Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4322
hja ok ok vágom😊<#wave>
#4321
elb*sztam, Anakin-Skywlkr 😊 LOL, bf2142: =HTW= Atysh

#4320
*EGER* Anakin-Skywklr BF2-ben

#4319
*eger* clános anakyn vagy?
#4318
Szerintem azért sem mondja el, mert nem lehet 800-at csinálni... csak vagány gyerek akart lenni, hogy õ tud nagyobbat mondani, arra is kiváncsi lennék, hogy összesen mennyi ilyen pontja van...

#4317
Kiváncsi lennék, hogy ezek a gyíkfingok mit is tudnak valójában, félek hogy semmit, csak a szájuk jár, szerintem összesen nincs annyi pontjuk kettõjüknek, mint amirõl szövegelnek... péntek este összemérhetnénk a tudásunkat, azaz minden kemény magyar gyerek 1 szerverre... 😊

#4316
ah pits,lemaradtam énis<#hehe>
Fujiryu
#4315
Ne töröld már ki a hszeket amiben anyáznak mert tiszta szar így a topik...Vagy akkor töröld ki a válszokat is amik mennek rá...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

JohnnySmith
#4314
Kezdek picit morci lenni..... lehet megkéne fogadnom ARMA topikban leírtakat és katonai diktatúrát bevezetni itt is.......
Mrlego és Nyolan fórumozókra gondolok elsõsorban. (nem szeretnék mindenkit külön kiemelni lehetne pár õs tagot is)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Kovács legény
#4313
reggeltot? latm megy itt az elet
mijafaszez a f2-f3 cucc? mit csinal?

www.czekoart.hu

ZOLCHI
#4312
Reggelt!
Mi a franc megy itt????
Kiszabadult a gyogyós ovi? Ez bizti valami vicc lesz.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

kBagyula
#4311
Engem nem bánt, segítettem korábban neki.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#4310
Best Round Score: 2702.
Grat a statpaddinghoz! Méghogy 100 pont/kör... ha szerver tulaj lennék elsõ lennél a banlistámon.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4309
ne haragítsd magadr,a mert téged is kispéciz vagymi😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

kBagyula
#4308
Lego, Te egy kicsit el vagy tévedve. Szerintem. 😊)

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#4307
Szerintem itt próbálkozz: Link.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4306
szépen hangsulyozom amig gyugod vagyok ha meglátlak pályán és tudom hogy csaslz ! csak téged foglak kispécizni 😄
nagyon fogom az ujaidat sajnálni nyomd meg sok szor az örök élet gombot hátha bejön 😄
#4305
3 jonapja játszom napi 4 orát suli miat 😄
18 éves vagyok 😄
nem szeretek dicsegetni már le is tetem rola hogy vala ha klán tag lehetek nem érdekelnek a plecsnik meg a rangok csak ugy játszom DE NEM VAGYOK AMATÖR csak ezt tisztázuk ok?
joebacsi
#4303
tuttam! 😛
(sok idõd van basszus 😄)

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

F1rstK1ng
#4301
Milyen néven tolod kisköcsög?

inaktív :C cu@bf3

#4300
aztadurae, te valami paródia vagy, jól nyomod a figurát, még vicces, szólok ha már sok lesz.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

F1rstK1ng
#4298
Te szedsz valamit mi?
Mond hogy éred el ezt a hatást?<#ticking>

inaktív :C cu@bf3

joebacsi
#4294
kuss, éndugommeg 😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#4293
figyimá, énis csapatot keresek, énis ígyállok hozzá mint te, csináljunk már egyett!
merha ketten vagyunk, azmár egy kiscsapat, nem?

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

mNzJean
#4292
<#fejvakaras>Népszerü leszel ,már látom elõre, csak olvassák el többen a hsz.-aidat.<#eplus2>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

joebacsi
#4290
bocsi, ugye szopni is tudsz?

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#4289
jó, én felveszlek a klánomba, amit láthatsz az aláírásomban (nem az erdéháa, hanem a másik)
"lány" beosztásban kezdesz, 2 év próbaidõvel, és ha még azután is tudsz szakaszosan fingani, akkor elgondolkodunk a további elõmeneteledrõl 😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#4288
Nem mondom meg, hogy kell újraélesztésbõl 800-at csinálni, mert tiszteletlen voltál velem, és aki tiszteletlen volt velem, az a jövõben is tiszteletlen velem, és valószínûleg a jelenben is tiszteletlen gondolatai vannak velem kapcsolatban, és az nem túl jó, hanem inkább közepes. Ennyit errõl.
#4287
--- xy vagyok --x éves , ennyi ideje játszom, szeretnék hozzátok bekerülni , hetente ennyi idõm van játékra stb...

Így jó? Akkor várom a visszalevelet a felvételemrõl.
joebacsi
#4286
és ezeken a gyíkokon kívül akar valaki klánozni egyáltalán ezzel a rattyantással? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Fujiryu
#4285
Amúgy meg az unlockra visszatérve, aki klánozni akar 2142-ben az leszokhat róla mert cb-n még nem nagyon használják...
(Mondjuk sztem ez az infantrys dolog egy vicc ebben a játékban...)

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4284
kösz a tippet, megpróbálom.
#4283
miaza "gyk" ?? ...



