16212
Battlefield 2142
  • Alien69
    #7436
    Ha jól megnézed a statot, gunship-re szűrve, főleg amcsik nyomatják. Ergo, nem nagyon tudom lecsekkolni őket. Most olyanokkal próbálkozok, akik kicsit közelebb vannak, van egy spanyol, egy francia, és egy német, azokat fogom majd lecsekkolni. Nem célom élretörni, de, reális esély van az első 100-ba kerülni (szvsz).
  • Alien69
    #7435
    Akkor a legnehezebb a gunship ellen, ha számít is rá! :DDD Nem egyszer szívattam már halálra ilyen kamikaze bocit (igaz, nem mindig sikerül). Főleg, kivágódik a titánrúl, és fejjel jön nekem. Van, amikor még kergettnek is. Csak azt felejtik el, hogy én fordulékonyabb vagyok. Egyedül, ha beülnek a gépágyúihoz, és jó lövészek, mert akkor elég gyorsan le tudnak vakarni az égről, főleg az utcsó pöccs óta. Ami a POD-ot illeti, tegnap is, kempeltük a titánunk hátulját, és jöttek minden eszközzel. A másodpilótám lazán össze szedett 30 killt, miközben kb 2-3 halálozás ugrott befele. Sajnos, a pálya elején harcolni kellett egy pár idióta pilótajelöltel szemben, mert nagyon sok barom van. Az hagyján, hogy "elviszi" előlünk, de, hogy belerepül az ellen titánjába, meg le TK-z, az mán sok(k).
  • Kovács legény
    #7434
    akitől szerezted a kulcsot ,már csinált egy accot ehez a sériálhoz ,és csak azzal tudsz belépni. Kérd el tőle ,kivéve ,ha loptad:D
  • JAG1
    #7433
    Kéne egy kis help.
    Van egy eredeti CD kulcsom, de nem tudok se regelni, sem belépni az acc serverre.
    "the cd key has already been registered with an account"
    Hibaüzi fogad...
  • pIIrash
    #7432
    Abból, amit írtál arra következtetek, hogy még nem nagyon játszottál pl. Titánon ellenem. Egyéni rekordok: 78 kés (giblaltar),
    6 kés 6-8 mp alatt (titán felső kiugró)! Sztem több az az arány egynél
  • Kovács legény
    #7431
    köszi ,de attol még nekem ugyanaz a fostalicska netem van mint eddig és 1óra mire lejön ,mert az invitel baszott nálam sávszélt emelni
  • SINbacsi
    #7430
    a drklan.hu-n a letöltés menüpont: BF2/BF2142 mappában ott a patch, 100 mbites sávszél, jön mint a kergemarha... ;)
  • SINbacsi
    #7429
    Sok sikert... Nem lesz könnyű... :D Nem adjuk olyan könnyen...
    A legjobb módszer felcsani egy késes szerverre, a valószínűségi ráta alapján egy kör alatt egyszer minimum betalálod... :D
  • Kovács legény
    #7428
    ezek megvannak baszatva!

    és köszönöm a rehogálást:)
  • pIIrash
    #7427
    A kés projektre már én is ráálltam. Ennek mondjuk kevesen örültek! Sajna most júli 6-ig ZH, vizsgák ... esélytelen, hogy játszom addig. De utánna mindenkitől beszedem a dögcédulát!!
  • zsolt9999
    #7426
    nekem is ezt csinálja és nekem a pb frissítése után se ment
  • uHs Gerzson
    #7425
    csak full van...
  • Kovács legény
    #7424
    hali
    tudna valaki adni egy linket 1.20-1.25incrementálra ,vagy nem létezik ien? nemszeretnék 300MBot letölteni ha nem szükséges.
    thx
  • czky
    #7423
    Én felvettelek! :)
  • Twetr0x
    #7422
    Amúgy, ha már szakosodás, akkor elárulom, hogy késsel többet öltem, mint az összes többi fegyverel együttvéve
  • Twetr0x
    #7421
    Gunshipre rá kell ugrani poddal. Sokszor előfordlut már, hogy kör végén Favorite vehicle: L-Pod | kills: 2-től 8-ig változó
  • pIIrash
    #7420
    Bennem nem kell felverni semmit :D Nekem elég, ha látom, hogy valahol írtják a csapatot és mivel assaultként nem sokra megyek a PT ellen ezért kénytelen az ember ide-oda dobálni egy-két transportot.
    Ennek is megvan a hátránya, mert nem kapok érte pontot.
    De a kedvencem a Gunship üldözés Transporttal. Ki lehet próbálni: ha közepes sebességgel úgy mész bele a Gunshipba, hogy a Trans aljával átmész fölötte (úgy, hogy a közepén siklasz át), akkor pápáá. Sokszor hozott már halál nélküli két pontot. Ráadásul nem könnyű (kihívás) fegyver és halál nélkül lenyomni egy gunship-et.
  • trumpf1
    #7419
    A Pbsetup-ot szedd le. Ezt
  • wszili
    #7418
    valami .dll a kiterjesztése
  • wszili
    #7417
    mit csináljak a pb fájl-lal?
  • wszili
    #7416
    köszi!!!
  • trumpf1
    #7415
    Na mejdnem jók lettek a linkek

    A frissítést ittkeresd

    A punkbustert pedig innen szedd le
  • trumpf1
    #7414
    A frissítéseket felraktad.

    Az 1.25 a legfrissebb. [link:http://www.bf-news.de/news-artikel,20839,1.html]Itt[/link] találsz néhány linket. A Full Client oszlopból válassz.

