Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sanzik
#5904
csak elõrendelés van ,nem?
gecc
#5903
Itt van a mocsadék.Majd jövök<#zavart2>

gecc
#5902
Ne is mond,már a fa.... ki van ezzel a kártyával.Grafikai hibákat csinál meg le esik az fps 6-ra ugyhogy viszem vissza.



Carlos HUN
#5901
Mindjárt töltöm le a northern strikeot ha kitom fizetni kártyámal XD

#5900
Veled meg mi van ?
Nagyon eltüntél.

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5899
<#oooo><#sniffles>

papo21
#5898
vagy mindenki alszik<#fogmosas>

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5897
Valaki nem jön játszani ?<#wilting>

pTD-hU ptdclan.hu

Supersix
#5896
Jah!Stan és Pan egyszerre!

#5895
Ezt hogy csináltad??Egyszerre 2 karival mész?😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5894
Nagyon kemények vagytok<#ravasz1>

Supersix
#5893
Ma reggeli

Supersix
#5892
Tegnap esti duhajkodás 😄

#5891
nagyon jo 😊 töbit is 😊
#5890
Az összes pin+ alatta a többi award
Angol,de szerintem a lényeget mindenki érti

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#5889
Szerintem ezek a halál nélkül dolgok nem jók(nem így van)
Másrész van 1-2 rész(pl a késeléses)ahol nem 5 hanem 7 kell!

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

pIIrash
#5888
Közkivánatra az elsõ adag: pins

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

atomboy
#5887
Meg nemi esszel.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Me0w
#5886
Billentyuzettel es egerrel.

Together we'll fly someday...

#5885
hogy kell hamachival játszani?
#5882
Jó reggelt !

Kary vagy Karykeksz

kBagyula
#5881
Köszi, kihagyom inkább. Túlbonyolítjátok azt az Xfire-t nem? Ott a buddy list az bõven elég.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

papo21
#5880
gyertek játszani xfireon keresztül<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

kBagyula
#5879
Nem úgy értettem. Van nekem is 1000 és 2000 pontot érõ szalagom, de az a kör végén nem jelenik meg egyáltalán, csak a career pontokhoz adódik. A global score-ban nem jelenik meg.
Felveszlek én is holnap. 😊

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

mNzJean
#5878
JeanInfantry néven játszom vegyél fel.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Fujiryu
#5877
Mert én voltam a squadoda és hoztam neked a teamwörk szkórt😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#5876
Szivesen beszálnék én is egy jó kis multi partyba esténként!<#wave>

Steam: mikuc75; Origin: Mikuc

mNzJean
#5875
Tévedsz , sima alap tickettes szerver, viszont egy badge 1000 pont ebbõl szereztem kettõt ,plussz kb 400 teamwork score.Ha valaki komolyabban játszik ezzel a játékkal az úgyis tudja ,hogy nem egy nagy dolog.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

kBagyula
#5874
Meg 1000 ticket/kör 😉

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

mNzJean
#5873
Már nem azért de nekem tisztességes játékkal ,is megvolt egyszer a kb 2500 pont egy körben, 2 badge ,meg fasza csapatmunka kellett hozzá.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#5872
én sem bánom..sõt, lehet, hogy nincs olyan sok plecsnim még, de ami van, azt mind éles körülmények között szereztem meg, nem haver harcban, és ez nekem így kerek😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5871
Telepíts a gépedte xfiret.

Kary vagy Karykeksz

#5870
Crazybaby haverja vagyok,alig van magyar haverom... Vegyetek föl pls. EarthWalker

#5869
sziasztok
elnézést nem tudjátok mikor jelenik meg az uj bf2142 (kiegészit)



ui😞bocs ha hibáztam a mondatban)
pIIrash
#5868
Csatlakozom: XFire: piirash

Írtsuk együtt a Dakotákat!!! <#violent><#buck>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

Supersix
#5867
Néha mûködik csak sajna.Neked mi a nicked?

kBagyula
#5866
Ne írígykedj. Csak az volt a bolond, - köztük én is - aki nem használta ki anno ezt a pontszerzési lehetõséget. Mellesleg nem bánom így utólag.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5865
Supersix

Nálam is ez van haver se tud felvenni meg én se õt nem tudom mi lehet.
Eddig mûködött a patch óta ez se akar.
#5864
F1rst-K1nq

Best Round 1151

Azt tudod ha feldoblak egybõl nullázzák az accountodat , nem szeressük a cheater statpaddereket.
papo21
#5863
Srácok egy kis esti játék?<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

#5862
Mindkettõ az enyém😄
Az egyik assault-support a másik sniper-enginer
Ja és vegyetek fel minél többen😄
Crazy-sniper
HUNkiller

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

atomboy
#5861
Patch?

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#5860
tud valaki nekem segíteni Battlefield 2142-ben?
Mert nem indul el a játék a neten pedig regisztráltam a játékot,
servert-se találok köszi elõre is.
Me0w
#5859
Remek magyarazat loosereknek hogy miert lopnak, grat!

Together we'll fly someday...

#5858
Az melyik ?

Kary vagy Karykeksz

kBagyula
#5857
Kiánlokkolod a zúmot. 😄D

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5856
Már átküldtem neki msn-en

Kary vagy Karykeksz

Carlos HUN
#5855
Papo felteszem neked netre és privátba küldöm a linket csak telepitened kell, alapbol regisztrálva van😄

papo21
#5854
erre van az internet hogy ne keljen érte fizetni

pTD-hU ptdclan.hu

#5853
Standard karbantartási ablak Kedden:

3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time (Nyú Jorki idõ, számold át +6óra kb.)

ez van ma (most)

Kary vagy Karykeksz