16212
Battlefield 2142
  • ColdFire
    #7963
    lol O.o
  • Alien69
    #7962
    Katt az ikonra, és rájössz! :D
    (DDR KingMax 512MB 400MHz memória)
  • ColdFire
    #7961
    furcsa eset, tán elírták? O.o A honlapon már 14e O.o
  • pityu1973
    #7960
    7800 Forintért? Hmmm.................
  • pityu1973
    #7959
    Én ugyan tesztelem most az egeret mielőtt megvenném de van itt egy cikk amit szintén érdemes elolvasni milelőtt lecseréleda jó öreg és kezedhez szokott egeredet. A kinek meg már van és jól müxik az meg ne cserélje le másra se a G5-öst se a G7-est!
  • pityu1973
    #7958
    G5 -ötös egér hm.... miért is jó ez jó kérdés azoknak akik eddig is jól elvoltak az egerükkel mert jó gyors volt és jó pozicionált nem hinném hogy le kéne cserélni és költeni rá bruttó 15-ezret de ti tudjátok.
    A különlegessége hogy kisujozható kis gombelem nagyságú súlyok vannak hozzá és egy tokba kell beletenni őket melyet aztán becsúztatsz az egérbe ezáltal a gyors rángásokat le tudod lassítani. Akinek el van nehezedve a keze azoknak tudom ajánlani mert negy egy kétgrammos müanyag darabot tologat az egérpadon már ha értitek mire gondolok.
    Amúgy semmi extra szerintem tudásban nem tud többet mint egy átlagos 7-8 ezerforintos egér ami fel van vértezve ugyan azzal a tudással mint a G5-ös a súlyokat kivéve. A skinezett verzió meg csak felmatricázott darab plussz pénzért. a G7-es a G5-ös cordless változata azoknak akik utálják a zsinorokat.
    Remélem nem tünt okoskodásnak csak látom mekkora izgalmat okozott egy ilyen egér.
    (7.800 igen érdekes ár ha hivatalos forrásból hozod és garral, mert hát ugye ekkora összegnél már számit gondolom)
  • F1rstK1ng
    #7957
    Tudsz is szerezni? Mert akkor dobhatsz egy msn címet privibe, aztán megbeszéljük a részleteket
  • ColdFire
    #7956
    komolyan
  • papo21
    #7955
  • papo21
    #7954
    én 19990 ért vettem saturnba pityu jo pár ezerrel olcsobban tuddta volna hozni
  • ColdFire
    #7953
    én 7.800ért tudok
  • F1rstK1ng
    #7952
    Engem is ugyanez érdekelne
  • papo21
    #7951
    g5
  • Mester01
    #7950
    Mennyiért vette? és te mennyiért tudnál hozzni?
  • Mester01
    #7949
    a 2 egér közül nem annyi a külQnbség hogy a G5 vezetékes a G7 meg vezetél nélkuli?
  • czky
    #7948
    Nekem akkor szokott bedögleni a játék, amikor valakinek a nevénél rányomok a join server-re. De még mindíg jobb ez így, mintha visítana a hülye lemez a meghajtóban...
  • RoboGoD
    #7947
    Nekem az 1.25 NoDVD crack nem stabil. Amióta használom, néha kifagy a pálya végén. Lehet, hogy vissza kell dugnom a lemezt. Másnak nincs ilyen tapasztalata?
  • kBagyula #7946
    Mobilantenna. Biztos valamelyik mobilszolgáltató vírusmarketinget folytat a játékban.
  • H2
    #7945
    Ez vajon mi?

  • H2
    #7944
    De most akkor g5 vagy 7? Azért azt még jó lenne tudni! Vagy talán ez:



  • Alien69
    #7943
    828, csak lecsaltátok! (sorry)
  • papo21
    #7942
    nem kéne ezen az egér témán annyit lovagolni
  • kolbi870315
    #7941
    Akkor már G7-et vettél volna.
    Sokkal jobb mint az 5. (legalább is nekem)
  • pityu1973
    #7940
    Tudtam hogy ma nem leszek fent a TS-en és a Papo vet egy G5-ös egeret ki...ot drágán és irtam neki hogy mennyivel olcsobban tudtam volna neki megvenni. Csak nem fejtettem ki bővebben.
  • ColdFire
    #7939
    ;)
  • papo21
    #7938
    818
  • Alien69
    #7937
    Bazz, ma beszóltam egy klánnak PxZ a nevük. Tök idegesítő volt, majdnem lemossuk az ellenfelet, ezek meg játszák az idiótát. Elég jól sikerült nekik. Eleve, elviszik a gunshippet, ami nem baj. De, fejjel a falnak, mennek a walkereknek, tankoknak. Aztán, várnak a gunship-re, az ott van mellettük, de ott recskáznak, vagy mi. beszállok, erre utánnam lő pilummal. Amikor meg lekaszabolom őket, még nekik áll feljebb, ugye. :D Jó kis belviszály tört ki, 828-s klán egyes tagjai is mellém álnak, és szépen beírtam, hogy az egészPxZ klán idiota, és hogy mit csináljanak az anyucikájukkal. Nem is csodálkozok, hogy bannoltak.
  • ColdFire
    #7936
    hagyd rá, magába beszél, még ts-re se jár fel :DDD
  • RoboGoD
    #7935
    Te mire válaszoltál?
  • pityu1973
    #7934
    Papo vazze kb 10 ezret sporoltál vona az egéren!
  • kBagyula #7933
    Pedig mögy a mester szerver. Nézd meg a tűzfal beállításaidat, hátha blokkolva van az a port amin kommunikál kifelé a 2142.
  • 0o
    #7932
    szevasztok 2 napja a bejelentkezésnél rinyál hogy master server timed out aztán kivág a játék windowsba. Valakinek volt hasonló élménye? Gépben semmi nem változott, úgyhogy kezdek valami punkbusteres szarságra gyanakodni...
  • pityu1973
    #7931
    nekem is az az érzésem ez nem az a stabilan megírt játék pedig tanúlhattak volna az előző verziókból
  • Alien69
    #7930
    Hát, ezt azért nem mondanám így ki! Szerintem, ez nincsen rendben, a programozókat meg kellene tizedelni. Utánna a maradék kap egy lehetősséget, hogy javítsanak. Ha az se jó, megint tizedelés.
  • sztechnika
    #7929
    Köszi a hosszú leírást.
    Akkor minden rendben van
  • pityu1973
    #7928
    ez pályánként és szerverenként változik nincs két egyforma helyzet sajna volt már 50 fps is titánon de ha közelvannak akkor 30-40 fps
    lent 70 re is szokott menni.
    médiumon játszom anti aliasing ki van kapcsolva mert nem érdekel hogy milyen sima a segge a tanknak mikor felrobbantom meg még két dolog van high-on de annak utána kell nézni.
    A titánon ritkán van 42 ember szerencsére mert abból nem játék hanem nagy dia vetités lenne sajnos egy két szereveren meg hát azt ugyse hadjuk ugye.
    Nem sokára tesztelem a 2 ezres sorozatot remélem.
  • sztechnika
    #7927
    Gond szerencsére nincs,csak annyi,hogy te mien beállításban játszol és titan serveren több mint 42 playerrel hány fps ed van?
    Azért kérdem,mert lehet,hogy az enyémet a Win Xp lassítja nagyon.
    Köszi,ha válaszolsz
  • pityu1973
    #7926
    én igen mi a gond?
  • sztechnika
    #7925

    Hoppá

    Valaki játszik BF 2142-t Ati Radeon X1950Pro videokártyával?
  • zsolt9999
    #7924
    mivel?