Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TS Zolly
#5087
hm

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Beers
#5086
Attól még ittunk, csak nem a lent nevezett személyekkel <#hehe>!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Boxer HUN
#5085
...Attól még inni lehet... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Beers
#5084
Látod, ha nem lettél volna divatbf-es, akkor valószínûleg ihattunk volna Joebácsival 1-2 kupicával, de sajnos .. ......!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

TS Zolly
#5083
Kenszölnek nem lesz kenszöl, de az ivászatra való felbújtást támogatom. 😊

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

joebacsi
#5082
hmm hiába van jógéped, akkor is cancel 😞
inkább idd el az árát, az legalább meglátszik 😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Beers
#5081
Akarom mondani olyan xD!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

joebacsi
#5080
olcsóbban is hozzá lehet jutni, küldj privit...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Beers
#5079
Szeretnék én olyen ócskavasat 😊!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

bakvarnyu
#5078
miert nincs mar tort szerver<#kerdes>

#5077
Milyen configra lett optimizálva ? Nálam a titanon max 30 fps épp játszható , átlagban bf2-höz képest 20 fps minusz , pedig alacsonyabb beállításokkal tolom mint bf2.De ez az fps esés fõleg a mostani 1.1 patch óta a legdurvább.
kBagyula
#5076
Na ja, 80-90 fps, de milyen áron? Az én ócskavasamon viszont a 2142 jobban fut sokkal, mint a BF2, sajnos.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

saxicola
#5075
Ja tök jó a játék. Elgondolkodom a megvételén, bár elég borsos ára van.

www.gportal.hu/bioshock

erdos
#5074
<#vigyor><#vigyor><#vigyor>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

#5073
Igen, az elkészítési idõ (alig több mint 1 év) valóban elgondolkoztatott, de itt jobbnak véltem a játék fizikáját. De akkor ez nagy tévedés volt . Végülis az optimalizálás sem történt eredmény nélkül: imádom az égig pattogó motion mineokat <#idiota>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

Me0w
#5072
Jo, de 2 fuszalnal tobb nincs a kepen a warconfigban 😄 Arnyekot max a monitorom vet es a feny is konstans 😄

Together we'll fly someday...

erdos
#5071
Azt a felvágós macskáját nekije... <#mf2>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Me0w
#5070
Mit akarsz optimalizalni a bf2-n? Nalam pl. a bf2 80-90 fps 😊

Together we'll fly someday...

Me0w
#5069
Mert a kiegeszito nem 12e forint.

Together we'll fly someday...

kBagyula
#5068
Egyíbkínt az a játékmotor optimalizáció véletlenül jól sikerült - kivételesen. Nem értem, hogy miért nem lehet ezeket a változtatásokat a BF2-be is véghezvinni így utólag. (Tudom, biznic az egész, de akkor is)

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

mesor
#5067
Pedig egy az egybe bf2 motor van a játék alatt. A jármûvekre, gyalogokra új skineket húztak, optimalizáltak rajta egy kicsit + új pályákat csináltak.
Tehát gyakorlatilag ez egy bf2 mod amit 12eFt-ért képesek az ember arcába tolni. (persze már akinek sikerül beadni hogy ez egy teljesen új játék)

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#5066
A bf2 motorját használja? akkor miért nem kiegészítõként jött ki? <#ticking>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

#5065
szuper, most pedig vedd emg akkor a fullost és gyere népesíteni a magyar szervert <#vigyor2>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

Me0w
#5064
64 bites XPn es Vistan is tokeletesen fut a b2, tapasztalat. Az, hogy a 2142 fut-e azt nem teszteltem, de mivel a motorja a bf2-e ezert 95%, hogy gond nelkul megy.

Together we'll fly someday...

saxicola
#5063
Mûködik!!!

www.gportal.hu/bioshock

saxicola
#5062
Köszi! Ki is próbálom mindjárt.<#vigyor3>

www.gportal.hu/bioshock

#5061
Ki tudja? de minek is használsz 64 bites windowst, amikor szinte minden programot ami ma kapható 32bites oprendszerre fejlesztettek?
De ha mégsem ez a bibi: elsõ indításkor nálam a tûzfal megfogta a programot, (engedélyezni kell a nethez való hozzáférést) és ez úgy nyilvánult meg hogy nem csinált semmit a program. 5 perc után meguntam kiugrottam windowsba és látom a tûzfal popupját az fogta meg. Sajnos minden patch után el kell játszanom ezzel, lehet neked is hasonló a problémád nem <#conf>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

Carlos HUN
#5060
Na megnézem énis a patchet <#bee1>

TS Zolly
#5059
Szerinted?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

saxicola
#5058
Letöltöttem a demot, feltelepítettem, elindítom és csak a fekete képernyõ jön be. Nem is tudok vele mit csinálni, mert nem reagál semmire. Marad a reset. Szerintem a 64 bites XP miatt van. Ki is írja a telepítésnél, hogy csak 32 biten tesztelve. Szerintetek?

www.gportal.hu/bioshock

uHs Gerzson
#5057
Nekem még a patch után 2 óra mulva is simán ment az 1.06-s verzió, minden megmaradt úgy ahogy van, grafikai és klaviatura beállitások is. ja és ne szomorkodj ez nem volt az elsõ felháborodásod a bf-s patchek iránt <#hehe>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#5056
Dejó! ma már csak ezzel az új patchel lehet játszani. Be se lép a játék, ha be is indul akkor is ismét negyed órás shader optimalizálás <#ejnye1> aztán pedig mit látok? a billentyû beállításaim elszálltak (persze ez is akkor derült ki mikor felszálltam a repülõvel), aztán látok pattogó motion mine-okat. Imádom a frissítéseket<#levele>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

Boxer HUN
#5055
Lehet, hogy még õ sem tud róla...<#fejvakaras> <#miaz>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5054
".. s a mágia istene." tuttam hogy õ is ratyi wow-os volt!!!<#mf2><#mf2><#hehe>

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5053
és ez csak a kezdet 😄DD majd lesz ezis párszázmega 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

uHs Gerzson
#5052

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#5051
helyes kalapálják csak (mert sajnos van mit)..reméljük nem lesz szükség a pecs peccsére <#beka3>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

TS Zolly
#5050
NANA!!! 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

F1rstK1ng
#5049
Rendben én is kedves vagyok

inaktív :C cu@bf3

Boxer HUN
#5048
Igaz, igaz.. <#vigyor>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

TS Zolly
#5047
Béef scenében, mindenki kedves ha még nem tudtad. És minõ csoda, Boxer és én is az vagyok. 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#5046
Ki mondta, hogy fenyegetõzök??? Igéret, nem fenyegetõzés.

F1rstK1ng! Nem is gondoltam az iwiwre, de jó ötelet.

Beers! Tényleg volt fénykép, keresd meg a DC tyopikba, kb 2 éve lehetett pont, mert adventi koszoru fityegett az ajtón.

Fijiryu! Mindig asztem egy japán küzdõ sport a neved. 😊 Sensei miatt talán.

Hamár iwiw. Van egy meghijjjom! Kinek kell???

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

F1rstK1ng
#5045
Kösz kedves vagy

inaktív :C cu@bf3

Boxer HUN
#5044
Te meg vaskalapos vagy!!! <#puszis> <#eplus2>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5043
Elég lesz legközelebb egy vigyorgó smile-t bebiggyesztened, vagy annyit írni, hogy "vettem a lapot".. A kutya sem fog többet rádszálni.. <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Fujiryu
#5042
Egyébként jó ez az offolás.Elveszik közte a sok lámi kérdés<#vigyor2>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Boxer HUN
#5041
Egyetértek! <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5040
Egyetértek! <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

F1rstK1ng
#5039
"Amugy nem vagyok hangember, eddig a bf közösségben két embernek igértem meg, hogy megkeresem, persze a net mögül akkor is arcoskodtak, de mikor közöltem az utca/házszám melett a telefon számaikat, egybõl bocsánatot kértek, és kusba maradtak. Remélem te sem szeretnéd, hogy a lakás ajtótok fényképe bekerüljön ide a fórumba?"

Igazad van te tényleg nem vagy hangember, te szánalmas(mert ez a szó jelentése) vagy, ezzel a szöveggel. Most komolyan mit hittél elkezdek sírni neked, sajnálom h ilyen komolyan veszed a dolgokat, hatalmas mentalitás, kérlek ne kímélj, én lezártam az egészet, és ugye az egész fórum a szavaid szrint rámszállt. Gondolom ti ketten vagytok az egész fórum (zotyó meg boxi), itt hülyézel engem de nagyon nincs értelmes gondolatod.(és mi fog történni ha megtudod a címem, te hatalmas hacker lehetsz, fel tudsz menni iwiwre és megtalálsz, ez igen. )

Boxerrel kapcsolatban is tévedtem, hatalmas fantáziád van, ilyen szöveget írni, google vagy wikin rákeresel a névre és kiadja, bemásolod kész, de azért köszi h leírtad, de leheet te alapvetõen ilyen mûvelt vagy, azt leírtad nekünk a szó valódi jelentését akkor viszont köszönet érte.

Nem offolok tovább, ha szeretnétek még folytatni, javaslom a pm-et, ha zolly még mindig úgy gondolja akkor személyesen is tisztázhatjuk, te tudod.

inaktív :C cu@bf3

Fujiryu
#5038
Meg a legnagyobb láma is😄

Fujiryu-ból csak egy van.Nesze nektek eredetiség<#mf2><#mf1>
(igaz azért csak egy mert japánul tök értelmetlenül van, rossza a ragozás de nem baj én szeretem😄)

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.