Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gecc
#6054
Vegyed,én azért a Forgotten hope2 jobban várom.<#beka3>

Carlos HUN
#6053
parasztvakítós csilivili effektekhez ragaszkodom pontosan <#beka2>

#6052
a hazai piac meg baromira nem mérvadó se a Vista, se az össz eladások tekintetében..
(1ébként elég sok magyar játkos van szvsz, sok BF2-es fanyalog még, de a nagyrésze már áttért, sõt a NS-t is sokan tervezik megvenni, pl én is)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#6051
Amerikában lehet, de idehaza?<#bohoc>

#6050
pff..nehogy azt hidd,hogy Amerikában mindenki Vistázik vagy már most Vistázni akar..nem tudom, hogy Mo-n niért remegnek már most sokan a Vistáért, tök felesleges még használni szerintem. Persze ha a parasztvakítós csilivili effektekhez ragaszkodik valaki<#ravasz1>

Egyébként így fest a (múlt)heti top 10 Amerikában

1) World Of Warcraft: Burning Crusade - Vivendi
2) World Of Warcraft - Vivendi
3) The Sims 2 - Electronic Arts
4) The Sims: Life Stories - Electronic Arts
5) Vanguard: Saga Of Heroes - Sony Online Ent.
6) The Sims 2 Pets - Electronic Arts
7) Madden NFL 2007 - Electronic Arts
8) Battlefield 2142 - Electronic Arts
9) Deal or No Deal - Global Star Software (Take 2)
10) Bejeweled 2 - Mumbo Jumbo

Szóval nem mondanám, hogy nem veszik, minden héten benne van a top10 legjobban fogyó címben, szép lassan duzzad a játékosállomány.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#6049

#6048
nem rossz a patch már a titan se lagol egyfolytában

Carlos HUN
#6047
Ja házigazda él még?LOL me akkor lámiknak frissithetné f.a.q ot <#mf2>

Carlos HUN
#6046
Kiadhatnának már egy olyan patchet is hogy normálisan lehessen vista alatt is játszani ,amcsik am ezért is nem veszik meg gamet mert nem vista kompatiblis ez a bughalmaz <#eplus2>

Carlos HUN
#6045
Huzzad 30 szálon flashgetel 😄DD

#6044
ezt már javították az 1.10ben is ha minden igaz.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

czky
#6043
Lehet dirket van, h ne töltsék le egyszerre olyan sokan...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

czky
#6042
Hogy hasít lefelé ez a peccs! 😄
25-35k yeeeeee 😄DD

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

pIIrash
#6041
valamiért utánna tett egy "%20"-at. A nélkül jó 😛

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

gecc
#6040
THX <#hawaii>

kBagyula
#6039

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

gecc
#6038

Not Found
<#nezze>

pIIrash
#6037
Letöltés: 1.20

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pIIrash
#6036
Már itt is az 1.20 ...

És nem tom kipróbálni!!! <#falbav><#violent>
Péntekig nem jön meg a RAM.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

gecc
#6035
#6034
Mikor a 2-ben regiztem egy haverom segített, és gyorsan kellett valami név😄
Azóta-ha lehet- ezt használom😄
Persze az új bf-ben már foglalt volt- ezért lettem HUNkiller és Crazy-Sniper😄<#violent>

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

Supersix
#6033
Na látod azt nem tudom!Jobb a sima friss mert utána már módosítgatja de lehet hogy úgy is jó nem tom.

maffioso
#6032
aha
köszi, de ha egy olyantól akinek müxik elkérem a könyvárat és azt másolgatom az is jo?

\"If in doubt, flat out!\"

Supersix
#6031
Fel kell rakni megint és biztonsági másolatot csinálni a pb könyvtárról aztán minden játék elõtt vissza másolod és így nem fog kidobni nálunk ez mûködött!

papo21
#6030
nekem is volt ilyen mindig. olyan szervert keres ahonnan nem dob ki!

pTD-hU ptdclan.hu

rekettyes
#6029
ja pnet az jo volt!
de hogy valaszthattad fiu letedre ezt a nick-et???

maffioso
#6028
demoval osztom online de mindig kickel a pb pedig allowon van
vmi xy.xy kell neki nemtom pontosan a nevét a cuccnak de vki tud segiteni?

