Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
Jelentkezés a szokásos módon,a www.battlefield.hu bal oldali menüjében. Kérjük a létszám felmérése és a névkitûzõk elkészítése érdekében mindenki jelezze, aki el fog jönni. (Aki most regisztál és nem kap visszajelzõ e-mailt az aktiváláshoz, legyen kedves írni BurnBaby-nek egy e-mailt([email protected]) arról a címrõl, amivel regisztrálta magát, és aktiválja manuálisan.)
Ennek pontos helye Pannónia utca 18. (a nyugatitól pár sarok).
Térképis van hozzá. A hely reggel 5 óráig áll rendelkezésünkre, tehát az elsõ BKV járatok indulásáig bárki maradhat.
Árak (azaz ami nem az étel/itallap szerint megy):
Italok:
Csapot sörök
- Dreher korsó 450,-
- Dreher pohár 300,-
- Pilsner korsó 550,-
- Pilsner pohár 400,-
Borok
- Szekszádi kékfrankos/olaszrizling/rosé 200,-/dl
Naturaqua szénsavas/mentes 200.-
Szénsavas üdítõk 300,-/pohár
Rostos cappy 350,-/üveg
Johnny Walker Red Label 850,-/4cl
Ételek:
Rántott sajt 750,-
Rántott csirkemell 900,-
- Köret (hasábburgonya, rizs) 250,-
- Tartármártás 120,-
- Ketchup 100,-
Tejszínes jércetokány, tészta köret 1100,-
Bolognai spagetti 1050,-
Somlói galuska csokiöntettel 550,-
Palacsinták igény szerint 150,-/db
www.czekoart.hu
Ez a videó cheat vagy bug? És az elsõben mi volt a hiba, azt nem értettem.
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Azon sem csodálkoznék ha demotól tovább még nem is jutottál volna.
Félsz a kihívástól??? Szerintem jó ötlet lenne megtölteni este egy szervert magyarokkal. Egyik oldalon Nyolan és akinek õ szimpi, a másikon meg akinek nem szimpi, aztán harc! 😄
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
nemtom volt e már de nagyon érdekes mennyi bug van a titan-on belül😄DDDDD
1. Ne hasonlítgassál senkihez...
2. Stílusodon változtass mihamarabb mert nem leszel hosszúéletû az sg-n.
3. Miért nem lehetett ezt mind 1hsz ben leírni mondjuk nevekre lebontva?
Ja és ne szomorkodj nem törlöm a hsz-aidat.... majd esetleg ha már tényleg nem bírsz magaddal.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
a dolgokban én csak a puszta érzést tudom kommentálni a játékkal
kapcsolatban! Nem tetszik igazán,eléggé csalódott vagyok! Erre gyúrtak a gyártók ilyen hosszú ideig??? A motor ugyanaz,mint volt csak más a skin és ennyi! Még azért tolom a játékot,hátha megbékélek vele...vmikor!<#violent>#violent>
Irgum-burgum :)
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Gyere játszani most akkor (nem voltam itt)megmutatom miért én vok a legjobb magyar kiskocsis😄 és a legjobb hun sudnik vps
inaktív :C cu@bf3
BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
és futásban nyertem az jo lesz? (remélem most nem hibáztam)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Anakyn neked csak azt tudom tanácsolni hogy gondold át hogy mit írsz és olvasd is el. FAQ-ba ez nincs lefektetve de gondolom ez csak "netikett".
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
ezért ha kitiltasz akor csak anyi a válaszom hogy nyugotan de nem csináltam semit
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
sajnálom, hogy 2 hsz között elfelejtettem a FAQ (GYIK) ide vonatkozó sorait, és elõbb vertem egy entert, mint ahogy az új gondolat kifejlõdött volna bennem. Legközelebb a megírt hsz és az enter után várni fogok 9 évet! Tudok bunkó lenni, de nem akarok... most nem, fõleg nem veled, itt a saját topicodban. Mindenkinek további jó fórumozást kívánok! <#worship>#worship>
"-Titan mapon kivág az asztalra kör végén. Megkapod a pontokat, amiket elértél a körben, legfeljebb némi késéssel.
- Ha a Titan mozog, miközben leomlanak a pajzsai, és az adott mapra beállított körök száma nagyobb, mint egy, akkor a játékost kivágja az asztalra kör végén. Amíg a hibát nem javítjuk, az adminok elkerülhetik a jelenséget úgy, hogy csak 1 kört állítanak be maponként)... ezt a DICE is megerõsítette). Addig is a katonák választhatnak conquest mapokat, hogy ne fussanak bele ebbe a hibába, ha a maponkénti körök száma nagyobb, mint egy."
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)