16212
Battlefield 2142
  • zsuskoo
    #7683
    1épként americicában teljesen úgy veszik ezt a dologot, mintha kiflit lopnál! volt ilyen eset úgy nézett az amcsi mikó montam lemásolom neki az 1ik cd-t mintha meg akartam volna gyilkolászni
  • zsuskoo
    #7682
    bocs nem 1600-as hanem egy 600-as
  • zsuskoo
    #7681
    Hi! 1 kicsit flancolok: a gépemen nincs illeg. progi 1 sem!!!!!!! A három autóm közül 540-es bömös a legjobb, és van 1 600-as elsőtulajos cbr-em!BÍ-BI-BÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! Tudom: kinyalhatom! na pusza
  • czky
    #7680
    Én egy Corvette Z06-ost szeretnék (újat)! Nekem se lesz rá pénzem sose...
    De azért kis különbség van egy játék és egy autó ellopása között, de ez már nagyon OFF!
  • sanzik
    #7679
    én is szeretnék egy új a6-os audit,de most akkor lopjak 1et mert a büdös életben nem fogok annyit keresni,hogy meg tudjam venni...
  • Alien69
    #7678
    NE személyeskedjünk, ha kérhetem! Egyrészt, no warez, az oprendszer meg nem warez téma, ebben a totyikban, mert eleve NEM arról szól.
    "De végre közeli szerver és gyors ping, ez a lényeg"
    Na ne kábítsá má! A tegnapi warron pl 10 körüli pingem volt, és publikon is találni sok-sok olyat, ami 40-50 MAX! Ami nagyon jó még, de lehet keresni (és találni) ennél is jobbat. Akkor MINEK hamachi, meg társaik? Az max arra jó, hogy a bugokat begyakoroljad minden következmény nélkül. Bár, erre meg szintén tökéletes egy csont üres ranked szerver is. Illetve, ha jól tudom, a hamachit a saját gépén kell, hogy futassa, és abból lesz a szerver, akkor meg a ping lótúró, akkora laggod lesz, hogy diavetitésnek se lesz jó, miközben Ő meg gond nélkül játszik (már ha jól gondolom).
  • czky
    #7677
  • Carlos HUN
    #7676
    Figy most akkor bemegyek boltba és ellopom eredetiben és akkor nem warezolok :D:D
  • sziro74
    #7675
    ja, és ha nem éri meg amazon-ról rendelni. Addig Fletó bekaphatja
  • sziro74
    #7674
    Ha a mostani fizetésem euróban kapom majd meg, 1FT:1€
  • sanzik
    #7673
    kiváncsi vagyok mikor jutunk el oda,hogy nem az lesz a fasza gyerek aki warezol meg lop....
  • hendrichharcos
    #7672
    Nállunk lassan már az éhhalál is alanyi jogon jár!!Én is lopnék ilyen dolgokat csak rohadtul nem értek hozzá!!Na ná hogy variálnék-csak aki elmaradott mint én nem tud mást csak venni.Meg amúgy is,amig a szolgáltatás ilyen-na ezt meg ne is ragozzuk.
  • pIIrash
    #7671
    Nekem pl. az. Mivel alanyi jogon jár. :P
  • sziro74
    #7670
    Egy hely ahol a BSA éhenhalna. loool
  • RoboGoD
    #7669
    Legfelül ki van írva, hogy warez kerülendő. Ennyi az egész. Mindenhol vannak szabályok. A mikrofos meg bekaphatja.
  • sziro74
    #7668
    Az hogy tört vagy lopott nem érdekel. De végre közeli szerver és gyors ping, ez a lényeg
    A te xp-d vagy office-od legális?
  • Janko313
    #7667
    Azért mert ő is Alien nebántsd
    Nem tehet róla!
  • zsuskoo
    #7666
    megpróbázzuk kösz
  • F1rstK1ng
    #7665
    Mert a login képernyőnél prefixnek zsuskoo-t írtál be, töröld és kész
  • zsuskoo
    #7664
    mán a játékban
  • zsuskoo
    #7663
    Srácok mér lett dupla a nevem?hogy lehet visszacsináni? köszke
  • Alien69
    #7662
    De a hamachi-val nem éppen tört gammával való játékot hírdetsz?
  • alien111
    #7661
    a battlefield után kell a '
  • RoboGoD
    #7660
    Kb 1000 magyar van regisztrálva a játékban (magyarként).
  • alien111
    #7659
    [HUN]
    Battlefield2142
    Hamachi
    Név:Battlefield'2142
    pass:1234
    Gyertek többen játszani
  • kBagyula #7658
    Óllrájt!
  • Carlos HUN
    #7657
    Ha kell én adok játékos neveket 102 magyar van buddy listemen:D
  • hendrichharcos
    #7656
    Úgy látom csak én lassultam le hozzátok képest.Talán kellene szednem valami serkentőt,vagy valami hasonlót.A legborzasztóbb az hogy már megint tévedtem!!Ezért nem szeretem ha nem ismerek valakit személyesen, úgy nem nagyon szoktam tévedni.Elnézést mindenkitől és hagyjuk is ezt a témát.Az asszonynak legalább mutathatom,hogy nem csak én vagyok "dilis" Ez jóóóóóóó
  • Magyar Betyár
    #7655
    Kösz előre is!

    Tutajos néven játszom.
  • kBagyula #7654
    Nemigen találsz magyar szervert. A többség már "Buddy"-ja egymásnak így Ők könnyebben meg találják egymást a hálón. Mi a játékbeli felhasználó neved? Felveszlek oszt kész. Ahol többnyire játszok, mindig akad jó sok magyar általában.
  • Magyar Betyár
    #7653
    Sziasztok!

    Érdeklödnék, hogy van egy a bf 2142-nek Magyar szervere, vagy olyan szerver ahol a magyarok zömében együtt játszanak. Eddig csak elvétve találkoztam Magyar-al. Ezenkívül érdekel van e publikus ts vagy ventrilo server amit a bf 2142-es magyarok használnak.
    Előre is köszi a segítséget!!!
  • uHs Gerzson
    #7652
    86 - Csernobil rulez
  • kBagyula #7651
    5-6 magyar klán összesen, de elég sok egyéni játékos is akad. Esténként egy-egy szerveren van, hogy 15-20 honfitárs is akad egyidőben.

    A HTW a conquestben az 5, Titan ladderen a 2 jelenleg.
  • kBagyula #7650
    ...én meg 73-as :D
  • joebacsi
    #7649
    azért annyira nem vészes a dolog itt a balkánon így 20 évesen se :)
    vannak lehetőségek, csak nyitott szemmel kell járni...

    amúgy így 2142ben most mi a helyzet? hány aktívabb csapat van?
  • czky
    #7648
    Én is beállok az őszinteségi sorba: 78
  • RoboGoD
    #7647
    Én 72-es vagyok.
  • hendrichharcos
    #7646
    Na te vénember este kilövöm a kerekesszéked gumijait aztán gurigázhatsz valamerre!Délután-este ha fent lesztek majd beszélünk. most megyek robotolni.Csinálunk a motoroknak "garázst".Mondtam apósomnak majd valakivel megcsináltatom de az öreg nem tud pihenni-nem úgy mint én.Persze velem cseszik ki,na de kibirom ő már tényleg öreg,hagy örúljön.Remélem nem nagyon fáraszt le-mert este jó lenne nyomni kicsit.
  • pityu1973
    #7645
    Jólvan látom megnyilt a nyugdijjas klubb is!
    Én is begurolok a kerekes székkel ha szabad !
    Jó tudni nem csak én vagyok ilyen vén f...s itt a mezőnyben már az oviban is ez volt a jelem !
  • hendrichharcos
    #7644
    GratulálokNem semmi vagy-igy meg aztán mit ne mondjak!Minden tiszteletem feléd!!