\"If in doubt, flat out!\"

#6027
2hónapon keresztül "vártuk" a ranked file-okat és nem kaptuk meg

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#6026
miért is? mesélj valamit!

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#6025
mostmár 100% hogy a bf.hu-nak nem lesz servere!

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#6024
szóval akkor itt nem magánszerverek vannak?
vagy azok vannak csak még enm fektetett be senki itt magyar földön?<#vigyor3>

TommoT

#6023
Miért baj az ha majdnem mindenki magyar a szerveren?
Szerintem az nagyon jó volt a 2-ben(nem eredeti),hogy volt egy bizonyos pnet nevû szerver kóddal magyarul leírva a szerver nevénél és csak magyarok voltak.Lhetetett dumálni 3-4-5 emberrel.
Mostmeg jó ha 2-3 magyar nyomul 1 szerveren...😞

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

kBagyula
#6022
...én meg a PacMan-t <#whatever>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

atomboy
#6021
Ebben nincs single play. Ajanlom a Mariot.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

maffioso
#6020
vki jönne ma hamachival 5kor gamelni?
kb 4en vagy öten leszünk plusz botok
pmet irj lécci

\"If in doubt, flat out!\"

papo21
#6019
ha nem eredeti akkor a F.A.Q-ban levan irva mit kell csinálni

pTD-hU ptdclan.hu

#6018
Csá felraktam a játékot elindul csak valami kodot kér de én nem multiba,hanem single player ban akarok játszani valaki segitsen<#falbav>
kBagyula
#6017
Megvan az. Csak lõjj le legközelebb még 1 embert és kapod azonnal.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Carlos HUN
#6016
nagyon örültem ennek az unlocknak mert pont megkaptam egy uj rangot és nem birtam unlockolni semmit se és elis veszet !

#6015
még nem bfeztem eddig, szóval ez nem olyan, mint a többi fps/játék, hogy magán szerverek vannak?

TommoT

#6014
Sajna én még nem játszottam 65alatti pinggel.

Kary vagy Karykeksz

#6013
nincs magyar ranked. Viszont sok magyar játékos van. Felveszel pár embert a buddy listre, aztán tudtok egy szerveren játszani.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6012
Gondolkozom, hogy megvegyem és ezért érdekelne, hogy mennyi magyar szerver van? És azok mennyire teltek? (Mert jól nézne ki, hogy megvenném és a 2 magyar szerveren lenne 5 játékos.<#vigyor5>)

TommoT

tamas76
#6011
de végül is, mindegy, remélem majd sokat nyomulunk <#violent>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6010
nekem eddig soha nem volt gondom a magyaritással, viszont miért baj az hogy magyarul játszak, szerintem az teljesen cool.....

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

kBagyula
#6009
Minek magyar ranked szerver?
- Bõven van külföldi szerver amiknek baromi jók a pingjei,
- A Buddy list-ben lévõ haverjaiddal közösen tudtok játszani amikor csak akarjátok.
- ...
- VoIP van a legtöbb szerveren,
- A Titan ugyanúgy lagzana idehaza is, mint külföldön...
Minek kellene, hogy legyen magyar szerver?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

czky
#6008
Jó vóna!<#finom>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6007
Magyar ranked server ??
Valaki tud valamirõl ?
Lesz e vagy sem ?

Kary vagy Karykeksz

TS Zolly
#6006
Mi a faxnak? Azt a pár szót meglehet tanulni inglisül nem??? Meg a bf2-böl kiindulva, a pb nem szereti a Magyarositást. De ha te azt akarod, többet lásd a pb kick hiba üzenetet mint magát a játékot, akord csak várd.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

tamas76
#6005
iszonyú nagy a zúzás<#violent>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu