Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos HUN
#5187
Sosincs senki a magyar serveren menjünk már rá fel legalább 10 en

#5186
sziasztok !

feltettem a gamet....ujra...de most kiirja:u are not connected to the internet!(ami persze nem igaz mert neten vok!)
vkinek volt ilyen problémája?
köszönöm

sziasztok

Enosh Chan
#5185
Nem lehet rá felmenni.

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#5184
Multiplay.co.uk EA-HU ranked szerver!!! (85.236.101.42) Mindenkit szeretettel várunk!

#5183
Boldog karácsonyi BF2142 party "magyar" szerveren???? Kívánom mindenkinek!

Boxer HUN
#5182
Az #5177 -es tényleg belefér!!! Nagy az isten állatkertje! <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5181
hagyd ezt a játékot, tényleg nem neked való. szerintem ebben a haverod is egyetért.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

ZOLCHI
#5180
<#eljen>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

kBagyula
#5179
...és mi lenne a cél? Az, hogy ne találjon? <#hehe><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5178
Egyébként bocsi a hülye kérdésekért!Csak cseszettül fölnyomta az agyam ez a játék!Tényleg elnézést mindenkitõl!
#5177
valaki aki ért az all seeing eye-hoz az segítsen má lécci me talál magyar szervereket!
ZOLCHI
#5176
És célom a világbéke!<#crazya>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#5175
Békés Karácsonyt mindenkinek!

Carlos HUN
#5174
Visszajöttem Németböl 😄
Boldog karit minden egyes hazai bf es tagnak

#5173
uff, ez úgy hangzott, mintha egy szépségkiráynõ választáson mondták volna ;D

Áldott Ünnepeket BF topiclalkók, fegyvereket le, hal és bejgli kitekre fel!😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

ZOLCHI
#5172
Boldog,Békés Karácsonyt mindenkinek a világon! <#integet2>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

papo21
#5171
Boldog karácsonyt mindenkinek!!! Este kibaszott nagy lan party lessz nálunk.<#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1>

pTD-hU ptdclan.hu

Robogo
#5170
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!<#wave>

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

kBagyula
#5169
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

F1rstK1ng
#5168
Vedd meg mindkettõt egyszer van Karácsony<#vigyor2>

inaktív :C cu@bf3

UnknownAsshole
#5167
akarok venni egy G5-ös egeret, de a BF-t is megakarom venni 😄
vagy inkább fizessem be a telefonszámlám ? áááá dehogy... <#smile>
Fujiryu
#5166
A harcsában nincs szálka😄 Max a bordái akadhatnak a torkodon😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Boxer HUN
#5165
Beléd is Jean!!!!! <#worship> <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

mNzJean
#5164
Mi van itt? Most értem ,haza idáig fõztem a halászlevet ,unlockolt harcsából<#hehe>,ha nem akad a torkomon szálka akkor jövõre is itt rontom a levegõt ,addig is kellemes ünnepeket mindenkinek.<#integet2>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Boxer HUN
#5163
De ide lehetne sorolni az md5-öt, a PB globalbann-t, amiket korábban tettél közkincsé... <#hehe>

Miért vagy ennyire értetlen??? Látom már, hogy észt biztos nem kapsz karácsonyra... <#eplus2>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5162
tudtam én hogy a haverod lesz megint a hülye..szerintem beszéld meg a hangokkal (értsd: a képzeletbeli haveroddal), hogy hülyék vagytok, szénné égtetek, pihennetek kell.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Boxer HUN
#5161
Csak, hogy szóról-szóra idézzelek:
"De az a baj hogy kb 20 cd kulcsot kipróbáltam már de amikor regisztrálni akarom magam az ea-nél mindíg azt mondja hogy az rosz pedig azzal raktam föl a játékot is szóval nem lehet rossz"

Akkor én vagyok a f@sz, hogy nem kértem el a boltban a többi CD-key -em!!! Neme?? <#eplus2>
<#banplz>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5160
Csak, hogy szóról-szóra idézzelek:
"De az a baj hogy kb 20 cd kulcsot kipróbáltam már de amikor regisztrálni akarom magam az ea-nél mindíg azt mondja hogy az rosz pedig azzal raktam föl a játékot is szóval nem lehet rossz"

Akkor én vagyok a f@sz, hogy nem kértem el a boltban a többi CD-key -em!!! Neme?? <#eplus2>
<#banplz>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5159
Es szerinted ha a haverod jatszani szeretne de te hasznalod a kulcsat akkor annak orulni fog?

