16212
Battlefield 2142
  • ColdFire
    #7803
    na majd megnézem még1x...
  • Alien69
    #7802
    Hát, mivel a max 1000, akkor az esettleg nem 150?
    No, akkor ne ülj mellém a gunshipbe! Ha kilövöd előre a lövedékeket, és pont a döntő pillanatba melegszik be, vagy fogy ki a lőszer, vagy mittomén, az ugye NEM kellemes! Mert az nem zavar, ha nem azt lövöd, amit kellene, vagy nem találod el, stb..., de, hogy ilyen miatt lőjenek le, az nem kellemes! Tegnap is, a másodpilótám a tankkal bajlódott, miközben négy gyalogost kaszálhatott volna el. Így viszont a tank tovább ment (le se sz*rt minket), és a gyalogosok lőttek le az égről. Persze no problem, nem azért írom, hogy haragudnék érte (annyira nem komoly a dolog, mert néha én is benézem a dolgokat), hanem, ha mondjuk egér gondok miatt még meg se tudja próbálni, hogy valakit le tudjon teríteni, na az dühitő! Sajna, a multis játékok erős hardvert követelnek. Ez alatt nem csak proci+ram+alaplap értendő. Azok nagyon költségessek, és az élettartalmuk is a legrövidebb. De, egér+billentyűzet+egérpad, no EZEK azok, amikre NEM szabad sajnálni a pénzt (szeintem). Persze, ésszel, tehát egy egérpadnak sem kell aranybevonatosnak lennie, de, egy mezei 300 forintos egyáltalán nem biztos, hogy megfelelően kiszolgálja az egeret. Tudom, nekem is ilyen volt, és amikor lecseréltem éreztem csak igazán az egér előnyeit!
  • KaryKeksz
    #7801
    Csátok!
    Jövök én is játszani .
    Merre szoktatok lenni ?
  • ColdFire
    #7800
    ték :D
  • ColdFire
    #7799
    nekem a forgás még vezeték nélküli egérnél volt...
    Ez vezetékes egér, nekem tetszik, bár tegnap nagyon durva volt, magátol elkezdett lőni, és pont elottem volt egy ember :DDDD
    de egy klikk után helyre jött
  • ColdFire
    #7798
    mértem egy 1500néhány Hz-t vagy mit vele, szval sztem jó
  • pityu1973
    #7797
    Sikerült sok sok PTD-sel és 818-sal egy pályán játszani nagyon élveztem igaz hülyén nézett ki 3 BT-s közöttük de remélem segítettük mindkét oldalt.

    Köszi a játékot!

    Hajrá a holnapi mecsre...............mmmmmmmmm de mennnék
  • pityu1973
    #7796
    Én a drivert nem raktam fel mert harveresen lehet állítani de a progival majd betesztelem és mondom az eredményt!
  • pityu1973
    #7795
    ugyan ez van nekem is csak 2000 dpi-s
  • Alien69
    #7794
    hmm... és leellenőrizted a Mouse Rate Checker progival, hogy ténylegessen mennyin megy? Ezen felül, sajna, ezzel a márkával volt jópár gondom. Pontosabban, vettem anno egy trust egeret, és driver hiba miatt a játékokban rendessen bes**patott. Rendszeressen "bepörgette" a "karakteremet", tehát úgy "érzékelte", mintha én full sebességgel kezdtem volna forogni saját tengelyem körül. Ez kb úgy nézett ki külső szemlélőnek, mintha egyhelyben a tengejem körül forognék. Ez Mohaa-ban (Medak of Honor) elég gáz volt, mert nem tudtam kijönni belőle. Battlefield 2-ben még roszabb volt. Csapatszállitót vezettem, majd bejött ez az agymenés, és földhöz csapta a gépet!

    Tehát, inkább veszek drága egeret, melynek a driver támogatottsága megfelelő! Ergo, pl Genius KIZÁRVA!
    (meg trust is)
  • ColdFire
    #7793
    hmm...
    nekem az egerem sebessége nagyon jó, és pluszba még rá van téve egy gomb, ami 1600ra állítja át :DD
    nagyon állat, főleg lövegekben, mert ott eleg lassu ;)
    itt van e;)
  • Alien69
    #7792
    No, annyira régi ez a dolog, (winhack USB egérnél), hogy már a PH-s linkek is kiszáradtak! De azért NEM reménytelen! Tehát, Előszöris van egy ellenőrző progi (neve:Mouse Rate Checker 1.1b):
    INNEN letölthető
    Látni fogod, hogy jelenleg mennyin fut (kb úgy kell elképzelni a dolgot, mint a tft monitorok "késleltetése"). Ennél még a PS2-s egerek is jobbak, külömben! Minden esettre, egy próbát megér, késöbb vissza állítható a dolog majd. Tehát, van a hekkelő progi, neve: "usbmrs11.exe", és segít a google megtalálni. Mondjuk, innen is LETÖLTHETŐ. Jöhet a restart. Win bootolás közben nyomogasd az " F8 " billt, és így tudod csökkentett módban indítani a windows-t. Elindítod a usbmrs11.exe-t, és beállítod a kívánt értéket, ami jellemzően 500, vagy 1000, de ez is szigorúan egér függő, tehát a magasabb DPI-s egerekre lehet alkalmazni, mondjuk 800dpi felett, ha jól emléxem. A lényeg, beállítod, majd szintén restart, és jöhet a próba. Normál indítás, és azért ellenőrizd le az első progival, sikerült-e beállítani, majd kezdj el játszani. Szerintem, érdemes egyből 1000-re rakni, majd ha ez túl sok(k) lenne, akkor lehet 500-ra vinni, ismét restart, F8, stb...

    (mindenki csak saját felelősségre, természetessen!)
  • joebacsi
    #7791
    hmm, grat, oszt hajrá-hajrá :)
  • ColdFire
    #7790
    eza láthatatlanító + kés a legviccesebb dolog amit valaha csináltam játékba :DDD
    16os pályán mészároltam :DDD


    simán első voltam, de kifagyott :(((
    igy is kaphatok a pálya végén aranyat, ha megtartom a helyem?
  • ColdFire
    #7789
    biztato, kösz :(
  • Bogdogege
    #7788
    Jobban jártál volna ha maradsz a Bf2-nél
  • ColdFire
    #7787
    Ne is mondd :DDD
    Én BF2ztem anno, ugy érzem, hogy ott nem voltam olyan rossz, a közép mezőnyt állandóan tartottam...
    De itt Trumpf már sokadszor lelte halálát miattam vagy repülés, vagy más dolog miatt, amiknél eléggé szégyellem magam :\

    A másik meg hogy low-on szaggat a játék O.o
    Azt hittem BF2 motorra van építve a játék, bf2ben mediumon eljátszottam egy mozzanat nélkül, itt meg lowon szaggatok :((((

