16212
Battlefield 2142
  • trumpf1
    #7396
    Az ea fórumon azt írták, hogy türelem pontot terem, meg hétvége volt és izé... Szal tudják és remélhetőleg előbb, mint utóbb bekerülnek a statba azok is.
  • czky
    #7395
    Itt szoktam nézni, hogy mi hogyan is áll. De már napok óta nem számolja, h hány embert öltem meg, hányszor haltam meg. Nem adja hozzá a késeléseimet, nem jeleníti meg az utoljára megkapott medálokat, pineket, stb...
    Csak és kizárólag a Global és a Carreer pontot számolja.
    Ja, és itt se számolja.
  • tamas76
    #7394
    bár tényleg érdekes eredmények vannak ott
  • tamas76
    #7393
    mire vagy kíváncsi, milyen pontszámod nincs meg?
  • czky
    #7392
    Srácok!
    Miért nem számolja rendesen az eredményeket az EA???
    A pontszámon kívül semmit nem számol!!!
    Tud valaki valamit erről?
  • pityu1973
    #7391
    Azért még tennék egy kisérletet az EA felé hátha van megoldás! Bár ezt kötve hiszem!
  • penge17
    #7390
    Szomoru vagyok, azert koszonom!
  • pityu1973
    #7389
    Sajnos egyikőtöknek fel kell áldoznia magát!
  • trumpf1
    #7388
    Hasonló cípőben én is. Sajna valakinek új katonát kell indítania.
  • penge17
    #7387
    Üdv!
    Eddig 1db BF2142 vel nyomtuk a fiammal a játékot, 1 EA Account alatt 2 Soldier Name-el.
    Megvettem meg 1 példányban a játékot, abban reménykedve hogy a fiam nevét át lehet rakni az ő EA Accountja alá, de sajnos eddig nem sikerült. Van valakinek ötlete hogyan lehet megoldani hogy megmaradjanak a pontjai? Nem szeretné se ő se én újrakezdeni a játékot.
  • Carlos HUN
    #7386
    Ha van Myvipetek lépjetek be ha akartok a Battlefield Gamerek Klubbomba kösze!
  • H2
    #7385
    !



  • H2
    #7384
    Semmi extra, titán fölé kellett berepülnöm és kaptam a pontkat a kiugráló embörök útán! Még magasban sem voltam, ennyi.

    http://images.netbag.hu/20070513/23295669537.png

    http://images.netbag.hu/20070513/23295181625.png

    Ezekért közdöttem, de nem érte meg!
  • liquivent
    #7383
    Na, Én nem anyázok, csak múltkor pont beszéltünk erről a Titan Drop dologról...akkor azt mondtad, hogy nem tudod, hogyan kell. Most hogy neked megvan, megosztod velem is, esetleg a többiekkel is? Mert, ha vért hugyozok sem jön össze. :P Ja, végre megszereztem a dögcédulád. :P Az enyém már rég megvan neked... :)
  • Nagygm
    #7382
    azért dobál ki mert le kell tölteni errő la címről a frissítését: http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php azon belül is
    PBsetup.exe utána már rájössz
  • zsuskoo
    #7381
    Hali embörök! a punkbuster mér dobál ki állandóan????valaki biztos tudja! help!
  • kolbi870315
    #7380
    Én is beállítottam, hogy rendszergazda alatt fusson.
    nekem is a legfrisseb vista van.
    a pba nekem is automatikus.
    szóval szar az egész.
    letörlöm a picsába.
  • Lord White #7379
    donjaon vlki pls nekem egy két magyar szerver IP -t (lehetőleg olyat, ahol általában vAn jó pár ember), mert bár szeretem a külföldieket, egy ki honfitársak közötti game is jól jönne már (tekintve, hogy a megjelenés utáni napon megvettem és még egyszer sem játszottam hazai pályán)
  • Mester01
    #7378
    Szerintem vedd meg. (persze csak akkor hogy ha a barátnQdet nem hanyagolod L) :DD
    Jo kis Teamplayerek vannak itt még sehol mashol nem látom publicon ilyen jo kis teampalyer jatekosokat... (publicon) fQleg az a jó mikor 6-7 befoglaljuk a titanak az egyik consoljat! :DDDDD
  • Hatosvillamos
    #7377
    áááá, nem éri meg.....
  • pIIrash
    #7376
    Töltsd le a demot ... FAQ-ban benne van a link. Sokan vannak sztem demo szervereken. Ha a demo bejön, akkor a játék is tetszeni fog.
    Mondanám, hogy warez verzióval nézd meg a single-t és a pályákat, de semmi értelme, mert a SP és az MP között millió fényévnyi az Űr. Ez az a játék, amit meg kell venni nincs mese!!

    Én, mint első számú rajongók egyike, azt mondom: nyomás megvenni!
  • wszili
    #7375
    Sziasztok!
    Gondolkodtam rajta hogy elmegyek az Europarkba és az 576ban megveszem a 2142-t.
    Érdemes érten kiadnom 12ezer forintot?
    (ha nem mondjatok más online akciót.)
  • Nagygm
    #7374
    azt szeretném kérdezni hogy, hogy lehet az hogy a punkbusterem csak úgy hibát észlel a windows kiírja hogy a PB.......exe leáll, hiba küldése...
    a játék megy tovább de PB nincs benne ezért nem enged fel csak ha újraindítom a játékot, előre is megkösszönném
  • SINbacsi
    #7373
    Vista alatt is simán megy, legalábbis nekem szépen csinálja a screenshotokat (png és jpg egyben). Rendszergazdai jogok kell adni a bf2142.exe-nek, úgy érdemes futtatni. A PB-sről meg csak annyit, hogy a vista szolgáltatások közé épül be a PnkBstrA és B végű exe fájl, alapból nekem nem futott a B végű exe. ezt átállítottam automatikus indításra és láss csodát... (Vista Ultimate, legfrisebb verzió)
  • zsolt9999
    #7372
    de nekem nincs meg az xp professional
  • Hatosvillamos
    #7371
    sztem 1 próbát megér. Nekem nem volt még Home a gépemen, amíg a Vista-t nem raktam fel nem volt gondom.
  • zsolt9999
    #7370
    akkor ez lehet a baj?
  • Hatosvillamos
    #7369
    jó, nekem prof van nem home...
  • zsolt9999
    #7368
    nyugi nekem se megy
  • zsolt9999
    #7367
    nekem xp Home van és mégse megy
  • kolbi870315
    #7366
    valaki tudna segíteni? 7332
    rendszergazdaként indítom, de úgy sem megy.
  • Hatosvillamos
    #7365
    Nekem is ez volt amíg Vista volt... most XP van és minden oké.
  • pityu1973
    #7364
    Ez megoldja a problémádat telepísd futtasd a háttérben és láss csodát!
  • Mester01
    #7363
    ez mi?
    Amit csinált nekem .png fájlokban képeket mondom hogy 0bájtosak mint ha semmit nem csinált volna....
  • zsolt9999
    #7362
    de én már feladtam semmit nem tudtam vele csinálni
  • zsolt9999
    #7361
    nekem is ez van
  • kolbi870315
    #7360
    cask nod van a gépen, és a vista tűzfal kivan kapcsova.
  • H2
    #7359
    firewallt kapcsold ki meg minden netes biztonsági dolgot a vistában a játék elött!
  • Bogdogege
    #7358
    Xnview
  • Mester01
    #7357
    Tegnap csináltam screenshotokat megnéztem de ez a sz*r .png fáljban csinalta és megnézztem az adatait és 0bájtot mutatott...
    Hogyan kell megcsinalni hogy .jpgben csinalja a képeket...