Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx
pTD-hU ptdclan.hu
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
HTW Negat
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Van már valami megoldás arra, hogy Titános pályán ne akadjon annyira a game, amikor sokan vagyunk 1 helyen? Csak pár napja vettem meg a játékot, és elég elszomorító ez az akadás...<#szomoru1>#szomoru1><#rinya>#rinya>
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
HTW Negat
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Kar, hogy BF2-t nem vettek figyelembe, pedig az meg ma is kelendo.
BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka
Parasztozés helyett meg nézd meg ezt inkább
BF Videok
a badges-t még nem csináltam meg, mert sok idõ. de a többi nagyjából megvan.
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Meg tudná valaki mondani, hogy mi az Away pont amit néha adni szokott a játék?
Köszi a választ elõre is!
HTW Negat
köv hozzászólásod: options-game-ignore all buddy reQuest-no (így kell lennie)
inaktív :C cu@bf3
fos az egész
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
és mostanság vannak itt sokan ?
mert miko kijött a gém már akko megvolt természetesen eredeti de akko még nem voltak tul sokan.
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
"404-es hiba, azaz az oldal, amit kerestél nem található. Lehet, hogy rossz címet gépeltél a böngészõdbe, vagy a keresett oldal már megszûnt. Gyere, csekkold le a legjobb blogokat!" <#hehe>#hehe>
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
pTD-hU ptdclan.hu
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
Mind1, a jószándék a lényeg😄
xfire címeket mondjatok😄
vagy vegyetek fel: xvxvxvx
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx
sztem a halál nélkül lehet nem mindegyiknél, de a 5-ös kill streak és 10-es kill streaknél biztos. Lelöttem 8-at, amig ök engem 3* és nem kaptam meg a Combat Efficiency Pint. De aztán 10 mp alatt felrobantottam 8 -at 😄 akkor már jött is!
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Kary vagy Karykeksz
