16212
Battlefield 2142
  • czky
    #7316
    Parancsikon -> jobklikk -> tulajdonságok és a Cél végén a következő sor legyen:
    +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

    Remélem érthető! :)
  • Gauge
    #7315
    Kérdés:

    Nem tudom beallitani a gamat 1280x1024-es felbontasra. Van valami trukk, amivel megoldható?
  • Twetr0x
    #7314
    A bevezető zene zip-ben van, ami nem kódos.
    A #6858 hozzászólásban linkeltem be.
  • Mülli86
    #7313
    Srácok, a bevezető zenének a raros kódja mi???? Nem tudok Carlos forumjára felmenni! Kód please!
  • egyuri
    #7312
    Sziasztok
    Melyik szerveren jöttök össze??????
    Vagy van valami szerver lista??????
  • pityu1973
    #7311
    Köszi akkor a hétvégén forditosdit játszok!
    Magyarul mikor küldöd mert akkor megvárom
  • tojas1
    #7310
    Nem olcsó!!
    Azt hiszem még várok egy kicsit.
    Köszönjük NEKED!!
  • tamas76
    #7309
    tehát: bármilyen fura, említi a fórum, hogy nincs warez, tehát a megoldás be mész boltba és veszel egy új és eredeti játékot és akkor segítség nélkül is fel tudsz menni.
    ha onnan van hibád segítünk
  • sziro74
    #7308
    Szia Pityu73!
    Ez lenne a cikk(angol)BF2142 -- FPS
  • Mülli86
    #7307
    SZevasztok srácok!Azt aakrom megkérdezni hogy ha nem tudok bejelentkezni onlineba mert a cd kulcs enm jó neki akkor hogy lehet megváltoztatni a cd kulcsot anélkül h ujra raknám a játékot és honnan lehet normális cd-kulcsot beszerezni amivel lehetne lanon vagy neten játszani!!!!!választ előre is kösz!
  • Mester01
    #7306
    Egyebkent igy a magyarok össze szoktak jönni esténként 1 TS vagy Ventrilo servere és együt publicolnak valahol?
  • Mester01
    #7305
    Ezt rosszul tudod sajnos!

    A Guid BAN azt jelenti hogy hogy aval a CD kulcsal amit vett a srác valaki csalt egy PB saerveren a PB ezt észre vette és kibannolta a forgalomból azt a CD keyt egy megoldás maradt hogy ha vesz egy masik jatekot!
  • trumpf1
    #7304
    Na. Van ár a conradtól.
    Az alapkészlet: 13900,- + ÁFA = 16788,- Ft
    A bf2142 kieg bill.: 5370,- + ÁFA = 6444,- Ft
    Az összesen: 23232,- Ft (kapják be)

    Megkérdeztem azt is, hogy ha többet rendelünk olcsóbb-e. Természetesen nem.

    Én úgy érzem, hogy - nekem legalábbis - ennyit nem ér a dolog.

    Még egy megjegyzés ami az árképzést illeti. Teljesen egyszerű. A német (ottani áfás) kisker árra (ami szintén nem a legolcsóbb) ráteszik a magyar áfa-t. Nem is értem mi tartott ennyi ideig. Lehet, hogy nem ment a net náluk.

    Offtopic:
    A régi melóhelyemen szállítottunk a conradnak. Aminek a beszer árát nem tudták min. kettővel megszorozni azt elvitték Kínába. Nem beszélve arról, hogy amikor kapni lehet nálunk ennél lényesegen olcsóbb. Bárhol. Erre lehet azt mondani, hogy akkor ott kell megvenni. Ez igaz is. Csak b@ssza a csőröm.

    On:
    Azt mondta még a hölgy, hogy ha ennek ellenére kell, akkor tel, fax vagy mél és ca 1 héten mire megjön.

