16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #8083
    Az EA oldalon írják, hogy MasterServer problémák vannak.
    Régebben is volt ilyen, türelem, valszeg holnap már újult erővel tolhatjuk...jó esetben...
  • pIIrash
    #8082
    Ha összeszednék az utcáról 8 10 év körüli gyereket, azok is jobb munkát végeznének, mint ezek. Az egész bagázst falhoz állítanám; és sortűz. Az ember hónapokig szopik a vizsgákkal meg ZH-kal. Végre van egy kis idő két vizsga közt egy kis gammára, erre_: f****** akadás, eltűnt budy list, van kb. 60 server, egyiken sincs senki, privatenak lát, nincsenek unlockok...
    éS MINDEZ AZ ÚJ PATCHekkel egyre roszabbá vált. Régen sak idegesített a sok f**** mert láma voltam. De legalább nem voltak ilyenek. Most bezzeg- 1.25 patch have fun.! EA Have Fun! Sortűz Have Fun!
  • reaper4
    #8081
    ja valszeg. lol. megy a puncs 1000 rel :D
  • pIIrash
    #8080
    Nekem is eltűnt mindenki. Ezt már múlt héten eljátszotta, de kilépés után helyreállt. De most nem akarodzik neki!
  • Alien69
    #8079
    Fél kézzel, és fél lábbal! Ő már csak ilyen! Sőt, ha nagyon begerjed, akkor láb-, és kar nélkül is lekaszabolja mind a két sereget egy törött bugyli bicskával!
  • hendrichharcos
    #8078
    Ez nem lehet igaz.Mindenki eltűnt a listámról!!Mi az isten folyik itt?? Már amúgy is tele volt a t...m,ez még nagyon hiányzott.Azt se tudom hogy kell a listára felvenni valakit,olyan analfabéta vagyok,erre meg lenulláz,mint ez a hőség!!Ilyen ideges még meccsek előtt se voltam-lassan már agyvérzést kapok ezktől a problémáktól.Remélem sikerül majd még eggyütt játszani veletek.igaz az én játékom nem hagy nyomot az emberben-de ami töllem telt azt megtettem mindig.Ennyire telt.Örültem mindenkinek és elnézést mindazoktól akik bosszuskodtak miattam.Amugy meg rohadt meleg van
  • liquivent
    #8077
    Ne hisztizz, harcolj!!!
    Azé van ez, mert annyira jó vagy, hogy egyedül is elversz egy csapatot.
  • czky
    #8076
    Na már csak 3 ember van a listámon! Yeeeeeeeee
  • pIIrash
    #8075
    Asszem én nem játszom így tovább!!
    Ha nem vezetnek be egy szervert, ahol csak a TOP2000 játszhat, akkor én abbahagyom. Elegem van már a faszlámákból. Elegem van már, hogy az ilyenek miatt az életben soha nem gyülik össze a 2/1-es nyerés/vesztés arányom. Elegem van már abból, hogy egyedül kell mennem 500 ellen, mert ezek csak a faszukat verik! És most, hogy kipanaszkodtam magam ... megyk vissza játszani!
  • Nagygm
    #8074
    Ma reggel, először eltűnt mindenki, aztán kiléptem újra beléptem akkor meg azt mutatta hogy két ember fenn, atöbbi meg offline, rámentem az egyikre de csodák csodájára az az illető nem hogy nem volt ott nem is játszottt reggel. Rámentem a másikra...
    Ugyanaz...
  • kolbi870315
    #8073
    Ez a szarakodás meg a PB....Az EA bekaphatja.
  • kolbi870315
    #8072
    az a legpoénosabb, hogy reggel felmentem és a 70 emberből 4 volt csak.
    Mondom kilépek és vissza hátha csak meghülyült.
    Mire visszamentem már 1 se maradt:)
  • czky
    #8071
    Nekem csak néhány ember tűnt el!
    Azért mindenesetre gratula az EA-nak!
  • papo21
    #8070
    jah nekem is eltünt!!! remélem nem kell ujra mindenkit felvenni!!!
  • kolbi870315
    #8069
    miért van az hogy eltünt a budylistemről mindenki?
    mindegy.
    ha gondoljátok vegyetek fel megint
    BF2142:kolbi
  • PartyService
    #8068
    átülögetős dolog itt is müködik, psze játművek ellen nem nagyon lehet, de kommander cuccosait simán ki lehet szedni ugy h ne zuhanj le :P
  • Alien69
    #8067
    Sorry Carlos, elszált az agyunk. Az a kör nagyon gáz volt. A vége elött le is léptem, mert egyszerűen még játszani se lehetett. A titánunk fenekénél voltunk egy kicsit nyugalomba, részben kempelhettük a titánunkat, de folyamatossan befogtak minket, és ránk akartak ugrálni. Nagynehezen kitérő manővereket sikerült végrehalytani, erre alulról lebénitottak, Te meg hátulról leszedtél minket. Úgy kezdődött, hogy nehezen indultunk, mert más ült be a gunner helyére, mint azt mi elképzeltük. Kiszált, erre alig "léptünk ki", már kaptuk az ellengenya lövéseit. Aztán teljessen bezártak minket a sok kemper. Felhozták az egyik walkert is, meg vagy 2 tankot, sorolhattnám. Ráadásul a hülye kommanderünk a titánunkat oda vitte az ellentitánhoz, amit valszeg soha se fogok megérteni, mert ez a lámaság magasiskolája. Papó begorombult, azért nyomta a kiszavazást, mert pont Te hiányoztál még a nyakunkba, hogy hátulról szedegess le, amikor ráadásul mozdulni se tudtunk.
  • Kovács legény
    #8066
    készülsz a pótvizsgára?
  • ColdFire
    #8065
    nem nagyon tudok most jaccani, nyari szunet van :DDDDD
  • Alien69
    #8064
    Ez sokkal jobban csapatjáték. Az az oldal esélyesebb, amely jobban tud csapatban dolgozni. Természetessen, a skilles emberek egy anti csapatban is jól szerepelhetnek (ha hagyják őket kibontakozni), de a végeredményben a csapatszellem a nyerő (nagyrészt). Egyedül több pontot szerezhetek, elvileg, de ha jó a csapatom, ammor igaziból másodpilótával a frankó a dolog. Főleg a kill/dead arányban látható ez, mert mondjuk egyedül sűrübben halálozok, az esetek többségében, mint ha van lövészem, mert ugye, kisegítjük egymást, ha baj van. Azt szeretem, ha a többi csapattársam gondolkodik, és nem sajnálja azt a pár pontocskát mondjuk tőlem, vagy a gunneremtől. Tehát, akkor jó a csapat, ha jelölgetik az ellenfelet. Hiszen aki lent van, annak nem mindegy, hogy esettleg meghal egy siló behúzása elött, vagy behúzza, és mehet tovább. Mindössze annyi, hogy megjelöli a felé közeledő járművet, és ha éppen úgy alakul, akkor érkezik a segítség is. Csak ehhez csapatszellem szükséges, ugyebár. Illetve, esettleg arra is érdemes gondolni, hogy mondjuk Te is szerettnél a másodpilóta/pilóta helyére ülni, és mennyivel jobb, ha segítenek Neked is majd (bár erre kevesen gondolnak).
  • GameOverrr
    #8063
    Most már minden világos.Csak az előbb idézett mondatodból én arra következtettem, hogy itt is úgy mennek a dolgok, mint a BF2-ben. (Ott tudniillik egyedül általában eredményesebb az ember, mint lövésszel.)
  • kBagyula #8062
    úgy, hogy ez nem a büfi2. kicsit mások az erőviszonyok, van esélye mindenkinek mindenre, jószerivel az ügyesség/tehetség vagy skill számít. az eszközök mind adottak, használni kell megtanulni jól őket.
  • Alien69
    #8061
    Nem tudom, mit nem értesz, sorry. Ha repültél velem mondjuk egy jó kört, akkor tudnád a választ. Ha van lövészem, és mondjuk magyarszkíj, főleg ha buddy listás, akkor a találatok nagy részét Ő halássza le! Én max besegítek, bár ez is változó, természetessen van, amikor a lövészem pl lesebzi a céljárművet, én meg beviszem a kegyelemdöfést, de nagyrészt ez fordított. Én ilyenkor a pontokat a segítségnyujtás miatt kapom, vagy mondjuk siló foglalásnál én kapok kettőt, a társ csak egyet. Gyalogosokat szinte kizárólag a lövészem szedi, én max a szájába rakom a célpontot, nehogy mellé lőjön (vagy lekoccolom az ellenfelet, egy koki a fejre, és csá, ezek a roadkill pontjaim).
    Ha viszont egyedül repkedek, és nagy mákom is van, akkor az összes célponton egyedül osztozom, csak éppen a kisebb tűzerő miatt kisebb a hatásfokom is, pl egy walkert nem szedek ki csak a rakétáimmal, ha teljessen ép.
  • GameOverrr
    #8060
    Ha nem lehet, akkor viszont nem értem az előbb idézett mondatodat. Miért vagy képes egyedül jobb eredményre, mint lövésszel?
  • Alien69
    #8059
    Akkor az itt is müxik. Csak éppen közben lezuhansz. Ergo, célozni felesleges. Bár eddig még így nem próbáltam, csak egyszer (már levegőböl).
    Itt úgy működik ez igaziból, hogy leszálsz a földre, megemeled a gép orrát, átváltasz másodpilótára, ott tv rakétára, kilövöd a rakettát, és imádkozol. Eltaláld a célpontot, ne vegyenek észre, stb...
    Nekem rendszeressen összejön. Vagy megnyekkenek, de ez most más kérdés! Pár emberkének vannak ezzel kapcsolatban tapasztalata már. Egyes pályákon nagyon állatul lehet használni, csak rittkán, és nem igazán sokáig, mert ha felfedezik, akkor ugye gázos lehet a helyzet.
  • kBagyula #8058
    Ühüm.
  • Alien69
    #8057
    Az meg mi? Az lenne, amikor a bf2-ben a pilóta gond nélkül átül a másodpilóta helyére, és onnan TVrakétázgat?
  • kBagyula #8056
    nem itt nem lehet olyat csinálni, mint a bf2-ben - hála az égnek.
  • Carlos HUN
    #8055
    Áhh 2 napja motorbalesetem voltt szerencsére sisak meg többi megvédett de bal lábam teljesen kész :D nem is naon tok rá állni mondjuk az a lényeg nem tört el csak megzuzodott :)szóval most lesz időm jáccani azis biztos
  • GameOverrr
    #8054
    "Rendszeres a 35 kill, a másodpilótának. Ha egyedül megyek, az más, akkor rittkán a 45 is beugrik, esettleg egy kicsit több is"

    Itt is lehet solozni?
  • czky
    #8053
    De van. Vedd meg!!!
  • szapor
    #8052
    nem az:) nincs rá meg oldás?:D
  • kBagyula #8051
    ugye eredetid van? mer' csak akkor tedd fel. :P
  • reaper4
    #8050
  • szapor
    #8049
    Hali!Ebbe lehet multizni mer akkor felrakom
  • Alien69
    #8048
    Hát, pedig, ha az ellenfél nem túl erős, vagy a mi oldalunk nem túl béna, akkor ez egy "mezei", átlagos kör! Rendszeres a 35 kill, a másodpilótának. Ha egyedül megyek, az más, akkor rittkán a 45 is beugrik, esettleg egy kicsit több is, ellenfél függő (ha megfelelő a másodpilóta, és a körülmények, akkor a kettőnk eredménye 60-70 kill kb). De, van, amikor elmenekülök egy szerverről, bár ez nagyon rittka. Csak akkor, ha az ellenfél erős, és a mi oldalunk meg full láma, pl minden siló az ellenfélé, az összes walkerrel, tankal, apc-vel együtt, és mondjuk ráadásul valaki folyamatossan engem jelölget. No, ilyenkor arról a szarverről gyors iramban távozok, mert az nem kihívás, hogy egy egész sereggel próbáljam felvenni a reménytelen, és teljessen értelmettlen harcot. Pedig, nem vagyok egy nagyon gyáva tipus, nekimegyek a walkernek is, még egyedül is, ha a csapatérdek így kivánja meg.
  • pIIrash
    #8047
    Én az ezüstre hajtottam. Papo vezetett ... én meg írtottam az ellent. Ő nem is nagyn lőtt, csak ha épp elbénáztam a TV-t, ... (szokni kell még az új egeret). Meglett 18 kill egy elég rövidke körben.
  • Twetr0x
    #8046
    28 gunship kill kevés? Másodpilótaként jó hogyha 7 kör alatt megvan 28 kill
  • F1rstK1ng
    #8045
    Jah végre Gold Badge abból is, jeeeeh, és THX
  • Alien69
    #8044
    Pedig nem is volt olyan jó körünk! "Csak" 28 killt sikerült rádsóznom abban a körben, sorry.