16212
Battlefield 2142
  • H2
    #7763
    Ez mi lesz, gyakorlás? Na, érdekelne minket is! Persze csak ha beférünk... Tegnap megint lecsúsztunk az első helyről CBn, és ha tudnánk vkikkel gyakorolni az jól jönne nekünk is! Szerver van! Amúgy mi is szertnénk heti 1 fix alkalommal meghirdetni egy tréninget. Klánok és lonewolfok jelzhetnék ha érdekel vkit! Aki gyakran jelen van és klánt keres bekerülhet a csapatba Célunk 1-3 hely vmelyike Titan ladderen!

    HTWZOLTÁN
  • ColdFire
    #7762
    Semmi gond, bár 1edül gyorsan meguntam :D
  • papo21
    #7761
    yes én is erre gondoltam
  • liquivent
    #7760
    T.I.T.A.N.
  • papo21
    #7759
    hello mien pályán warozzunk hétvégén? titán? konkveszt?
  • trumpf1
    #7758
    Bocs Coldfire, hogy tegnap leléptem, nem volt szándékos. Mexakadt a net sajnos fél óra múltán is kuka volt, feladtam.
  • ColdFire
    #7757
    jaaa :PPP
    gondoltam hogy nem a halott beleiböl kell kiszedegetni :DDDD
    kösz ;)
  • czky
    #7756
    ;P
  • Stex
    #7755
    tegyük hozzá a gyengébbek kedvéért azt is, hogy akkor kell szabdalni amikor még él ;D
  • czky
    #7754
    Úgy, hogy szépen előveszed a késed és megszabdalod vele az ellenséget! :)
  • ColdFire
    #7753
    off: asztalom :D

    BF2142 Style



    on
  • ColdFire
    #7752
    Dog Tagokat hogyan tudom felszedni? O.o
  • ColdFire
    #7751
    eddig ennyi:

  • ColdFire
    #7750
    de nekem nincs kiegem :)))
  • RoboGoD
    #7749
    Csak a kieg install után még 1x fel kell rakni az 1.25-öt.
  • Twetr0x
    #7748
    Már későn írok, de ha megveszed a kiegészítőt, akkor le kell szedned az 1.20 patchet is. Tudom hülyén hangzik, de nekem is meggyűlt vele a bajom. És akkor kezdődik a macera. Le a game, fel a game, fel az 1.20 fel a NS fel az 1.25... EA találta ki nem én
  • RoboGoD
    #7747
    Nem is tudom nekem mi a nickem a Comrade-ban. A "RoboGoD.hu" talán. De a játékban R.o.b.o.G.o.D néven találtok meg. Aki nem tudná ott is meg lehet jelölni buddynak az embereket.
  • pityu1973
    #7746
    Az 1.25 az a jó!

    Magyar sima szerverröl én csak a HTW-set ismerem de az jelszavas.
    Ha magyarokat keresel szinte mindenkinek ott a nick neve alul onnan csemegézhetsz mi is így találkozunk fönt a szervereken tegyél be minket a budy listádba.
  • ColdFire
    #7745
    van magyar szerver? :)
    nem ranked, hanem olyan sima :DDD

    és ugye az 1.25ös peccs kell nekem? most töltöm, 270mb...
    csak azért kérdem mert a fakkuba még 1.20 van
  • pityu1973
    #7744
    Az a baj hogy van igazság abban amit írsz így kénytelenek vagyunk az import árut levadászni !

    ........egy oldalon 32 magyar hum.......jól van na felébrettem
  • ColdFire
    #7743
    akkor még 14 voltam :DDDDD
  • F1rstK1ng
    #7742
    BF2/Antik/Eger ott még 14 volt a számod :)
  • ColdFire
    #7741
    na megvan a jatek, a nevem ColdF15 ;)
  • F1rstK1ng
    #7740
    Így van, pubic szervert nem lehet jelszavazni, ergo war-ra nem lehet használni(csak ha leveszed róla a Ranked sort, de ez macera, meg felesleges) ha fizetsz rá, lesz egy lefoglalt slotod, és bármikor mehetsz rá játszani(akkor a játékosok közül "make room" üzenetttel eltávolít valakit).

    Ezt így fórumszinten lehetetlen megbeszélni, tegyük fel mindenki pumpálná a pénzt valahová, ki döntené el ki legyen a serveren az admin, serverconfig stb...
    Plusz emellé még jön, hogy Magyarországra nem osztanak Ranked sort szerverre. Higgyétek el nem ti vagytok az elsők akik próbálkoznak.
    Szerintem teljesen feleslges is, ha szeretnétek együtt játszani joinoltok buddy-jaitokra és villogtok nekik(mert erről szólna a magyar szerver: ki a legtökösebb magyar)

    Nem reménykednék a helyetekbe, hogy kaptok valaha is Ranked magyar szervert

    Felesleg
  • pityu1973
    #7739
    Nálunk a gyerek szigorúan megy aludni 8-kor én TV-t nem nézek csak a hiradót! Játék előtt élek egy kis családi életet útána úgy is megtalálja ki ki a maga elfoglaltságát így a vitákat elkerülöm.

  • pIIrash
    #7738
    Egy aprócska bajom van mindössze. Én simán benne vagyok ebben a projektben, de az első gondom az lenne, hogy ha már szervert bérlünk akkor azon lehessen WAR-okat tartani. Mert ha már fizetek ide, akkor nem fizetek sajátra is. Viszont a WATt még meg is lehet beszélni, hogy mikor ... a baj az, hogy azt hallottam, hogy Ranked szervert nem lehet jelszavazni.
  • pIIrash
    #7737
    Már akartam is kérdezni, hogy a családosok miként oldják meg ezt a játszogatósdit. Mert én még csak barátnéval rendelkezem, de már Ő is kész idegroham, ha játszom.
  • hendrichharcos
    #7736
    Szponzorálásra gondolsz!??Jelenleg van egy kispályás focicsapat meg a haver fia qudversenyző őket támogatom,de ha ez nem lenne még elég itt az asszony is.Magamról meg ne is beszéljek!Mindig van valami új ami eszembe jut-örül is a nejem neki.Már ezt is unja,hogy folyton játszok. Remélem nem lesz újjabb része mert kivág az ablakon géppel eggyütt. De olcsóbban hozzájuthatsz ilyen pc-és dolgokhoz-merem ajánlani Tamásékat.
  • pityu1973
    #7735
    Nem baj az a lényeg jó volt a kis csapat és gyültek a tapasztalatok.
    Biztos stresszelte hogy nem ő gyözöt!
  • tojas1
    #7734
    Az akart Téged ki szavazni akit én is megpróbáltam kirúgni.És hogy miért:Nyomom a Gunship-et ezerrel,jön az ellenséges,persze Ő ül benne küldöm a rakétákat Ő is küldi rám,az övé kevésbé sebesített meg ,mint én Őt erre nekem jön szemből a K....G!!!!Sajnos nem sikerült a kírugás.
  • pityu1973
    #7733
    Amúgy tegnap én is megértem egy kiszavazást az ellenség oldaláról!
    Tojássékkal zuztunk! Titánon voltam a tetőn egy szál magamban és három gyereket valahogy nem birtam leengedni a szellőzőkbe én persze kaptam a titán védelmi pontokat ők erre megharaguttak pedig ha az egyikük orvos lett volna simán kijátszottak volna!

    Azért írtam le mert egy kicsit hülye érzés volt!
  • pityu1973
    #7732
    Papo az a hátbaszúrás csúnyadolog volt tudom, tudom én meg felrobbantottalak!
  • RoboGoD
    #7731
    Mit veszel?
  • Twetr0x
    #7730
    Reconon belül is számít, hogy mire "szakosodsz". Viszont itt annyival könnyebb a dolog a bf2höz képest, hogy nem különj van spec-ops és sniper, hanem egybe, ezért tudsz mindkét oldalról equipmentet bepakolni. Ha például silózol, akkor automata fegyó, láthatatlanság, és demo pack.
    Ha titánt támadsz/védesz, akkor ugyanez, csak láthatatlanság helyett akna. Láthatatlanságnak van egy olyan hátránya, hogy azok a supportok, akiknek megvan a sisak, azok térképen meglátják, ha ki- vagy bekapcsolod a láthatatlanságod. Ezeket úgy lehet észrevenni, ha már van automata fegyverük, ami áll egy helyben és lő, vagy ha a lassabb fegyverrel lőnek(Ganz). Viszont ha megvan/meglesz a kiegészítő, akkor a snipernek van egy olyan cucca, amitől 3x hosszabb ideig lehetsz láthatatlan, és egy olyan, amit leraksz, és ha az 50 méteres körzetében maradsz, akkor a térképen nem te látszol, hanem a cucc amit leraksz.
    Késeléshez a legjobb ez a cucc(Ghost) a láthatatlanság és a kés.

    Recon kit (angol)
  • papo21
    #7729
    yes napokba veszek new gépet aztán mégtöbb
  • H2
    #7728
    Fater nekem meg kéne egy VGA kártya!
  • hendrichharcos
    #7727
    Azt még nem tettem fel a galériába,ami fent ven az a lányomé egy 250es Suzuki sport.Az asszonynak egy 200as automata Polárisa van,de már nyűglődik hogy kicsi.Most szeretném neki lecseréli egy 350es vagy az új 450es Yamahára,vagy 450es Suzukira.Attól függ hol kapok több kedvezményt.Bár a Hondákat is dicsérik.A 2kerekű Honda 400as /GPZ????-nem nagyon vágom ezeket/ de azt mondják nagyon megbizható mocik-na annak a blokját rakták a 400as Honda qudba.Amúgy ha bárki tud valamit ezzel kapcsolatba szivesen venném-nem szeretnék sz..t venni.
  • ColdFire
    #7726
    láttam, szép gép, na és persze YAMAHA rulz :D
  • hendrichharcos
    #7725
    Nekem egy 660as Yamaha Raptorom van-mundjuk nem lehet a kettőt összehasonlitani.Ezen azért nem parázok ugy.A kétkerekűeknél ,egragadtam a jó simsonnál
  • ColdFire
    #7724
    köszi ;)

    Amugy eza kis funyiro csak 50es :D (Yamaha TZR)
    de a 125ös már enduro lesz:)
    Honda XR125L