Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5954
Élesszétek már fel a topicot,mert ez így nem élet!<#violent><#buck>

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

papo21
#5953
ha eredeti és a patchet végig futtatad akkor be kell tudnod lépni<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

#5952
nem tudja valaki hogy ha regisztrálok miért nem tudok belépni???
#5951
Ha úgy érdekel az antik szerver mint a Bf2ben volt (gyk tört), akkor azt hiszem nincsenek...

czky
#5950
Köszi! Akkor hanyagolom az akadós szervereket! 😄

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#5949
Ebbe vannak antik szerverek?

#5948
És ha a Titán nem mozog akkor is sokkal kellemesebb a környezet!<#awink>

HTW Negat

#5947
elvileg nem kellene akadnia, és gyakorlatilag sem akad, ha a szerver normális. Ha jól tudom, a TS-es szervereke akad többnyire..de mondom, lehet találni olyan helyeket ahol nincs gond.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

czky
#5946
Sziasztok!
Van már valami megoldás arra, hogy Titános pályán ne akadjon annyira a game, amikor sokan vagyunk 1 helyen? Csak pár napja vettem meg a játékot, és elég elszomorító ez az akadás...<#szomoru1><#rinya>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

Supersix
#5945
Huu de kihalt a fórum!Itt egy hír, amely szerint ha minden igaz hétvégén minden unlock elérhetõ lesz mindenki számára aki játszik!Azt hogy ez jó hír-e vagy sem azt döntse el mindenki saját maga!Bf2142 free unlock weekend

#5944
Lövök - lövök és sehol a böszme DiCaprio... <#zavart2>

HTW Negat

kBagyula
#5943
BF2142: "A Titanic újrajátszása" <#hehe><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

atomboy
#5942
Jo szarok vannak a listan. Egyedul talan a GTA:SA elfogadhato innen.
Kar, hogy BF2-t nem vettek figyelembe, pedig az meg ma is kelendo.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

gecc
#5941
gecc
#5940

F1rstK1ng
#5939
Oks akkor nincs harag<#love12>

inaktív :C cu@bf3

#5938
Dehogy fenyegetlek csak kivancsi voltam mit lépsz rá<#taps>

Parasztozés helyett meg nézd meg ezt inkább
BF Videok
pIIrash
#5937
végre megadta magát az uw. felmásoltam mindent.
a badges-t még nem csináltam meg, mert sok idõ. de a többi nagyjából megvan.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#5936
mit ír ki?

#5935
As your soldier has rested and regained strength during Christmas, you will find that as of January 5 you will have additional away bonus, corresponding to a weeks rest. This means that you will have a score boost lasting for a few hours the next time that you play Battlefield 2142. The away bonus is added to all soldier accounts, independent of how much you have played the game during the holidays. Welcome back to the battlefield!

#5934
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy mi az Away pont amit néha adni szokott a játék?
Köszi a választ elõre is!

HTW Negat

#5933
nekem lekéne töltenema pachet 1.10 és mikor felrakom és elinditom játékot mindig hibát jelez mit csináljak??
#5932
egy clanos-tól<#violent><#violent>

#5931
<#ejnye1>

#5930
mi van first cheatelünk

F1rstK1ng
#5929
Egyszer próbáltam ki, már mondtam vissza lehet szorozni stat alapján, 1 menet volt( csak f*** voltam h egybe nyomtam a többiek is mondjuk 10*100at csináltak akiket ismerek), te meg fenygetsz...paraszt

köv hozzászólásod: options-game-ignore all buddy reQuest-no (így kell lennie)

inaktív :C cu@bf3

#5928
nézd meg inkább extra.hu-t az jóval jobb meg helyed is több van

#5927
az uw szart sem ér
fos az egész

atomboy
#5926

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

pIIrash
#5925
Az uw.hu-t sem lehet elérni. Szal ne nála keresd a hibát!

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#5924
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ez a játék csak online játszható? Mert feltelepitettem és indulás helyett mindig emailcimet meg kodot kér meg az EA oldalára küld. Vagy valahogy crackelni kell? Segitsetek lécci.
#5923
na csak anyi most van x firem (cod 2 miatt) és most a bf 2142höz az 1.10 szedjem le?
és mostanság vannak itt sokan ?
mert miko kijött a gém már akko megvolt természetesen eredeti de akko még nem voltak tul sokan.
Fujiryu
#5922
Abszolút...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Boxer HUN
#5921
Aham... Szép az oldal... Nagyon kreatív!
"404-es hiba, azaz az oldal, amit kerestél nem található. Lehet, hogy rossz címet gépeltél a böngészõdbe, vagy a keresett oldal már megszûnt. Gyere, csekkold le a legjobb blogokat!" <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

papo21
#5920
holnap veszek mikrofont azt toljuk ts-en keresztül irtjuk a geciket<#boxer>

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5919
ááá gyere azt toljuk
<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

pIIrash
#5918
nem voltam itthon. most meg nagyon nem megy. alig volt olyan kör, hogy benne lettem volna az elsõ 3-ban. EZ MÁR A VÉG!!! <#wow2><#idiota><#felkialtas>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

papo21
#5917
mi a pálya má rég játszottunk?

pTD-hU ptdclan.hu

pIIrash
#5916
Az oldal az enyém és ami rajta van az is! <#mf2>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#5915
jobb ajálom a 7800 gtx vagy legalább egy 7900gt habár az elõbbi jóval jobb tesztet ért el csak már nem kapsz

Fujiryu
#5914
Inkább az eredeti címet írd be ahonnan az uw-s oldalnak lopod a cuccot😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#5913
nem jó az url cím

pIIrash
#5912
Itt lesz majd felelhetõ a dolog:

Badges
Medals
Pins
Ribbons

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pIIrash
#5911
már javítom! 😊

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#5910
Jó,de a számokkal akkor is gond van😄
Mind1, a jószándék a lényeg😄
xfire címeket mondjatok😄
vagy vegyetek fel: xvxvxvx

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

pIIrash
#5909
szia!

sztem a halál nélkül lehet nem mindegyiknél, de a 5-ös kill streak és 10-es kill streaknél biztos. Lelöttem 8-at, amig ök engem 3* és nem kaptam meg a Combat Efficiency Pint. De aztán 10 mp alatt felrobantottam 8 -at 😄 akkor már jött is!

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

Me0w
#5908
Tulmelegszik, vagy alapbol memoriahibas.

Together we'll fly someday...

#5907
gyere inkább a 6600 GT sek közé szerintem

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5906
<#nyes><#buck><#vigyor4>

#5905

Kary vagy Karykeksz