Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kBagyula
#4476
Jóreggelt!



<#hehe><#hehe><#hehe>

További képek: ITT

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4475
örülj hogy van server <#mf1><#gunyos1>

F1rstK1ng
#4474
hát kurva jó, de nem ranked, ez már eddig is volt

inaktív :C cu@bf3

Carlos HUN
#4473


Na végre legalább van server 😛

#4472
én is erre gondoltam egyböl! 😊

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

kBagyula
#4471
Ugyanez a szöveg benne van a játék dobozában a kézikönyv mellé betett cetlin is. Nem nagy újság, semmi negatívumot sem tapasztaltam eddig a kérdéses spyware dologgal kapcsolatban. Fõleg amúgy is a tengerentúli játékosok a célcsoport, engem meg abszolúte nem izgat ha esetleg egy kocka kólás órisáplakáton kenem szét az ellent egy tankal. Egyébként semmi reklámot nem láttam eddig a játékban, leszámítva a dice állandó szpemmelését a szerverkeresõ alján, néminemû játéktippekkel és üres igérgetéseken kívül.
Feltételezem, hogy az esetleges reklámok, amiket ugye a szokásaim alapján próbálnak az arcomba tolni, a játékon belül elhelyezett reklám felületeken (épületek falai, óriásplakátok...) fognak majd megjelenni. Szerintem nem kell ennyire komolyan venni ezt. Itt nálunk a Balkánon majd úgy 10 év múlva aktuális probléma lehet majd ez (is), jelenleg messze vagyunk tõle, mint Makó Jeruzsálemtõl. Akit ez a kérdés jelenleg mindennél jobban aggaszt az valóban ne tegye fel a 2142-t.

De ha jól meggondolom végül is van ennek egy jó oldala is: Elkezdek ezerrel mindenféle erotikus oldalt nézni a weben, ezek jól megnézik, milyen böngészési szokásaim vannak, és tele lesz a játékom mindenféle erotikus óriásplakáttal... kicsit szinesítik a szürke unalémas pályákat, a haverjaimmal pedig elmegyünk pályát nézni, az asszony, meg azt hiszi, hogy jáccunk...<#hehe><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4470
egy kedves barátom hívta fel erre a figyelmemet. tudom, akit igazán érdekli azt nem rettenti el de azért jó ha õk is tudják ezt...

Had a quiet morning at work and was browsing the gaming sites. Came across Battlefield 2142 and was reading with mild interest when I came across the issue of in-built spyware.

I'm sure some of you will be aware of this already but, for those who are thinking of buying the game, be careful!

This is a transcript of the slip of paper that comes with the game:

Battlefield 2142



The software may incorporate technology developed by IGA Worldwide Inc. (“IGA”😉 (“The Advertising Technology”😉. The purpose of the advertising technology is to deliver in-game advertisements to you when you use the software while connected to the internet. When you use the software while connected to the internet, the Advertising Technology may record your Internet Protocol address and other anonymous information (“Advertising Data”😉. The Advertising Data is temporarily used by IGA to enable the presentation and measurement of in-game advertisements and other in-game objects which are uploaded temporarily to your personal computer or game console and changed during online game play. The Advertising Technology does not collect any personally identifiable information about you, and EA will not provide IGA with any of your personally identifiable information. The servers used by the Advertising Technology may, from time to time, be located outside your country of residence. If you are located within the European Union, the servers may be located outside the European Union.

By installing and using the software you agree to:

(i) the transfer of the Advertising Data to servers located outside your country of residence and, if applicable, outside the European Union; (ii) the collection and use of the Advertising Data as described in this section; and (iii) the delivery of advertising and marketing content by the Advertising Technology.

IF YOU DO NOT WANT IGA TO COLLECT, USE, STORE OR TRANSMIT THE DATA DESCRIBED IN THIS SECTION, DO NOT INSTALL OR PLAY THE SOFTWARE ON ANY PLATFORM THAT IS USED TO CONNECT TO THE INTERNET.

This is outside the EULA, and is not mentioned in any of the 'on-disc' information.

To me, it sounds like big brother is watching you. I'm not a computer expert, or a legal expert by any means, but is this even legal ?? As far as I've read there's no 'opt-out' option.

If I want to watch adverts I'll switch the TV on and watch Sky for half an hour. I use my computer to get away from the dross on the TV, not to look at more adverts!

aut viam inveniam aut faciam

mNzJean
#4469
a Veny a hivatalos magyar csapat gyakorló servere meg persze a Vény kláné de nem ranked az biztos.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Fujiryu
#4468
Én a hadjuknál fogtam meg a padlót<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4467
bf2142_ranked 0
😞((((((

HunnernesKonge
#4466
szerintem nem rankedek :S
#4465
#4464
Nem azért, te se vagy egy IQ betyár, és másokat szólsz meg?!<#eplus2><#mf2>

#4463
100% profil<#nevetes1>
hát ez komoly volt
#4462
én áthajigálom 5 profilom van egyet oda adok neked pár nap mulva
(ne kérdezétek miért van anyi mert énse tudom 😄)
Me0w
#4461
Es nem nativban jatszol tft-n? Huhh bator vagy 😊

Together we'll fly someday...

