16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #15372
    Mivel itt vagyok ősidők óta pontosan tudom mit tettetek és tesztek az ügyért és pont ezért vagyok szomorú.
  • RoboGoD
    #15371
    Nem erről beszéltem (már). Csak közöltem a szomorú tényállást. Megértettem elsőre is. Már nagy fiú vagyok.
  • liquivent
    #15370
    akkor csak gondold magad az én - mi helyünkbe.
    te mit tennél? csinálsz egy szervert, ahol a magyarok játszhatnak egy helyen. fizetsz érte a társaiddal, üzemelteted, karbantartod, futtatod, küzdesz érte, hogy beinduljon és játszanak rajta az emberek.
    ha én állnék elő egy ilyennel fordított helyzetben, te adnál nekem, vagy bárkinek admin jogot? kétlem.
    sajnos ezekkel a dolgokkal együtt kell élni, ha fennt vagyunk, akkor rendet vágunk, ha nem, akkor így kell játszani, akárcsak máshol....külföldi szervereken sem kapsz admin jogot, azért, hogy kidobálhasd azokat, akikről azt gondolod, hogy csalók. (akár azok, akár nem)
    ilyen alapon, foglalt szlotot és admin jogot kaphatna minden magyar játékos, nem? ha meg valaki nem kapna, akkor abból lenne a baj.
    majd ha a hun4ce csinál egy szervert, akkor ott kaphatsz admin jogot és rúgdoshatsz ki embereket.addig a sajátunkat mi tartjuk rendben, ha fennt vagyunk.
    de vessetek rám követ, ha nincs igazam.
  • RoboGoD
    #15369
    Ezt is megértem, csak így meg hiába a sok fáradozás, hogy 1 helyen legyenek a magyarok, ha azért megyünk el, mert a külföldi gyökér csalók miatt nem lehet játszani.
  • Ribizlee
    #15368
    igy-igy
  • zeoos
    #15367
    Jahh mert sok hulye gyoker csalas nelkul csak a pocsevel tudna jatszani
  • Ribizlee
    #15366
    ja mostanaban elegge elszaporodtak a cheaterek...
  • liquivent
    #15365
    Azt hiszem minden szerveren előfordulnak cheaterek (sajnos) szerinted mi következne abból, hogy mindenki, vagy még egy pár ember, aki klánon kívüli, admin jogot kapna?
    gondolj csak bele, hogy mi van szervereken, ahol lehet szavazgatni. ott is megy egyfolytában az egymásra szavazgatás, itt meg menne a bármilyen kis sérelemért a kickelés. Azt hiszem ezt nem engedhetjük meg (ezért nincs szavazás sem). Így marad azok kezében az admin jog, akik fizetnek is a szerverért. Gondolom ez érthető. Sajnos nem tudunk mindig fennt lenni, de szerintem nincs is olyan szerver, ahol mindig vannak adminok.
    egyébként nálunk is vannak tagok, akik inaktívak, ezért nem is fizetnek a szerver meghosszabításakor, Ők sem kapnak admin jogot, így azt hiszem egyértelmű, hogy "idegenek" sem kaphatnak.
    De ha belegondolsz ez ésszerű is....
  • RoboGoD
    #15364
    Na ma este szép kis csíterparádé volt a PTD szerveren. Jó lenne beállítani, hogy legalább kickelni lehessen a barmokat. Fél admin jogot nem lehet kapni? Kick jogot, hogy amikor admin nincs fent, akkor a seggfejeket ki lehessen rúgni.
  • TweaX
    #15363
    ITK-s vagyok :D
    tudom, dehol máshol nincs ilyen zhparádé...egyébként gimis voltam ergo nem vitték túlzásba az informatika oktatását.
  • zee21
    #15362
    Hát ha pázmányos vagy akkor vigyázz mit mondasz mert ha hazudsz egyből megcáfollak :D
    kivéve ha pont ITK-s vagy mert ott nincs ismeretségem....
    de BTK-n tuti nem írsz heti 4-5 zh-t de JÁK-on se nagyon :)
    unokatesom BTK-s és aztse tudja hogy mit csináljon a nagy semmittevésbe
    JÁK-on is van egy haverom és ő se beszélt a heti 4-5 zh-król
  • zeoos
    #15361
    Ha a kozepiskolaban jo voltal, abbol siman megelsz meg igy az ev elejen. Ha pedig nem, akkor ugy is feleslegesen probalkozol.
  • TweaX
    #15360
    jah, de ha nem sikerülnek jól kiszopsz egyből...tehát kell rá tanulni
  • A Stranger
    #15359
    Gondolom azé' kisZHk...
  • TweaX
    #15358
    am...tényleg 4-5 zh van hetente...
  • F1rstK1ng
    #15357
    ugyanmár 4-5 zh egyhéten elsős korodban október elején :D
    fasztkell hazudni, mond hogy nem akarsz találkozni wele és ennyi. (egyébként én sem akarnám, hogy wki a házamba jöjjön és nézze ahogy játszom, eléggé beteges, deh ezt meg lehet mondani)
  • A Stranger
    #15356
    lol mindenki részéről minden le van zárva...ez így a "kiss my ass" új változata :D
    Amúgy jó tudni, hogy még egy ember tudja, hogy én mit akarok csinálni...
    Amúgy fórum azért van, hogy belepofázzunk...ha nem akarná hoopla hogy belepofázzunk, msn-en írta volna...
    (téma részemről is lezárva)
  • TweaX
    #15355
    nem neked szólt, nemhiszem hogy érted mire gondoltam, hoopla majd érteni fogja
  • TweaX
    #15354
    Pázmány

