16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #6787
    Mi már forditottunk meg állást csak a silók védelmével! És persze volt fent emberünk is a titánon akik védték az egyetlen kapuvédő pontot!
  • hendrichharcos
    #6786
    De tényleg mondjátok min változtassak-csak azt ne kérjétek hogy ne beszéljek-az embereim szerint is biztos szeretem a hangomat-akikkel játszottam eddig kérem irjanak ha van tanácsuk számomra-szeretnék fejlődni-JÓ TUDOM nem versenyezhetek a fiatalokkal-de ez at ugri bugri se jó amit most csinálok.Lehet angolt kellene tanulnom???Már kiverték a fejemböl az agysejteket
  • hendrichharcos
    #6785
    A magyar szerver nem egyszerű dolog-sok mindent rendeztem már de ez elég nehéz-van egy pár ismerősöm még nem adom fel.biztos félnek töllúnk.A szúrással kapcsolatba senkinek nincs ötlete?A másik: melyk a jobb elfoglalni és bevédeni a silót v szaladgálni elfoglalni a silókat ez utóbbi nekem kimeritő!!???Ha van ló tnácsotok várnám meg mit csináljak másképpen-szeretem a kritikát főleg ha épitő jellegü
  • KaryKeksz
    #6784
    Halúú all.
    Ha lenne magyar szerver ahhol csak mi magyarok lennénk fent légyszi szóljatok rám , mert akkor megyek én is lőődözni.
    thx
  • spytime9
    #6783
    csak viccc volt!!!
  • spytime9
    #6782
    szia mi a neved a game-ban?? fel veszlek buddy-n!! ha nem baj!
  • spytime9
    #6781
    na jó most meg kiderül béna vagyok!!! na jó szájatok le rólam!!!!
  • F1rstK1ng
    #6780
    Azt nem mondtam h nem
    Én is mindig lelövöm
  • kBagyula #6779
    ...és szerintem lőhető símán! ;)
  • Alien69
    #6778
    De, mindenhez minimum 2 ember köll. Az egyik kapja, a másik adja. Akkor ki a hibás? Ja, tudom. A kapitány!
  • Nagygm
    #6777
    kezd leromlani a fórum az egyfolyába való b@szogatással,mellesleg spytime tényleg jól játszik amennyire én ismerem és eddig amgyarok közül nem sok embert láttam aki csalt volna egyről is csak hallottam

  • pityu1973
    #6776
    Legyen annak kényelmetlen az érzés aki okozza az adott helyzetet!
    - akinek nem inge ne vegye magára -
  • pityu1973
    #6775
    Csatlakoznék én is a ne baszogassuk egy mást táborához. Én is sokat játszom a HTW -sekkel hol ellenük hol velük és mindik tanulok valamit lehet hogy nem figyelek annyira a részletekre azért nem idegesitenek a "bakik" és szándékosan használom ezt a szót én is arra törekszem hogy minél többen játszunk együtt a többi meg részlet kérdés. Azt hogy a külföldi forumokon miért nem megy a egy más cseszegetése arra csak ezt tudom mondani: ezért mondják a magyar nyelvet szokszínűnek próbáld csak ki egy kicsit is ezzel a mentalitással és vérméséklettel az ottani forumon egy évig szeríntem elunnátok magatokat.
  • pityu1973
    #6774
    Na azt megnézem hogy hozod össze!
  • hendrichharcos
    #6773
    PAPÓ!!!!Délután nem tudtam csatlakozni hozzád mert valami nyavajás kódott kért-ami nekem persze nincs!!Pedig jó lett volna.Este??Várlak
  • hendrichharcos
    #6772
    Na csá!Van még egy két dolog amit meg kellene szereznem-de szórakozni is szeretnék-bár én úgy beleélem magam hogy néha még fáj is ha eltalálnak-ezért nem nézek horrort!A srácnak meg igaza van szerintem tényleg hagyjuk békén egymástBALESETEK mindig történnek.JÁTSZUNK-mindenki hibázhat-megöl TÉGED-őt meg MÁS.EZZEL NEM LESZÜNK ELŐRÉBB.Én egy pár dolgot megtanúltam itt-ami talán rám is fért.srácok HARCRA FEL -amig a szemünk ki nem esik
  • sziro74
    #6771
    Majd este valaki elmondhatná hogyan is kell jól szúrkálni. Mert nekem az is hasznos tanács volt hogy sok apro sorozat lövés jobb mint egy hosszú, mivel az csak szana széjjel megy. Azóta használom is eme tanácsot
  • Carlos HUN
    #6770
    Nah 21 kor akkor party

    De conquest legyen és magyarok mind egyoldalon!! :DDD
  • spytime9
    #6769
    oh jaj köszi,hogy már én is napirenden vagyok!!!
    csak annyit füznék hozzá,hogy mért kell egymást bántani ezt nem vágom és mért csak a Magyarok ilyenek más külföldi forumon mért tudnak normálisan egymás baszogatása nélkül beszélni!!
    na mind 1
    köszi F1rstK1ng a védelmettttttt!!!!!
