Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
A fenyegetõzést meg nem szeretem....
A véleményem annyi errõl a bekezdésedrõl (Amugy nem vagyok hangember..)
nehogy véletlenûl olyat találj meg aki utánna rossznéven veszi és hasonlóan fog fellépni mint te, és ne adj isten még szankcionálni is fog..
Szóval errõl ennyit. Ne offoljunk már.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Tényleg volt fényképes illusztráció a bejárati ajtóról <#hehe>#hehe>!
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Amugy nem vagyok hangember, eddig a bf közösségben két embernek igértem meg, hogy megkeresem, persze a net mögül akkor is arcoskodtak, de mikor közöltem az utca/házszám melett a telefon számaikat, egybõl bocsánatot kértek, és kusba maradtak. Remélem te sem szeretnéd, hogy a lakás ajtótok fényképe bekerüljön ide a fórumba?
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
jah és köszi a szpem elleni helpet, piszoksokat segített <#worship>#worship>
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
1.)
Ha a NET-et nem csak arra használnád, hogy anyu vagy apu pénztárcáját kurtítsad, akkor bizonyára "kis " fantáziával rá tudnál keresni az ODIN név valódi jelentésére. Mindegy... segítek: A vikingek legkedveltebb istene volt. Bornak, az istenek atyjának fia. A költõk, harcosok és államfõk védelmezõje, a halál, a háború s a mágia istene.
Bár híres alakváltó volt, többnyire életerõs, ötvenes korú férfinak ábrázolták csigás hajjal, lengõ szürke szakállal.
Ha az emberek közt vándorolt, hosszú kék köpenyt és széles karimájú kalapot hordott, amelyet hiányzó fél szemére húzott.
Fegyvere a Gungnir dárda, lova pedig Sleipnir.
Odin tudásszomja kielégíthetetlen volt. Két hollója naponta beszámolt neki az istenek, emberek, törpék és óriások tetteirõl.
Fél szemét is az ismeretek mohó vágya miatt vesztette el, Mimir óriásnak kellett adnia , hogy ihasson a kútból, melynek vize az Yggdrasil gyökerei között fakadt.
Õ szerezte meg az embereknek a rúnák titkait is. Mint Valford ( "a leöltek atyja" ) õ vette magához a csatában elesetteket. Lányai a valkûrök vitték az elesetteket a Valhallába.
2.)
Seggnyalás... Ha valakinek gondja van a másikkal egy nyílt fórumban, akkor azt álltalában nyíltan is rendezik, hogy a többiek is tudjanak róla, ha elásták a csatabárdot. Ne lepõdj meg, ha továbbra is csámcsognak rajta a vérmesebb fórumlakók... <#hehe>#hehe>
3.)
Szánalmas... Többször is hangsúlyoztad ezt a szót, bár lehet, ennek a jelentésével sem vagy tisztában. Mindenesetre én semmiképp, de szerintem TS Zolly sem szorul a te, irányunkba mutatott szánalmadra... és igen, tényleg vigyorral az arcomon ülök most is a monitorom elött, és fogok is mindíg, amikor visszaolvasom ezeket a szópárbajokat... Lehetsz te 22 éves is... addíg míg nem tudod ésszel lereagálni az esetlegesen "kötekedõ" hozzászólásokat, addíg csak egy 12 éves vérpistike maradsz...<#nevetes1>#nevetes1>
4.)
Ismeretség... Ez már egy külön kategória. Odint lehet, hogy ismered (TV-n keresztül. Õ képviselte közösségünket a nagynyilvánosság elött. Az év cybersportolója lett.
Végül egy jótanács. Ha a fórumok olvasása közben jól akarsz szórakozni, akkor ne dühöngve válaszolj a bántó hozzászólásokra, (mert mi ezeket nagyon szeretjük) hanem felnõtt módjára kezeld le a dolgot, és perceken belül elül a por!!
Ui.: Többször is jelzõkkel illettél, hogy milyen a "beálítottságom". Hát most felvilágosítalak csibefalatom, hogy nem vagyok buzi: "homokzsák", "langyi"... valamint nem vagyok sem afro, sem cigány származású: "boxos"!!! (Bár hozzáteszem egy pár cigány barátomért még tûzbe is mennék, viszont az õ IQ-szintjük magasabb az álltalad nekem tippelt szintnél)! A "72" elég karcsú. Soha nem kellett még ilyet írnod?