  • zee21
    #15353
    milyen egyetemen kell heti 4-5 zh-t írni? főleg első év első hónapjába?
    téma részemről is lezárva nem akarok belepofázni ( te se akarsz stranger!)
  • RoboGoD
    #15352
    Asszem eltévedtem. Ez egy vallási fórum?
  • TweaX
    #15351
    És boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa...
  • TweaX
    #15350
    mondtál nekem bizalmas dolgokat msn-en visszahallottad valakitől is? NEM...te vagy az aki a másik háta mögött fikázod a másikat, 1 hónapja nem jártam a fórumon sem...gyerekes vagy és szánalmas, folytasd

    és még mindig nem gondolkozol
  • A Stranger
    #15349
    Valahogy mégis az van, hogy te osztod az agyat az összes kommentedben és te határozod meg hogy kinek mit kéne tennie mikor...ha nem úgy tesz...akkor seggfej...
  • zeoos
    #15348
    Na ide figyelj seggfej! Nem kell am ekkora pofat ereszteni, mert egyreszrol siman tenymegallapitas volt a reszemrol, hogy csak a szadat jartattad de semmi konkret megbeszeles (eleg sok ido eltelt a megbeszeles ota es nekem senki ne mondja, hogy egyetem ide - dolgozatok oda: nem tudtal volna szakitani par perc szabadidot ... biztos viccelsz). Masreszrol megint csak normalisan megemlitettem, hogy a dolog a reszemrol le van zarva, erre te jossz ezzel a gyoker dumaddal. Vegul pedig mar az elejetol tudhato volt, hogy ugysem fog osszejonni ez a talalkozo, csak futod meg itt a felesleges koroket.
    Tetszik nem tetszik ez vagy Te! Nagyszaju, szemtelen senkihazi, aki csak osztja az agyat es kozben lapit mint szar a gazban.
    Nem kell am az egyetemet tulmisztifikalni, mert jomagam is koptattam mar az iskolapadot igy hat van nemi selytesem errol a hatalmas nyomasrol. MSN-en meg igen is kerestelek es akkor is csak felrebeszeltel.
    Szaz szonak is egy a vege, amit mondani akartam azt megtettem. Viszontvalaszod nem erdekel, a pofatlankodast el sem kezd. Leirtad magad kispubi es ebben az a legszomorubb, hogy meg csak eszre sem veszed magad.
    Tema lezarva!
  • TweaX
    #15347
    másrészt...én ajánlottam fel hogy gyere és bizonyosodj meg róla nem te jelentetted ki hogy akkor te most jössz és kész...

    miért nem lehet átgondolni amit leírsz?
  • TweaX
    #15346
    jah, msn-en nehéz rámírni

    tudom inkorrekt faszkalap vagyok blablabla...
    bocs hogy egyetemre járok és heti 4-5 zh-t írok...igazad van szemét szar alak vagyok, és most megyek elsüllyedek szégyenemben

    nevetséges
  • JohnConnor
    #15345
    Ja igen és a 12 voltos ág ketté van osztva így az egyik 25A-os a másik 18..ennek külön örülök...
  • JohnConnor
    #15344
    Nekem Zalman 500 Hp-m van hasonlón jó kategória... Enermax, Zalman, FSP, de mostanában a Corsair, és OCZ tápokat is dícsérik.....
  • AdambanHun
    #15343
    te meg katt máshova, de ne ide
  • DwayneHicks
    #15341
    Jó kis tápod van Hooopla! Nekem egyelőre még elég az 500W is. Pedig már több mint 3 éve vettem, és csak pakolom bele a cuccokat folyamatosan. Ezt nem bántam meg, bár nem is a legolcsóbb márka: Enermax Liberty 500W



    A Chieftec-et én is csak ajánlani tudom, jó ár/érték mutatójuk van. ;)
  • RoboGoD
    #15340
    Az ASUS honlapján van egy power calculator, amivel kijött, hogy jelenleg is kb 600W-os tápomnak kellene lennie, de a jövőre gondolva kiszámoltattam a leendő konfigom fogyiját is, ezért 650W. Most már 2 éve egy 400W-os chieftec táp viszi, elvileg csak játék közben kellhet a nagy teljesítmény, annyit meg kibír egy ilyen táp. Melyik nagykerből lehet beszerezni, nekem sok helyen spec árat adnak, mert az egyik legnagyobb IT cégnél dolgozok. Viszont az Á-FAvágó kisiparosok jelenkezésének örülnék...
  • zeoos
    #15339
    Chieftec CFT-650-14CS 650W ATX tápegység
    Részletes jellemzők:
    SUPER széria
    A leghalkabb 14cm ventillátorral ellátott csúcsmin?ség? tápegység „legkisebb” tagja. Nincs több kábelrengeteg ezután, mivel minden csövekben van elvezetve, ezáltal növelve az optimális légáramlást. A táp, ami nemcsak a játékosok álma…
    - 650 Watt Intel / AMD
    - EPS12V a dual processzoros gépekhez
    - Cable management
    - Minden Kábel „cs?ben”
    - 140mm Halk ventillátor <~27 dB
    - active PFC (Power Factor Correction)
    - AFC (Automatikus Ventillátorsebesség Szabályzó))
    - OVP (Túlfeszültség védelem)
    - OTP (Túlmelegedés elleni védelem)
    - 4 x PCI Express csatlakozó nagyteljesítmény? VGA kártyákhoz (SLI / Crossfire)
    (24 ho garancia) ... 19900,-/+AFA aron tudok szerezni (ha kell).

  • zeoos
    #15338
    CHIEFTEK 650W ... es, hogy miert is ezt? ... egyszeruen csak jo es kesz (lefustoltem mar egy par szart ... ezzel pedig semmi gomndom mar egy jo ideje)



    (biztos, hogy kell 650W?)
  • RoboGoD
    #15337
    Tervezem, hogy veszek egy új 650W-os tápot. Ki milyen márkát ajánl? És miért? Köszi.
  • zeoos
    #15336
    Nagyon punnyadt mostansag itt a csevej. Remelem mindenki ezerrel keszul a bajnoksagra ... ket het mulva START.
    .........

    Tweax-Gyuree: az elmult nem keves ido alapjan most mar megallapithato, hogy inkorrekt hangember vagy. Az Istenert nem akart osszejonni a megbeszelt talalkozo, ami sokat elarul Rolad. Mostantol a felajanlasom mar nem ervenyes es levontam a kovetkezteteseket.
  • JohnConnor
    #15335
    De kérdem én minek? ha meg van osztva akkor van értelme, de egyébként...
  • 1hengeresVmotor
    #15334
    szerintem a kolis élet sokkal jobb mitn az albérlet vagy otthon lakni és úgy járni be suliba :)
    több a lehetőség házik bulik és csajok téren ...
  • Carloska
    #15333
    a net az jó kolikban bár én sose lennék kolis kinem bírnám :D
  • 1hengeresVmotor
    #15332
    net