Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

F1rstK1ng
#4835
ÚRISTEN, törölték a statokat???

FACE/OFF HUN20L1 eltûnt magyarok közül(csak 2példa, akik top 5be voltak)

inaktív :C cu@bf3

papo21
#4834
sziasztok!
1.06 patchet rakd fel talán segit.

pTD-hU ptdclan.hu

#4833
Üdv.
Tud valaki a következõ tünet megoldásában segíteni: a játék rendesen elindul, de mikor be akarok tölteni egy pályát (single módban) a feléig tölti, majd újraindítja a gépmet. Mi lehet az oka, ill. mivel lehetne ezt kiküszöbõlni?

U.I.: az alapjátékon kívül semmilyen patch-et sem tettem fel. Lehet, hogy valamelyiket telepíteni kéne?

Elõre is köszi
#4832
bazz...meek megvenni az eredetit😄 amúgy nem lehet sehogyse megcsinálni?😊

atomboy
#4831
Write mode only? Create account...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#4830
<#nyes><#taps><#lama>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

roberto
#4829
már elindul a játék a reinstall után de hogy kell registálni mer akár milyen nevet irok be mindig azt irja h hibás a név vagy vmi "the account name allready exist".

|MSI K9N NEO-F|X2 3600+|2048MB DDRII 800mhz|ASUS X1950pro 256mb ddr3| TDU online:Roberto16(HUN) TDU Favorite car:Ferrari F-430

Me0w
#4828
<#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#bdead><#bdead><#wilting><#wilting><#wilting>

Together we'll fly someday...

atomboy
#4827
Mert warez...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Carlos HUN
#4826
Csuri gyuri <#eplus2><#eplus2><#banplz>

#4825
hogy lehet unlockolni a fegyvereket??? meg miért nem mûkszik a rangos dolog(single,és warez)ha lehet gyorsan

Carlos HUN
#4824
Pl én mióta mondom írjuk már ki no warez 😄DDDDD

Carlos HUN
#4823
Házigazdának szólj csak tul aktív ilyenekben <#wink>

Fujiryu
#4822
Szerintem ki kéne azt írni a bannerba, hogy akinek minimum gépigénye van az nem fog ezzel a játékkal játszani😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

roberto
#4821
9600 pro bocsesz

|MSI K9N NEO-F|X2 3600+|2048MB DDRII 800mhz|ASUS X1950pro 256mb ddr3| TDU online:Roberto16(HUN) TDU Favorite car:Ferrari F-430

roberto
#4820
hát sulja az alsó gépigényt de ha számit vmit 960pro kártyám van!

|MSI K9N NEO-F|X2 3600+|2048MB DDRII 800mhz|ASUS X1950pro 256mb ddr3| TDU online:Roberto16(HUN) TDU Favorite car:Ferrari F-430

Carlos HUN
#4819
Wazeeeeeeeeeeeeee hajnalig osztom magyar serveren jeee<#eljen><#eljen><#nyes>

#4818
Ezt elírtam <#idiota><#idiota>
A géped jobb a kiírt minimumnál?

#4817
Nekem a laptompomon írta ezt mert nem bírta a gép a játékok.
Megvan a géped jobb a minimum gépigénynél?

#4816
lvl5 57% 7-re.

ZOLCHI
#4815
Akkor bizony valami exe hibád van! <#hehe>

Próbálj meg mindenféle izét lecsrélni frissebbre. (directx,vga driver,codek meg minden)
Esetleg még game reinstall.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

roberto
#4814
hi all! nem tudjátok mi lehet akkor h ha elinditom a játékot és tölt 1 öt percet de kilép és a bf2142.exe hibát észlelt?

|MSI K9N NEO-F|X2 3600+|2048MB DDRII 800mhz|ASUS X1950pro 256mb ddr3| TDU online:Roberto16(HUN) TDU Favorite car:Ferrari F-430

F1rstK1ng
#4813
ok megvan<#hawaii>
http://game-monitor.com/GameServer/85.199.27.48:16567/EA-HU_Mixed_Mod_247_Ranked.html

inaktív :C cu@bf3

F1rstK1ng
#4812
én nem találom se game-monitoron se a játék keresõjébe<#pardon1>

inaktív :C cu@bf3

ZOLCHI
#4811
Reggelt!
Elindult egy "külfödi" magyar server ! <#vigyor2>
EA-HU 24/7 Mixed Ranked Server néven. (asszem)
Mixed mod,baráti tüz off.

