Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5350
Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni egy jóhangulatú klánhoz, akik BF2142-õt tolnak, BF2-es exOPC klános múlttal rendelkezem szal nem núbiként tenném <#vigyor>, sokakkal játszottam is már együtt anno ahogy neveket nézem <#eplus2><#violent>, elõre is köszönöm. Bob

#5349
<#idiota>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

JohnnySmith
#5348
Akkor tisztítsunk....

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#5347
<#nevetes1><#nyes>

ZOLCHI
#5346
"Hamár ennyi pénzt kiad érte az ember, pláne, ha karácsonyra kapja" (#5326)

LOOOOL<#falbav><#nevetes1>!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#5342
nem neked való ez a játék, játssz mással.
(te vagy az ötödik, gratulálunk)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

atomboy
#5341
Ki kene irni a banner ala ezt a szoveget...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Fujiryu
#5340
Vagyél eredeti játékot...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

mNzJean
#5339
Kezdésnek vedd meg eredetibe ,tört verzióval nem lehet neten játszani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

JohnnySmith
#5334
Akkor meg minek?

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

ToCsEk
#5333
De nekem nincs meg a game és fel sincs rakva, pls adja meg valaki.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

atomboy
#5332
Telepites befejeztevel beadja az oldalt.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

ToCsEk
#5331
Valki irja már be a linket ahol regizni lehet a cdkey-t.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Boxer HUN
#5330
Ebben a játékban is többször le kell húzni a bõrt ugyanarról a rókáról...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5329
kieg..

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5328
Új optikai meghajtó vásárlás...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

ToCsEk
#5327
Hali, szerintetek kiegészítõ vagy csak újabb patch? link

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#5326
Némileg felháborító a dolog. Nekem meg nem ismeri fel a korongot (ugyan ez az én szoc.probelmem, meg néhány más játéknál is elõfordult, de nem mindegyiknél). Hamár ennyi pénzt kiad érte az ember, pláne, ha karácsonyra kapja, akkor basszák meg, mûködjön is rendesen.
#5325
:-((( a regisztrálás nem jöt be :-(
más valami??
#5324
hello.

Nekem ma lett meg a játék de nem tudom elinditani.
regelni kel a neten esetleg? vagy mi?
Help pliz
bakvarnyu
#5323
<#vigyor1>

F1rstK1ng
#5322
lol

inaktív :C cu@bf3

#5320
Imádkozz egy normális javításért. Sajna nekem is állandóan kilép <#ticking>
Bár az alant említett trükköt még nem próbáltam ki, majd ma este én is..

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

ZOLCHI
#5319
kapcsold ki a voip-ot az audioban

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Supersix
#5318
mármint már bent a játékban vagy elõtte például multinál amikor servert keresel?

#5317
Hy!
+ vettem a játékot és feltelepítettem felraktam a legújabb 1.10-es javítást és állandóan kilép a játékból. Megpróbáltam singleplayerben is jáccani, deakkor is kilépett.Mit tegyek???
#5316
Hûha...akkor azt buktam. Most megpróbálom azt, hogy kikapcsolom a második vinyót, és úgy telepítem a játékot. Meglátjuk, hogyan reagál rá.
#5315
Igen én félek hogy ez az exe nem csak azt csinálja hogy mellõzi a dvd-t <#schmoll2>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

Carlos HUN
#5314
Találtam 1.10 hez no cd crackot igaz én nem használom

1.10 no cd

#5313
az valóban elég hatékony jószág. Kár hogy nem szeressem a recont supportnak adnák azt oda... <#violent>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

HAF Rigel
#5312
Akkor jó , mert kilockoltam a Support kaszt Ganz H-MG: fegyverét de az nagyon nem érte meg az alap fegyver jobb.
Másodszor már a Assault kasztbol kezdtem lockolni Baur H-AR: ezt de most volt annyi eszem hogy vártam egy Field Updatét és kiprobáltam de ez sem tetszett , Jobbnak éreztem az alap verziót , igy most a Recon Lampert Carabinevel kezdtem szemezni , köszönöm a megerõsitést .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

#5311
supportnál és engineernél az alap fegyver a legjobb, úgyhogy tartogasd a lehetõségeket a másik két kaszt fegyvereinek unlockolására

