Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kary vagy Karykeksz
Kiprobáltam tegnap a Fraps-ot. Van ennek olyan vezioja ahol nemcsak 30 másodpercet birok felvenni?
pTD-hU ptdclan.hu
xfire-n van
dobj fel eggyet
Kary vagy Karykeksz
pTD-hU ptdclan.hu
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
Kary vagy Karykeksz
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
Kary vagy Karykeksz
annyira zavaró hogy helytelenül írok ?
Kary vagy Karykeksz
Kary vagy Karykeksz
Kary vagy Karykeksz
Most ezt tényléeg csak ugy lehet megkapni ha 15 percig végig a levegöben vagyok?😄
Kary vagy Karykeksz
tehát mindig be kell pakolni amit szeretnél,hogy nálad legyen
én azt hittem hogy amit megszereztem azt használhatom is egybõl nem kel még kiválasztanom is .
Kary vagy Karykeksz
és nem tudom hazsnálni az unlockolt cucokat. !
Miért ??
Szóval nekem eggyesével nem adta meg az unlock cucokat
Kary vagy Karykeksz
ha unlockolsz valamit, akkor azt megkapod, szépen egyesével attól függõen, hogy mit választassz..ha pedig arra vonatkozott a kérdés, hogy a halott ellenfeltõl csak akkor veheted fel az unlock cuccokat, ha neked is megvan az összes, akkor a válasz nem. Lelövöd, felveszed, használod.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Csak akkor kapom meg a medic vagy bármelyik unlock cuccait ha megvan az összes ?
Kary vagy Karykeksz
Kary vagy Karykeksz
Kary vagy Karykeksz
A vágást bárki meg tudja csinálni,és mindenkinek lehet jó napja😄
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx
Kary vagy Karykeksz
Kary vagy Karykeksz