Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

joebacsi
#5240
ezzel a logóval kicsit vicces ez a hozzászólás 😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

bakvarnyu
#5238
"Bunkbuster"<#vigyor0>

atomboy
#5237
Eredetihez minek crack? <#confused>

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

ZOLCHI
#5235
IGEN! Jól látod a halyzetet.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

TS Zolly
#5234
Látom lassan ide is bekerûlhet ez:

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Evogordon
#5232
Ja mert te megvetted eredetibe és más ne is játszhasson vele... Tudom így volt ez a flat out 2-vel is mégis végignyomtam <#mf2>

#5231
ja és a faq-t talán érdemes lenne frissíteni, mert elavult... 😊

alias Darken

#5230
Azért, ha valami mini image lehetõség, vagy crack akad szóljatok már. Unom berakni a dvd-t az olvasóba.
Elõre is kösz.

alias Darken

ZOLCHI
#5229
És soha nem is lesz lehetséges!!!!!!! (remélem)

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Carlos HUN
#5228
NEM

Evogordon
#5227
hi láma kérdés de a faq-ot is átnéztem de nem találtam azt hogy lehet e már neten nyomni tört játékkal?

#5226
linkelest persze h elcseszem.. http://www.firststrikemod.com

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5225
ez nagyon franko modnak igerkezik -> <a href="http://www.firststrikemod.com/" target="_blank">http://www.firststrikemod.com/</a>..mar annak aki kedveli az SW-t 😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

kBagyula
#5224
Bemész a militári shopba oszt veszel egyet magadnak. <#lama>

Ui.: Leböksz valakit és tiéd a cetlije.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

HAF Rigel
#5223
Ja bocsánat így utolag olvasva inkább igy kellet volna írnom , nagyon köszi , ha van még azt is megnézném.

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

HAF Rigel
#5222
Köszi , esetleg más 😊 ?

Ui : még egy kérdés hogy lehet dögcédulát szerezni ?

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

kBagyula
#5221
Pölö itt: link.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

HAF Rigel
#5220
Sziasztok szerettem volna megkérdezni , hogy ismertek olyan stat oldalt ahol rendesen meg lehet nézni , az elért statokat unlokkokat stb stb .
mert a tracker nekem nem frissül .

Elõre is köszi a helpet .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

#5219
Boldog Szülinapot Jean utólag is!<#taps><#worship>

Carlos HUN
#5218

SLICK
#5217
köszi szépen, végülis sikerült megoldani úgy, hoyg a dokumentumokból a profiles mappát kiírtam cd-re õ meg otthon berakta a sajátjába és msot tud vele játszani, igaz nem sok pálya van de havert ismerve õ ennek is örül 😄

de tényleg htx!

bakvarnyu
#5216
Aha te tudsz vele igy neten jatszani, o meg otthon tudja tolni. Asszem van a jobb felso sarokba egy olyan opcio, hogy OFFLINE arra kell neki menni ha nincs net. Csak az a baj single playerbe nincs benne az osszes palya de talan mar ezt is megoldottak valami moddal.

SLICK
#5215
Bocs rosszul fogalmaztam:
Én hülye vok ehhez a játékhoz, látom kell net. Viszont az megoldható h a gépemen felrakom beregisztrálom és akkor haverom otthon tudna játszani?

SLICK
#5214
hi!

Egy haverom megvette a játékot eredetibe. Az a problémája h mikor túllép az intrón bejön egy ablak ami kéri a felhasználó nevét és jelszavát. És ezt hoyg lehetne kiküszöbölni, hogy otthon normálisan tudjon single playerben játszani, mivel neki nincs net. Vagy ehhez mindenképp kell internet?

kösz a helpet elõre is!

#5213
😛
wardogzombie
#5212
szewa jol tudod az 1.10es az aktuális verzio a többit nem vágom de biztos
<#vigyor2>

#5211
happy birthday Jean <#puszi>

don\'t panic

#5210
Sziasztok!

Karácsony óta én is boldog tulajdonosa vagyok a Battlefield 2142-nek. Azaz cska lennék, ha indulna. A problémám már néhány másik játéknél is fennállt: "Please insert disc into the drive". Állítólag az okozza a gondot, hogy a legalacsonyabb betûjelû meghajtónak kell lennie a DVD-olvasónak, az én két vinyómon meg van összesen 4 partíció (2 rendszer és 2 "többi").
Mi a teendõ?
Letölthetõ valahonnan mini-image file?
Ha jól láttam, akkor az 1.1 patch a legfrisseb a játékhoz, ugye?

Köszi a segítséget elõre is!
kBagyula
#5209
Ehh.<#hehe><#hehe><#hehe><#hehe><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

atomboy
#5208
Eredetihez minek hamarchi?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Me0w
#5207
Igen, komoly bazmeg... idiota.

Together we'll fly someday...

DonC
#5206
futunk

#5205
na emberek akinek van hamachi-ja az gyorsan jöjjön a szerverem-re!!!A felhaszn. név jecsi és a jelszó pedig jecsomen!!MIndenki jöjjön minnél többen vagyunk a szerveren annál jobb!
Fujiryu
#5204
Mondtuk hogy nem jó a géped, ehhez a játékhoz😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Robogo
#5203
BSZN Jean!<#pias>

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

sztechnika
#5202
Komoly?

bakvarnyu
#5201
Nálunk ördögûzõ szertartás volt!

sztechnika
#5200
ÉS ez mindnekinek igy van?

mesor
#5199
Erre nincs megoldás.
Titán közelében egy fos lesz a játék...

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

sztechnika
#5198
Hali!

Nekem és haveromnak ugyanaz a problémánk van,eredeti bf 2142+1.10 patch.
Ha mediumra,high-ra,vagy low-ra tesszünk az optionst,singleben a game magas fps szám mellett üzemel,persze eddig ez mind szép,meg minden de ha felmegyünk egy Titan serverre pl.48 slotosra akkor ugy akad a játék 20 fps el,h csak na még low ban,is maxon is ugyanannyi fps(ez a fura amit nem értünk)
Ha tudtok valami megoldást azt nagyon megköszönnénk.
Esetleg a legjobb megoldás az msn en beszélgetés:[email protected]

Még annyi,hogy nektek hogyan telt a Karácsony?

Kovács legény
#5197
Te enyimétet ,amiota ien szép rucid van tejjesen felizgacc<#puszis>

www.czekoart.hu

TS Zolly
#5196
Te? Enyémet? De! 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Kovács legény
#5195
és hogy ke bekapni az nemédekel?😄

www.czekoart.hu

TS Zolly
#5194
Juj de rendes vagy! 😄DD

Karácsony alkalmából én is kérdezhetek valamit? Hogy kell snipával zuuumooooni?? 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

mNzJean
#5193
Ez azért van mert nem eredeti a játékod ,és hibás crack-et tettél fel ,szerezz másik crack-et és jó lessz ,amúgy meg warezos kérdésekre nem szoktunk válaszolni<#nezze> ,de most karácsony van.<#alien2>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Kovács legény
#5192
5192 Éljek Én!

www.czekoart.hu

#5191
5191 Éljen a HUBA klán!
#5190
Karácsonyt, kullancsok!
Kovács legény
#5189
Bódogot all!

www.czekoart.hu

Carlos HUN
#5188
De most nekem sem látja a servert!😊