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Ma jön ki az 1.1-s pöcs:
BUG FIXES
- Remove ability to resupply all unlimited ammo objects
- No longer able to use Sentry Gun pushing player into Titan Crate collision
- No longer able to use RDX DemoPaks drop through first section of the 3rd and 4th upper hallways of both Titans
- Away Bonus is now used when calculating in-game promotions
- Improved communication with GameSpy Database
- EU Duty Ribbon/PAC Duty Ribbon awarded correctly when all criteria are fulfilled
- “Commander score" statistic no longer resets to zero
- Enabled tabbing to password field when using a dedicated server
- News Tickers Speed time to display increased
- When scrolling through the list in Multiplayer you no longer move both at the same time as the server info
- EMP effect on Gunships reduced from 4 to 3 seconds allows the gunship to recover when throttled up at medium altitude
- SL drone: Tweaked the acceleration on the left right aiming for the bot. It now acquires targets properly
- Adjusted pistols: Increased ROF Clamp values, slightly reduced damage fall off over range
- Adjusted up the damage of the HMG rounds to counter its lower RPM
- Adjusted and/or increased entry radius points for all vehicles
- Removed unused RangeFinder setting from EU Walker, Titan Guns to fix the APC/Railgun/FAV draw out bug
- Fix for latency and TV guided missiles (lowered the acceleration on the missile and fixed firing lag)
- Fixed active camouflage to no longer offset image
- Changed default server port to 17567
- Update to most current PunkBuster client files
FEATURES
- Reserved Slot Enhancement (Gives reserved slots the ability to be filled if not used)
- Unranked Unlock Control (Option to give all first level unlocks and Enable/Disable control of all other unlock levels use)
- Spectator Function
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
Szép volt ismét, megint nem hagytad el a seggnyalást, grat (Odinnál).
Szerinted én vok a hülyegyerek, de nézõpont kérdése, de szrintem te vagy itt a fasz(ez az én nézõpontom).
A kis homokzsák haverod szállt rá a nevemre, de te is rámszálltál, de nagy ívbe lesz*rom.
2 kis hangember pofázik, errõl szól már mióta a fórum, nembaj itt kiélhetitek vágyaitokat mások ellen, ami nagyon mélyen el volt folytva bennetek. Szrintem full vigyorgó képpel ülsz a monitor elööt ha eszedbe jut vmi oltás és leírod, és még magadon is röhögsz,amikor visszaolvasod, kb így képzellek el.(SZÁNALMAS)
de mondom én lezártam ha nem lesz több pro, kontra sem lesz(mondjuk még langyi spanodra számítok boxosra, h megpróbál vmit 72es IQból nyomni nekem, de ahogy érzi)
inaktív :C cu@bf3
Nevem? Már ezzel a névvel moháztam anno, igaz csak lanokon, abban az idõben nem volt erre szélessávu net, modemmel meg nem nagyon lehetett. Y a nevembe nem ratyiság, csak a nemesi származásomra utal. 😛 De a te 1-es szmát tartalmazó neved, ha már itt tartunk persze, sokkal ratyibnak tartom, mint pl Odin nevét. 😄 Szal a neved, nem valami nagy fantáziára utal, csak egy nagy adag faszságra. Olyanok választanak ilyen nevet, kiknek a szemei elött rózsaszínü repkedõ elefántok vannak, rajtuk micimackos poloval. De ha jól tudom, nem foglalkoztam a nevedel. Visszacsapásért keress valami mást, amibe bele tudsz kötni.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
kis magyarázat, csak kettõtöknek(gyengébbek kedvéért): F1rst-K1ng néven játszom, szrintem durva név(mondom szrintem😄, sokat agyaltam rajta bevallom, keresztnevembõl jött, aki ismer tudja, itt a kulcsszó=ISMER
Nektek fingotok sincs róla ki vagyok, és így történeteket találtok ki egymás szórakoztatásár
TS Zolly: LOL 😄 Most látom ypszilonnal van írva, ez nagyon ratyivá teszi, nagyon meleg ezzel a betûvel a végén, mind1 legközelebb átgondolod
Hát részemrõl ennyi én szrintem lezártam
inaktív :C cu@bf3
Világ életében a háttérbe szorult, ezért itt a névtelenség tengerében próbálja kiélni a mások álltal elfolytott érvényesülési ingerét! <#hehe>#hehe>
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Valamit esetleg magadról...??? Nehéz gyermekkor..., iskola mellett a cukrosbácsi..., az alkesz szõröshátú hústorony szomszéd fehér atlétában... <#hehe>#hehe>
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
Amugy meg tékelni kelett volna nekem az elöbb. 😄
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Azt is tudom h jól tolja, de itt próbál oltani mindenkit a nagy pofájával???-------> miért ki õ???(nagy eredmények nagy pofa,ezen kívül)
inaktív :C cu@bf3
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
Together we'll fly someday...
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
Nem fogok veled vitatkozni mert felesleges...Magyarázkodni sem fogok, mert aki ismer az tudja, hogy nem egy statpadder pöcs vagyok.Meg elég dolgot elértem már BF2-ben anélkül, hogy magyarázkodnom kéne...
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy