16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #6747
    Köszi a segitséget!
  • pityu1973
    #6746
    Na remélem sikerül most
  • Stex
    #6745
    dobd fel pl ide és a gond megoldva :) http://media.proxnet.hu/
  • pityu1973
    #6744
    de van csak nekem 20Kb-ig engedélyezett ide felrakni és csak igy tudtam bent a cégnél letőmöríteni!
  • hendrichharcos
    #6743
    Várok-várok de hiába.Aki fent van azok mind tele vannak és nem tudok csatlakozni-jól megettem.Sehol senki vagy csak én érek rá túlságosan?? Az asszony ezt ellitja-meg hogy függő lettem stb!!A nők már ilyenek.Még várok hát ha jöttök!A tegnapi nappal kapcsolatba meg még annyit hogy ráébresztett valamire-elég pancser vagyok-gyakorolni-gyakorolni.de már ilyen a fejem
  • hendrichharcos
    #6742
    Várok-várok de hiába.Aki fent van azok mind tele vannak és nem tudok csatlakozni-jól megettem.Sehol senki vagy csak én érek rá túlságosan?? Az asszony ezt ellitja-meg hogy függő lettem stb!!A nők már ilyenek.Még várok hát ha jöttök!A tegnapi nappal kapcsolatba meg még annyit hogy ráébresztett valamire-elég pancser vagyok-gyakorolni-gyakorolni.
  • Stex
    #6741
    ez nagyon miniatür változat, nincs egy nagyobb?:)
  • tamas76
    #6740
    a te demódban vannak unlockok?
    mert mintha én másként emlékeznék....
  • zsolt9999
    #6739
    ez demo? mert a demo az nekem is megvan
  • pIIrash
    #6738
    Aki még nem vett fel a gammában az ne habozzon: pIIrash
  • pityu1973
    #6737
    Egy kis izelítő mennyire jó volt a tegnapi zuzás! Meg kellet erősiteni a titán 1 blokk védelmét. Nem mondom izzatunk érte
    Képen: Tamás76, Sziro74, Pityu73 a képet sziro készítette remélem látszani fog :)!
    [IMG][/IMG]
  • pityu1973
    #6736
    Csatlakoznék az elöttem szólóhoz én is élveztem, rég volt ilyen izgalmas . A =HTW= HUN20L1 -ak üzenem kár hogy nem lett meg a Screenshot elraktam volna emlékbe te tényleg. Remélem lesz még ilyen alkalom hogy a HTW -s bandával együtt játszak.
    CZKY jelőlj meg embereket és akkor tudunk együt játszani.

    "Tiszteld ellenfeled , hogy le tud győzni"
  • tamas76
    #6735
    sziasztok, jó volt az esti zúzás.köszi
    kis csapatunk megpróbált helyt állni a HTW erős emberei ellen, tők élvezetes és jó volt a játék
  • Alien69
    #6734
    CSÁÓóó! :-) Ja, hát, van, amikor mellém ül valaki, és kergettnek minket, akkor biza menni kell (és bizony, valamikor a buggy szintjén fák-, és oszlopok között, csak "kicsit" gyorsabban). Bár, most éppen mi is kergettünk másokat. Asszem a 3. szaltója után még mindig a seggében loholtunk. Reméltem, hogy a másodpilótának lesz annyi ereje, hogy lesorozza a géppusival. Végülis, csapatjáték, ne csak én szerezzek pontokat (bár nekem nagyon kell) :-) . Előre szólok, hogy ilyenkor a másodpilótának jobb, ha oldalra néz kifelé (az utolsó emléke szép legyen), mert külömben kellhet a hányószsák, vagy pelus (meg jelölgettni az ellenfeleket, akiket tud). Igaz viszont, hogy elöl van az ellenfél, remélhetőleg. Gondoljatok bele, mi lenne, ha tényleg tudnék is gunship-ezni (vannak nálam jobbak is, nem is kevesen).
    (THX hendrichharcos, K1ing)
  • F1rstK1ng
    #6733
    Az HTW :) (Hungarian Titan Warriors)
    A helisünk meg Alien69 és jól mondod snipa meg Gunship (öröm mellé beülni másodpilótaként)

    Remélem legközelebb is lesz hozzátok szerencsénk :)
  • czky
    #6732
    Melyik szerveren jáccotok? Én is csatlakoznék hozzátok. Bár sokat nem jáccok, de azé jó volna!
  • papo21
    #6731
    Aliennek hivják akivel repültél
  • hendrichharcos
    #6730
    Volt egy srác aki vitt a vadásszal-én csak már igy hivom/sniper????/ hát az nagyon király volt.Srácok!Úgy mint hogy majdnem ki is tacsoltam.A NEVÉT sajnos nem tudom de jó volt.GYAKOROLHATOK!!!A concest azt jobban szeretitek?A titánnál még van 2 érme amit be kellene gyűjteni aztán ráhangolódok-próbálok!!Csak a reflexek ugyebár!!Nem a régiek
  • hendrichharcos
    #6729
    Srácok!A PAPÓval eggyütt volt szerencsém játszani a HTVés csapattal. Nagyon korrekt kis csapat.Persze most is volt hogy sját társát /lelőttük/mert én is persze.De mint én is bénázva szaladgálok a tűzvonalba mint egy birka nem is csodálom.Tehát mi is hibásak lehetünk és ne egyből "szavazgassunk".Előfordul az életbe is
  • zsolt9999
    #6728
    nekem is!
  • zsolt9999
    #6727
    akkor itt mindenkinek erdetibe van meg
  • hendrichharcos
    #6726
    Látom egyre többen vagyunk aminek nagyon örülök!!Egyenlőre nem tudok hozzászólni mert számomra ez MANDARINnúl szól.egy betűt se értek belőlle.Amúgy meg már megnyugodtam-de nem a játék miatt voltam ideges az más dolog.remélem a jövőhéten már kész a gépem -és jó is lesz-bár azt nem merik megcsinálni hogy ne legyen jó mert ismernek!!!!Addig is nyomom ezzel a vacakkal
  • pityu1973
    #6725
    Ha a F.A.Q -ot elolvasod szerintem találsz megoldást a problémádra!
  • mama2
    #6724
    És nekem is valami olyasmit ír ki hogy: patch invalibe.
  • mama2
    #6723
    Sziasztok. Na letöltöttem, fel is raktam, de amikor elindítom(külön van két ikon a play battlefield 2142 online,meg egy sima battlefiedl 2142 ikon, bármelyiket indítom el, amikor elvileg singelbe a menűnek, kéne bejönnie, azt írja ki hogy: new account. Magyarán azt akarja hogy csináljak egy accuntot és játszak neten. De én NEM akarok neten játszani. Mi a teendő hogy jó legyen?
  • Kovács legény
    #6722
    tudom, én kifizettem
  • kolbi870315
    #6721
    sziasztok.
    van már valamilyen magyar szerver?
  • levi1989
    #6720
    szevasztok single playerben meglehet valahogy csinálni hogy több pálya legyen meg hogy a custzomizenel meglegyen minden cucc előre is köszi
  • PartyService
    #6719
    "Zoli vitte a Transportert, bespawnul hozzá két bajnok és kiugrik föld felett 2 méterrel nyílván, a silot nekik kell hamarabb behúzni, erre ugye egyből TK, majd jön a 2 punish is nem hogy bocsánatot kérnének, na és erre kapta fel a vizet (meg persze h mindkettő magyar is volt, egyik persze te voltál)"

    Most erről csak az jutott eszembe hogy milyen szar a magyar játékmorál.
    Mostanában egyre több magyar jött fel szerverünkre aminek először még örültem is, aztán becsúszott néhány tk és elég rosszul esett hogy mindenki egyből büntetett és nem a negativ pont miatt mert így nagy ivből szarok a pontokra meg 1-2 negativ pont sose vágott még haza, hanem az hogy az ember azt hinné hogy legalább a magyarok normálisak aztán rá kell jönni hogy messze nem... A másik meg hogy fél percenként valaki kicvote-ol. Miért?!
    Természetesen általánositani nem akarok, mert nem mindenki ilyen de kvára örülnék ha változna a morál.
  • PartyService
    #6718
    "Saját csapattársait öldökli le, és egy kapzsi, ami a konzol és reactor megsemmisítést illeti"
    lol érdemes nézegetni ezt a fórumot is... "kpazsi", jesszus
    hogyan kell nemkapzsin felrobbantani a magot? lol
  • pityu1973
    #6717
    A sigelt csak gyakorlásra használd de ha igazi játékot akarsz akkor csak is a netet ajánlom!
  • pityu1973
    #6716
    Persze megoldható, csak jelenkezz be az MSN-en aztán onnan minden simán fog menni.
    PAPO21 ha fent leszek rajta akkor beregellek, de a Tamás is be fog tudni regelni!
  • papo21
    #6715
    na szoval be tudtam lépni ts re tehát ha jöttök nyomhatnánk!!!!!
  • Carlos HUN
    #6714
    Direkt nem linkeltem be rendesen de benne van az oldal linkje ami neked kell :)
  • Carlos HUN
    #6713
    Zsolt
    Link
  • zsolt9999
    #6712
    igen de elég sokba kerül
  • Kovács legény
    #6711
    vedd meg a gamét és nem kell
  • zsolt9999
    #6710
    szasztok!
    nem tudna valaki egy 1.2 crack-ot adni?
    azt írja ki a játék hogy a patch elavult
  • Nagygm
    #6709
    mostanában nem szokat játszottam vele úgy hogy egy kicsit ki estem a formából úgyhogy egyelőre jó délutáni pihenést
  • Nagygm
    #6708
    nem tudom lehet amúgy lehet hogy WARoztak és azért nem tudtál felmenni
    lehet akkor én is felmegyek 6-ra