    Ha felment akkor [link:http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-bf2142.php]innen[/link] szedd le a punkbuster klienst. Pbsetup Telepítsd, frissítsd.
    Ezek után már látni kéne a szervereket. a PB szopást meg majd akkor kivesézzük :( :(
    Aztán majd meglátjuk.
  • Bogdogege
    #7413
    Az új patcht felraktad?
  • wszili
    #7412
    Sziasztok! tudnátok segíteni?
    Megvettem, felraktam a bf-et, regisztráltam az EA-n, minden ok be tudok lépni a játékba. Az Online játéknál nem hozza ki a szervereket!!!! Miért van ez???
    Az Opciókban átállítottam az internetem sebességét, úgyse lett jó!
    Help!
  • SINbacsi
    #7411
    Hehe, pIIrash, rávilágítottál egy fontos dologra: nem szép ugyan dobálni a transportot, de hasznos... Ha nagyon felverik bennem az ideget én is beleviszem a walkerbe, szálljon csak szét a férgese... Mondjuk mindíg kiabálom, h bail out, de ha van olyan hülye vki, hogy nem ugrik, hát ennyi...
    Meglestem a statom, hát igen, végre megérkeztek a cuccok, kapásból vagy 2ezer ponttal gazdagodtam... :D már csak ezer a köv rang, yee!!!
  • pIIrash
    #7410
    Egy klán vagy egy tetszőleges public fight szempontjából csak jó, ha valaki valamire specializálódott! Eldönthetik néhányan ezzel a kör végkimenetelét. Én pl. gyalogos/assault-ra hegyeztem ki magam. 509 órát toltam, abból összesen 106 órát töltöttem járműben. Ebből kb. 50-et azért, mert meg akartam szerezni vmit vagy gyorsan akartam eljutni vhova. Utálom a járműveket ... épp ezért írtom is azokat. // Kedvenc mutatványom a Transport dobálás (halál nélkül). Utálnak is sokan érte. //
  • czky
    #7409
    Ma már nekem is megjöttek a pontok, meg a badgék. :)
  • czky
    #7408
    Mostanában már nem érdekel a dolog. Nem szoktam beírni, bár a véleményem azért megvan az ilyen lámákról...
  • papo21
    #7407
    ma voltam suez titánon, azt kicsit gyakoroltam a gunshipel, nem megy annyira mint neked de érzem egyre jobb vagyok vele, kb 20-at öltem vele 1 halállal, igaz folyamatosan kickelni is akartak metr rááltam a transportokra és persze a gunshipre, de szerencsére voltak
  • trumpf1
    #7406
    Nekem megjöttek a badgék, pinek, medálok. Asszem utolérték magukat.
  • Lord White #7405
    ez általában megszokott dolog, a kis fa**ok beülnek a gépbe, aztán amikor elérik a helyet, nem leszálnak, mert ahoz lámák, hanem kiugranak, de erre való a mikrofon, ha azon mondod neki, akkor általában békén hagynak. EA US servers 4ever
  • papo21
    #7404
    Sziasztok!
    Gondolom nézted már ki az elsö gunshipel x=Fast=x 50945 kill mennyire keményen tolhatja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Alien69
    #7403
    Ja, és nehigyj a szóbeszédnek, csak viccelnek!
  • Alien69
    #7402
    A TV-zés nekem is mumus. Bár, ma már éppenséggel eltaláltam pár álló célpontot, köszönhetően a pilótának. :-) Kivételessen, az utolsó körben nem én vezettem ma.
  • czky
    #7401
    Tök jó h neked számolta! Irígylem is rendesen.
    Azokat az embereket én is tudom rühelleni, akik kiugranak a pilótaülésből, amikor elértek a céljukhoz. De ez még nem is lenne akkora baj, de ezt mindíg kis magasságban csinálják, szal esély 0 a túléléshez...
    Egyszer én is beírtam néhány kedves szót egy teamkillernek (s*ck my d*ck!), aki simán agyonlőtt amikor bent ültem a titán ágyúnál, erre persze úgy kivágtak a szerverről, mint a huzat! :DDD
  • reaper4
    #7400
    hi!

    csatlakozok a 2142 es táborhoz. nemrég kezdtem, de eddig a commanderkedés és a javítgatás (csapattársak segítése) jön be és ezt űzöm :)
    ha gondoljátok vegyetek fel buddy list re...
    nick: Reaper4hun

  • liquivent
    #7399
    Nahh igen, valóban jókat repketünk, amikor átengedtem a pilótaülést... :P
    Kiváncsi voltam, hogy hogy repülsz, mert mindnki ódákat zeng rólad. :)
    Kár, hogy csak egy kört toltunk együtt. De azért szépen írtottuk a népet, noha a TV-zés nem mindig jött össze. :P
  • Alien69
    #7398
    He-he, nekem számolta. :D Legalábbis, a tegnap esti eredmények egy része tutira benne van, mint pl. gunship-l leszedett mazsolák. Tegnap végre felléptem, és voltak olyan kedvessek, hogy nagyrészt hagytak engem repkedni (KÖSZÖNET ÉRTE)! Nem, mintha én jobb lennék másoknál, vagy más nem "vezetthetne". Az sem zavar, ha másodpilóta vagyok, max a "sofőrt" zavarhattja, hogy bénázgatok, de ez van, ugyebár. Az igaz, hogy egyszer elég csúnyát irogattam befele, mert egy idióta (szvsz, nem magyar) fogta, és össze-vissza keringett a pályán (ez max kicsit idegesít), de utánna, az ellen titánja fölé repült, és egyszerűen kiugrott, én meg megdeglettem. Egyből írtam pár kedves szavacskát : mit csináljon az anyucikájával. Bár, nem mondom, hogy szép dolog ez tőlem, végül is, ezt is meg kellene szoknom.
  • czky
    #7397
    Köszi az infót!
    A lényeg, h csinálják meg és minél előbb! :D