Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4372
Hát muszály mert különben nem döbbenek rá <#ejnye1><#duhos2><#dumcsi>

Fujiryu
#4371
LOL



Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

erdos
#4370
Félsz hogy szétkap az ifjúság, mi? <#mf2>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

kBagyula
#4369
Bug.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

JCSR ODIN
#4368
Jól van látom minden topicba jut egy ügyeletes Vérpisti <#nyes>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Kovács legény
#4367
DEC.2-án, 6 órától kezdõdik az immáron 9. community találkozó, amit remélhetõleg senki nem fog megúszni tiszta tudatállapotban.
Jelentkezés a szokásos módon,a www.battlefield.hu bal oldali menüjében. Kérjük a létszám felmérése és a névkitûzõk elkészítése érdekében mindenki jelezze, aki el fog jönni. (Aki most regisztál és nem kap visszajelzõ e-mailt az aktiváláshoz, legyen kedves írni BurnBaby-nek egy e-mailt([email protected]) arról a címrõl, amivel regisztrálta magát, és aktiválja manuálisan.)
Ennek pontos helye Pannónia utca 18. (a nyugatitól pár sarok).
Térképis van hozzá. A hely reggel 5 óráig áll rendelkezésünkre, tehát az elsõ BKV járatok indulásáig bárki maradhat.
Árak (azaz ami nem az étel/itallap szerint megy):
Italok:
Csapot sörök
- Dreher korsó 450,-
- Dreher pohár 300,-
- Pilsner korsó 550,-
- Pilsner pohár 400,-
Borok
- Szekszádi kékfrankos/olaszrizling/rosé 200,-/dl
Naturaqua szénsavas/mentes 200.-
Szénsavas üdítõk 300,-/pohár
Rostos cappy 350,-/üveg
Johnny Walker Red Label 850,-/4cl

Ételek:
Rántott sajt 750,-
Rántott csirkemell 900,-
- Köret (hasábburgonya, rizs) 250,-
- Tartármártás 120,-
- Ketchup 100,-
Tejszínes jércetokány, tészta köret 1100,-
Bolognai spagetti 1050,-
Somlói galuska csokiöntettel 550,-
Palacsinták igény szerint 150,-/db

www.czekoart.hu

#4366
Köszi.
Ez a videó cheat vagy bug? És az elsõben mi volt a hiba, azt nem értettem.
#4365
Senkit nem érdekel hogy neked kinek hiányzik a dögcédulád. Bazzeg anakyn te nagyon gyerek vagy ez látszik!!! Inkább ne is írj ha nem tudsz valami olyat írni ami mindenkit érdekel!!!<#banplz><#gonosz3>

kBagyula
#4364
Vót már ilyen korábban a BF2 berkein belül... 😄D

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4363
Nyolan, túl nagy a szád, és hiányzik nekem a dögcédulád!
Azon sem csodálkoznék ha demotól tovább még nem is jutottál volna.
Félsz a kihívástól??? Szerintem jó ötlet lenne megtölteni este egy szervert magyarokkal. Egyik oldalon Nyolan és akinek õ szimpi, a másikon meg akinek nem szimpi, aztán harc! 😄

#4362
á néha nemolyan könyü nyerni 😄 de atért érdemes probálkozni ha 2 x eröseb is az elenfél 😄
mNzJean
#4361
Jó lenne ezt a fórumot nem elvinni a dedó szintjére ,nyugodtan töröld a gyökér hozzászólásokat ,nem kell leállni egy ilyen kreténnel vitatkozni.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Carlos HUN
#4360
Battlefield 2142 Titan Glitching
nemtom volt e már de nagyon érdekes mennyi bug van a titan-on belül😄DDDDD

Carlos HUN
#4359
Hát nekem kezdödik mint anno bf2 - ben sokkal szarabb lesz a a patchtöl😄

JohnnySmith
#4358
OFF:
1. Ne hasonlítgassál senkihez...
2. Stílusodon változtass mihamarabb mert nem leszel hosszúéletû az sg-n.
3. Miért nem lehetett ezt mind 1hsz ben leírni mondjuk nevekre lebontva?

Ja és ne szomorkodj nem törlöm a hsz-aidat.... majd esetleg ha már tényleg nem bírsz magaddal.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4357
Na, elég lesz, már nem vicces.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Fujiryu
#4356
Túl sok itt a keményember azabaj😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Fujiryu
#4355

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

mesor
#4354
Nah egy újabb statláma!<#levele>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

joebacsi
#4353
kire gondolsz? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#4352
Most olvasom, hogy csak a "privát üzenkedéseinket" törlöd. Elõbb a saját házad tajtékán kéne körülnézned, akkor úszhatnál a tajtékban, mert legalább a fele irományod privát üzenet.
#4351
Ja egyetértek. Tök cink ez az admin. Ahelyett, hogy növelné a pontjait, itt osztja az észt, meg belemunkálkodik abba, amit én kínkeserves vergõdés után megírtam, és ami olyan szép lett. Szóval inkább a BF szerveren legyél ilyen destruktív, adminkám.
#4350
Ja egyetértek. Tök cink ez az admin. Ahelyett, hogy növelné a pontjait, itt osztja az észt, meg belemunkálkodik abba, amit én kínkeserves vergõdés után megírtam, és ami olyan szép lett. Szóval inkább a BF szerveren legyél ilyen destruktív, adminkám.
#4349
Felesleges minden magyarnak egy szerverre vagy akármennyire feljönnie, mert úgyis én nyerek, ez nem kérdés.
#4348
De legalább helyesírni sem tudsz.
#4347
Nem mondtam csúnyát. Nem szép dolog kitörölni a tisztességes emberek hozzászólásait. Te is olyan vagy, mint Gyúrcsány. Le kéne mondanod.
zombeeka
#4346
Én nem vagyok ilyen sz.gép és games-mániákus ezért nagyon nem mélyedtem el
a dolgokban én csak a puszta érzést tudom kommentálni a játékkal
kapcsolatban! Nem tetszik igazán,eléggé csalódott vagyok! Erre gyúrtak a gyártók ilyen hosszú ideig??? A motor ugyanaz,mint volt csak más a skin és ennyi! Még azért tolom a játékot,hátha megbékélek vele...vmikor!<#violent>