Lehet nyomulni!!!!!!!!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#4810
Battlefield 2142 wallpaper pályázat
határidõ: 2006.12.22.
hátha valakit érdekel

Fujiryu
#4809
Mér a DzsihádDzsippesDszób az nem elég vérpistikés?<#nyes>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

mNzJean
#4808
Ezentúl hívjatok csak Blood Steve-nek<#hehe>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

mNzJean
#4807
Jeeeeeeeeee megoldodott<#taps>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Fujiryu
#4806
LOL😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

JCSR ODIN
#4805
looool Jean ez most nagyon Vérpistis hsz volt <#nyes>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

uHs Gerzson
#4804
Bf2-ben is mennyiszer késett a ranklépés. nyugi 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Carlos HUN
#4803
Ilyen már volt nekem is Jean nekem 1 nap után helyreállt a dolog

HunnernesKonge
#4802
Master szerver késöbb frissit. NO PARA! meglesz a rang.
Holnapra jo lsez.
mNzJean
#4801
Van egy kis gondom, nem tudom volt e már valakinek hasonló peoblémája.Tegnap játszottam egy szerveren ahol nem volt rangom, összeszedtem egy csomó pontot , de most nem akar rangot lépni pedig jóval túlléptem a szügséges ponthatárt , 10400/9300 ezt irja ,uninstal sem sehített.Attól félek ,hogy emiatt nem tudok majd többet unlockolni,valakinek valami ötlet?<#kerdes><#fejvakaras>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Gunner
#4800
FAQ?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#4799
biztos azt akar 😄
de amúgy segítsetek már he!😄

Gunner
#4798
má szexrabszolgát akarsz belõle csinálni?! 😄

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#4797
ok megpróbálok😄

Gunner
#4796
lvl 6 - 61% xD ott már túl gyorsan akartam lekanyarodni a lukakbó és fal jött 😄

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Me0w
#4795
12 evesen inkabbb a csajokkal foglalkozzal 😉

Together we'll fly someday...

#4794
nekem a razor van meg,és ha letöltök hozzá peccset,akkor nem indul.segítsetek!
azonkívül hogy lehet a többi fegyvert használni?

Fujiryu
#4793
Meg segithetnél neki rendes beszólásokat irni, mert ezek a vicclap.hu-ról szerzett szarok elég bénák <#hawaii>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

sztechnika
#4792
4 ig vittem el😄
Majd megpróbálom újra😄

ZOLCHI
#4791
Na? Ki,hogy tudja kezelni az egerét?

teszt

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#4790
Írjon valaki olyan szerver(eke)t ahol szoktak magyarok is lenni.Elõre is köszi

ASUS P4P800S-X\\Intel Pentium4 3.0\\ATI Radeon 9600 XTG 256Mb\\2x512Mb DDR400

#4789
Köszi! Csak jó lenne magyarokkal is játszani.

ASUS P4P800S-X\\Intel Pentium4 3.0\\ATI Radeon 9600 XTG 256Mb\\2x512Mb DDR400

HunnernesKonge
#4788
Senki nem feccölt bele annyi pénzt hogy magyar ranked legyen, klánoknak vannak szervereik, de nem rankedek...
HunnernesKonge
#4787
Tegap este már volt 4ranked szerver. És ttibi barátomat már nem dobálja ki a játék. Hát nem fantasztikus? 😄
#4786
Szevasztok! Vannak magyar szerverek is a játékhoz,vagy ez még korai?

ASUS P4P800S-X\\Intel Pentium4 3.0\\ATI Radeon 9600 XTG 256Mb\\2x512Mb DDR400