Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5651
mert nem ranked

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#5650
valamiért nem jo a EA HU server
nem pontoz rendesen
nem fejlõdik az emberke benne

Kary vagy Karykeksz

Newyorker
#5649
Sziasztok!

TUdtok valami pályanövelõt singlében hozzá?
(úgy mint ahogy a bf2-ben volt)

#5648
Tankból nem megy, APC-bõl F3 helyrõl jobb egér klick. Repcsibõl E és egy két space biztos ami sicher.

Boxer HUN
#5647
"... a tankból akarom kilõni magamat?"
Nem kell azzal foglalkoznod... Azt majd a többiek megcsinálják... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

kBagyula
#5646
Alapból E betû.
Tankból is E betû, vagy betuszkolod magad az ágyúcsõbe és megkéred az egyik csapattársad, hogy lõjön ki. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5645
ha a repcsibõl ki akarok ugrani biztonságban, melyik gombot kell megnyomnom??

illetve ha a tankból akarom kilõni magamat!?

köszi

(bocs, hogy ilyen hülye vaok)

#5644
nagyon jó
este megyünk is tesztelni.

Kary vagy Karykeksz

Carlos HUN
#5643
Dr. klán 2142 szervere
212.52.160.190:17567

Rem lesz hivatalos magyar ranked server<#eljen>

F1rstK1ng
#5642
OK
Mindenképp

inaktív :C cu@bf3

mNzJean
#5641
Az EA nem fog nektek segíteni , viszont ha komolyan gondoljátok akkor én megmondom privibe ,hogy kit kell keresned ez ügyben.Azért a privi ,mivel el szeretném kerülni ,hogy mindenki zaklassa az illetõt serverügyben.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

F1rstK1ng
#5640
Nem csak Hivatlossá akarjuk tenni a szerverünket, és hallottam h a Dr. klánnak talán sikerült velük kapcsoltaba lépni

inaktív :C cu@bf3

#5639
ok

Kary vagy Karykeksz

kBagyula
#5638
Azzal nem, bár egyszer volt már olyanom. 😛 Nem szeretem az onlány bepötyögõs üzengetõs progikat. Jó a buddy list nekem.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5637
<#hehe><#worship>

Kary vagy Karykeksz

atomboy
#5636
Eltort?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#5635
Rogernyul felvettelek bf2142-õn belül .
Te esetleg nem rendelkezel xfire-al ?

Kary vagy Karykeksz

F1rstK1ng
#5634
Tud vki vmilyen elérhetõséget a magyarországi EAhez??? (az utca/házszám nem kell az minden tokon rajta van 😊 )
Tel.szám vagy email cím kéne, NAGYON

inaktív :C cu@bf3

kBagyula
#5633
Aha, sajna.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

papo21
#5632
HA Squad-ban játszok akkor is ér az autobalance?

pTD-hU ptdclan.hu

kBagyula
#5631
Oóólvastam, válaszoltam is rá.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Boxer HUN
#5630
Szeva Nyuszi!! <#wave>
Ment PM.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5629
ha sikerül xfiret alkotnod magadnak akkor majd várünk ts -en is szeretettel.
<#wink>

Kary vagy Karykeksz

#5628
jujj az és bádim : karykeksz0
bfen belül

Kary vagy Karykeksz

#5627
felveszlek a bfen belül.
de sokkal jobb lenne ha lenne xfireod.
innen beszerezheted
reggelj eggyet és felveszlek
az én xfire accountom : karykeksz

Kary vagy Karykeksz

kBagyula
#5626
Vegyél fel a 2142 Báddi-listbe: RódzserNyúl a júzernevem fonetikusan. <#nyes>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#5625
<#hehe>

Már nem emlékszem. <#fejvakaras>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Boxer HUN
#5624
Mész te a picsába!!! Én nem tudtam kapcsolódani, vagy te... Hozzád szóltam, vagy nem... Ne hurrogjál, nem vagy te bagoly... <#gunyos1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5623
vélemény: ok 😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5622
Össze kellene hozni a magyar bf2142-õseket.
vélemény ?

Kary vagy Karykeksz

#5621
Jah ez már valami !!
Nagyon komoly lett .<#wow1>
de én a s51 re gondoltam <#smile>

Kary vagy Karykeksz

#5620
Ehe ...
Ott repülök
<#vigyor2>

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5619
Kary itt a simson<#vigyor2>

gecc
#5618

#5617
de kell, csak nem udtam mostmár tudok
olvasd el mit írtam, mielõtt értelmetlen hülyeségeket kérdeznél <#wilting>

Boxer HUN
#5616
... de minek?? Vedd meg inkább eredetibe.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

uHs Gerzson
#5615
Crazy Mate: nincs
Tom01: bf2 topic, FAQ

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#5614
tud valaki crakat adni a battlefield 2 höz ??
#5613
Van benne tps nézet?

#5612
mondtam én, hogy nem olyan vészes a helyzet, int amenyire sokan sugallják <#eplus2><#awink>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Boxer HUN
#5611
Mit sem ér a profil, ha nem regisztrálta magát az EA fõhadiszállásán... <#hehe> Vagy a demónál nem kell?? <#fejvakaras>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

papo21
#5610
kösssz

pTD-hU ptdclan.hu

Kovács legény
#5609
APC egy jármû (csapatszállító)

www.czekoart.hu

papo21
#5608
az mit jelent ha valaki APCzik?

pTD-hU ptdclan.hu

#5607
ok
köszi
remélem jó lesz mert szeretném kirpróbálni, ha tetszik veszem is meg!

kBagyula
#5606
Lehet, hogy a hiba nem az ön gépében van. A demoval szokott volt ezt csinálni korábban is. Lehet az EA karbantart, ez eltart néhány órácskát, próbáld meg késõbb A tûzfalad pedig kapcsold vissza.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5605
demo multi

kBagyula
#5604
Eredetid van?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5603
hello!

BF2142nél szeretnék profilt csinálni (tûzfalam ki van kapcsolva)
rámegyek a create new accountra... és percekig csak azt írja ki, hogy:

connacting ea master server

szóval egészegyszerûen nem képes csatlakozni, másnak is elõfordult már ilyen?

légyszíves valaki segítsen nekem, köszönöm szépen!

#5602
mindenki magából indul ki mester !
<#worship><#beka2>

Kary vagy Karykeksz