16212
Battlefield 2142
  • sztechnika
    #7923
    Hali!

    Valaki játszik x 1950Proval?
  • kBagyula #7922
    Néztem olvastam, bekaphassák a Görögök.
  • liquivent
    #7921
    Sztem arra gondol Carlos lelőtt fél élet alatt, hogy amíg lövöldözöl a toronyban, addig nem csak az eelnséget nyírod ki, hanem esetleg véletlenszerűen a saját csapatod tagjait is, vagy esetleg megsebzed őket. Én is jártam már így nem egyszer, oszt szídtam is azt, aki lövöldöz....
  • hendrichharcos
    #7920
    Akkor elnézést-csak azt hidtem valami bajod van!!De hogy-hogy a fél életed kilőttem.A team killre yest nyomtam/azt kell nem???? Megbocsájt- ha jól tudom.Nekem ezt mondták akik értenek hozzá.Ha ilyen van mindig ezt nyomom ha más meg no-t.Követem az utasitást.Ha másképpen van mondja már el valaki???!!!!!!!!!!!!!!
  • Carlos HUN
    #7919
    A másik én nemtok beszélni süket néma vagyok :DDDD majd azis meglesz oldva valamikor már
  • Carlos HUN
    #7918
    Nehogy azt hidd én láttam ki ül benne, meg csak poénbol kilöttem egyet most aztse tudhatam hogy megkapod az aranyat is! mé nem löttél ki teis engem? :DDDDDD fél életemet ugyis lelötted XD ilyen poén dolgokon nem kell veszekedni főleg ugy mintha én előre rád utaztam volna hogy megne kapd az aranyat :)
  • H2
    #7917
    Csá Roger! Tegnapi war nem volt 1xű! CB-t nézzd meg, besírsz ! Én alig tudtam elaludni. HTWsek MA megbeszélés a ts-en!
  • kBagyula #7916
    Kocka vagy-e?
  • hendrichharcos
    #7915
    A játékban voltunk egy oldalon,és ezért vagyok bosszus.Mert még véletlen sem lehet mivel a titán légvédelmi ágyuból nem lehet kivülröl kiszedni.Az ha lebombázna vagy a nagy csata hevében kilő arra azt mondom véletlen,rendbe van.De ez nem egészen olyan.Ha csapattársak lennénk és a másik oldalon lenne,az is más.Na mindegy csak az aranyat sajnálom egy kicsit.Nem sokszor repkednek ennyien a titán felé-ezért is húztam vissza.Lehet ez nem tetszett???Most próbáltam volna játszani de olyan /pingek/ vannak 180-190 hogy nem is próbálkozok tovább.Már jó lenne kicsit abbahagyni-de ez a hülye természetem nem engedi.Jó lész márlesz ha megyünk nyaralni,az asszony elvállik a végén
  • liquivent
    #7914
    Amatőr? Na, akkó azé!!!
    A többi meg majd alakul, hogy mikor...
  • Alien69
    #7913
    Pedig, ehez hozzá kell szokni. Már ahoz, hogy soxor egymás ellen megyünk, eddig is így volt. Igaz, van, amikor "üvöltöznek", ha jön egy gunshipp, hogy ne lőjem le őket (please). Van, amikor meg shimán leszednek engem is a csapattársak. Van ez így!
  • Alien69
    #7912
    Hát, akkor nem én vagyok az embered, én full amatőr vagyok!
    (na, azért összehozjató egyszer, ha nincsen war)
  • hendrichharcos
    #7911
    Igen elvoltál,ezt én is tanusitom.Tegnap ülök a légvédelmi ágyú mögött-meg is lett volna az aranyam te meg kilősz onnan mint egy nyulat-vagy lekéseltél?Tökmindegy.Ez aztán nagyon korrekt!Utánna próbálam megkérdezni mi a bajod,mindenki hallotta csak Te nem voltál hajlandó válaszolni.Ha már ilyen s....-nem jellemezlek inkább,de legalább mond meg mi a bajod!!Amúgy régebben nem voltál ilyen-de most "elvagy" úgylátszik.Mindenesetre ez a játékmód számomra nem tűnik korrekt dolognak-igaz nem tudom az okát-de megmondom őszintén nem is érdekel! Saját csapaton belül igy ne gyilkoljuk már egymást.Ha kérhetek tölled ilyet.Köszönöm
  • liquivent
    #7910
    Én benne lennék egy üres szerveres gyakorlásban. Úgyis csak nagy ritkán tudok ellened repülni. :P Az pedig jó gyakorlás, ha nem egy amatőr ellen megy az ember.
  • Carlos HUN
    #7909
    Nembaj elvoltunk az a lényeg :)
  • Alien69
    #7908
    Carlos, ha ellenem vagy, és rajtam akarsz gyakorolni, szólj előre. Elmegyünk egy üres szerverre, és mehet, de rankeden nem annyira jó egymást gyepálni, mert más is beleszól. Pl walker, apc. Úgy meg nem kaland, hogy lebénitanak, Te meg szüretelsz.
  • Alien69
    #7907
    De dolgozom! Na jó, bent vóttam a mókahelyen. Nem sokára mekk.
  • ColdFire
    #7906
    BT-sek go TS, aztán küldjük, mert unatkozok :D
  • kBagyula #7905
    Sok a duma! Gyere inkább játszani!
  • Alien69
    #7904
    Csak az volt a furcsa, hogy ha spottolják a helit, akkor azt hamarabb észre veszem. Főleg, ha rendszeressen spottolják, mert akkor ugye "érzem", hogy zavarja őket.
  • trumpf1
    #7903
    Csapaton belül mi is vitáztunk, hogy most a commander vajon mit akar tőled. Főleg, hogy a kick kísérlet ellened nem sokkal korábban volt. Aztán megszavaztuk, hogy gyilokra szólít.
  • Alien69
    #7902
    Igenigen, emléxem. Ilyenkor "rebegek" pár köszönömöt.
    Azt a beírást nem teljessen értettem, mert ugye, úgy kezdődött, hogy "alien", csak azt nem tudtam, hogy nekem szól, vagy ellenem. Minden esettre, elmentem az ellen titánjához, és volt ott egy gunship. Szerencsére, nem vett észre, illetve, túl későn.
  • trumpf1
    #7901
    Nem fáradság, sőt. Túlélés.
    Kifejezetten jól esett, amikor suezen beszorultam a 4. silóhoz két apc miatt (medic voltam), megjelöltem őket, majd kellemes hang , két apc tropa és mint aki jól végezte a dolgát továbbálltál. Egyébiránt tényleg jól végezted
    Ha jól emléxem valamelyik körben (talán shuhia-n) még a commander is szólt, hogy le kéne lőni az ellen gunship-et.
  • Alien69
    #7900
    Hát, azért csak nem szivatom halálra a klántársaimat! Ezen kívül, ez nekem nem buli, mert alig kapok valamit érte (illetve, mégse magyarszkíj vótt). Csak a másodpilótának éri meg, igaz, Neki maximálissan, mert normál esetben ilyen arányok elérhetettlenek (35 kill felett akár, és "pár" elhalálozás), kivéve, ha beül valaki a titán ágyui mögé, és lövöldöz lefele (tudjuk, kiről beszélünk).
  • H2
    #7899
    hát a holland amikor xszer vadászott le titántámadás közben a hátsó platformról, na akkor már emlegetve volt az anyukája! de rendes voltál Alien, elvited a onnan! köszi
  • Alien69
    #7898
    THX! Azért csapatjáték, hogy segítsük egymást. Ha veszitek a fáradtságot, hogy jelölitek az ellenfelet, akkor tudok segíteni. Mivel egy medic éppenséggel gyalogossan nem sokat tud kezdeni egy páncélos járművel. Ha pedig a gunshippet jelölgeti valaki, annak külön örülök. Az utcsó warrunkon is itt bukott meg a dolog. Az ellenfél folyamatossan kihasználta a légvédelmi kütyüket (telepítetteket, és a SAAW-ot, és erre elég 1-2 ember), és folyamatossan "pittyegtem". Aztán, elég hamar jött az ellengunshipp, és ennyi. Nálunk sajna, nem elég hatékony a légvédelem (már klánon belül). Bár, némelyik warron pl nagyon sok jelölést kaptam, és így hatékonyat tudtam segíteni a többieket.

