16212
Battlefield 2142
  • kBagyula #8003
    Lemaradt a TÉK!
  • kBagyula #8002




  • RoboGoD
    #8001
    KLegény telepícccsed fe a Comrade nevű cuccot a játékkal 1ütt. Úgy lesz az igazi. És utána láthatsz mindenkit. Nekem megy az XFire is mint látod, de ide ez kell.
  • Stex
    #8000
    egyedül az a hármaslövetű gomb felesleges rá szvsz
  • Stex
    #7999
    hehe, ez az egerenytyű szerintem is rendben van, ennyi pénzért meg pláne..vannak programozható gombok, nem csinál hülyeségeket, és tényleg gyorsan reagál.
  • pityu1973
    #7998
    Durván néz ki nem mondom olvasni is lehet mellette
  • Alien69
    #7997
    Én maradok a jól bevált RAZER DIAMONDBACK -omnál! POWA!!
  • pityu1973
    #7996
    na talán most
    [IMG][/IMG]
  • pityu1973
    #7995
    Na itt egy kép a mostaniról egyelőre ez viszi nálam a pálmát míg nem találok egy jobbat! A G5-től csak az árát sajnálom.
    [IMG][/IMG]
  • pityu1973
    #7994
    Mielőtt összevesznétek az egeren hallotunk pro és kontra véleményeket.
    A hétvégén kiprobáltam egyet vegyes tapasztalatokkal. Ami mellette szól az a kisúlyozhatóságam ami nekem nagyon feküdt a fogása csak kicsit volt jobb mint a mostanié habár a zongorista hosszúságú ujjaimnak nagyon nehéz jó fogású egeret találni a dpi állítása amit csak hardveresen teszteltem azt a mostani nyerte 5 fokozatban 600-2000-ig. A zsinorja is vastagabb de némi asztal rendezés után már nem okozott problémát. A lézeres optikának köszönhetően egy nagyon gyors egér, de sajna meg vannak ennek is a hátrányai a pontos és hirtelen célzásokhoz, de a késeléshez valóban tökéletes. Nálam egy egy az eredmény te csak a tesztek alapján az árban viszont pofátlanúl drága a tudásához képest.
    Az összehasonlítást egy Trust 15080 as tipusú predador gamer ledes egérrel végeztem aminek az ára kb 5-e bruttó asszem!

    Na jó most már befejezem tiszta Prohardware lett a forúmból , ki ne dobjátok a G5-ös egeret ez is csak magán vélemény.
  • GameOverrr
    #7993
    Már hogy lenne hülyeség,ha pusztán azt írtam le, amit saját magam tapasztaltam? Ha Te mást tapasztaltál, akkor szerencsés vagy.

    Mellesleg mi van akkor, ha én nem növekvő/csökkenő sorrendbe szeretném beállítani a DPI-t, hanem össze-vissza?
  • pIIrash
    #7992
    Én a Logitech MX400-at tudom ajánlani. Van egy másik új A4Tech NB90-em. Annak a formája is pont olyan, mint a G5-é. Abból kiiundulva nem vennék soha G5-höz hasonló egeret. 1 nap folyamatos játékkal sem tudtam megszokni. Pedig ebben nincsenek is súlyok. Nem is lehetne, mert agyonvágna az áram! :D
  • Mester01
    #7991
    sry de amit leirtal az szerintem hulyeség!
    Nekem bf2ben tökéletes volt a TV rakéta...
    Azért adták azt a szoftvert hozzá hogy novekvo,csokkeno sorendbe állitsd az egernek a DPIjet...
  • GameOverrr
    #7990
    Nem sűrűn járok erre, így egy kicsit megkésve szólnék hozzá az egértémához. Olyannyira nem sűrűn, hogy most írok ide először, úgyhogy itt is üdvözlök mindenkit!

    Az egerekre visszatérve: Még soha nem éreztem semmit annyira ablakon kidobott pénznek, mint azt a kb. 15000 Ft-ot, amit a G5-re költöttem...
    1) Az egér már önmagában is nehezebb volt, mint a korábbi egerem, tehát el lehet képzelni, hogy mennyi hasznát vettem a beépíthető súlyoknak...
    2) A mérete is nagyobb volt, így szokatlan volt a fogása is. Mondjuk ez minden új egérnél felmerülő probléma, de én mégis azt várnám egy vagyonba kerülő egértől, hogy minden első fogásra fasza legyen.
    3) A középső gombot nagyon nehéz benyomni, a szélső meg nem esik kézre...
    4) A DPI felbontást nem lehet tetszőleges sorrendben állítani.
    5) A BF2-ben a TV-rakéta meghülyült tőle.

    Az egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy a görgője jobbra-balra dönthető, de összességében én azt mondom, hogy a nagy "gamer egér", mindenre alkalmas csak játékra nem... azt is mondhatnám, hogy egy kalap szart sem ér. Most édesanyám használja internetezésre, arra tökéletesen megfelel...Én meg vettem magamnak egy "noném szart" a G5 árának töredékéért, ami a célnak tízszer jobban megfelel.

    Szóval csak óvatosan ezekkel az agyonhájpolt egerekkel! Ugyanis nem minden arany, ami fénylik, legalábbis nem mindenki szemében. Persze ez csak az én magánvéleményem, de én mindenképpen azt tanácsolnám, hogy mielőtt bárki is megvenne egy ilyen egeret, mindenképpen próbálja azt ki, nehogy pofára esés legyen a vége.
  • pIIrash
    #7989
    A profik a kezdőket útálják, .. a kezdők a meg a profikat :D Erről szól ez az egész!
  • Alien69
    #7988
    Szerintem, ez egy dolog. Tegnap K1ng-el repkedtünk. Szokásos, titán hátulját tisztogattuk, aztkán kirakták King-et, spawnkempért. Persze, csak részben jogos, de ez más kérdés. Visszajött, mentünk tovább, gyilkolásztunk. K1ng lelépett, maradtam egyedül. Ismét eljutottam a titánunkhoz, és mielött beesett volna egy csávó a felső likba kirakétáztam. Mondanom se kell, kb fél perc mulva engem is dobtak, az idióták. Nem tudnak játszani, ezért könyebb kirakni azokat, akik útban vannak, mint megtalálni ez ellen a megoldás(oka)t.
  • kBagyula #7987
    Mi a játékbeli neved KabeLegény? (enyimé az ami a logómban van) :D
  • kBagyula #7986
    XDDDDDDD
  • pityu1973
    #7985
    Copy-zd ki a hiba üzit, segíts, hogy segíthessünk!
  • pityu1973
    #7984
    Biztos hogy elég a gép igényed?

    Egy tesztkártyát szerezzél és azzal próba lehetőleg gyorsabbat!
  • pityu1973
    #7983
    Ez mi?
    Nem tudtam hogy ezt is játéknak hívják!
    De szóljatok ha így kell mostmár játszani lehet lemaradtam valamiről....
  • mial
    #7982
    hy van egy gondom tegnap megszereztem a gamet akarok multizni azt kiirja hogy nincs internetem vagy valami ilyesmit(offline) és igy nemtok multizni valami segitség?
  • pIIrash
    #7981
    Csak linkelni felejtettem el. :P LOL- Nem hiába. Meleg van4
    nO0b Diary
  • pIIrash
    #7980
    Ezt érdemes megnézni. Sajnos az eleje mostanság túlzottan is jellemző!
    A vége elég komoly, amikor megy a sok Mmmmmm.
  • trumpf1
    #7979
    Esetleg valami tűzfal beállítás?
  • Twetr0x
    #7978
    KAIN nem egy nagy játékos... Mielőtt lejön a titán pajzsa, úgy szerez pontokat, hogy commanderként fekszik, kiad egy parancsot, aztán cső...() Amikor meghal a titán pajzsa, akkor általában kijön a tetőre APM-el és Lamberttel védeni. 2x is megvolt, nem nagyon tud magára vigyázni
  • szopimalac93
    #7977
    Most komolyan senki nem tud segíteni a témában hogy nem megy a game???

    NE csesszetek ki ennyire velem help plssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
  • ColdFire
    #7976
    buddy listet használok(lunk)
  • Kovács legény
    #7975
    amugy letötikéztem a peccsetés felisraktam végre. ügyi vótam:) mostmár előfordulok én is majd szervereken.
    xfire-je akinek van irja már le lszi hogy mien nickkel ,vagy játékban vegyetek fel
  • Kovács legény
    #7974
    ez még mindig nem tul magyaros;)
  • pIIrash
    #7973
    Én is erre hajtok!
    Erősen lehet következtetni a korára vagy a családi állapotára abból, hogy mennyi időt játszik. A megjelenés óta 243 nap telt el. Ebből 107 napot játékkal töltött!
  • czky
    #7972
    Ez a KAIN dolog... A hétvégén nemtom melyik szerveren a Minsk pályán a csapatunkból mindenkitől elvették a Commanderséget. Mondom azért én is megpróbálom, de pár perc és én se lehettem tovább commander. A kör végén látom, hogy a másik csapat Commandere KAIN volt. Most ez mi? Csak azért, hogy ő tudjon jól kibontakozni, ezért a másik csapatban már nem is lehet kommander. Ennyire nem kéne sz*pni valakinek a f*szát. Elég szánalmas volt.... Annyira lekéselném ezt a KAIN-t és rögtön nyomnék is PrintScreen-t!
  • pIIrash
    #7971
    Kellene már egy normális videokártya meg egy erősebb proci.
    Sajnos a szerverek többségére még low beállításokkal sem lehet feljutni. Főleg azokra, ahol a top 15 jár. Meg kellene szerezni a DogTagjukat. A legjobb ami van a lista 37. helyén áll. Voltam már 1,5 méterre KAIN-tól is. Nem volt Commander Berlinen, és tudtam hogy APC-re fog várni szokás szerint. Ezért sniperrel átsunnyogtam a bázisukig. Hátulról mögéjük kerültem. Kilestem, hogy melyik a 4 ott ácsorgóból a kiválasztott. Aztán roham. De az egyiknél Clark15 volt és lelőtt egy lövéssel mielőtt a penge lesújtott volna.
  • RoboGoD
    #7970
    Siucide az magyarul suicide...
  • RoboGoD
    #7969
    Nekem Piirash nem ellenfél. Inkább siucide, ha meglátom...
  • hendrichharcos
    #7968
    Amikor a 3as konzolnál mellbelőttél a defibllirálóval szó szerint majdnem infarktust kaptam.Nagyon meglepődtem-és nem semmi húzás volt. Mindenesetre nagyon kreativ ember lehetsz.Legközelebb majd jobban figyelek!Mindig ezt mondom de mindig el is cseszem.Remélem legközelebb veled lehetek és nem ellened.
  • szopimalac93
    #7967
    Hello Mindenkinek.

    Nem az egerekhez tartozik de mindeggy.

    Az a proglémám a játékkal hogy mikor indítom elöször mintha menne de feketeség lesz.
    Azt írja nem válaszol.

    A gépigény elvileg megvan

    nVidia 6600 videókari
    2.4 gHz celeron proci
    1024Mb memó

    Valaki pls segítsen.
  • pIIrash
    #7966
    Ha már az egerekről szó esett akkor megemlíteném, hogy mindez nem jöhetett volna létre az új Logitech MX400 nélkül (6 éves A4Tech helyett). Nagyon jó kis egérke. Sajnos kellett kompromisszumot kötni. A késelés most mégkönyebb lett (egy apró mozdulattal meg tok fordulni akár 360-ban is), azonban a lövésnél sajnos nem tudok sokszor megfelelő idő alatt célratartani. :( Akárhogy állítgattam ... valami sosem volt megfelelő. De legalább most már a Ground Cannon is extra gyorsan mozgatható végre.! :)
  • pIIrash
    #7965
    Tegnap volt az eddigi játék során a leggyönyörűbb nap. Lenyomták az 4-es konzolt és berohantak a reaktorba. A hibát akkor követték el, amikor az egyik fazon lekéselt mialatt én a 3. támadót lőttem le éppen. Annyira felhúztak ezzel, hogy rögtön hátra ugrottam. Balkonról lerakétáztam 3 berohanó embert. Aztán az egyik figyelő épp jött ki a 3-asból, azt levágtam. A két kifelé néző védőt mindkét oldalon lelőttem. De ezek annyira el voltak foglalva a reaktorral, hogy észre sem vették. Berohantam és akkor jött a rémálmuk. 5-en maradtak bent... többnyire supportosok meg 1 medic. Mindegyiket leszúrtam. D addigra beértek a lerakétázottak ... őket Voss-al meg pisztollyal lelőttem ... maradt 4 életem és semmi golyóm a fegyokban. Erre a köv. két berohanót lekéseltem. Aztán jött egy gránát és megszakadt a kör. Summa = 14 támadó halála 1 percen belül és ennek köszönhetően egy hajszálnyival sikerült is nyernünk. Ezen felül még sikerült gyűjtenem tegnap ~200 DogTag-ot.
  • RoboGoD
    #7964
    http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=28968

    Én már vásároltam innen.