se
  • Drag04
    #6666
    HUN20L1: ~2% TK (össz 38700 kill)
    liquivent: ~8% TK (össz 5057 kill)
    Stex néven nem találltam Magyar játékost.
    Nem játszottam túl sokat HUN20L1val ezidáig, de azért pár alkalommal találkoztunk akár csapatban, akár ellenfélként a csatamezőn. Soha nem tapasztaltam, hogy ne játszana tisztességesen és úgy érzem, hogy kicsit erős rágalom álltalánosítva TK-nek és tisztességtelennek nevezni pláne egy olyan emberől aki arányaiban 4X annyi csapattársat lőtt le.
    üdv: Negat
  • Stex
    #6665
    még a lelövéseket is magyarázd meg légyszíves, ha már ennyibe belejöttél. A feltűnési viszketegséget már ellötted, így kiváncsian várom mivel rukkolsz majd elő.
  • F1rstK1ng
    #6664
    így gondoltam én is
  • Stex
    #6663
    aha..no comment.
  • pityu1973
    #6662
    CSak az érintetteknek: A TS alatt lerohadt a vas volt egy kis fennakadás ezért sorry. Már működik rendesen!!! Remélem este minden renbe lesz!!!!
  • pityu1973
    #6661
    Na szóval csatlakoznék az észrevételekhez nekem is jó jött volna a survivor pin de lelöttek (no comment hogy ki) kicsit rosszul eset de nem érdekel akkikkel viszont korrektül játszottam azokkal jól éreztem magam.
    Viszont ami a lényeg itt a forumban nem sok mindet tudtok tenni de a játékban annál több a lehetőség. Had ne soroljam el ok.....
  • F1rstK1ng
    #6660
    Stex:
    "az addig poén, ha ellenfélként lekésel, ezzel nincs is gond, viszont az egyáltalán nem poén ha saját csapattársként sunyin késelget..ehhez nem kell nagy skill..és még csak tiszteletet sem vív ki vele, hanem épp ellenkezőleg. És mielőtt megkérdezed, utánam is futott már késsel saját csapattársként (lehet, hogy le is döfött, már nem melékszem, régen volt), fantasztikus poén tényleg. Bezzeg fordított esetben egyből anyázás menne és kiszavazgatás, igaz?"

    Ez mocskos rágalom, feltűnési viszkedekségnek tudom be itt fórumon belöl,(MIELÖTT MEGKÉRDEZNÉD, régóta játszom vele, sosem csinált még ilyet, nem hiszem h pont veled tette ezt meg, mert Stex-et meglátja és elkezd utána futni késsel a kezében, poén) ennyi erről...

    Liqvient:
    "Hun2Ol1 -ról csak annyit, hogy minap játszottunk együtt.
    Mi egy squadban, tojás, labkwm, én , azaz liquivent.
    Egy csapatban volt velünk hun2ol1 is, de meg kell mondjam nem túl korrekt játékos. anyáztunk is egymásra rendesen.
    Saját csapattársait öldökli le, és egy kapzsi, ami a konzol és reactor megsemmisítést illeti. nem is beszélve arról, amikor poénnak találva azt, hogy lelővi saját csapattársát, amikor a titan felrobbant, hogy ő jusson ki elsőnek. Nem is értem, hogy ilyen inkorrekt ember hogyan vezetheti a hazai litát..."