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

F1rstK1ng
#5310
Nekem mind1ik fegyver unlockolva van, ezért mondom a saját véleményem
recon: elõször a jobb oldali sort lampert carabine, demo pak mindenképp és apm mine, bal oldalon van a láthatatlanság de felesleges,(bár patch óta jobb)
assault: jobb oldalt a medic fegyver verhetetlen, nagyon pontos, snipereket is lealázod vele simán, és mellé a rakétát benyomni, így elég pro lesz a karaktered
engineer: nekem az alap rakétavetõ(sudnik-vp jobban bejön mint a jobb oldali oszlop végleges fegyvere pilum) és mellé teszel egy motion minet, meg egy jármû lokalizátort és kész.
support: nekem alapból nem jön be ez a kaszt, tele van pontatlan fegyverekkel, de mégis a két alap a legjobb, kicsit alá kell lõni azt jó, ennyi

a Field Upgrade-t akkor kapod ha a Leader ad utsítást és a csapat követi akkor kapsz pontokat, 8ilyen succes point és jön egy Upgrade

A recon az a kaszt mint mondtam, és a 3dik lock után érhetõ el a láthatatlanság, a bal oldalon

inaktív :C cu@bf3

HAF Rigel
#5309
Szeretnék kérni tanácsot ki milyen fegyvert unkockolna ?
Mi éri meg ?
A másik néha lehetöség van a servern lokloni , azt miért kapja az ember ?
Melyik az a kaszt amelyik el tud lopakodni , és melyik lock után érhetõ el ez a dolog ?

Válaszokat elõre is köszi .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

ZOLCHI
#5308
No cd crack csak az 1.01-esnek volt. Jelenleg csak korongról megy a játék.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#5307
Hogy honnan, azt sajnos nem tudom. Egyelõre nem találtam a neten mini-iso-t a BF 2142-höz. Remélem tud valaki.
#5306
Én a BF 1942 óta nyomom (majd Desert Combat, BF2, Armored fury most meg a 2142), de még a RENGETEG programhiba ellenére is szeretem. Merthogy hibából olyan sok van (hangtól a képig minden), hogy az eszméletlen, mintha nem fejezték volna be a programozást a fiúk.
#5305
eredeti nekem akor egy mini iso is jo lene
és honan lehet letölteni
Boxer HUN
#5304
Mármint a kettõs beléptetõ rendszerrel..

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5303
A készítõk erre törekedtek a 2142 esetében is, csak még rádobtak egy lapáttal! <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5302
Így van!! A BF2-ben aki valamilyen nem hivatalos módon próbálta megkerülni az ellenõrzési rendszert, az vagy hoppon maradt, vagy a rosszabbik esetben vehetett egy új BF2-t... De volt olyan eset is, hogy eredeti játék + magyarítás = PB álltali globalbann.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

ZOLCHI
#5301
Ha eredeti a gaméd,olvasd el a kézikönyvet!
Ha nem eredeti,akkor kínlódj!!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#5300
A Battlefield 2-höz pl. votl krekk, de azzal nem indult a játék (leglábbis állítólag, mert nekem az is eredetiben van meg). A Battlefield 2142 is eredeti nekem, de gondjaim támadtak a DVD-meghajtóval, ezért nem ártana nekem egy mini-iso file.
Vizsotn ha a tied nem eredeti, akkor nem tudod aktiválni a neten, tehát játszani sem tudsz vele.
#5299
ja ez alapjában véve inretnetes..akárcsak az elõdje..

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5298
de az elõzõbe lehetett értem akkor ez inretnetes játék
#5297
ez a játék nem neked való, játssz mással.

(szerintetek még hánnyszor kell ezt mondanom valakinek..becsléseim szerint ez a mostani volt a 3-4-ik alkalom..)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5296
Sziasztok elnézést kérek

eredetiben játszom de érdekelne hogy van e crack vagy no cd a játékhoz

elöre is köszönöm
atomboy
#5295
Lol... internetes jatekhoz new game?
Connect a server kell neked.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#5294
csak azhogy elinditom a játékott és nincs olyan hogy new game!!!hol lehet játszani?
Boxer HUN
#5293
Egy nagyon minimális angol nyelvismeret szükségeltetik, (annyi is elég amivel már feltelepítesz egy angol nyelvû rendszert) ha ez nincs az gáz, ha van, akkor nem értem, hogy mi nem érthetõ.. <#fejvakaras>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)