<#hehe><#hehe>

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

mNzJean
#4282
Ha alaposan utánnatúrsz a Battlefield.hu-n valahol sokáig téma volt ez a ranked server dolog , BB-vel is ott tudod felvenni a kapcsolatot.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#4281
hát ez az, hogy nem tudom elérni a magyarországi képviseletet, mivel az electronicarts.hu-n se telefonszám, se e-mail cím se semmi................

Amúgy köszi : ))
Fujiryu
#4280
Hát azért volt neked is egy két érdekes beszólásod😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

F1rstK1ng
#4279
Az a legjobb amikor 2 ilyen GYP-s oktatja egymást...HIHETETLENEK vagytok, elõször tanuljatok meg hentelni (Mrlego-Nyolan párosra gondolok) Egyszer taníts már meg statpad nélkül csak revive scoreból 1000 nyomni, kösz szépen

inaktív :C cu@bf3

mNzJean
#4278
Sajnos a ranked server üzemeltetésének szigoru szabályai vannak , ez ügyben vedd fel a kapcsolatot az EA magyarországi képviseletével ,vagy keresd Burn Baby-t õ is tud ezügyben felvilágosítást adni.Amúgy sok sikert hozzá.<#eljen>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

mNzJean
#4277
Ezt most neked írom ,de mindenkinek szól aki klánozni szeretne,ezzel a mentalitással maximum egy ovodai csoportba van esélyetek bekerülni ,nem egy klánba. Eleve úgy senki nem fog kapkodni utánnatok ,ha itt a fórumon magatokat fényezitek a statotokkal ,aminek a felét ráadásul úgy stadpaddoltátok össze. Normál esetben így néz ki egy jelentkezés egy klánba: --- xy vagyok --x éves , ennyi ideje játszom, szeretnék hozzátok bekerülni , hetente ennyi idõm van játékra stb...,a statod a legutolsó ami valakit is érdekel , élesben úgysem tudod sokra használni a kés-pisztolyos tapasztalataidat.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#4276
Hali!

Bár nem volt idõm végigolvasni az itt kefejtett témát, de erre kérdésre ha valaki tudja a választ akkor üzenjen:

Hol találok olyan embert aki kapcsolatban van az EA-val?
Ugyanis szeretnénk az Argonet-es szerveren Ranked BF2142 szervert futtatni és egyszerûen nem találok olyat aki EA-s :\.

Pls, küldjön mail-t aki tud segíteni!
Köszi!

Üdv.: Antali Zoltán ([email protected])
#4274
irj visza akor játszhatunk 😄
kBagyula
#4272
Nem nagyon szoktam bújkálni egyébként, megyek és ha szembejön valaki lepuffantom, ha van idõm célozni. Jobbára az alapfegyvereket szoktam használni, valahogy azok jobban bejönnek.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

SubZero911
#4271
Tiszta GYP. (gyógy-pedagógia gyk.)

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

kBagyula
#4270
Azta! <#hehe><#hehe><#hehe><#hehe> Én kérek elnézést Terminátor úr!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

ttibi
#4255
van a játék-hoz mini-image? a bf2-höz volt!
tög gáz hogy benne van a lemez a gépbe!

#4254
aszitem csak én nemtudok folyamatosan olvasni<#idiota>
#4253
vazz, nem bántásból, mert én sem vagyok sajnos egy Grécsi, de kicsit lassabban pötyögj, mert rémes kibogáraszni, hogy mit akartál tulajdonképpen írni 😊)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

HunnernesKonge
#4252
Ugye 3 szintu Leader cucc van, van a spawnpoint (beacon) Van a repkedö uav és az ultra mega hiperszuper repkedo haláloszto.
A beaconhoz 1 ember kell a squadodba.
az uavhoz 3 ember
ahhoz a izéhe' meg 5 vagy 6.
Persze mindezt ugy hogy te vagy a squadleader, és a Customize alatt beteszed a fejed mellé
#4251
nem dohányzom nem iszom 😄 egy sportolo már csak ilyen 😄
nem a leg nagyob az volt amikor már rendört hivtak és tanuskodnom kelet a saját osztály társam elen mert meg lopta az o.f met 20 ezer forintal
nincs se priuszom semim 😄

na jo ez nem lényeges
#4250
nah ere lene egy két szavam ha nem baj az adminok nem mindig helyesen cselekednek szerintem titeket is néha véletlenül 1 p kizárnak de senki ne mondja hogy nem rugták még ki sehonan mert nem hiszem el hogy véletlenül ölöd meg a csaptársad ( gránát dobásnál véletlenül a marha elnézést nem elszalad hanem pont ara szalad amere dobom)
ma kill néven egy srác -30 vagy 30 saját csapat társát megölte és nem hogy kirugnák 2 szavazásra bocsátoták és már a játék otartot hogy mindenki rá vadászot mert ojan idegesitö volt a srác(párdon ha csaj)

a hackerek az a baj hogy a ban jolene de ahogy az ea-games keményit ugy ök is olyanok mint a virusok ha felteszel egy jo virusirtot elöb utob elavul és a virus inteligenseb lesz mint a virus irto és simán kicselezi a tüzfaladat.

Nem értek egyet a cégel mert nem az a megoldás hogy kirugnak minden csalot sokszor a megfélemlités hatásosab pl a sro (nemismerték el ) a cég feltörte a játékosok gépét és kitörölte minden játékbeli adatát vagy a számitogépén dolgok eltüntek csak ugy (ez egy ingyenes játék)

Én nem vagyok biztos bene hogy ezt megtudja a cég ugy oldani hogy mindenki elégedetlegyen a döntésel