Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2.)Igen.
3.)Igen.
4.)Szivesen.
<#hehe>#hehe>
Szerintem korrekt voltam! <#vigyor>#vigyor>
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Hogy kell ezt a játékot elinditani?Nevet és jelszót kér?CSak internetes?Lécci segítsetek!köszönöm!
SZVSZ! (Ami befolyásolhatja, az az Eredetisége..)
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Milyen kábelt tegyek hova?
Félreértettél: két vinyóm van, mindkettõn egy-egy rendszer. és 'egyéb'partíció.
Két rendszerpatríció egy vinyón nem túl egészséges.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
A problémám már néhány másik játéknál is fennállt: "Please insert disc into the drive". Állítólag az okozza a gondot, hogy a legalacsonyabb betûjelû meghajtónak kell lennie a DVD-olvasónak, az én két vinyómon pedig van összesen 4 partíció (2 rendszer és 2 "többi"), C,D,E,F betûjelû partíciók, a floppy "A" betûjelû (nem is lehet hozzányúlni), DVD-meghajtó pedig "G" betûjelû. Ezt persze nem tudom "B"-re átnevezni, legfeljebb "H"-tól fölfelé.
Mi a teendõ?
Letölthetõ valahonnan mini-image file?
Köszi elõre is!
Én szerttem használni csak egy idõ után szar lett az i betü , igy elég kellemetlen lett a használata vettem egy g15 logitechet , na az nagyon bevált .
ui: minden skinel szar lett az i , igy hiába cserélgettem alap + bf2 +wow mindegyik szar volt, nem birt ki egy évet
http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png
Csini a z-board bill.,de nem sokmindent ér.
Szerintem kényelmetlen.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
-tRs-Landor
Lásd még!!!!
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
mi lehet az oka h nem ad lehetõséget az unlockra, holott átléptem a kivánt score határt?a következõ rangot és ponthatárát sem muattja meg!
\"Tényleg csúnya lány volt.Az arca Louis Amstrong hangjára emlékeztetett\"
biztos le vagyok maradva, de ezt csak most láttam:

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
-tRs-Landor
alapmû😊
\"Tényleg csúnya lány volt.Az arca Louis Amstrong hangjára emlékeztetett\"
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Mindegyikban ugyanaz van gyakrolatilag? Tank, repülõ stb stb
A BF2ben a sok kieg lemez mire kell?
Jah és mi a gépigény? Nekem most egy Radeom 9600XT/256 vid kártyám van! :S
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Kis segtséget szeretnék kérni!
Eddig CS-t nyomtam, meg GW-t! Gondoltam belefogok valami másba is. Ez a battlefield jónak tûnik.
Kérdésem melyik résszel lenne érdemes kezdeni? Elég sok van mint láttam!
EZ a 2142 milyen?
Egy kis segitség kéne , hol tum magam regisztrálni hogy tudjak játszani , én próbáltam a hivatalos honlapon de az nem jött be valaki segitsen .
fps-t igy írod ki : nyomsz egy konzolt (nulla), majd beírod renderer.drawfps 1
Asszem a baloldali érték az fps.
Magyar nyelvü részletes leírás nincs,az ea oldalán találsz ismertetõt.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Egy kis segitség kéne , hol tum magam regisztrálni hogy tudjak játszani , én próbáltam a hivatalos honlapon de az nem jött be valaki segitsen .

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
A fegyver odabasz, ha van vki rendelt ilyen gyönyört neten akkor szóljon és vezsem fel buddyba ez minden tk-t megér, én csak egy hullájét vettem fel és nem volt 5percig a kezembe, de készültek rólam gyönyörû képek<#eplus2>#eplus2>
Ha vki tudja milye fegyver ez az leírhatná
inaktív :C cu@bf3
2 kerdesem lenne remelem tudtok segiteni:
1. hogykell kiiratni az fpst a gamaba?
2. tudtok olyan oldalt ahol van vmifele leiras a jatekrol? beallitasok, fegyverek mapok stb... CS1.5 ota nem jatszottam FPSsel es bar baromira bonyolultnak tunik 😛 pl. eddig osszesen 1 palyat probaltam ki de mire rajottem hogy mit kell csinalni eltelt kb fel ora 😊
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Az itt megjelenõ vélemények regisztrált látogatóink magánvéleménye,
és nem tükrözik az SG.hu Hírmagazin szerkesztõségének álláspontját."<#mf1>#mf1>
Akkor egy ujjabb vélemény: SG.HU. <#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Boldog új évet!
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)