Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szeretnék csatlakozni egy jóhangulatú klánhoz, akik BF2142-õt tolnak, BF2-es exOPC klános múlttal rendelkezem szal nem núbiként tenném <#vigyor>#vigyor>, sokakkal játszottam is már együtt anno ahogy neveket nézem <#eplus2>#eplus2><#violent>#violent>, elõre is köszönöm. Bob
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
LOOOOL<#falbav>#falbav><#nevetes1>#nevetes1>!
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
(te vagy az ötödik, gratulálunk)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
más valami??
Nekem ma lett meg a játék de nem tudom elinditani.
regelni kel a neten esetleg? vagy mi?
Help pliz
Bár az alant említett trükköt még nem próbáltam ki, majd ma este én is..
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
+ vettem a játékot és feltelepítettem felraktam a legújabb 1.10-es javítást és állandóan kilép a játékból. Megpróbáltam singleplayerben is jáccani, deakkor is kilépett.Mit tegyek???
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Másodszor már a Assault kasztbol kezdtem lockolni Baur H-AR: ezt de most volt annyi eszem hogy vártam egy Field Updatét és kiprobáltam de ez sem tetszett , Jobbnak éreztem az alap verziót , igy most a Recon Lampert Carabinevel kezdtem szemezni , köszönöm a megerõsitést .
http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
recon: elõször a jobb oldali sort lampert carabine, demo pak mindenképp és apm mine, bal oldalon van a láthatatlanság de felesleges,(bár patch óta jobb)
assault: jobb oldalt a medic fegyver verhetetlen, nagyon pontos, snipereket is lealázod vele simán, és mellé a rakétát benyomni, így elég pro lesz a karaktered
engineer: nekem az alap rakétavetõ(sudnik-vp jobban bejön mint a jobb oldali oszlop végleges fegyvere pilum) és mellé teszel egy motion minet, meg egy jármû lokalizátort és kész.
support: nekem alapból nem jön be ez a kaszt, tele van pontatlan fegyverekkel, de mégis a két alap a legjobb, kicsit alá kell lõni azt jó, ennyi
a Field Upgrade-t akkor kapod ha a Leader ad utsítást és a csapat követi akkor kapsz pontokat, 8ilyen succes point és jön egy Upgrade
A recon az a kaszt mint mondtam, és a 3dik lock után érhetõ el a láthatatlanság, a bal oldalon
inaktív :C cu@bf3
Mi éri meg ?
A másik néha lehetöség van a servern lokloni , azt miért kapja az ember ?
Melyik az a kaszt amelyik el tud lopakodni , és melyik lock után érhetõ el ez a dolog ?
Válaszokat elõre is köszi .
http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
és honan lehet letölteni
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Ha nem eredeti,akkor kínlódj!!!!
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Vizsotn ha a tied nem eredeti, akkor nem tudod aktiválni a neten, tehát játszani sem tudsz vele.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
(szerintetek még hánnyszor kell ezt mondanom valakinek..becsléseim szerint ez a mostani volt a 3-4-ik alkalom..)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
eredetiben játszom de érdekelne hogy van e crack vagy no cd a játékhoz
elöre is köszönöm
Connect a server kell neked.
BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka