Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kovács legény
#5601
nem kell érteni csak lõõõõõjjjjjj

www.czekoart.hu

#5600
Hát srácok nekem nagyon bejön a bf2142 !
Csak még nagyon sokmindent nem értek benne !
De nagyon-nagyonn tetszik .

Kary vagy Karykeksz

Wreck86
#5599
ûrmajmok😊😛

Millerke ® BFHU || https://team-simple.org/forum/ || http://bf1942.eu/Servers

gecc
#5598
Azért ne bízd el magad,a kaszás mindenkit utolér<#hehe>

F1rstK1ng
#5597
Hát kösz<#hawaii>

inaktív :C cu@bf3

gecc
#5596
<#eljen>

kBagyula
#5595
<#hehe><#hehe><#hehe><#taps><#taps>
Grat!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

F1rstK1ng
#5594


Leszúrtam a No.1-t
KAIN-t, lámagyerek csak APCzik

inaktív :C cu@bf3

#5593
Gyere Xfire
azt mehetünk valahova játszani .

Kary vagy Karykeksz

#5592
az a baj hogy csak a játékból lép ki .
az xp nem indúl ujra .

Kary vagy Karykeksz

#5591
Vagy hálózati probléma, mint a fekete képernyõsök 1%-ánál!!!

#5590
Ha túlmelegedik valami akkor általában lefagy az egész gép, és automatikusan újraindul...Szerintem az XP-vel van a gond.

#5589
Lehet,hogy én vagyok kicsit hülye, de nem tudom,hogy van-e magyar szerver...

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#5588
kössz.
Átnézem

Kary vagy Karykeksz

Me0w
#5587
Hibas memoria, tulmelegszik a proci, tulmelegszik a videokartya, valami szar van az xp-vel. Valogass.

Together we'll fly someday...

#5586
úgy dob ki mintha alt+f4 eztem volna
kb 5 perc után
miért ?
valaki segítsen légyszi

Kary vagy Karykeksz

Kovács legény
#5585
votmá😄

amugy nemtom ,nemjáccottam egy ideje

www.czekoart.hu

mNzJean
#5584
Kizárt dolog mert nemtudom<#idiota>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#5583
Az általános hogy kidobál a server ?
Vagy az én készülékemben van a hiba ?

Kary vagy Karykeksz

Kovács legény
#5582
meén nem játékokra kötöm a pízem😄

www.czekoart.hu

#5581
A beszél akinek már 4 csillaga van ?
:-)

Kary vagy Karykeksz

Kovács legény
#5579
dejómeeegy

www.czekoart.hu

gecc
#5578
xfire bogdogege a nevem<#dumcsi>

#5577
xfire :karykeksz
vegyél fel légyszi

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5576
Hoppá elírtam EA.HU bocsi<#idiota>
<#vigyor>

#5575
én pár napja szereztem be a 2142-ot, ugy latom, hogy eleg sok magyar jatssza azert ezt is, csak nem a magyar szervereken hanem osszevissza.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#5574
Van Xfirem

gecc
#5573
Elöbb gyere a BF2-ni ott többen vannak<#eljen>

#5572
hehe, nem aprozod el az mar egyszer biztos😉

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5571
Fél óra és mehetünk !

Kary vagy Karykeksz

#5570
esteleg van xfire-od ?

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5569
2142BF.HU 195.228.45.119 ez a BF2 nek is az ip címe

#5568
BF.hu ?
ne máá
Még a talis képek sincsenek fent
Ja meg nem tudok reggelni oda !

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5567
Na akkor majd ketten fogjuk kergetni egymást a BF.HU-n <#nyes>

#5566
mindkettõt :-)

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5565
Melyiket,láttalak a BF2 topikban is<#vigyor2>

#5564
Megvettem a gamet . <#mf1>

Kary vagy Karykeksz

Boxer HUN
#5563
<#fejvakaras> Kezdem magam frusztrálva érezni... Tele van a környezetem mindenféle sokcsillagos meg koronás alakokkal... Ennyire lealacsonyodtam volna??? <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5562
Õ az iskolában úgy tanulta az olvasást, hogy BALRÓL-JOBBRA. Ha egybõl jobb oldalt kezdi... belezavarodik. <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Kovács legény
#5561
van egy olyn érdekes funkció hogy "válasz erre" ....Használd

www.czekoart.hu

kBagyula
#5560
<#law><#hehe><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Boxer HUN
#5559
Ugye??? Én is csipázom õt!!! <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#5558
Jaaaa.. az a GUMIKACSA!! <#worship> (õt is ismerem!!!)

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

papo21
#5557
lemerem fogadni hogy egész nap azt a kibasszott monitort bámulod

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5556
vicces gyerek vagy

pTD-hU ptdclan.hu

kBagyula
#5555
Ebben igazad van.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#5554
Homokozni, homokvárat építeni, esetleg fakockákkal játszani, netán legózni.... stb.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

papo21
#5553
<#wilting>

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5552
értem és akkor hova mennyünk?

pTD-hU ptdclan.hu

#5551
maygar szerverek-re a legtöbb normálsi ember kerüli mert ha nicsn admin akkro játszhatatlanná teszika kis nyomoroncok a foylamatos BC, tank elé áll ha nem az övé, TKra kényszerítik...
max akkor van rend ha adminok ott vannak de ahogy elmegy onnan mindjárt jön a káosz.

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos