16212
Battlefield 2142
  • hendrichharcos
    #6707
    Én már 6órátol fent vagyok.A Zoliék fent voltak csak piros volt a szerver név meg VIP stb nem lehetett csatlakozni hozzájuk.Most repihenek a délutánra-na ilyenkor sz..ik be a rendszer.TE fent leszel?
  • mama2
    #6706
    akkor nem lehet játszanom veletek?:( Nem baj én el leszek amúgy is.
  • Nagygm
    #6705
    itt nem lehet, a bf 2-n volt tört szerver de itt már nincs online-on nem hiszem hogy tudnál játszani
  • mama2
    #6704
    Én töltöm,mert pénz szűkében vok és nagyon nagy fanja vok a battlefield szériának. Holnap lejön. De letudnátok írni hogy mitt kell csinálni hogy csatlakozni tudjak a szerverhez? Mert a S.T.A.L.K.E.R.-nél is játszanák neten, de nem tok rácsatlakozni. V.ki leírná részletesen hogy itt majd mit kell csinálni?
  • Nagygm
    #6703
    azóta nem jutott senki a géphez
  • Nagygm
    #6702
    lehet de unalamas mint az állat végig mész néhányszor a pályákon oszt úgy elunod ahogy ott van inkább vedd meg és játszál velünk
  • hendrichharcos
    #6701
    Lehet.Eleinte én is úgy játszottam-de egyszer a család rábeszélt próbáljam ki a NETEN.Hát a különbséget nem tudom leirni-a család már bánja hogy rábeszéltek.Gyere te is jó a társaság-VÁRUNK
  • mama2
    #6700
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ezt a játékot singel Playerben is lehet nyomni? Vagyis egy játékosban? Vagy csak több játékosban lehet jáccani vele?
  • hendrichharcos
    #6699
    Nekem kellene gyakorolni az ellenséges TITÁNON való harcot-kicsit óckodok tölle-nem tudnám megmondani miért.De muszály lesz gyakorolnom. Belőlled jó pk lett volna a seregbe is meghatároztad a fegyvernemeket stb igaz a játékban a pkánk/nem te/nem volt a helyzet magaslatán de azért nem volt rossz!!!!NEKEM TETSZETT
  • hendrichharcos
    #6698
    Próbálkoztam nem egyszer és nem kétdzer.Oe mindig azt irta ki FULL.! Szakadjon meg-amúgy gondoltam hogy ez lesz mármint hogy nem tudunk megint összejönni-de szerintem nagyot alakitottunk!!Tojás oéyan lett mint egy igazi berepülő pilóta-szerintem mindenki jól tudta a dolgát!
  • hendrichharcos
    #6697
    Pityu!hASZNÁLNÁM DE EZ mostani gépem úgy sz.r ahogy van.Jövő hétre igérték hogy kész a násik amit kizárólag ezért csináltatok-akkor lenne még egy körünk ha nem gond.Amúgy szerintem nagyon jó
  • pityu1973
    #6696
    Szívesen, örülök ha használjátok a TS-t és mindenkinek aki majd használni akarja. Tényleg jókat szoktunk mulatni játék közben
  • papo21
    #6695
    kár hogy nem tudtál belépni ott volt:rambo,tojás,pityu,robogod,sagem, meg én nagy csatában sagem volt a cspattársam azt nyertünk! máskor probáld többször !!!!!
  • hendrichharcos
    #6694
    HOLNAP REGGELTÖL FENT LESZEK-gyere ha tudsz
  • hendrichharcos
    #6693
    már hiányoltunk!!VelneS??TENGER??rEMÉLEM RÁPIHENTÉL A CSATÁKRA!!
  • Nagygm
    #6692
    mellesleg mindenkit ajánlatos tisztelni, nem tudni ki mikor és hogy játszik, az egyáltalán nem jelent semmit hogy hanyadik az illető lehet, mert bárki játszhat jól mellesleg az elsők között sok olyan van aki alap reges volt a bf2-ben és azért van annyi pontja, őszintén hülyeségnek tartom még azt is hogy direkt arra megy valaki, hogy lekéseli a haverjaid,ja Kingq mellesleg te még tartozol nekem egy késseléssel
    na mindegy hagyuk mellesleg Lacesz hogyha crackelt verzióvl játszasz akkor csak az unalmas singleplayerrel tudsz játszani ami már alapból felesleges mert egyedül unalamas
    "1488" a játék nagyon jó de csak akkor ,mint ahogy az előbb említettem ha megveszed, ami azt jelenti, hogy érdemes megvenni, ha meg abbahagyod teljesen a játékot könyyű tovább adni hisz bármennyi "katonát" lehet csinálni (tovább adni hülyeség!) meg ha modjuk a WOW-hoz nézzük, akkor még olcsó is (meg jobb is), (dehát nekem könnyű nem én vettem a játékot)
    ja és pityu1973 kösz a ts-t ,ja meg hát az egyhetes távollétem miatt nekem is ki kell beszélni magam,
    ja és mindenkinek van rossz tulajdonsága: A világegyetem és az emberi butaság vgtelen, bár az előbbiben nem vagyok biztos. "Eistein"
  • Nagygm
    #6691
    na végre abba hagytátok ezt a hülye vitát azt nem tudom hogy tudjátok felhúzni magatokat ezen hogyha valaki nem correctül játszik azzal egy idő múlva úgy sem fog senki sem játszani ja és mellesleg ha jól tudom a csapattársadat nem tudod lekéselni
  • tojas1
    #6690
    HENTES levágott mindenkit!!!
  • tojas1
    #6689
    Csáó Mindenkinek!!
    Tegnap sikerült a TeamSpeak-es játék Pityuékkal/siro,tamás,rambo/ és persze HUNZOLI and FirstKing egy csapatba.
    KIRÁLY volt.KÖSZÖNÖM
    Volt egy kis késes MÓKA ZOLI-val,jó hecc volt nem "bántottuk" egymást!!
    Csatabárd elásva,béke CIGI elszívva!!
    Megyek játszani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • frenkibende
    #6688
    szia és köszi..tegnap zúztam úgy 2 órát, de nem jött elő a hibaüzenet, ha újra gáz lesz kereslek
  • pityu1973
    #6687
    Nyugi nem kell ezzel foglalkozni felmerült egy téma jól megmondta mindenki a magáét, ozt ennyi. Néha kell egy kis anyázás is és aztán mindenki lenyugszik.

    Lacesznak meg üzenem ez az a játék amire érdemes pénzt áldozni mert csak akkor élvezheti az előnyeit.
  • Carlos HUN
    #6686
    DE télleg bazdmeg fogom és egész magyar hadat felrobantom, lekéselem, elgázolom titánban kint ahogy ki szeretné XDDD örüljnek legalább akkor irkál majd ide mindenki :D XDDDD
  • Drag04
    #6685
    Crack nem kell az eredetihez :-D Ha meg nem jogtiszta, akkor olvass F.A.Q.-t. Tudomásom szerint a crackelt verziót nem tudod updatelni alapról.
  • tamas76
    #6684
    hát jól van, akkor rakd fel a patch-et, az eredetire és próbáld úgy
  • Lacesz
    #6683
    Az 1.20-as patche!
    Szerinted?
  • tamas76
    #6682
    tehát a melyik patchet is?
    jogtiszta a játék?
  • Lacesz
    #6681
    Nem Xp!!
  • tamas76
    #6680
    valszeg, vistára rakod ügye?
    mert, igen,ott ez a hiba elég gyakori
  • Lacesz
    #6679
    Sziasztok!! Az lenne a kérdésem hogy felrakom az új patchet elakarom inditani a játékot kéri a cd-t, ha a cd-ről felrakom a cracket akkor meg hibát észlel!! Mi lehet a gond?? Előre is köszi a segítséget!