    P4 2.4
    GForce 6600
    1 Gb

    pedig az alap követelményeknek megfelel :(
  • hendrichharcos
    #7786
    Nagyon köszi a segitségedet,de egy árva szót sem értek belőlle.De majd kérek telefonos segitséget.Az egér USBs ami a BF billentyűzetébe csatlakozik-a többi már magas számomra.Ilyenkor ugy bánom,hogy annyi időt toltam a sportba,aminek meg most iszom a levét!!Nem hogy ilyennel foglalkoztam volna.Szégyelni nem szégyellem csak kellemetlen.Az életbe is már majdnem hogy lenézik aki nem vágja az ilyeneket-de még nem merik a szemembe mondani.Pedig 88ban számtechböl éretségiztem 5re. Akkor még a comodere 64es menő volt.Ja meg az edzőm volt a tanárom.Egy szerű volt-ha hozom a meccset 5,ha nem akkor kivág.Gondolhatod mit küzdöttemNa ez már a múlt-bocsi-ja és köszi
  • trumpf1
    #7785
    Erről se hallottam még. Tucc egy linket dobni?
  • Alien69
    #7784
    Meghekkelted az egeredet (már ha USB-s)? Pontosabban, a Win-t? Ugyanis, hiába veszel 1xxx dpi-s egeret, a win alapban csak 8ms-os késleltetéssel dolgozik! Ergo, van erre progi, ami átállítja (szigorúan csökkentett módban), pontosabban, neked kell kiválasztanod pár érték közül. Aztán észre fogod venni a külömbséget! Addig nem!
  • trumpf1
    #7783
    Klánverseny. Itten találod ;)
  • pIIrash
    #7782
    Vannak persze. De mindegyiken elvadulnak elöbb vagy utóbb. Mondjuk én nem nagyon járok fel. 300 áldozatom származik kb. kés szerverről. Előszőr azt hittem, hogy majd jó gyakorlás lesz ... de nem az. Ha belegondol az ember egy kés szerver nem adja k ia normál pályák szitujait. Egy kés szerveren mindig nyugodtan rohanok az ellenfél felé. De titánon sosem vagyok nyugodt, amikor az ellenség után somfordálok. :)
  • liquivent
    #7781
    Lehet csúnyán butának fogtok nézni, de mi ez a TitaN Ladder?
    Ez egy verseny a klánok között? Vagy egyéni cucc?
    Légyszíves valaki homályosítson fel!!!
  • hendrichharcos
    #7780
    Nem tudom-de nekem nem megy mostanság.Visszafejlődök??Bénázok folyton,aztán meg csak jól felkapom a cukrot-meg az egeret!!Már annyi egeret vettem hogy bemegyek a számtech boltba nem is kel kérnem adják maguktólTetszik meg minden csak ez a bénázás idegesit!Látom hogy ott van de a reflex lemarad-mint a bérek hazánkba.Sokszor már a többieket is csak feltartom-nagyon nem jó ez igy!!!!Lehett maradnom kellene a sakknál??Az összes BF-t végigjátszottam,csak ez volt az első hogy itt próbálkoztam-azért nem bántam meg.H2nek meg annyit üzzennék meg az összes HTWés tagnak,hogy a 2ik hely is nagyon szép eredmény.Nem lehet mindenki első-de legközelebb biztos sikerül.Én csak GRATULÁLNI tudok,igy tovább.
  • papo21
    #7779
    sorry hogy ma, tegnap nem votam (kocsma) rajta vok gyakorlásokba a csapatatokba szivesen tag lennék de szivem 818 elsö hely meg meg lessz !!! visztupáem
  • pityu1973
    #7778
    Kössz a játékot azoknak akikkel együtt este!
  • Carlos HUN
    #7777
    Jó de azért vannak normális késes serverek! Is
  • pIIrash
    #7776
    Igen. Sajnos ilyen k rohangálnak mindenütt.
  • Carlos HUN
    #7775
    Van ez így én pl a road killemet késes serveren szedtem ösze :D XDDDDDD
  • liquivent
    #7774
    MegA ThX!!!
    Este 7től F1... Addig toljuk csak. :P
    De akkor is belefér 3-4 match.
  • reaper4
    #7773
    kezd elegem lenni. bemegyek spanommal 1 késes szerverre, mondom játszunk 1et. erre persze mindenki lődöz össze vissza, meghaltam 10x és elég volt. átmentünk másikra (persze ott is össze vissza lőttek. lool) de a legnagyobb poén az az volt ,h ellenkező csapatban voltunk és át akartam menni hozzá. persze meghaltam ,minusz 2 pont és persze nem kerültem át a csapatába. eljátszottam még 3x ,de semmi csak a minusz pontok. hát rohadjanak meg!!!!! szánalmas emberek játszanak (szinte mind vmi fos klántag)
  • H2
    #7772
    Zsírozva! Vasárnap 2-6ig tietek a szerver! Este warunk lesz 8tól, még gyakorlunk elötte mi is!
  • liquivent
    #7771
    A 818 kihívott minket PTD-seket egy teljesen baráti clan2clan war-ra.
    Ennyiről szól a történet, semmi többről. Jót gyakunk egymás ellen, oszt annyi. Most clan-clan ellen lesz, de természetesen szervezhetünk gyakorlós meccseket, igaz szinte minden este azt csináljuk. :P Mert a minden csak gyakorlás és fejlődés, esetleg visszafejlődés, amikor bennt van az ember... :) (((Egyébként remélem Pilrash el tudta érni F1rstK1ng -et. )))
  • H2
    #7770
    "Pityu PRO!" Egyre többet hangzik el ez meccs közben, csapaton belüli dumálgatás során! Csak így tovább! GOGOGO Tallérok
  • pityu1973
    #7769
    Zoli lassan már többet játszok veletek egy pályán mint külön, csak ne lennék már rohadt fáradt az első kör mindig jól sikerűl de utána....... a lámaság magas iskoláját űzöm . A tegnapi is jó volt!
  • trumpf1
    #7768
    Jó kérdés Szerintem egy tényleg barátságos "warrocska".
    A clanbase-t láttam Lesz ez még jobb is.
    A gyakorolás engem is érdekelne . Esténként többnyire fennt vagyok.
  • Carlos HUN
    #7767
    Én szívesen beszállok ilyen gyakorlásokba csak majd minden legyen kiírva mikor hol lesz :D
  • H2
    #7766
    De attól a gyak még mehetne!
  • F1rstK1ng
    #7765
    Az 1. hely, már bocs A 2. hely az mindenképp meglesz, csak most conquest ladderről csúsztunk le, nem baj majd jövő héten
  • ColdFire
    #7764
    szolgálatra jelentkezem, bár még gyenge vagyok :D