16212
Battlefield 2142
  • trumpf1
    #7843
    .... és az EREDETI lemezt nem akarjál koptatni.
    Amúgy thx, egy reinstall kapcsán elhánytam és lusta voltam megkeresni javascript:szmajlik()
    javascript:szmajlik()
  • pIIrash
    #7842
    Ezt azoknak linkelem be, akik online akarnak játszani DVD nélkül.

    1.25 online
  • pityu1973
    #7841
    Csatlakozom, mert ha nem akkor nem tudunk segiteni olvas a fejlécet!
  • kBagyula #7840
    Eredetid van?
  • C4akela
    #7839
    Felraktam azt is,de nem indul el!
    Valami crack nincs,külön ahhoz,hogy patch-ek után is elinduljon??
    Ha van küld már egyet!!
    Kössz!!
  • pityu1973
    #7838
    Kell az 1.25-is
  • C4akela
    #7837
    Sziasztok!
    Légyszi segítsetek!!
    Ha felrakom a Battlefield 2142 Northern Strike kiegészítőt,és az 1.20-as patch-et nem indul el.
    Hogy csináljam meg????
  • Typhoon97
    #7836
    TGF Van MKO-ban ha valaki akar , jojjon nyugottan: [KATT] <<<<<<<<<<
  • frenkibende
    #7835
    PB-vel nekem is voltak problémáim. Ezen az oldalon http://support.ea.com/ kattintva a Punkbuster issues-re (bf2142 kép melletti felsorolásban az első) végig csináltam a tanácsolt lépéseket (angolhoz konyítani kell valamennyit)és nagyságrendekkel csökkent a kidobások száma. Persze előfordul, hogy kidod...ilyenkor kilépek a programból majd a PnkbstrB-t (az A figyeli a frissítéseket B a csibészkedést) átállítom kéziről automatikusra, újraindítom Őkelmét...innentől kezdve megy mint kés a vajban...
  • czky
    #7834
    Ha nincs kedved restartolni a gépet, akkor elég a kijelentkezés is.
  • Janko313
    #7833
    Ez sajna az 1.25 patch egyik legújabb "javítása" !
    A tapasztalatom az ha kiírja hogy loosin key packet vagy ha kidob asztalra egy ctrl+alt+del és leállítod a bf2142.exe-t és ujraindítod a gamet! Álltalában ilyenkor megúszod a géprestartot!
  • pityu1973
    #7832
    Sajnos ez nálam is előfordul ezzel nem tudsz mit kezdeni én álltalában a játékot inditom újra, de ha kell gép restart. Nézd át mik futnak még a gépeden lehet hogy egy kis takarítás ráfér, de ez csak tipp!
  • kolbi870315
    #7831
    Valamikor simán kilép a szerverről és bejön a PB ablak.
    Valamikor mikor belépek a szerverre kiírja, hogy loosing key packet.
    Valamikor leteszi a játékot a tálcára és kiírja hogy a PB hiba miatt leállt. Azt nem tudom, hogy a PBA vagy a PBB állt le.
    Elfelejtettem:)
  • zsuskoo
    #7830
    hali! nekem is előfordul néha, főleg akkor mikor vhonnét kickeltek ez v az miatt, ill mikó a gépen összegubancolódik elakad vmi, akkó vagy 4x egymás után kidobtürelem, próbáld ua-t a serveret többször
  • pityu1973
    #7829
    Mivel rug ki pontosabban mit ír ki! Vagy csak simán punkbuster ablak jelenik meg.
  • kolbi870315
    #7828
    Valaki segítsen...
    Akármit csinálok ezzel a szar PB-vel csomó helyről kidob és már kezd idegesíteni egy kicsit.
    frissítettem meg minden de szarik bele.
  • Mester01
    #7827
    nekem szerencsére nem kell ilyen olyan kqlQn progi! :)
    mikor én probálok repqlni 2000dpin van :p
  • trumpf1
    #7826
    No igen. Volt - nem kis - előnyünk e miatt. Azért az az igazi ha másokat gyilkolászunk vállvetve, nem egymást.
  • pIIrash
    #7825
    Mi is köszönjük ... bár a mi hangulatunkat már az elején megalapozta az egyik tag távolléte, ami ugye az ember hátrányt is okozta.
  • pityu1973
    #7824
    Nekem nem megyteszt progival néztem 125 felhuztam ezerre, de semmi változás pedig úgy csináltam ahogy le van írva. Viszont ha a harveres dpi-t állítom akkor a kuzor mozgási sebessége változik. Kiprobáltam a tesztprogin az érték marad de ha felveszem 2000-re a dpi-t akkor az egér egy kis rántással is kiszalad a képrnyőről létezhet hogy felül birálja a harveres rész! És még egy érdekesség a lézeres egeremnek a progi 1000-hez közeli értéket adott alapból, de az egér kurzorja olyan lassú mintha 300dpi-s lenne az előző egérhez viszonyítva!
    Szóval k....ra nem értem a dolgot főleg hogy hiába állítgatom semmi nem változik
  • kBagyula #7823
    Arra lennék kíváncsi, hogy mikor jelenik meg a cb-n a tegnapi eredmény. A cb adminok majd eldöntik a vitás kérdéseket.... Egyébként sajnálom, hogy az ellenség se szó, se beszéd elporzott a második vesztes kör után. Jó lett volna kicsit gyakni őket még. A végén a TK paree jó volt nagyon.
  • liquivent
    #7822
    Én kipróbáltam...az egerem 125-ön ment, felhúztam 1000-re, de így is csak max 750 körül pörög. Gagyi Logitech. :P
    Az eredmény Ég és föld. A vadásszal a húrkot egy egérrándítással megcsinálom így...nem kell felmennem jó magasra és nagy ívben fordulni...simán megy....majd megmutataom ma, ha beugrasz mellém... :) (thx. Alien.)
  • trumpf1
    #7821
    A tegnap estére gondoltam.
  • kBagyula #7820
    Tegnap este is jáccottunk (győztünk asszem), meg ma is fogunk. :DDD
  • trumpf1
    #7819
    Kipróbálom thx

    Köszi mindekinek a tegnapi gémet. Kifejezetten élveztem a csatát a 818-al. Semmi anyázás, élvezetes játék.
    Aztán kicsit kínos lett a helyzet, de egy tapasztalattal megint több lett. Majd legközelebb törlesztünk vagy
    Láttam a cb-n az eredményt , gratula HTW-nek.
  • ColdFire
    #7818
    jeeee :DDDDDD
  • czky
    #7817
    Hát ha még felfedezed a titan ágyúkat... Ha jól csinálod akkor csak úgy ömlenek a pontok! :D
  • ColdFire
    #7816
    megtaláltam az én emberem: ENGINEER
    a legtutibb kaszt szerintem, a gépfegyver nagyon jó, a rakéta meg méginkább :DDD
    összehoztam vele 30 pontot, meg kaptam egy ilyet:

    meg egy ilyet:


    jeee:))))
  • ColdFire
    #7815
    végre vki aki pénzesnek hisz, csak nagyot koppan hogy egy fityingem sinsc :DDD
  • Mester01
    #7814
    a hozászolásaidból ezt vettem ki! :)
  • czky
    #7813
    Jóám a G5! Pár hete én is ilyet nyúzok jókis teszkós Hama egérpaddal! :P
  • ColdFire
    #7812
    ok, én csak kérdeztem hogy mi ujság...
    szted van annyi pénzem rá? :DDD
  • Mester01
    #7811
    Hááát nagyon komoly csávó vagy....
    Vegyél 1 Logitech G5 azt hello..
    Nem kell keyboard meg steelpad felesleges ez nem callofduty....
    Ennnyi pénzbQl meny L inkabb bulizni v. kurvazni :)
  • czky
    #7810
    Üzennék a késes szerveren lövöldözőknek: ********** *** * ** ***** ******* ***** ******** ** *** ***********!!!!
  • ColdFire
    #7809
    nekem a joy-om rossz, el kéne vinni szervízbe, pedig nem gyenge, mert én fölleg (csak) repszimekkel repülök...

  • Alien69
    #7808
    Ja, még annyit, hogy én gunshippet használok, és nem joy-al, egér+(Zboard) bill, és elég eredményessen. Bár, még van mit gyakorolnom, tanulnom, fejlődnöm.
  • Alien69
    #7807
    Nem azt mondom, hogy egy 4-5E forintos egér ne lenne megfelelő! Hanem, olyat kell választani, amelyiket jobban támogattnak driverileg. Márpedig, ha Neked is voltak már gondjaid a Trust-al, akkor ott komoly gondok vannak, mert a hibákat több "nemzedéken" keresztül hurcolásszák. A genius meg hasonló, kihozza a cuccost, egy driverrel, majd semmi terméktámogatás. Tehát, érdemesebb akár egy microsoft olcsóbb egeret választani, még ha nem 6millió dpi-s, hanem 4-800-s is, mert azzal gond nélkül tudsz nyomulni. :D Ami a billt illeti, ott meg az a lényeg, hogy egyszerre mennyi gomb lenyomását képes kezelni. Egy átlagos bill 2-4 gombot kezel, ami édeskevés! Amit én használok, meg ha jól olvastam, relative, de sokan, az a Zboard, de ez meg nem olcsó. 12E az alap bill, amihez 2 feltét van, egy alap magyar billentyűzet, és egy standard gammer rész. De, lehet külön venni játékokhoz is feltéteket, mint BF2, WoW, Bf2142, stb..., de ezek plussz 6 rugóba kerülnek. Nem biztos, hogy megéri! Nekem megérte, mert az előző billem 2-3 gombot kezelt, és halál volt vele játszani.
  • ColdFire
    #7806
    Na csináltam egy gyors listát, amit vszeg nem egyszerre veszek meg, mert elég drága :DDD

    Logitech G15 Gaming Keyboard (bár ebbe még kételkedek, mert nem találtam magyart, csak USA verziót)
    Logitech MX Revolution
    Raptor-Gaming P3 pad (azok a sliderek mire jók?)
  • ColdFire
    #7805
    MX Revolution megfelel? O.o
    (csináltam hozzá egy SIG-et is :DDD )

  • ColdFire
    #7804
    nincs is egérpadom

    na majd nézek vmi komolyat :DDD
    az a bf2142 bill jó? O.o