Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5852
hogy kell a sniper puskával közelíteni ?

Kary vagy Karykeksz

Me0w
#5851
Van. 50$-ert megrendelheted.

Together we'll fly someday...

papo21
#5850
Jóó reggelt mindenkinek!
Kiprobáltam tegnap a Fraps-ot. Van ennek olyan vezioja ahol nemcsak 30 másodpercet birok felvenni?

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5849
xfire:papoka21
bf😛apo.Hun.21

pTD-hU ptdclan.hu

#5848
én sem találom a budy listben papokát
xfire-n van
dobj fel eggyet

Kary vagy Karykeksz

Carlos HUN
#5847
papoka21 néven nem találak 😞

Carlos HUN
#5846
Énis ilyenkor jáccok!

sanzik
#5845
tényleg,most nézem,nekem egy pár hete már ez a háttérképem... <#zavart1>
sanzik
#5844
fraps
atomboy
#5843
Fraps.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

buldozer99
#5842
nagyon állat a banner😉

Forca Barca

papo21
#5841
Kéne valami progi amivel játék közben fel tudom venni ahogy játszok tudtok ilyet?<#fejvakaras>

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5840
én csak ilyenkor este vok legalábbis a héten van xfire-od?

pTD-hU ptdclan.hu

Fujiryu
#5839
ebbõl egyedül a "salyát" idegesítõ😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#5838
KÖSZI !

Kary vagy Karykeksz

#5837
muszály mindig beszólógatni he? bajod lessz így meglássad, rosszul jártok tik majd!

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

mNzJean
#5836
ökk mán csakk ijjen kõttekkedössek.mindíg csakk azz a hejessirásal fogglallkoznak.fogglallkozznánaok a salyat dolgaiokkal nem?<#hehe>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Supersix
#5835
😄 neked most hány neved van Bf-be?HUNkillerem van de te vagy a crayz-sniper is?

#5834
<#gunyos1><#bohoc><#wave><#hamm><#duhos2><#action><#action>

Kary vagy Karykeksz

#5833
Nem értelek titeket .
annyira zavaró hogy helytelenül írok ?

Kary vagy Karykeksz

atomboy
#5832
A 'lessz' annyira szurja a szememet, mint a 'muszaly'...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Me0w
#5831
LESZ b+

Together we'll fly someday...

#5830
Nagyon jó lessz !

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5829
De azért játszhatunk

gecc
#5828
<#buck>Sajna csak holnapra lesz meg,átt kell menni érte Békéscsabára.Azt a kocsinak a kipufogója meg leszakadt<#idiota>.A 7600gt szerintetek jó lesz?

#5827
Én négytõl !

Kary vagy Karykeksz

Carlos HUN
#5826
Aircraft Service Badge

Most ezt tényléeg csak ugy lehet megkapni ha 15 percig végig a levegöben vagyok?😄

Carlos HUN
#5825
Akkor már énis felnézek hány körül lesztek fent?

papo21
#5824
Esre jövök én is<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

#5823
Akkor ma veszel új videókártyát! Akkor hajnalig nyomjuk majd.

Kary vagy Karykeksz

sanzik
#5822
ott van a customize fül ahol választod a karaktert és ráadásul amit beraksz az csak addig van ott amég le nem jössz a szerverrõl
tehát mindig be kell pakolni amit szeretnél,hogy nálad legyen
#5821
hüü ha nah ezt majd megnézem .
én azt hittem hogy amit megszereztem azt használhatom is egybõl nem kel még kiválasztanom is .

Kary vagy Karykeksz

sanzik
#5820
nem az a baj,hogy csak nincs berakva a customize képernyõn a cucc amit használni akarsz?
#5819
nekem a medicnek megvan az unlockjai csak egy fegyver nincs meg ...
és nem tudom hazsnálni az unlockolt cucokat. !
Miért ??
Szóval nekem eggyesével nem adta meg az unlock cucokat

Kary vagy Karykeksz

#5818
hm? nem értem a kérdést..

ha unlockolsz valamit, akkor azt megkapod, szépen egyesével attól függõen, hogy mit választassz..ha pedig arra vonatkozott a kérdés, hogy a halott ellenfeltõl csak akkor veheted fel az unlock cuccokat, ha neked is megvan az összes, akkor a válasz nem. Lelövöd, felveszed, használod.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5817
Reggelt !
Csak akkor kapom meg a medic vagy bármelyik unlock cuccait ha megvan az összes ?

Kary vagy Karykeksz

#5816
ok

Kary vagy Karykeksz

Supersix
#5815
Aki felvett buddy list-re minket SuperSix és Slowhandaz tegye meg mégegyszer légyszi majd mert accept-et nyomtunk de mégsem látszik senki!Koszi

#5814
gojokat? :-)
Supersix
#5813
Endzsínernél kell unlockolni a izékét nem tom mi a neve pontosan de a legelsõ alulról jobbra.Asszem

#5812
Hogyan kell felvenni a golyokat ? (akát)

Kary vagy Karykeksz

#5811
Szerintem csak a sniper-roadkilles videó volt jó...
A vágást bárki meg tudja csinálni,és mindenkinek lehet jó napja😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

papo21
#5810
probáld te én papoka21 néven futok

pTD-hU ptdclan.hu

#5809
tools->add frend->search xfire users...-> karykeksz

Kary vagy Karykeksz

papo21
#5808
titánt nem szeretem

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5807
fent van de hogy kell titeket fell venni?

pTD-hU ptdclan.hu

#5806
papo dobj fel egy xfireot a gépre és könnyebb lessz megtalálni minket.

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5805
most itt 62.104.17.21:17567 kary nagyon keni<#gun>

papo21
#5804
MERRE játszotok?

pTD-hU ptdclan.hu

gecc
#5803
majd 1 óra múlva. okszi<#violent>