  • tamas76
    #6768
    szóval tényleg, gyertek este teamspeakre, és tők jól halljuk egymást, poén, jókat röhögünk, na persze aki komolyan veszi a dolgokat az is jöhet, csak meg ne lepödjön
    tegnap véletlen nem a megfelelő helyen voltunk, elnézést papo ha nem találtál minket, minden sziro hibája
    na jó nem is
  • F1rstK1ng
    #6767
    nem mondtam h csicska vagy csak spy-t dicsértem
  • tamas76
    #6766
    hendrich ne gondolkozz, gyere este és játszunk, a többi kit érdekel.
    Tegnap példul nekem mindig ki írta, mikor legyaláztál
  • tamas76
    #6765
    ööö, ügye a gyakorlást nem rajtam akarod véghez vinni,mart agyunváglak
  • harcos012
    #6764
    nem vagyok csicska ugyan akkora a rangom mint neked vagy spy-nak!!
    de ez hihetetlen ,hogy 20 halálból 15 ö volt!!!
    megyek a háta mögött full élettel bele fövök 1 tárat erre el kezd ugrálni mint a gumi maci megfordul az fejbe!!!
  • hendrichharcos
    #6763
    azt még megkérdezném hogy milyen módon lehet szúrni-a játékba!!Mert nekem csak ez a nyakvágás van azt annyi-de ma láttam két srácot akik egymáson gyakorolta-jól elvoltak-és ott szúrtak egyenesen is??Meg mi az hogy senkit nem lehet látni a titánon de mégis hullunk mint a legyek?? Nem csapattárs mindig 1 nevet irt ki!!ESTE JÖVÖK
  • hendrichharcos
    #6762
    de ha nem lesztek fent és én potyára rápihenek-akkor kaptok az asszonytól!Én itt leszek.Bár ez a fránya gép még mindig nincs meg-me kérdeztem is hogy most gyártják???Ha nagyobb tejesitményü lesz a gép nem fog akadozni-de nem mindig akad!!Nekem ez magas!!A késelés??Forgok mint a légy a légypapiron-figyelek-na ezért is jó csapatban játszani mert egymásra is figyelnek-
  • sziro74
    #6761
    jó kis oktató filmecske, akár a kresznél
    Tamás figyeld a késelős jelenetet majd gyakoroljuk
  • F1rstK1ng
    #6760
    HTW Spytime, nem csíter csak jobb mint te, szrintem ezzel el is van intézve...
  • tamas76
    #6759
    hát ez cool
  • sziro74
    #6758
    Ma aki él és mozog az jöjjön BF-ezni 21:00-tól.
    Tegnap is jó volt. Teamspeak-kel meg még jobb
  • Bogdogege
    #6757
    Nem kell rinyálni inkább alakítsatok ti is egy TK CLÁNT
  • Stex
    #6756
    hehe, lelőni bárkit le lehet..ha le tudod..és persze ellened van épp, szóval ha idegesít szedd csak le, ha bosszúságot akarsz neki okozni késsel:)
  • tamas76
    #6755
    ha ellenséged késel, szerintem az okés, mert nekem se szabják meg mivel harcoljak, mindenkit le lehet lőni, csak van aki nőveli a pontjaid van amelyik meg minuszol meg punissolnak
  • tamas76
    #6754
    nincs mentséged
  • harcos012
    #6753
    Gyerekek nekem nagyon elegem van egyes személyekböl!! nem lehet már a szervereken játszani nyugodtan mert attól kell paráznom ki késel meg,
    ez a spytime gyerek is az agyamra megy nem lehet le löni vagy mi???
    amugy nem Dr-es spy??????????
  • zsolt9999
    #6752
    aból a kicsiből nem láttam semmit
  • zsolt9999
    #6751
    boccs nem néztem meg eléggé a képet
    amúgy a demóba nincsenek unlockok
  • tamas76
    #6750
    estére csináld meg, mert megyünk zúzni
  • zsuskoo
    #6749
    Mán megin nem megy
  • Carlos HUN
    #6748
    Énis tök szívesen titánoznék veletek de anyira elbaszodott gépem már per pill hogy ez max format után lehetséges addig marad a lagolás ezerel!:D