  • liquivent
    #6678
    azt gondolom azért fórum ez, hogy mindenki elmondhassa a véleményét...
    de ha jól megfigyeled, akkor hiába az egy oldal, nekem ez a 4. hozzászólásom...
  • Kovács legény
    #6677
    nem:) nem mi vagyunk rajta ez megrendelésre készült, magunkról még nem sikerült képet csinálni ,fodrásznak mindig szar a haja:)
  • kBagyula #6676
    Pedig túlragozod. Az utsó oldala ennek a topiknak nem is szól másról, mint arról, hogy elgázoltak és rád robbantották a Titánt.
  • hendrichharcos
    #6675
    Figyelem majd!A képen gondolom ti vagytok a menyasszonyoddal??Titeket ábrázol-pontosabban?
  • Kovács legény
    #6674
    majd ha lesz egy kis időm felrakok egy galériba többet normális méretben.
  • liquivent
    #6673
    egyébként pedig akár vele akár más magyar emberkével szívesen harcolok továbbra is vállvetve, de csakis korrekten. én túl tudok ezen lépni, remélem már is vagy ő is. és nem kell túlragozni a dolgokat, csak egy vélemény hangzott el.
  • liquivent
    #6672
    A gázolás a silónál Hun2Ol1 részéről, ami direkt a másikon áthajtás volt, nem pedig bénázgatás, rossz helyen rossz időben elhelyezkedés részemről volt az első, aztán volt bennt a reactorban a második, amikor is nem csak engem, hanem a fél csapatot berobbantotta, csak hogy ő robbanthasson. harmadikként pedig már írtam, hogy kifelé jövet menekükőre fogva a dolgot a robbanó titanról hátba lő. na azért ezt nem nevezném korrekt csapatjátéknak. arról nem is beszélve, hogy abban a körben nem nekem egyedül voltak ilyen sérelmeim. De nem szeretném ezt túlragozni, csupán közöltem a véleményem az Ő játékáról abban a körben...na meg az anyázás ugye...
  • hendrichharcos
    #6671
    Ahogy irtam a részemröl marad a tisztelet amit eddig elértél-nem kevés munka lehet mögötte.Nem irigykedek mert megtanultam az életbe nem lehetsz mindig első valaki második-harmadik-sőt utolsó is kell hogy legyen valaki.Nekem megtiszteltetés volt a veled való játék.További jó vadászatot NEKED
  • hendrichharcos
    #6670
    URAIM!!fEJEZZÜK BE EZT-én BEFEJEZTM végleg!jÁTSZSATOK!Nincs elég gond az életben?Korosztály nélkül-a tanulókat se irigylem most aki meg dolgozik azt meg ne részletezzük!Fogjatok össze-vagy ez csak UTÓPIA???? én NEM IDEGESITEM MAGAM TÖBBET-elég nekem az élet.SRÁCOK-zárjuk le ezt a dolgot és barátkozzatok inkább
  • F1rstK1ng
    #6669
    Na szevasztok!

    Majdnem azzal kezdtem ezt a postott hogy mi van kis§%”@ök, savanyú a szőlő vegye be mindenki a pilumom, de ennek nem sok értelme lett volna!

    Szóval először és utoljára tisztázni szeretnék pár dolgot.
    1 szándékosan nem tk-zok(tam) le soha senkit
    2 hendricharcossal és más magyar játékossal soha nem volt gondom és nem nevettem ki senkit azért ahogy beszél vagy cselekszik játék közben!
    Sőt ha tudok segíteni vkinek vmiben azt szívesen teszem. Többször is volt már rá példa , hogy játék közben vagy buddyn keresztül kérdeztek tőlem vmit, ha tudtam válaszoltam.
    Hát kb ennyi. A szándékos punisholást továbbra sem tolerálom, a késesprojekt pedig megy tovább!

    Üdv =HTW= HUN20L1
  • F1rstK1ng
    #6668
    ?