16212
Battlefield 2142
  • pIIrash
    #6867
    Ha jobban elolvastad volna, akkor rájöttél volnam hogy nem neked válaszoltam!
  • Lemming
    #6866
    Van magyar szerver? Vagy merre szoktatok aprítani?
  • Carlos HUN
    #6865
    Istenem mikor lesz a topikban már normális élet A HTW nem csiter kész
    jó lenne már valami másrol is beszélgetni mint ilyen idétlen dolgokrol!
  • pityu1973
    #6864
    Nagygm!

    Légyszi mond meg az SRO-s csapatnak ha tartod velük a kapcsolatot hogy dolgozunk a TS hiba kijavitásán, legyenek egy kis türelemmmel!
    Előre is köszi
  • pityu1973
    #6863
    H2!
    Megnéztem a videót remélem az ilyenek soha nem jelennek meg ranked szervereken. Ne is mutassál ilyen videókat.
  • pityu1973
    #6862
    Ha jobban elolvastad volna mindketőnk írását senki nem mondta hogy cheatelnek. Csak volt egy igen hasonló helyzet a titánon és azt tisztázzuk. Hadjuk már a felesleges hozzászolásokat H2 nem is klán tag még!
  • pityu1973
    #6861
    Üdv H2!
    Azért nem irtam ki a clán nevét mert a tévedések elkerülése végett én szeretek velük játszani és sokszor játszom is velük és akarok a jövőben is. Legalább izgalmasabb és pőrgősebb a játék! Ja és az egyiknek már több dögcédulám is ott lóg a késén mégsem utálom, söt igért egy fotót is azt még azért behajtom tőle! Sőt a forumra is felrakhatja!
    Remélem már tiszta mindenkinek az általad megnevezett clánhoz való viszonyom. És ezzel a F1rstK1ng hozzászólását is lezártnak tekintem.

    A cheattelésről pedig, hidd el hárman is láttunk hogy átlógsz az üvegen sőt ki is próbáltuk hogy mi is átlógunk e vagy nem és nem tudtuk létrehozni azt az álapotot. Igy tehát erre a megállapitásra jutottunk, és tényleg leteszteltük. És ha figyeltétek volna miről irtam beletettem azt is hogy a titán bug kihasználásai egyenértékü a cheattel. Ha tehát úgy van ahogy mondod akkor sorry részemről és ezzel el is ástam a csatabárdot (pedig ki se kapartam).

    És utóiratként becsületedre mondva örülünk hogy megjelentél, pedig nem is tudtuk kideriteni név szerint ki volt az. (sorry a csapdáért)
    Ezek után részemről lezártnak tekíntem a témát remélem még találkozunk játékban még akkor is ha miattad fekve tőltöm a játék időt.

    "Huljanak a lámák még ha köztük is vagyok"

  • tamas76
    #6860
    Na ez szóljon annak akinek az inge, tehát nincs senkivel baj, de páran tanúi voltunk és áldozatai, az ablakon való félfegyver átnyulásnak, azt ennyi nem foglalkozom vele többet, aki jőn és játszik tökre örülök neki
    lehetek láma akárki bárkinek, már szerencsére sikerült összeverödnünk egy páran és tők jókat játszani, direkt erre raktunk fel teamspeak-et, aki használja annak örülünk
    nomeg általában, egy adott kor felett vagyunk, és mi játékra használjuk a játékot és nem komoly versengésekre
    ne vegye senki bántásnak, azért írtam mielőtt elfajulna a dolog
    egy a lényeg, játszunk és segítsük egymást
  • pIIrash
    #6859
    Cheat. Sztem eltévedt itt nagyon valaki. A HTW-s tagok 1000, hogy nem cheaterek! Ezért személyesen vállalom a felelősséget!
    Én is épp azért játszom velük, mert olyankor legalább tudom, hogy tuti nem k vesznek körül.
  • Twetr0x
    #6858
    Szevasztok,

    kb egy hete együtt nyomom veletek. Sajnos hétvégén nem tudok jönni, viszont megtaláltam az intro videó zenéjét lövések nélkül.

    Bf2142 theme
  • Alien69
    #6857
    No, azért a csíterezést tényleg felesleges bele venni. Ugyanis, nem árt néha statot nézni. Ha jól megnézitek, figyelmessen, és country-ra szűrtök, akkor a magyarok közül szinte minden fegyvernemben az élen vannak a HTW klán tagjai. Nem mindenki, mindenben természetessen (főleg én nem).
    Alien69 statja Ez mondjuk az enyim, de lehet bárkire keresni, meg amúgy is, nem én vagyok a lényeg, hanem, hogy nézzétek meg a statot. Amit mondjuk nem szeretek annyira, mert nem azt jelenti, hogy mindenben a HTW-sek lennének a legjobbak, hanem azt jelenti, hogy van benne gyakorlatuk. Ha leszűritek fegyverre, vagy eszközre, látszik, hogy azért az első 15-ben jópár klántag ott van, még ha nem is az első helyen éppen, de elöl. Tehát, ha éppen szembe találkozol egy skiles csávóval (most lényegtelen, hogy htw-s, vagy nem az), és hamarabb terít le, attól még nem csíter. Akár még olyan is lehet, amit Te éppen nem tudsz, pl. UAV van feletted, vagy vannak hasonló eszközök, melyek a minimappon megmutattják az ellenfél helyzetét (vagy egy másik emberke megjelöli, pl. én rendszeressen jelölgetek mindenkit). Nem voltam ott, abban az időben, de elhiheted, ha észre vennénk a klánon belül, hogy valaki nem megengedett progikat használna, az elég hamar távozásra kényszerűlne. Ha megnézitek F1rstK1ng linkjét, a klánbézeset, azért, látszik, hogy a klán nemzettközi szinten is összeméri erejét, és bizony, egyáltalán nem lebecsülendő eredményességgel. Mondjuk úgy, nem éri meg (nekünk) csít progikkal csalni.
  • tojas1
    #6856
    Hendrich még mindig nem kaptam meg az üzenetedet a játékon belűl!!
    Király volt a játék ma is!!!!!!!
    A fa..ért kell holnap dolgoznom.
  • hendrichharcos
    #6855
    Tényleg nem szeretnék megsérteni senkit és nem azért mert megható akarok lenni hanem mert hiszek az emberekben!Ne érts félre csak tudom hogy néha meggondolatlanul beszélek és ezért irtam
  • tamas76
    #6854
    sziasztok, tényleg nem jó hogy erről szól, és változott a fórum jó és rossz irányba, viszont neharagudjon senki, de a tegnapi integetést hárman szivtuk meg, és a fegyver csőve rendesen átlógott, oké legyen játék hiba, de nekem sehogy se sikerült átlógatnom pedig próbáltam ezerrel, hogy megygözödjünk róla, mi tévedünk, most se tudom eldönteni, nem akarok itélkezni senki fölött, tők jókat nyomtunk együtt, remélem ez igy marad
    nagyon kezdő vagyok, és tetszik meg jó, remélem megmarad ez a filling , főleg hogy olyan emberek jönnek, akiktől lehet tanulni, és a játék melett még tők jókat szórakozunk és dumálunk

    hendrich!!!!!neharagdj, és más se, de a szerver behalt, reméljük hamarosan menni fog, bocsi
  • rambo79HUN
    #6853
    Hendrich !! Nem vettünk le téged a TS-ről ,csak behalt a szerver !!
    Sajna mi sem tudjuk használni jelenleg , de dolgozunk rajta !!
  • zsuskoo
    #6852
    szájonárá!
  • H2
    #6851
    szia zsuskoo! 3as gombbal tudsz váltani egyes vagy sorozat között!
  • Stex
    #6850
    az utolsó mondtatod különösen nem értem, de amugy megható volt..
  • hendrichharcos
    #6849
    Levettetek a TSröl?Nem tudtam kapcsolódni rá.Remélem nem bántattalak meg BENNETEKET- NEM TUDOK ROLLA!!Ha igen mégis szeretném tudni mivel. Mert az nem szándékos volt az biztos
  • hendrichharcos
    #6848
    Srácok ne kezdjük már el megint!!Ez egy játék-még engem csesztetek le hogy komolyan veszem!38évesen átértékeltem amiket mondtatok és be kellett látnom igazatok van/ami azért nem volt egyszerű dolog/ Olyan jó kezdett lenni a fórum és erre elmegyünk megint a sérelmek felé.Ha lehet ne ezzel foglalkozzunk.Mi lenne ha valóság lenne-kiszavaznád a bajtársad ha véletlenül téged lő le??Hibátlan ember nincs mindenkit fogadjunk el olyannak amijen.Nehogy félreértsétk nem papolni akarnék csak egy kis összetartást-megértést.Szerintem mindannyian értek annyit mint bárki ezen a játékon
  • zsuskoo
    #6847
    Csá embörök ! hogy a búbánatos ......-ba tudom vissza állítani a sorozat lövést a fegyveremen????? köszke
  • F1rstK1ng
    #6846
    Tisztelt Pityu, kérlek fejtsd ki milyen cheatek vannak a játékhoz, különben ne dobálozz ilyen szavakkal, mert ezzel sérteget a klántársaim.

    Ez nevetséges dolog amit csinálsz, tegnap is lelöttünk 7szer és máris beírod cheater, pedig a Titan mód (nem nagy képűségből,de eléggé) fekszik nekünk.
    http://www.clanbase.com/rating.php?lid=2857

    Köszi H2
    Milyen néven tolod gamebe?
  • H2
    #6845
    Csá pityu73!

    Csak nem a HTWs srácokra gondolsz? Sztem nem cheatelnek. Sőt nagyon tisztességesen játszanak! Amúgy itt egy video a cheatekről
    http://youtube.com/watch?v=oIJPW4iyGqE (thx pIIrashalelkesújoncnak)

    Ha hamarabb lelő vki mint te azt gondolnád az már egyből csíttel?
    Hm, néha én is így vagyok ezzel de aztán rájövök, hogy csak pro!

    Ui: Csak beintegettem az ablakból és néztem a fejed ahogy bámulsz kifelé! Ennyi. Beuntam, berasholtam azt lelőtelek, de nem a falon keresztül! OMG
  • Alien69
    #6844
    Szerintem, tegnap az én nevemet is "imába" foglallhatta pár emberke, pontosabban egy szakasz, publikon. Felrakták a titánra a bíkönt, és ugye jöttek lefele a bejárókhoz. No, én meg a gunshippel ott voltam, és lefedeztem szépen a két bejáratot. Persze, nem én voltam az ügyes, hanem Ők voltak a "kezdők". Pedig, megpróbáltak sokmindent, de ennek ellenére, csak azért hagytam abba, mert az összes silót is elfoglalták mások. Kicsit ilyen voltam: , pedig, ha szigorúan nézzük, nem kempeltem, mert nem egyből nyírtam őket, ahogyan bespawnoltak, hanem, megvártam, amíg lejöttek, vagy elkezdtek lövöldözni rám a spéci fegyókkal. Szerencsére, elég lámik voltak, és jópár percig szenyóztam velük. De, sajna, kell a sok(k) gunshippes kill.
  • pityu1973
    #6843
    Köszi CARLOS.
  • Nagygm
    #6842
    Kössz máris töltöm
  • Carlos HUN
    #6841
    Battlefield.2142.Game.Soundtrack.2007-CARLOS17

    Letöltés!

    Rar Pass:

    http://savaria.protect.hu/
  • Carlos HUN
    #6840
    Remélem lesznek akik majd örülnek neki 10 perc és felteszem! :D

    Battlefield.2142.Game.Soundtrack.2007-CARLOS17
  • hendrichharcos
    #6839
    persze hogy leszek de csak délutántól mert néha kell foglalkoznom a halandó dolgokkal i.DOLGOZOK.Na nehogy félreértsd csak a hobbimat csinálom.Szombaton oktatok vasárnap meg jön a kertészem aztán irányit gatom egy kicsit nehogy elcsesszen valamit.Szóval nem akarok megszakadni csak felügyelek.De hajtom és jövök ahogy csak tudok
  • tamas76
    #6838
    na semmi extra, idáig mindenkinek segitett erre a hibára, hogy miért van ők se tudják
    ide felmész:

    http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf2142.php

    majd letöltöd
    telepited,
    kiválasztod a lehuzó ablakban a játékot, és updatelsz, majd elinditod a játékot, és hálásan gondolsz rám
  • Bogdogege
    #6837
    Áruld el a titkod
  • tamas76
    #6836
    tojás, pityu átküldte a cuccot, nagyon köszi
  • tamas76
    #6835
    van elvileg megoldás bodgogege, ha segithetek szólj
  • pityu1973
    #6834
    Szerintem a tiedet lehet korrigálni a Tamas76-nak is ez volt!
  • Bogdogege
    #6833
    Engem is ki hajigál a Punkbuster, 10 mp azt END
  • papo21
    #6832
    Jaja Délutános vok a héten tehát este nyomom az a baj hogy a pb azokat basssss aa ki akiket nem kéne. nálam szerencsére nincs ilyen!!!
    Hétvégén leszel?
  • hendrichharcos
    #6831
    TOJÁS.Megkaptam a fegyverek leirását nagyon köszönöm-a többieknek is ajánlom elég tanulságos-nekem jó volt elolvasni.PAPÓ-mi a helyzet veled rég láttalak-melózol????Ezt a pb-nem értem engem sokszor kidob e miatt pedig aztán én nem csalok hisz még a gépet is alig tudom bekapcsolni! Szereintem aki már igy beletúrkál a programba az már a PB-t is átvágja. NEM????Nekem még azt se adja meg ami megjárna
  • papo21
    #6830
    Érdekes dolgok ezek számomra például eszembe se jut hogy ilyesmivel megkönnyitsem a játékot! A multkor például a titánon egy gecsi sentiner gun lött le a falon keresztül! Ezt is remélem javitják ujj pöcsel!
    Egyszer rákerestem cheat re azt találtam egy olyat hogy a game inditásnál a robot meg a dice felirat nem jön be számomra ennyi a cheat! Aki ezzel nyomja egészségére remélem punkbuster elkapja!!!!
  • hendrichharcos
    #6829
    Elég durva lehetett az estétek nem irigyellek benneteketgondolom mit érezhettetek!De ezt a csalást nem értem-valahogy belenyúl a programba??Én is fogok majd jönni ha már nem ezzel a vacakkal kell nyomnom és tudok TSni is-mert igy csak visszatartnálak benneteket.Remélem addig se feledkeztek meg róllamDe látom azért hogy nyomultok rendesen-nőnek a pontszámok!!!!
  • tojas1
    #6828
    Sziasztok!!
    Akit érdekel a fegyverekről leírás/magyarul/az küldje az e-mail címét a privátba és küldöm!!!

    Csumi