16212
Battlefield 2142
  • tamas76
    #6827
    sőt czky, ha beugrasz teamspeakre, még élvezheted is a szerencsétlenségünket szóban is, amit egymással nyomatunk
    vedd fel a kapcsolatot pityuval s ha van kedved gyere este, ha még élünk a fáradságtól mi is vagyunk
  • zsolt9999
    #6826
    szinte minden szerveről
  • zsolt9999
    #6825
    engem az esetek 99%-ába kirúgna
  • czky
    #6824
    Köszi srácok! Én is nagyon örülök hogy veletek nyomhatom a gamét. Tegnap este nagyon fáradt voltam, de ma este remélem már megint tudok jönni és kinyírjuk az összes köcsög csítert!
  • pityu1973
    #6823
    Csatlakozom én is örulök ha együtt zuzhatunk CZKY
  • pityu1973
    #6822
    Tisztelt éríntett clán a tegnapi játék nem volt igazán sportszerü amíg szemtől szembe harcolunk azzal nincs is baj -gyözzön a jobbik-, de akit magatokkal hoztatok cheat királyt na az nem volt szép. Remélem dagad a melle hogy át tudta dugni a kezét meg a fegyverét a titánmagnál a 3-as védelmi pont üvegén és onnan irtani a védőket. (Hozzá teszem a titán bugok kihasználása is egyenértékü a cheattel ha játék van.) Direkt nem irtam ki a clán nevét aki ott volt az tudja kiről van szó remélem lerendezitek egymást közt. Ne fajuljon a dolog kikelgetéssel ha megjelentek, én eddig szívesen játszottam veletek és játszom is addig míg nem viszítek el másfelé az ügyet.
  • tamas76
    #6821
    hát ja, szerintem nekem is lenne mit mondanom nekik, lehet át értékelné a játékát
    viszont örülünk ha játszol velünk,mert idáig mikor jöttél jókat nyomtunk együtt, szóval ha gondolod, gyere esténként, pityu,rambo,sziro...stb.fent vagyunk együtt és jókat játszunk
  • czky
    #6820
    De jó lehetett csalók ellen játszani! Én idegbajt kapok a csalóktól. Legszivesebben "elbeszélgetnék" velük négyszemközt! :DDD
  • pityu1973
    #6819
    Köszi a választ Alien megprobálom, A Tojásnak üzenem mi is probálkoztunk a lefordításával de folyton felcsalnak játszani így füst be ment terv lett belőle. A magyar EA ezt megtehetné ennyi pénzért (ha pedig már megvan nekik akkor bocs én nem találtam). Ha elküldöd az én is megköszönöm!
  • tamas76
    #6818
    örülök ha bárki pl:alien69, ír okossokat, köszi,mert én se sokat tudok és legalább építő jellegszerü lesz a fórum
    még 1x köszi, mindig elolvasom ha segitettek
  • tamas76
    #6817
    esti csalásokról meg ennyit
    elismerem ha valaki jól játszik és örülök is neki,mert tanulhatok tőle, de aki csal az be.......a
  • hendrichharcos
    #6816
    Köszi!Bár most várok leirást a TOJÁSTOL a fegyverekröl magyorul bár az lenne jó ha mindent vihetnék magammal-min ROMBÓ-IGAZ NEKI CSAK EGY KÉSE VOLT meg a NYILA.Az a baj hogy nem nagyon tudtam mi mire való azért is örülök hogy pld TE igy segitesz-meg persze mások is!Tegnap akikkel voltam ők is nagyon jó fejek voltak pedig azt se tudtam hol vagyok főleg szaxiként.Van ehez a játékhoz valami spéci irányitó??Mert a hozzávaló billentyüzetet beszereztem ahogy megjelent de ha van jobb azt is megvenném csak nem tudom hogy milyen néven keressem!
  • hendrichharcos
    #6815
    Nem tudom-de a Tojással nyomtuk és belefáradtunk hogy senki nem halt meg bedig volt egy pasas akibe 2tárat is beleküldtem-na most ha cak a felét számolom az is sok!De lehet csak bénák voltunk mert ugye az se kizárt.Lehet ha én is tudnék ilyen kódokat nem zavarna annyira!!De igy inkább abahagytam!Láttam hogy fent voltál de már elment addigra a kedvem azért nem csatlakoztam hozzátok.De ha ott is ez ment még jó hogy nem tettem.Elvégzek egy HEKKER tanfojamot
  • sziro74
    #6814
    Este milyen csalások mentek a titánon
  • Alien69
    #6813
    Ha jól emléxem, az "AE Defuser" eszközzel lehet minden ilyen cuccot felszedni, tehát a snipa cuccait is! Csak óvatossan, persze.
  • Alien69
    #6812
    Köszi, de nem hinném, hogy "hírnevem" lenne. Sokat nyomom a gunshippel, de elötte meg sokat walkeroztam. Én bill+egérrel irányítom, aránylag megfelelően. Nem tudom, mennyivel lenne jobb joy-al irányítani, de, ki akarom próbálni, az egyik kollegámat megpróbálom majd befűzni, adja kölcsön azt a 30 ezres cuccát (WoWozik a láma), csak egy kicsit csinálnék emígyen: .Igaz, ha beválna, se tudnék venni megfelelőt, de majd valamikor esettleg egy középkategóriásat, de, csak ha tényleg érzem a külömbséget. Külömben, sokat nem tudok elmondani az irányításról. Először menj egy üres szerverre, és ott gyakorold a függőleges emelkedést. Tehát, csak nyomd a "W"-t, és semmihez ne piszkálj. Aztán, lehet szép lassan próbálkozni a lebegéssel, ami kb annyi, mint amikor a sorozattra állított géppusival egyes lövéseket akarsz leadni, utánna meg jöhet egyre több gombocska. Végül is, minden csak gyakorlás kérdése.
  • hendrichharcos
    #6811
    Kérdeznék-ha nem gon-Az enginer mivel tudja hatástalanitani az ellenséges aknákat?A recon által lerakott robbanószereket is Ő tudja hatástalanitan?Én raktam le és egyszer csak eltüntek.de mivel?Előre is köszönöm a segitségeteket
  • tojas1
    #6810
    Hendrich add meg az e-mailt privátba és küldöm a fegyverekről a leírást
  • pityu1973
    #6809
    Alien69 úgy tudom nagy repülös hirnevedben állsz, tudnál adni tanácsokat ez ügyben föleg a két légijármű irányitását illetően. Azt tudom hogy midegyiket másképp kell a levegőben lebektetni de a harcihelikoptert egyszerüen nem tudom a cél fölött tartani állandóan kileng jobbra balra gondolom nem egér kell hozzá.
  • pityu1973
    #6808
    Köszi Alien a jótanácsokat végre valaki a forum létrejöttének a lényegéhez a legközelebb került. Még egyszer köszi . A profiktól is várnánk egy pár építő jellegü tanácsokat főleg ha netántalán oldalukon harcolva hozzá is járulhatunk a gyözelemhez.
  • Alien69
    #6807
    A gömbőcöket megfelelően kell lerakni. Az esetek nagyobb részében nem a siló körül kell szana-széjjel szórni, mert azt észre venni. Az is jobb ennél, ha az összeset a silóra dobod, de persze, ez se megoldás (ha pl engineer a támadó, felkanalazza, és ez kb 10-20 másodperc). Inkább egy idő után (magyarul, tapasztalat) rájössz, hogy melyik silót milyen irányból szokás megközelíteni, és abba az irányba kell lepakolni, elrejtve, pl kerités oldalába, a lényeg, hogy még ha a támadónak elkezd csipogni is, ne szúrja egyből ki a szemét, hova is raktad le. Illetve, a buggy át tud száguldani a golyómezőn, ezt is figyelembe kell venni.
  • hendrichharcos
    #6806
    Valahogy én is ezt kezdtem figyelni amit most leirtál.Én is dobálgattam szana szét azokat a "gömböcöket" nem volt semmi haszna. Tegnap már kicsit eldugtam egy páran kampecoltak is!A siló betámadása után a szakaszvezető nem oszthatja meg a csapatot??Nem láttam ilyet!!De a pontok nem jönnek jobban ha defend állásban gyilkolunk?Igaz ha meg nem jönnek várhatunk estig-igy már jártam.csak nehéz irányitani és közben menni-harcolni.Volt már hogy néztem a térképet és közbe FAKABÁT
  • hendrichharcos
    #6805
    Az lehet de a nevem vagy /commander/ilyet nem láttam-mert azért gondolni gondoltam erre a variációra-de az se lenne gond mert megérteném csak azért kérdem mert én nem szeretnék ilyet!De biztos hogy nem ellenem mert valami a nevem vagy beosztás ki lett volna irva -NEM?? Egy biztos olyan vezető soha nem tudsz lenni hogy mindenkinek megfelelj -ha bele szakadsz akkor se!!.Szerintetek nics igazam???