    Én spec keresek más megoldást.
  • Twetr0x
    #7303
    Köszi mindkettőt
  • rambo79HUN
    #7302
    Nincs és nem is lesz !!! Vedd meg az eredetit !! Ez a megoldás !!
  • crazyclone
    #7301
    ugye még warezzal nincs semmilyen megoldás online játékra??.......
  • SINbacsi
    #7300
    Nem ismétlen önmagam: #7262
  • pityu1973
    #7299
    Látok benne rációt szerintem probáld meg ilyen hibánál nem sokat veszíthetsz.
  • tamas76
    #7298
    sőt kérek valaki(ke)t, aki erős az ilyenben, próbáljunk meg segíteni Zsoltnak, köszi
    a hivatkozást én nem néztem át részletesen, de lépésekben tagolja mit tegyél
    jelezz vissza mi történik!!!! másnak is segíthetünk vele
  • tamas76
    #7297
    igen ez arra utal hogy valaki már 1 db pc-n használja azt a kódot amit vettél, ha van valakinek jobb ötlete segitsen, én ajánlok egyet mert nem veszithetsz vele semmit, kinti fórumon olvastam, EA hiba sok embernek sikerült de volt akinek nem, csak egy ajánlat:

    http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=14245#dvd
  • zsolt9999
    #7296
    ezt írja ki:"GLOBAL PunkBuster GUID BAN 8a02f1f0"
  • Drag04
    #7295
    Sziasztok!
    Az esti próbára az ipcímet a HTWhonlapján az első hírben megtalálhatjátok. Szeretettel várunk mindenkit a tesztelésre!
    Üdvözlettel:
    =HTW®= Negat

  • trumpf1
    #7294
    Előre is köszi

    Addig nem akarok nagyon szervezkedni, míg valami árat nem adnak. Ismerve a magyar árképzést, félek tőle hogy az áfa előtt még megszorozzák az évszámmal.

    Ha nem lesz az egekben az ár, akkor érdemes falkában rámozdulni a dologra, úgy talán kicsit hamarabb esetleg ócsóbban megjön a cucc.
    A határidőre eredetileg azt mondták, hogy ca 1 hét.Azt azért kibírnánk (gondolom) Az ár, ami nagyon nagy kérdőjel.
  • tamas76
    #7293
    ha tudunk valahogy segíteni szólj, szerintem lenne pár emberke akik rá kapnának a cuccra, magunkért ennyit megtehetünk
  • trumpf1
    #7292
    Ezen a behozatalon már én is tűnödtem, csak a gari - ha uram bocsá' kell - gázos.

    Én most éppen a conrad shop-ot próbálom maszírozni, merthogy a német online bótban van (mindkettő), csak itthon nem forgalmazzák.
    Amikor felhívtam őket, azt ígérték, hogy ha küldök faxon cikkszámos ajánlatkérést, akkor tudnak mondani árat és be is hozzák.
    A dolog szépséghibája, hogy a fax elment több mint egy hete és azóta semmi válasz nincs. Amikor újra felhívtam őket, azt ígérték, hogy mindjárt visszahívnak. (azóta is várom)
    A németek meg nem szállítanak ide, mert van magyar képviselet is. Ezzel a kör bezárult.
    Persze nem adtam fel, csak helyzetjelentés gyanánt.
  • tamas76
    #7291
    na egy prósza, írd le a hibát még egyszer most mit ír ki, aztán meglássuk
  • zsolt9999
    #7290
    a második menet után pedig már megin az volt mint azelőtt
    csak egy menetet tudtam jáccani és vége
  • zsolt9999
    #7289
    de
  • tamas76
    #7288
    csak nem frissítetted?
  • zsolt9999
    #7287
    ok
  • pityu1973
    #7286
    Remek akkor már csak meg kell jelőlnöd pár embert innen a forumról és máris zúzhatsz honfitársakkal.
  • zsolt9999
    #7285
    sikerült megcsinálni
    kössz a sok segítséget mégegyszer
  • zsolt9999
    #7284
    meeeeegy amulti!!!!
    kössz a sok segítséget
  • Hatosvillamos
    #7283
    hol?
  • hendrichharcos
    #7282
    Remélem este jó lesz a próba!Már alig várom!Tisztára mint gyerekkoromban-lehet visszafejlődök????
  • Carlos HUN
    #7281
    Ilyen poló kell nekem is mennyibe fáj egy ilyen? XDD

    Ja másik este lesz ez a server kiprobálás 7 kor de mi lesz a server ipje?:D
  • pityu1973
    #7280
    Twetr0x és itt a FRAPS is amit igértem!

    Ezeket én is itt kaptam köszönet nekik!
  • uHs Gerzson
    #7279
    Így járnak azok akik ezzel játszanak
  • zsolt9999
    #7278
    de még mindig nem megy
  • tojas1
    #7277
    OK!!
    Várom az üzidet és KÖSZÖNÖM NEKED IS!!