Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

papo21
#5550
jajaj kÉÉne

pTD-hU ptdclan.hu

Carlos HUN
#5549
Akkor ma is legyen 😄<#eplus2>

sanzik
#5548
Nekem,meg úgy tünik,hogy lennének itt magyar játékosok bõven csak öszze-vissza külföldi szerveren játszik mindenki...
atomboy
#5547
Azt, hogy sokaknak nem jon be a BF2142.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

ToCsEk
#5546
Booster Pack-ról egy kis infó, pár kép és 1 videó.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

kBagyula
#5545
A mûjanyag kamijonon. 😄

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

F1rstK1ng
#5544
Tegnap pedig jó kis kés meg infantry parti volt az osztrák HU-s szerveren

inaktív :C cu@bf3

gecc
#5543
Hol itt hol ott<#smile>

#5542
Melyik serveren szoktál még játszani?

gecc
#5541
<#nemtudom>

#5540
Ez azt jelenti hogy mindeki warezzal játszik?

gecc
#5539
Van BF.HU,tegnap is kemény 4 en voltunk rajta<#idiota>

#5538
Van hivatalos magyar server? Ugyanis végre vettem egy MSI 7950GT-t és kiváncsi vagyok a teljesítményre gondoltam elkezdek újra játszani a játékkal :-)

Boxer HUN
#5537
Melyiken veszünk össze?? A mûanyag gereblén, vagy a kis lapáton? <#fejvakaras> <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

kBagyula
#5536
Ööö izé: Homokozó? 😉

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

papo21
#5535
hun tudunk együtt játszani?<#dumcsi>

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5534
jaja muszááLLyYY<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

Carlos HUN
#5533
Papo látom nagyon osztod a golyóidat <#taps>

Boxer HUN
#5532
Akkor megyek kotorászni.... <#email> <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

papo21
#5531
<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

F1rstK1ng
#5530
Kár hogy eddig kell rá várni 😞

inaktív :C cu@bf3

#5529
+Juj nagyon durva jo pach vagy bárki csinálta jo




- vélemény nem érdemes ösze vegyiteni a 2 kategoriát
#5528
hja, én is linkeltem már róla, jó lesz, várjuk szeretettel <#eljen>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#5527
kBagyula
#5526
Faja. Ez lenne az "SF" verziója a 2142-nek?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

gecc
#5525
Bisztos nagy sikere lesz<#vigyor1><#buck>

ToCsEk
#5524
Booster Pack
Lehet örülni?

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Kovács legény
#5523
nem van

www.czekoart.hu

Fujiryu
#5522
Sztem azon csodálkozik, hogy az új-at, hogy írhattad újj-nak😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

kBagyula
#5521
Jójaz. Komolyan mondom. Néha alig lehet megtalálni az ellenségét, azok meg csak jönnek az égbõl, mint állat.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

gecc
#5520
Mi az a gömb a földön!?Sajnos még nem jöttem rá ,mert amire kitalálták az egy nagy szar semmire sem jó<#zavart1>

#5519
mi az Deq?
csodálkozol h átálunk? 😉

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#5518
<#fejvakaras><#wow3>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#5517
Haly
Én tegnapelõtt vettem meg a BF2142-t
Tegnap maratoni játékidõt töltöttünk a gépe elött kb 9h-t. Csak az elsõ unlock fegyoig volt szenvedés 😞,nagyon tetszett a kasztoknak a specializálódása.
Különtetszett a squadleader-nek a spawnpont lerakása.
Mindjárt elkeztünk a csapattal gondolkodni h tervszerûen kellene összeállítani a csapatot, hogy a minél elõbb a CB(clanbase)-re összejöjjünk.
Jövõhétre meglessz a szerver. Talán ranked modba fog futni. De ez még kérdéses.
Szeretnénk embereket felvenni! úgyhogy jelentkezzeket bátran.
http://drklan.fw.hu/forum címen tudsz! ott vannak a feltételek.
Mivel még újj a játék nem szûkséges a nagy tapasztalat. de azért ne olyan legyen h akkor kérdezed meg h mi az a gömb a földön.

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

kBagyula
#5516
Ehh. XDDDD

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5515
és? õ ezt tudta eddig is, mégis büszkén vállalja..te meg itt oltogatod..csak azért mert más.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

atomboy
#5514
Azt a botok elleni jatekot nem nevezem singlenek.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Me0w
#5513
Gondoltam szolok, hogy a Medical Journal szerint aki 3-nal tobb felkialtojelet hasznal egy mondatban az buzi...

Together we'll fly someday...

#5512
dehogy nincs!!!!!!!!
van!!!!!!!!!

atomboy
#5511
Nincs.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Gideon Wieth
#5510
van singleplayer ugyeM?

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#5509
de ezt írja ki, ki van kapcsolva a tûzfalam

mNzJean
#5508
OFF : eladó egy inno 3d 6600 gt agp-s videókari ,dobozban 18 ropiért.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#5507
pff..

jól gondoltad, regelni kell. Olyan nincs, hogy nem engedi, az lehet, hogy az az acc amit szeretnél már létezik, probálj más neveket megadni.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5506
aha

leszedtem a bf2142 multi demot, de nem tudom, hogy hogy kell elindítani mert neveket passot kér és hiába írok be bármit semmi...

akartam új tagot reg. de nem engedi

ott mit kell csinálni?

#5505
továbbra is: ha nincs eredeti dvd, nincs online móka.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5504
hy

én csak azt szeretném kérdezni, hogy

ha a bf-et ezek sezrint rakom fel ahogy a FAQ-ban van, tehát a razorost
(Battlefield_2142-Razor1911)

akkor ugye nem tudok multiban játszani vele??

köszi
<#fejvakaras>

gecc
#5503
Carlos hogy vehetlek fel a buddy listre?mert szerintem rosszra nyomtam azt kitöröltelek<#szomoru1>

sanzik
#5502
szoktam válaszolni <#confused>
de valoszínû nem vettem észre a kérdést a nagy harcban... <#vigyor>
gecc
#5501
De ha kérdeznek akkor válaszolj<#szomoru1>a j gombot nyomd le