Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

papo21
#6004
most játszottam még most is elérhetö minden fegyver<#gun>

pTD-hU ptdclan.hu

tamas76
#6003
még a kiskatonák is tankkal mászkáltak a hátukon
<#smile><#smile><#smile>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6002
tudom gárgyú kérdés, de mikor lesz kész a forditás?

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6001
hi, állat hétvége volt, unlock minden fegyver 😊

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

gecc
#6000
Szégyellem is magamat.<#action>

czky
#5999
Elég kultúrálatlan ez a hozzászólásod a szmájlikat illetõen. Gratulálok...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

gecc
#5998
Nekem azért tetszik<#mf1><#kocsog>

czky
#5997
Szerintem nem passzol ide, és ÕSRÉGI videó...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

papo21
#5996
<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

#5995
Okés,csak Õ most nincs...😞

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5994
gecc
#5993
Eddig csak 1-szer használtam Karyval.Kérdezd inkább õt<#fejvakaras>

#5992
Hogy be tudjak lépni TS-re

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5991
Milyen ip és pass?<#confused>

#5990
Köcce!
Vegyél fel xfire-n és pls mond el az ip-t meg a pass-t.
xvxvxvx

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

gecc
#5989
#5988
Pls valaki adjon egy linket a Team speakhez!
(letölteni)

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

czky
#5987
Ez hihetetlen!<#boxer> Eddig azért voltam Teamkiller, mert csapatszállítóval leszállás közben ugráltak ki a kis csírák és persze a gép alá estek<#zavart2>, de most direkt nem szálltam le, hogy hadd ugorjanak ki magasból, de így is én voltam a Teamkiller<#ijedt>. Ezek szerint nem kell repkednem a játékban...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

papo21
#5986
csapathatnánk egy kicsit<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#5985
merre játszol?

pTD-hU ptdclan.hu

Carlos HUN
#5984
kabbe b+ 😄

Carlos HUN
#5983
kabbe b+ 😄

gecc
#5982
Innét<#wilting>

Fujiryu
#5981
16+-os a játék😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#5980
honan tudom letölteni a patchet???
Fujiryu
#5979
Aki láma az szenvedjen😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Carlos HUN
#5978
Ilyen nincs 17 percig szarakodok helivel 2000 méter magasban 😄

végre megkapom Aircraft Service Badge-t és megnézem és nem adta meg ilyen nincsen 😄D

Carlos HUN
#5977
meek én most osztani

#5976
CSÕVI !
Minden ok , mikor látlak téged már végre bf2142ben ??

Kary vagy Karykeksz

#5975
csakhogy kell egy szerver is, tört szerverek mint a BF2-ben pedig nincsenek..szóval itt -ha normálisan akarsz játszani- semmit nem érsz el a warez verzióval. Tudom szokatlan, de ezvan.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#5974
Szevasz Kary.
Mi újság?<#integet2>

#5973
Igen kapsz csak nem fogod tudni kiunlockolni a fegyvereket és a többi cuccot .
Csak eredetivel tudsz ulockolni és szerintem addig míg nincs meg eredetibe addig told a demoval .

Kary vagy Karykeksz

maffioso
#5972
namost ezt nem értem
unlockolni warezban mértis nem lehet?
ugyanugy kapok folyton olyan bonus pontot vagy mit

\"If in doubt, flat out!\"

gecc
#5971
Ebbe a játékban az unlock cucokért folyik a harc ugyhogy eredeti kell mert csak így fejlödsz.<#action><#kocsog>

maffioso
#5970
elég lenne egy v két ember mert multiban is vannak botok

\"If in doubt, flat out!\"

maffioso
#5969
az hogy most volt kisebb gépfejlesztés

\"If in doubt, flat out!\"

#5968
azzal sokat nem fogsz játszani hamacival se..Alig alig vannak, és az sem túl épületes játék ami ott van.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5967
és mi az akadálya hogy megvegyék?<#ravasz1>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

maffioso
#5966
egyeseknek nem eredeti

\"If in doubt, flat out!\"

Kovács legény
#5965
minek hamachi?

www.czekoart.hu

maffioso
#5964
hamachin vki szokott jatszani?
én tolnám de az mho szoba tele van

\"If in doubt, flat out!\"

Supersix
#5963
Elérhetõ az összes unlock vasárnapig

Carlos HUN
#5962
Most nyomtam a magyar vistával 4 orát tesztelés képen, éreztem lassulásokat de ahhoz képest egész jól ment vistan is mint xp-n <#wink>

czky
#5961
Oks, köcce!

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#5960
ja magyarokra rá tudsz keresni hogy a BFHQ-ban, a leaderboard-nál fent jobb oldalt bejelölöd a "country" négyzetet és akkor elõhozza az összes magyar nevû emberkét
az én nevem bf 2142-ben nagygm, de már nem játszom valami sokat

#5959
ahoz képest hogy kevesebb az órajele, teljesítménybe majdnem eléri a 4600 X2-est is, a másik meg hogy a jobbik fajtából való,
ja ha akadozik az ellen nem sokat tudsz tenni mert az majdnem teljesen a szervertõl függ neked meg elég bõven egy 1 mb-os sávszélesség és az a gép ami most van neked

czky
#5958
Az aláírásodban milyen az a 3200-es X2-es?
Sokat nem nyomtam még a gaméval, de még egy hazánkfiával se taliztam sajna...<#szomoru1>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

papo21
#5957

pTD-hU ptdclan.hu

#5956
van magyar csak találni kell<#finom>

papo21
#5955
nem jössz játszani olyan uncsi hogy nincs egy magyar se!

pTD-hU ptdclan.hu