    Tegnap egy holland (NL jelölést használta) pl másodpilóta volt melettem. Rendszeressen "átengedte" a vezetést, és Ő meg "csak" szüretelt.
  • C4akela
    #7897
    azért kössz mindent!
  • trumpf1
    #7896
    Elmenti csak éppen az EA master szerverére, nem a saját gépedre. Itt nincs olyan savegame, amit erre a célra használni lehet. Minden alkalommal fellép a netre a játék és ellenőrzi a játék tisztaságát, majd betölti a rangot, barátok listáját ilyesmi.

    El tudom képzelni, hogy vannak "okosságok", amivel lehet single-ben is valamit kavarni, de itt mindekinek eredeti a gém és a szabályzat is morcos ilyenért, szal ha van, magadnak kell megtalálnod.
  • C4akela
    #7895
    De ezek a cuccokat nem menti el??
    Mert ha igen akkor valaki küldhetne mentést,és akkor tudnák én is játszani vele!!Help!!!!!!!!!
  • C4akela
    #7894
    a játék nem eredeti
  • C4akela
    #7893
    De ezek a cuccokat nem menti el??
    Mert ha igen akkor valaki küldhetne mentést,és akkor tudnák én is játszani vele!!
  • C4akela
    #7892
    Kössz!!
  • trumpf1
    #7891
    Már kérdezték a srácok, hogy eredeti-e a játék. Nem válaszoltál.
    Ha eredeti, akkor válaszd ki a multiplayer módot, keress egy szimpatikus szervert és ahogy Tamas írta: "... játszani kell , relative jól, ezáltal pontokat szerzel..." A játékban elért pontokkal tudsz rangot lépni és új fegyvereket, képességeket megszerezni. Itt elég sok infot találsz (sajnos angol) A multiban megszerzett dolgokat aztán már tudod a single-ben is használni.
    Ha nem boltból van a cucc, akkor sajnos nem fog menni a dolog. Ez a játék kifejezetten multira van kihegyezve. A single csak arra jó, hogy kicsit gyakorolj, ott nem lehet pontokkal rangot ill. plussz cuccokat szerezni.
  • C4akela
    #7890
    Single playerben nem is lehet megszerezni a fegyvereket meg ilyeneket??
  • Stex
    #7889
    nem lehet..ha origi játékod van akkor tudsz multiplayerezni ranked szervereken, és ott lehet.
  • trumpf1
    #7888
    ez gáz.
    Itt megtalálod a progit. Telepít, game hozzáad, update.

    Ui.: amúgy ne fenyegess
  • C4akela
    #7887
    Hali! Hol lehet beváltani a Battlefield 2142-ben a pontokat??
    Help
  • tojas1
    #7886
    Szeva!!

    Valaki legyen olyan Kedves és mondja meg,hogy honnan tudom leszedni a Punkbuster frissítést.
    Újra lett instalálva a gépem és az a F.SZ kolegám rossz partíciót formatált 100GB TÖRÖLVE
    és köztük volt az is meg még sok minden más

    Köszönöm

    Este azért fent leszek
  • C4akela
    #7885
    És hol lehet beváltani a pontokat??
    Single playerben is lehetséges??
  • pityu1973
    #7884
    Konkrétan nem arra gondoltam hanem ahol a lábjegyzet van ott nem látszik a bf-es neved, de látom mem vagy egyedül vele. Csak azért vettelek bele mert te is reagáltál a Levi üzenetére!
    De ne foglalkozz vele lehet hogy tényleg beittam a lényeg a LEVI-nek szól.