Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos HUN
#5702
Plusz 3 om cheater <#eplus2>

#5701
Nekem az xfire kiírja hogy 15/32
De van olyan is mikor 35/32
<#nemtudom>

Kary vagy Karykeksz

atomboy
#5700
Nem a palya volt 32-es?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#5699
Az hogy lehet hogy egy server 32 slotos ,és 35 en vannak rajta ?

Kary vagy Karykeksz

#5698
De várom már hogy a magyar server is Ranked legyen !

Kary vagy Karykeksz

kBagyula
#5697
Nekem semmi bajom nem volt/van velük (Kifizet - letölt - felrak - használ...). Vígan játszom bármikor, amikor kedvem tartja, sõt mostanában mintha újra több EF/AF szerver lenne.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

uHs Gerzson
#5696
ööö...Honnan is? <#mf1>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

atomboy
#5695
Ne sirj, igy is emlekszunk rad. <#bee1>

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Me0w
#5694
Engem megint kitoroltek <#rinya><#rinya>

Together we'll fly someday...

uHs Gerzson
#5693
Bf2-höz 2 booster packot is kiadtak, és nagyon sok probléma volt a letöltéssel felrakással és nem is játszanak vele igazán sokan. És nem gondolom hogy Bf2142-ben ez a dolog megváltozna 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

atomboy
#5692
Nem kell vip ahhoz.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

kBagyula
#5691
Veszel VIP tagságot és teszel be egy képet a helyére az adataidnál.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5690
Na jó,még egy hülye kérdés😄
A nevemet,hogyan lehet kép formájában felrakni?😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#5689
Ennyire rossz/drága lesz?
Ujjujjj...
Van a 2142-ben magyar szerver/klán?

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

uHs Gerzson
#5688
Inkább ne vedd meg, megsporolsz magadnak több üveg sört és egy ideges napot 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

TS Zolly
#5687
<#falbav>

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#5685
Ez egy kiegészítõje lesz a Bf2142-nek?Mert ha igen elkezdek spórolni😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

Newyorker
#5684
Sziasztok!

TUdtok valami pályanövelõt singlében hozzá?
(úgy mint ahogy a bf2-ben volt)

#5683
helyes .
ha van xfireod akkor vegyél fel

Kary vagy Karykeksz

#5682
Helló!

Na, annyival sikerült megoldani a problémámat, hogy egyszerûen új Windowst tettem fel a gépemre, amin van SP2 is.

Peccseltem a játékot, és megy, mint a kisangyal. Persze 55 játékosnál már beszaggat. Úgyis hamarosan új gépet veszek.
gecc
#5681
Egy kis érdekesség
Lehet gyakorolni<#hehe>

gecc
#5680
#5679
Játsz tovább,és egy idõ után megadja!

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

kolbi870315
#5678
Hali.
Egy kérdés.
Miért van az, hogy megvan a megfelelõ pontom és mégsem kapom meg a rankot?
Most pl. már 300-al a megadott határ fölött járok.

BF2142:kolbi, kolbi01

Carlos HUN
#5677


Battlefield 2143 nemtom hányan vettétek eddig észre <#wow1><#wow1>

Carlos HUN
#5676
Kataputálni mindenböl jobb egér gombal kell titánon lemész ajtókhoz megnyomod az e gombot aztán jobb egér és repülszzzz mint az állat XD

#5675
Miért lennék én õrült😄
te nem érted a viccet?

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#5674
az örültségtõl pedig nem leszel illedelmesebb.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5673
Köszi!
Stex:itt a bizonyíték,hogy a pénztõl nem leszel okosabb<#crazya><#crazya><#crazya>

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5672

uHs Gerzson
#5671
Majd csinálok egy képet honnan lehet lekatapultálni a titánról 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

gecc
#5670
De nem is neked írtak<#gunyos1>

#5669
a titánról? a titánról sehogy, onnan csak leugrani lehet ejtõernyõvel.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5668
Lehet,hogy valaki félreértette a kérdésem...
Nem azt kérdeztem ,hogy ,hogyan lehet a titánra felkatapultálni...
Hanem azt,hogy a titánRÓL hogy lehet kilõni magunkat.

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5667
A repcsiket elég könnyen leszedik. A pajzsot meg hatástalanítják a EMP-STRIKEkal <#buck>

Supersix
#5666
Asszem sikerült 😄

Supersix
#5665
Demo pak
Demo Pakk-os buli nem tom pontosan hogy kell képet beszúrni sajna

#5664
én meg néha azt nem értem ha repülök és bekapcsolom a palyzsot miközbe lõnek rám , akkor hogy tudnak a pajzson át leszedni ?

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5663
<#nevetes1>

atomboy
#5662
Ja...
En meg egyszer apc-bol akartam titanra menni. Sajnos pont akkor szallt fel egy ellenseges csapatszallito, 4 utassal. Lett 4es killem, de nem orultem, mert ujra fel kellett lovetnem magam, a karamboltol visszazuhantam. 😊

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#5661
Hogyan lehet a titánból katapultálni?

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5660
Csapatszállító repcsibõl katapult rá a tankra

atomboy
#5659
Katapult? Melyik?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

gecc
#5658
Nem is tudtam, hogy ez a katapult ilyen gyilkos fegyver.Egy srác ezzel szorakozótt kiszedett párszor a tankból meg a lépegetõbõl<#szomoru1>

#5657
😉

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#5656
Ha esetleg megkapnátok akkor dobj már fel ide egy üzit hogy már Ranked a server . PLS

Kary vagy Karykeksz

#5655
nem tudom

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#5654
aham értem
és mikor várható ?

Kary vagy Karykeksz

#5653
mert ranked lenne ,de mivel nem kaptuk meg a ranked file-okat ezért nem ranked😊

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#5652
Server NameEA HU Battlefield.hu Ranked
Server IP 195.228.45.119:17567

Akkor miért ez a neve ?

Kary vagy Karykeksz