  • Alien69
    #6804
    Ami a silózgatást illeti, nagy mértékben függ az ellenfél reakcióitól. De, alapvető, hogy tudj gondolkodni. Tehát, kövesd figyelemmel az eseményeket. Az első körben természetessen a cél, hogy minnél többet behúzzunk (főleg a meghatározó silókat, pl walkeres), illetve, hogy megpróbáljuk ebben az ellenfelet akadályozni. Alapvetően, itt is függ, mivel "kezdesz". Logikus, hogy ha engineer vagy, és van megfelelő eszközöd, akkor szord is szét a siló körül. Csak, sokan ezt is agy nélkül teszik! Tehát, bele a semmi közepébe, hogy ezermillió kilóméterről észre vehesse az ellenfél. Késöbb pedig azt a silót érdemes bevédeni, ahol van ehez megfelelő eszköz, illetve, olyan jármű van ott, ami kulcsfontosságu, pl a walkerek meghatározhatják a földi csaták kimenetelét, ha egy kézbe kerülnek, és szintén ilyenek a tankok. De, vannak, akik a silóbehúzás gyorsított verzióit szeretik, mint a buggy, illetve, a gunship/csapatszállitó. Ebből a gunship a leggyorsabb, de mivel max. csak kétemberes, ezért elvileg lasabb, mint egy fullos csapatszállitó. Arra figyelni kell, hogy az ellentitán támadásánál a silókra azért nem árt figyelni. Röviden ennyi. A többit mindig az adott szitu adja. Remélem, mások is így látják. alien2]
  • Stex
    #6803
    valószínűbbnek tűnik, hogy ellened ment a savazósdi szerintem..:)
  • hendrichharcos
    #6802
    Egy kérdésem lenne!!Tegnap egy pályát parancsnokoskodtam-én aki azt se értem mit beszélnek csak kúldtem az ellátmányt-uav-stb mégis 2szer is csinált olyan szavazosdit valaki ellen-de én nem csináltam!!Vagy mégis-DE NEM!!Más is kezdhet ilyet??Nehogy azt higgye már valaki hogy be profisodtam-nem vagyok én "párt"hogy szavazgattassam az embereket!!!
  • hendrichharcos
    #6801
    Na nekem nem kell a kávé a 240/190es vérnyomásomnak nem hiányzik-és még azt mondják a sport egészséges!!!Ahétvégére-anya szülinapjára remélem kész a gépem akkor felrakjuk a TS-t.De most ez a gép borzadály-tegnap már nem sok hiányzott hogy kidobjam-inkább abba is hagytam-úgy szaggatott mint a felezővonal.Az meg hogy a másik oldalra tesz??Azt meg ne is firtassuk
  • pityu1973
    #6800
    Mi xp-n multizunk Vistán kidob pankbuster hibával!
  • F1rstK1ng
    #6799
    Vistán csak Lanozni lehet
    Xp-n Single player van csak
    98on lehet csak Multizni
  • gamerboy91
    #6798
    Windows Vistan nyomja a multit(mem lant)????

    Lehet vele multizni Vistán??
  • pityu1973
    #6797
    KÁVÉNÉS KÓLÁN ÉLEK HOGY FENT TUDJAK MARADNI!
  • sziro74
    #6796
    Látjátok mennyire komolyan veszik egyesek már a BF-et, egészségüket is kockára teszik.
  • pityu1973
    #6795
    AKKOR RÖGTÖN KETTŐT MERT MÁR ÉNSE TALÁLOK BE A CÉGHEZ MÁR ILYENEK A SZEMEIM!
  • sziro74
    #6794
    Ma is legalább éjfélig nyomjuk. Tamásnak meg veszünk csörgő órát, hogy nehogy újra elaludjon a buszon hazafele
  • pityu1973
    #6793
    Látjuk mikor feljösz sajna azt is hogy ellenség vagy mi is szoktunk úgy játszani amig nem sikerül át menni. A TS-en a Battlefield szobába keress minkett ha játszunk mindig oda átmegyünk. Csak ugorj be abba a szobába és máris tudunk ott kontaktolni. (Nincs semmi jelszavazva úgy hogy bátran kerres a szobák között. Alapban az ADMIN szobában vagyunk, ha játszunk akkor a BF-ben. Gyakorlatilag mindennap megtalálhatsz a TS-en minket, ugyhogy csak bátran. a 10-órával sincs gond eddig még nem nagyon sikerült éjfélnél előbb leszakadnom a gépről!
  • spytime9
    #6792
    jaj te már kb 1000éve!!!

    na jó nem rég nem tom mikor pontosan!!!!!
    Gyere ts-re ha tudsz!!!
  • papo21
    #6791
    már két napja akarok csatlakozni rátok ha véletelen sikerül persze hogy az ellenségnél vok! a ts en meg nem találkozok senkivel!!! másikon nyomjátok?
    jahh meg sajna a héten csak este tiz után érek rááá!!
  • Nagygm
    #6790
    mellesleg spy te mióta lettél HTW-s?
  • Nagygm
    #6789
  • Nagygm
    #6788
    nekem is mintha ismerős lennél valahonna