Irgum-burgum :)

kBagyula
#4345
Majd lesz kellemetlen is, pl. egy jó kis crash az új pöccs után. 😊)

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

F1rstK1ng
#4344
Bocs FACE/OFF
Gyere játszani most akkor (nem voltam itt)megmutatom miért én vok a legjobb magyar kiskocsis😄 és a legjobb hun sudnik vps

inaktív :C cu@bf3

atomboy
#4343
Na beszereztem es kiprobaltam a fullt. Egesz kellemes hangulatu, elso nehany jatekon meg nem volt negativ benyomas.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

uHs Gerzson
#4342
Ezek a mai programozók 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

kBagyula
#4341
Szerintem ebben a PB keze is benne van. Egy kis mellékes a jó szolgálatért cserébe. 😛

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4340
(1ébként komoly, hogy a még meg sem jelent QW-ra is lehet hacket elõrendelni.. 😄

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#4339
durva..az is elég szánalmas ember aki csal az ilyen játékokban, de aki megveszi a játékot, majd vesz hozzá (mert ezt pénzért nyomatják) egy ilyen szarságot, az már a megaszánalom kategória. Ahogy nézem a lapot, elég sok játékot és így céget érint a dolog, nem értem, miért nem lépnek fel ellenük..akár összefogva egy anti anti cheat system létrehozásával..vagy a PB,VAC stb emberkéknek összekapni magát és az ilyenek ellen valami frankót kihozni.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

mooo
#4338
😄
#4337
Cheat videó végén a szöveg elég elkeserítõ<#szomoru1>
#4336
csak országos volt 😞 az nem jo?
és futásban nyertem az jo lesz? (remélem most nem hibáztam)
#4335
de ha nyersz egy olimpiát és/vagy VB-t megbocsájtjuk neked😊)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#4334
szerintem számold ujra töblesz az hidel
mooo
#4333
Suli után játék helyett inkább gyakorold a helyesírást...20 hibát kapásból látok a 3 soros mondatodban.
JohnnySmith
#4332
Nem tiltok ki senkit (nincs rá jogom) , csupán egy észrevétel volt, amit azért bekéne tartani nem hiszem hogy sokan kiváncsiak lennének a privát üzengetéseitekre.

Anakyn neked csak azt tudom tanácsolni hogy gondold át hogy mit írsz és olvasd is el. FAQ-ba ez nincs lefektetve de gondolom ez csak "netikett".

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4331
elnézést anyit mondtam csak hogy nem birom a csalokat nem károngodtam nem sértetem forum szabályt csak megosztotam a véleményem a töbi játékosal mert a forum elvileg ere van nem?
ezért ha kitiltasz akor csak anyi a válaszom hogy nyugotan de nem csináltam semit
Fujiryu
#4330
Mondtam hogy nagy szar ez az EA.Ez már lassan hagyomány hogy a patchekkel rontanak a játékon...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4329
Házigazda: JohnnySmith!
sajnálom, hogy 2 hsz között elfelejtettem a FAQ (GYIK) ide vonatkozó sorait, és elõbb vertem egy entert, mint ahogy az új gondolat kifejlõdött volna bennem. Legközelebb a megírt hsz és az enter után várni fogok 9 évet! Tudok bunkó lenni, de nem akarok... most nem, fõleg nem veled, itt a saját topicodban. Mindenkinek további jó fórumozást kívánok! <#worship>

ZOLCHI
#4328
EA reakció a patch hibáira :
"-Titan mapon kivág az asztalra kör végén. Megkapod a pontokat, amiket elértél a körben, legfeljebb némi késéssel.

- Ha a Titan mozog, miközben leomlanak a pajzsai, és az adott mapra beállított körök száma nagyobb, mint egy, akkor a játékost kivágja az asztalra kör végén. Amíg a hibát nem javítjuk, az adminok elkerülhetik a jelenséget úgy, hogy csak 1 kört állítanak be maponként)... ezt a DICE is megerõsítette). Addig is a katonák választhatnak conquest mapokat, hogy ne fussanak bele ebbe a hibába, ha a maponkénti körök száma nagyobb, mint egy."

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

JohnnySmith
#4327
Egy hszbe nem ment volna mi?

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4326
perverz hajlamaimat tökéletesen ki tudom élni a BF2142-ben, ha újra szerelemre vágyom, majd újra BF2 😊

#4325
lehet az lesz, de nem sok esélyt adok neki, kiábrándultam Tubar-ékból! máshol meg nincs esélyem játszani, ha érted a problémám 😊

#4324
cru5er vok<#vigyor>Szal már ennyien átmentetek 2142re<#szomoru1>majd csak eljön a nap,mikor sírva jöttök vissza bf2zni<#ravasz1>
#4323
ezek szerint találkoztunk a harcmezõn 😊 kit tisztelhetek benned???