Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fujiryu
#4526


A BF2 peccsei után ez a legijesztõbb dolog, amit a tokon találni lehet <#vigyor2>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Me0w
#4525
A dobozt nem sokan nezik. Egy keresztbe athuzott voroshagyma + szalonna is van rajta, te megis jatszol vele 😛

Together we'll fly someday...

ColdFire
#4524
hamachi:
BF2142Hungary
pass: 12345

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Fujiryu
#4523
Szedd le a géped oldalát, és nézz bele...50 kémnek csak van vmi nyoma benne😄

A másik meg, hogy ne játsz számítógépes játékot addig, amíg meg nem tanulsz írni...Nem véletlenül van rajta az a 16+-os jelzés😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Kovács legény
#4522
jah a 007ügynök volt az
légyszi olvasd már el min.10szer amit irsz mielött rányomsz a "mehet" -re

amugy nemveszik el amit eddig csináltál ,mert az ea szervere tárolja az accokat (célszerû megjegyezni az acc nevét és jelszavát ha nem lett volna világos😉

www.czekoart.hu

#4521
dukumentumalat majd kitörlöm 4 x ujra telepitetem más merevlemezre kitürültem mindent csak a dokumentumok alat lévö profilt nem de akor minden elveszik amit idáig csináltam nem?

biztos nincs más modszer ere csak a teljes törlés?
az elmult napokban kb 50 db kém behatolást észlelt a gépem
Nem lehet hogy a kémek szét barmolták a gamet?
ColdFire
#4520
nemigazán... te?...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

kBagyula
#4519
Eltévedtél?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

ColdFire
#4518
hamachi? vki csináljon szervert és gogo nyirás 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#4517
tört verzsön kell updatelni? :\

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#4516
igaz én sem tudok helyesen irni de hogy ha ezt meglátta volna a magyar tanárom 10000% hogy megbuktatt! 😊

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

ColdFire
#4515

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ZOLCHI
#4514
Ugye,hogy nem is olyan egyszerû az élet?!

Uninstall az egészet(profilostól,mindenestõl).
Install game , install 1.06 patch.
Nem hátrány a vega driver frissítése sem!


Sziasztok!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

kBagyula
#4513
Jól beszélsz, ezt az irományt én sem vágom.

Lego:
Nomeg, ha eredetid van akkor minek a FAQ? Az a virágbóti verziós emböröknek van - többnyire. <#fejvakaras>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Me0w
#4512
Na ezt megegyszer mert egy ertelmes szo nem volt benne, nemhogy mondat.

Together we'll fly someday...

#4511
nem ergyszerüen telepiti
után inditom el és egy fehér ablak jön be a logo helyet ha elinditja akor exe hibát ir ki a lemezen egy karc-se láthato
nem volt baj amig punk bastert nem frisitetem ami a f.a.g van kirtta licens punk puster (8b4b) asztán kirugot a játékbol és töbet nem indult el
kBagyula
#4510
1. Feltetted, jó, de el is indítottad? Úgy mûködött?
2. Ha mûkszik az alap akkor tedd rá a pöccst.
3. Minek buzerálod a PB-t? Frissíti ótómatán magát.


... és Jaóreggelt!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Carlos HUN
#4509
HUUUHUU dejó a banner gratula<#worship><#taps>

Kovács legény
#4508
hát azt nem😄

www.czekoart.hu

#4507
1, lépésnek fel telepitetem a játékot
2, 1,06 pach
3, punk puster frisitése


4 eredmény a logo fehéren fön be nem kátni semit a program nem indul el ha elindzl kirja hogy hiba történt
a f.a.q követem eredeti a játékom de akor nagy játékosok kérdem én mit rontotam el?
#4506
nem tudnátok majd nekem segiteni?
#4505
honnan tudomm leszedni az intro zenéjét??
uHs Gerzson
#4504
Ez mehetne Bf42 topicba, de a te képedett nem verheti 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#4503
sziasztok nektek nem fordul elö hogy csak 2 x vagy 3 x ra tutodjátok elinditani a játékot (elindul bejön a logo és eltünik enyi de utána a töltés megál és néha kirja hogy hiba történt) eredeti a game
SubZero911
#4502
Gyönyörûûû-gyönyörûûûû ! Az a SAS !! A gíp oldalán !

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Kovács legény
#4501
ez a legjobb😄

www.czekoart.hu

Kovács legény
#4500
esetleg játszani lehet rajtuk?

www.czekoart.hu

newszepiking
#4499
sziasztok
tényleg csak az eredeti megy a neten?

COD4 nick: szepi MW2 nick: cromagnoni

#4498
készek vagytok<#hehe>
erdos
#4497
jól van na, túlhaladt rajtam a technika... <#hehe>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

kBagyula
#4496
Ez vetõgép nem látod? Épp a jövõ évi búzát tapossa bele a földbe. A háttérben pedig a permetelõgépek röppennek és írtják a zsizsiket, a katona pedig az elõtérben a rágcsálóírtásra szakosodott szkvad tagja, aki épp egy nyulat kerget... <#idiota><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

erdos
#4495
Ezek a modern kombájnok vazze.... <#idiota>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

SubZero911
#4494
Már csak az avatarom hiányzik a bannerrõl !!! A sas gyönyörû lenne a bal felsõ sarokban !

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#4493
Látod nem hagytam el a 2142 klubot..

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#4492
Jah naon jó lett a banner! Grat!!<#worship><#eljen>

ZOLCHI
#4491
Sirály lett a banner! Grat.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

JimKirk
#4490
asztat?
#4489
angol játékos felvet aszt akarja tag legyek 😄
#4488
meglepö 😊 köszi
mooo
#4487
Felhasználói nevet sehogy...A jelszót meg meglepõ módon a jelszó cserénél a beállítások menüpont alatt.
#4486
egész jo ez a kép 😊
#4485
sziasztok tudom nagyon hülye kérdés de hol lehet a jelszavamat és a felhasználoi nevem megváltoztatni a bf ben és az sg.hu forumon?
JohnnySmith
#4484
Tökéletes<#worship>

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Me0w
#4483

Together we'll fly someday...

JohnnySmith
#4482
Este meglesz, ha hazaértem. Csak kicsinyítek rajta.
Ha valaki megcsinálja normális banner méretként akkor most is felrakhatom.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

SubZero911
#4481

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

bakvarnyu
#4480
<#vigyor2><#eljen>

JimKirk
#4479
Hat jah..!😊
F1rstK1ng
#4478
És mit tegyek két nem ranked serverrel, ló....t

inaktív :C cu@bf3

JimKirk
#4477
Vannak nagyon jok!😄