Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Together we'll fly someday...
Az üzit Paranoia-nak írtam...
Together we'll fly someday...
A neved mióta van animálva?😊
A vista beta szépen futott bar volt fennakadasok..
Akkor amit irtam,azt megoldja a + RAM?
Jó remélem a kivágás valahogy megoldódik<#wow2>#wow2>
A játék beszaggat,amikor a mapon egy helyen vagyunk 20 nál többen és azért kérdezem(még full lowon is)
768 ram akkor kevés,megéri venni,hogy ne szaggason?
EZ a gépem,mit vegyek,hogy mégjobban fusson a bf 2142?
Intel Celeron D 3,0ghz,768Mb RAM,Ati 9800Pro
Lehetõleg ne azt,hogy vegyek új gépet,Köszi!<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
Az Accountos Baj Mgoldodott de nem tudok interneten játszani mertazt irja ki hogy Nincs Internetem padig csatlakozva van.
Mi A Baj PLS HELP!
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
- ne legyen az xp felhasználói nevedbe ékezet
- Rendszergizdaként jelenkezz be, ugy próbáld felrakni.
- Csökkentett modba való felrakást is megpróbálhatod.
- Játék nem a c meghajtón van.
- Nincs elég hely a c meghajtón. [ bf2-en egy párszáz megás pecshez kelett 3-4 giga szabad hely a c meghajtón. ]
- Nem eredeti a játék. [ Bár ez nem ok ]
- Olvasd végig a tyopikot, hátha van róla szó valahol.
- Szólj a tyopik házigizdájának, frissitse a q gyikját.
- Felejsd el a bf2142-öt.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
PLS
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
vagy tudtok valami megoldást hogy tudjunk lanozni?
pedig nagyon szeretem a bf öszes részét
az ünnepi kaki...
"meg h lehet az h titan modban nyomtam én vezettem a pontokban 30al és volt akinek a meccs közepére 240 pontja volt": sok ember lelött (általában repülnek). Vagy cheater!
"meg a másik h kap az ember 500 pontot mit kell legyilkolni?😊": pl. ha egy adott kaszt tagja vagy sokáig: pl 10 óra a supporttal, 50 óra a reconnal, stb. ( Én mindig support szinte ... már 3 * kaptam 500-at)
A 2.-es ponthoz visszatérve:
Ki az a szánalmas, aki cheatel?
<#ejnye1>#ejnye1><#gun>#gun><#gonosz2>#gonosz2><#phone>#phone><#banplz>#banplz><#lama>#lama><#violent>#violent>
Egy ilyen játékban miért jó az ha valaki cheatet használ.
Ha singleben valaki már 50 órája nem tud továbbjutni, akkor ok.
De, hogy lesz így valaha is jó játékos vkibõl?! *-)
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
2.kis piros kettesrõl meg már lekéstél.Volt egy bizonyos ideig a Veteran regisztráció,de már sajna nincs.
1 honapos a game kb,h lehet az h van akinek már több mint 160.000 pontja van?nem értem!!!meg h lehet az h titan modban nyomtam én vezettem a pontokban 30al és volt akinek a meccs közepére 240 pontja volt?h csinálta?meg a másik h kap az ember 500 pontot mit kell legyilkolni?😊
jah és még 1et kérdeznék bf2ben is nyomtam h jelenitem meg a játékban a kis piros 2est?😊
köszönöm h ha válaszoltok😉!!!!
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Ergo: 1.06 = 1.01 😉
De jó, mert legalább most már nem idegesítem magam, hogy "There is a problem with your connection ...". Most már e nélkül vág ki! <#mf1>#mf1>
U. a a beállítással az 1.01 AvFPS: 24, ezzel (1.06) AvFPS: 15
Minden komolyabb hiba, amit eddig észleltem továbbra is megvan.
Szal jó lett! Ezért vártam ennyit?
Az egyetlen dolog, ami változott, hogy nem félóránként, hanem csak szökõ évente félszer vág ki.
// Egy éven belûl várható az 13.11-es patch: 3 DVD // <#zavart2>#zavart2>
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
<#szomoru1>#szomoru1><#gonosz3>#gonosz3><#rolleyes>#rolleyes>
www.czekoart.hu
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Battlefield 2142 Kis rakás.00 /
- Elk*rtuk. Nem kicsit! Nagyon!
Battlefield 2142 Nagy rakás.01 patch
- Az új pacth segítségével már lehet játszani a neten.
- A durva hibák számát megnöveltük
Battlefiled 2142 Híg fos.06 patch
- Felülmúlva önmagunkat még tovább növeltük az idegörlõ hibák számát!
Köszönjük!
<#worship>#worship><#banplz>#banplz><#levele>#levele><#gunyos1>#gunyos1>
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Még kirugnának 😞
Amugymeg szovegertelemzes 1es barátom. 63 vs Nyolan de oltsál csak mert téged védelek. OMG
62/2 véleményem szerint 😊
A választ elõre is kössz!!
Üdv.:2Ba
Intel Celeron 1,7Ghz, 768MB Ram, 7600GS 256MB
Jean: Esetleg ha van Routered, a portokat engedélyezted? Más ötletem nincs . Bár ez lehet beleesik az stb-be
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
Esti magyar hent party áll, az érdeklõdõket várom!
Bánom hogy adtam a nevem ehhez a fórumhoz, megköszönném ha törölnétek a hozzászólásaimat! THX