Me0w
#4460
Ilyeneket ne irj be neki, mert megkerdi, hogyan kell gondolkozni 😄

Together we'll fly someday...

ZOLCHI
#4459
Wazze! Ez nem a Nfs sorozat,hogy behajintasz egy profilt és fullos verdával furikázol!
Itt mindenkinek saját van,amit nemigen hajigálnak el.
GONDOLKOZZ!!!!!!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

TS Zolly
#4458
Hivjam Meowt???? 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#4457
Szerintem ö arra gondolt, valaki ki krehált több profilt magának, az nem e adna neki egyett, mert nem tud valami ok folytán krehálni maga. Nem köne mindenkit leszólni ááám! 😛


Top one: ,,Honnan tudom letõlteni a játék belsõ szerverkeresõjét,, 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Carlos HUN
#4456
2000 ért meg tudok neked unlockot is szerezni!
de csak mert rendes vagyok amugy drágább lenne<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#beka3><#wow1>

Carlos HUN
#4455
Profil<#felkialtas> majd mikor bemész venni profilt és kapsz egyet oldalról profilba <#boxer> ott lesz a 100 % os profilod és ha szerencséd van kapsz hozzá extra profilokat<#mf1><#mf1>

#4454
ehh..ménem adtuk már neki egy profilt szemetek😛

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

atomboy
#4453
Sztem siman top3-s. Csak kar, hogy nem a BF2-s topicban kerdezte. 😄

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#4452
jah, egy 100%-os unlockos meg awards-os profil engem is érdekelne!

kBagyula
#4451
<#zavart2><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#4450
Lehet kapni a corában, cdgalaxisban és még sok helyen "ilyen" profilokat.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4449
<#taps>top10<#nevetes1>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Colton
#4448
Profilt!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

atomboy
#4447
Egy mit?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Fujiryu
#4446
hadjuk...LOL

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Colton
#4445
Nem Tudna VKi Egy 100-zázalékos Profile-t Adni?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#4444
a jövõre nézve valóban a core a jó megoldás, de ha olcsón akarja az ember megúszni akkor vesz sima pentiumot, mondjuk egy 3,2-est és azt húzza még egy kicsit. A mai játékoknak szinte semmi pluszt nem ad még a dual..persze mondom, még)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

atomboy
#4443
Nekem szerencsere nincs ilyen problemam...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#4442
sziasztok!

feltettem az 1.06os pecset,de minek?
mert krek (crack) ugye még nincs:S!

sztechnika
#4441
Persze,de proci,vga,RAM a 9550 esek és PIII,akkoriban elbujt mellette😊

sztechnika
#4440
Jó hadjuk,neked nem itt lene a helyed,hanem a gyógypedagogian...(szövegértés 0)
Inkább megkérdezem privibe attól,aki ért hozzá és feltudja fogni,hogy mit tud a gép....<#hehe>

mesor
#4439
ok!

Ettõl függetlenül a Celeron sose volt csúcskategória(hiába magas az órajele 😊

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Fujiryu
#4438
Kaptál választ a kérdésedre, meg egy tanácsot, hogy ezzel a géppel ne játsz BF2142-t, mert úgyse fogod élvezni...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

sztechnika
#4437
Szövegértelmezésben nem vagytok nagyok eddig mindenki elértette amit írok.
mesor nekem nem 2,4 ghz es lol😄

mesor
#4436
Azért 3 éve se a 2,4-es Celeron volt a felsõ kategória! 😊

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Fujiryu
#4435
Hidd már el neki ha mondja...Egy olyan játék még lehet, hogy elfut rajta mint a CoD normálisan, de gondolom azért arra te is rájöttél már, hogy a CoD meg a BF 2/2142 nem egy szinten van, ami a gépigényt illeti...
Szóval ezzel a konfiggal sztem el kéne felejtened a 2142-t, meg nem itt arcoskodni, hogy márpedig az én gépem jó a játékra...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

sztechnika
#4434
Crack van de nem mûködõ😄
És el van nézve😊

#4433
sziasztok

van a játéknak már müködö crack jeh?
elnézést és köszike
sztechnika
#4432
3 éve vettem a gépem akkor ez volt a felsõ kategoria...

#4431
tft-m van...de nemis a játékok miatt volt rá szükség.
#4430
Nem a géped miatt vág ki a játék! Szar a peccs, ennyi!!!<#eplus2><#pias>

Me0w
#4429
Majd ha veszel tft-t aminek a nativja 1280...

Together we'll fly someday...

#4428
nekemis celeronom van.ráadásúl 2,4es.nemvagyok rá büszke de erre futja,na meg 1 giga ram és eltudok vele jáccogatni.nem alszok rosszul,ha nem 1600*1200ba jáccok a játékkokal...
sztechnika
#4427
Köszi!