Together we'll fly someday...

#5158
De bazd eredeti cd kulcsot írtam be!HAverom most vette meg és azt nem fogadja el!!!!!!És õ még nem vette használatba!Faszért kell má hülyének nézni az embert
Boxer HUN
#5157
Majd kisütök valamit, hogy mit... <#hehe>
Ma basecamp-elem a konyhát, holnaptól húsvétig meg hagyom magam a háttérbe szorítani onnan.. <#taps>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5156
Akkor sutolje' ma' nekunk is sukar csavo' valmi jot' 😉

Together we'll fly someday...

Boxer HUN
#5155
Tartok, de az ex.<#hehe> szakmámból eredõen nem kerülhetem el a sorsom!!

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5154
Tartsal te is feleseget, legalabb a bejglit nem neked kell csinalni 😊

Together we'll fly someday...

Boxer HUN
#5153
Dejó neked... Most fogom sütni a bejglit...<#buck>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5152
Ah nem, nyugi van, diszitettunk fat meg ilyenek, nemreg zabaltam, most a kandallo mellett (radiator 😛) emesztek 😄

Together we'll fly someday...

Boxer HUN
#5151
Fúúúúj már a macskánk!!! <#eplus2>
Csak így tovább! Már kezdtem azt hinni, hogy megszelidítettek... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5150
Igy karacsony alkalmabol takarodj mar a faszba bazmeg a warezolos fasszopo kerdeseiddel, meg az ovodasokat megszegyenito ertelmi kepessegeddel. Telepitsel kussban, vagy ha mar olyan idiota vagy, hogy az EA-nal probalod regisztralni a generalt CD kulcsokat, akkor dugjal fol magadnak par karacsonyfadiszt te faszkalap, de ne irjal ide, kosz.

Together we'll fly someday...

#5149
na okosan <#ejnye1>

-tRs-Landor

Zs0lt1
#5148
buzi-e vagy? <#vigyor1>

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Boxer HUN
#5147
<#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5146
segond, majd a haverodra kened ezt is.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

kBagyula
#5145
Na látod, van közös nevezõ! <#law><#vigyor2>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

F1rstK1ng
#5144
Húj de durva, de kivételesen egyetértek.

inaktív :C cu@bf3

Boxer HUN
#5143
Ennyire nyomi nem lehetsz... Az EA -nál pontosan tudják, hogy milyen cd-key -t hoztak forgalomba és azokból melyik került már regisztrálásra. Nyugodtan abbahagyhatod ezt a warezolásos témát mert már kezdem rohadtul unni a sírásodat!!! <#boxer>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

atomboy
#5142
Az a gond, hogy nem eredeti. Gyorsan kerjel apucitolanyucitol karacsonyra eredetit.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#5141
De az a baj hogy kb 20 cd kulcsot kipróbáltam már de amikor regisztrálni akarom magam az ea-nél mindíg azt mondja hogy az rosz pedig azzal raktam föl a játékot is szóval nem lehet rossz
#5140
Á-há-hoj!
Tudja valaki, hogy mikor lesz a "double points" és "all unlock" hétvége amit a newsletterben nyomatnak? Valami infó?
Elõre is kösz, ha van...<#vigyor0>

alias Darken

#5139
elõször legyen meg ocsan a DVDm aztán majd a többit megbeszéljük <#nevetes1>

-tRs-Landor

#5138
mindig mondom, hogy szemetek ezek az EA-nál..generálj másikat, hátha!

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"