    liquivent

    Én is ott voltam akkor, és teljesen máshogy történt: Zoli vitte a Transportert, bespawnul hozzá két bajnok és kiugrik föld felett 2 méterrel nyílván, a silot nekik kell hamarabb behúzni, erre ugye egyből TK, majd jön a 2 punish is nem hogy bocsánatot kérnének, na és erre kapta fel a vizet (meg persze h mindkettő magyar is volt, egyik persze te voltál)
  • Carlos HUN
    #6659
    Na jó megyek fel nyomulni kicsit végre van idöm normálisan nappal is jáccani és nem csak hajnalban :P
  • sziro74
    #6658
    Tamás, gyakorolj egy kicsit a bököddel, mert siralmas volt a tegnapi alakításod
  • tamas76
    #6657
    Tojás ma nem bujhatsz ki a teamspeak-be való belépés alól, szólj pityunak regeljen és este már nyomulunk,meg mutatjuk mi a rockenroll
  • pIIrash
    #6656
    "hogyan vezetheti a hazai listát..."
    Miért hiszi mindenki azt, hogy a legjobbak vezetik a listát!.
    Rögtön itt megjegyeném. Zoli a játék lényegét figyelembe véve valóban jó játékos. Azonban nem az határozza meg ki milyen jó, hogy hányadik helyen áll. Persze, hogy pl KAIN gyerek az első 200 e > ponttal. Nézte már valaki mennyit játszik?? Szarni nem megy ki a gyerek komolyan mondom. Október 18 óta majdnem 80 napot tolta Én sokáig játszotta vele. Mindent kihasznál, amivel global scoret gyűjthet. De csapatjáték csak ha érdeke úgy kivánja. No élveezet!
  • sziro74
    #6655
    Üdv Mindenki!
    Remélem ma is olyan jót lövöldözünk mint tegnap este, nekem nagyon tetszett
    A mai jelmondat: hozz magaddal még egy embert
  • tojas1
    #6654
    Úgyhogy "hendrich" meg ne próbálj most leállni a játékkal.Erre meg annyit:idézet F1rstk1ng-től "(aki játszott veled hallhatta mennyire komoly ember vagy: katon 9 óránál, tank közelít a hágó felöl 8 óránál...stb)de egészségedre, és jó játékot ".A komolyság a korral jár és az élet tapasztalataival.Nem csak a játék van az életben és az a K.... pont gyűjtés!
    Hendrich találkozunk a szakaszban!!!!!
    Ma remélem össze jön a TeamSpeak-hez való csatlakozás.

    Na Viszlát

  • Stex
    #6653
    az addig poén, ha ellenfélként lekésel, ezzel nincs is gond, viszont az egyáltalán nem poén ha saját csapattársként sunyin késelget..ehhez nem kell nagy skill..és még csak tiszteletet sem vív ki vele, hanem épp ellenkezőleg. És mielőtt megkérdezed, utánam is futott már késsel saját csapattársként (lehet, hogy le is döfött, már nem melékszem, régen volt), fantasztikus poén tényleg. Bezzeg fordított esetben egyből anyázás menne és kiszavazgatás, igaz?
  • tojas1
    #6652
    Csak csatlakozni szeretnék "liquivent" válaszához,hogy ez így van megtörtént.És még utána Ő neki állt feljjebb.Elkezdett szépeket üzengetni!!

    tojás
  • 1488
    #6651
    sziasztok

    bocsi hogy belevau, csak egy véleményt szeretnék hallani a játékról, ha valaki lenne olyan kedves és írna róla pár sort hát hálás lennék... :)
    a másik pedig, a gépigénye érdekelne. tudom, olvassam el a faq-t, próbáltam, nem hozza be a firefox, "probléma az oldal betöltése közben."
    köszi
  • tamas76
    #6650
    nem itélkezem, lelőtt ő is más is, és?.....még élek visszamegyek azt játszok, persze értem én mi a fenakkadás lényege, de lehet ha beszéltek vele, majd mond rá valamit.....
  • tamas76
    #6649
    üdv, a pb-re van megoldás elvileg, szólj megpróbálunk segiteni, hamég fenáll a hiba
  • tamas76
    #6648
    helló mindenki, tényleg ne háborgassuk a tengert, mozog az magátol is, én örülök mindenkinek akivel játszhatok, tők jó magyarokkal védeni támadni egyaránt, megkéselnek,megkéselek,mert ez is a játék része, de tényleg így mondanám inkább a JÁTÉK része,mert játszunk, korosztálytól függetlenül, én őrülök aki megjelől és én is jelőlők,mert müködött ez hogy játszotunk akkor játszunk legközelebb is, kezdő vagyok nagyon és jó néven veszem a segitséget de nem haragszom ha valaki leszúr mert béna voltam, mindenki más személyiség úgy játszik mindenki ahogy kedve van, persze tényleg jó ha vannak iratlan szabályok amiket azért mégiscsak tartsunk be, de mindenki másmilyen kedvel ül le játszani, valszeg a kedve ráül a játékra is, de jó is van az úgy.........
    na már hogy igy szétuntátok magatokat, akkor lezárom én is a sort, hogy jó volt az esti játék köszi, én még mindig élvezettel megyek fel játszani bár a fejem meg a szemmem kiszakad a fáradságtól
    a teamspekre meg gyertek ,használjátok azzért hoztuk létre, sajna tényleg nem hallani már a játékban a hangall, valami gázos
    hendrichharcos ne fogd be, ha felmegyek és játszunk, nekem magyarázzá,mert azért van a mikrofonod és a speaked azért éllitottuk be
  • liquivent
    #6647
    Hun2Ol1 -ról csak annyit, hogy minap játszottunk együtt.
    Mi egy squadban, tojás, labkwm, én , azaz liquivent.
    Egy csapatban volt velünk hun2ol1 is, de meg kell mondjam nem túl korrekt játékos. anyáztunk is egymásra rendesen.
    Saját csapattársait öldökli le, és egy kapzsi, ami a konzol és reactor megsemmisítést illeti. nem is beszélve arról, amikor poénnak találva azt, hogy lelővi saját csapattársát, amikor a titan felrobbant, hogy ő jusson ki elsőnek. Nem is értem, hogy ilyen inkorrekt ember hogyan vezetheti a hazai litát...

    liquivent
  • frenkibende
    #6646
    ...pár napja többször is kidobnak különböző szerverek ilyen üzenetet követően: Losing key pocket melyet egy szám, betű, szám kombináció követ. Kidobás után feljön egy üzenet : punkbuster. Szerény angol tudásommal + szótárakkal felszerelve sem tudtam épkézláb jeletést összehozni. Mit szúrok el? Találkoztatok már ilyennel? Segítsetek légyszi'
  • sanzik
    #6645
    hát jah...
    az egy jó szúrás volt tőled,szerintem visszakapod majd
  • ansell
    #6644
    Szerintem ássuk el a csatabárdot. Feleslegesen spirázzuk fel a dolgokat. Késelés téma: én is szeretek magyar nyakláncot szerezni (Sanziknak különösen örültem a héten), szvsz semmi rosszindulatot nem látok ebben, persze engem is bosszant ha lekéselnek. További jó csapatjátékot minnél több magyarral! pax
  • hendrichharcos
    #6643
    még csak annyit hogy az más nemzet stb. csak olyan képletes dolognak gondoltam-lehet hogy tényleg bennem van a hiba-ELGONDOLKOZTATTÁL.Remélem ezért nem lesz harag-mindenki tévedhet!!! Lehet le is állok egy darabig és átgondolom ezt az egész "JÁTÉKOT". Egy kicsit zavar hogy nevettek rajtam mert csak segiteni szerettem volna!!!!De játék közben is szólhattatok volna hogy FOGD MÁR BE.Mégegyszer BOCS és mindenkitöl.Sziasztok
  • hendrichharcos
    #6642
    Sajnos tényleg komolyan veszem!Azért hogy igy próbáltam szólni "FIGYELMEZTETNI" nem jutot okosabb eszembe de senki nem mondaná öreg baromságot ne momdj mert másképpen szoktuk.De szerintem zárjuk le ezt mert be kell látnom igazad van tegnap kicsit eltúloztam a dolgot elnézést!Megigérem ahogy tudlak kerülni foglak hogy ne idegesitselek a hülye beszólásaimmal!ÉN ezzel ezt a témát le is zárnám! ELNÉZÉST ÉS SAJNÁLOM
  • Mrlego
    #6641
    sziasztok már nagyon régen irtam ide és nem tudom menyit ért hogy ide irtam lene egy kérésem tudom ez lehetetlen és nehéz kérésem lene azokhoz akik bf2142-nek vagy most kezdték ujoncként a játékot
    a játékban leonston_hun néven ismer aki ismer...
    a Dr. klán tagja vagyok (www.drklan.hu) és sürgösen a klán embereket keres.
    Nem tudom ez a levél jelent e valamit vagy csak elolvasátok és na egy ujab hülye irt valami szarságot bocsi (JohnnySmith)

    kérésem ha lehetne a klának van saját servere nem ranged de van ( a tagoknak nem kell füzetni a serverér-t)
    MINDENKIT KEZDÖT HALADÓT PRÓFIT MEG KÉRNÉK MINIMUM 2 EMBER JELENKEZEN A KLÁNBA ha nem is lesznek álandoan tagok vagy elakarnak meni nem szolunk bele.

    (elnézést a helyes irásért kicsit fáradt vagyok és álmos de ez nagyon fontos hogy 2 ember jöjön és jelenkezen)

    Nekem nagyon fontos de gondolom azok a klánok akikel szoktunk gyakorolni és ismerik a csapatot meg értik ezt a levelet nem sok klánba jártam edig de mindig jo emberekel találkoztam mindig segitetek és elmagyarázták épen mi a hibám pl: HUBA,DR
    és soha egyik klán vagy ember sem mondot olyat hogy mi a fa** nem löted le vagy nem szitak le ha hibáztál aszt mondták "jó volt semi baj"
    Csak 2 klánt emeltem ki nagyon sok nevet és klánt irhatnák ide de felesleges mert akivel én játszotam azok mind nagyon rendes emberek voltak.


    Itt a vége nem fárasztom azokat akik elolvasták ezt továb :D
    a dr klán nagyon sürgösen emberket keres! www.drklan.hu


    (bocs nagyon fárad vagyok :D helyes irásért bocs)
  • pityu1973
    #6640
    Nekem fent van a gamespy de nincs vele gondom.
    Más kár ezt a késeléses dolgot hántorgatni tök jót játszottam most a megnevezett illetővel meg a megnevezővel is és tők jó volt köszönöm nekik, de sajnos hogy a játékban is erről ment a üzengetés az már nem volt jó.
    Szerintem hanyagoljátok.
    Papo a tojásnak megadtam a ts szerverünket ha gondolod jöhetsz oda te is. (ill. a fórum többi tagja is meg van hívva ha gondoljátok.)
  • F1rstK1ng
    #6639
    Én meg sejtem a korod, de szerintem túl komolyan veszed: mi az hogy más nemzetet írtani, melyik ilyenek miatt játszanak egyre kevesebben, ez vicces szrintem h vannak ilyen gamerek is :) (aki játszott veled hallhatta mennyire komoly ember vagy: katon 9 óránál, tank közelít a hágó felöl 8 óránál...stb)
    de egészségedre, és jó játékot
  • papo21
    #6638
    jah ez egyébként érdekes mert ez velem is igy volt és mondták rakjam fel a gamespy comradet és utána jo lessz olyannyira jo lett hogy lennullázodtak a pontjaim igaz csak pár orára meg utána ulyra fell kellett vennem az embereket mert hirtelen üres lett a buddy list. jah és azota téged se látlak majd felveszlek megint!!!
  • Carlos HUN
    #6637
    Sokan felvetettek volt akit sikerült és sokat nem pedig elfogadtam nem tudom mi lehet a baj egyes usereknél :((
  • papo21
    #6636
    TÖRÖLLEK BUDDYROL ÉS MEGPROBÁLLAK UJRA FELL VENNI HOLNAP VAGY MÉG MA IGAZOLD VISSZA
  • hendrichharcos
    #6635
    GONDOLTAM!Pedig nem vagyok egy lángész-tehetnél még fel képet a galériádra-ha nem gond persze
  • hendrichharcos
    #6634
    ledobott és nem birtam visszamenni-küldhetnél olyan meghivót vagy mi az? HOLNAP-CSÁÁÁÁÁÁ
  • hendrichharcos
    #6633
    Igazad van és senki sem "fikázott" le de ez szerintem akkor is elég ellenszenves dolog számomra-de ha NEKTEK ez örömöt okoz csináljátok!De nem akarok senkit megsérteni-ilyen emberkék miatt játszanak egyre kevesebben!Nem tudom a korotokat de SACCOLNÉK!!Senki sem sértett meg és köszi az infót és jó késelgetést!(az életben egyszer szivesen találkoznék veletek)De mért nem lehet más nemzetüt irtani igy is kevesen vagyunk????
  • papo21
    #6632
    oké nem kell magyarászkodni csak igy jött le a dolog nem csak nekem hanem hendrichnek is
  • F1rstK1ng
    #6631
    Nah, ezt utálom most megint magyarázkodhatok... :(

    hendrich:
    Tehát én egy szóval sem mondtam h rossz srác Zoli, sőt...
    Ez szrintem tök poén h meg szeretne késelni mindenkit aki magyar, nem tudom ezen miért vagy fenntakadva h buddyra tett és szeretné a dőgcédulád!? :|

    papo21:
    "nem tom egyébként mért irt rola ilyeneket hiszen ök a HTW-ben csapattársak."
    Miért milyeneket írtam róla??? Ez vicc

    Beírok ide, lefikáznak, pedig még így visszaolvasva sincs semmi ellenszenves az írásomban, na mind1 ti tudjátok...
  • Kovács legény
    #6630
    tanultuk,gyakoroltunk...nem hiszek a tehetségben
  • tamas76
    #6629
    úgy csörög a telefonom
    a család szerint már tiszta elmebetegségben szenvedek
  • hendrichharcos
    #6628
    Nem jösz fel?Bár még nem vagy a listámon-de megkéselhetsz ha akarod. Ha ilyenek a társai ELLENSÉG már nem is kell