Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6104
Joóó

Kary vagy Karykeksz

#6103
bocsi ezt tudtam!!!! de 1.20 alattttt ezt már nem csinálod meg!!!!!!

#6102
LOOOOOL <#nyes>

HTW Negat

gecc
#6101
esetleg így<#eplus2>

#6100
ez egy jó viccccc,,,de most tényleg???? amugy én is a veterán programon keresztül regeltem!!!!!!

kBagyula
#6099
3

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

macskássy
#6098
hi a nothren strikeba hány újj pálya lessz?

sanzik
#6097
csak azok tudnak felmenni akik a bf2 veterán programon keresztül regisztráltak...
egy olyan unlockot kaptak ezért amivel lehet aktiválni a lifteket a lépcsõházban
<#vigyor3><#idiota>
Carlos HUN
#6096
<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

#6095
Hello!!!! lenne egy kérdésem,,,,,hogyan lehet felmenni a tetöre a Berlin map-on???? most a napokban vettem észre,hogy manapság a felhökarcolok tetején a normális közlekedni nem a földön!!!!
Valaki irja már le legyen szives hogy kelllll fel jutni??????

#6094
Hellosztok!!! ez nem biztos, hogy illik ide, de nemrég alakult BF2142-es klánomba keresnék tagokat...bárki jöhet...legyen eredeti játékod, légy csapatjátékos, nem árt ha van TS-ed, MSN-ed, tapasztalat szintén elõnyt jelent...szívesen meghallgatjuk véleményedet...stb. 😊

Ha úgyérzed megtudsz felelni akkor írj e-mail vagy vegyél fel msn-re ezen a címen: [email protected](msn és e-mail egyben)

Várom a jelentkezéseket!
gecc
#6093
Bisztos az üzletek elõtt állnak a Northern strike- ért<#hehe><#hehe>

papo21
#6092
hol vagytok emberek?<#wow1>

pTD-hU ptdclan.hu

tamas76
#6091
ká xar volt a hétvégém, rá áltam, hogy zúzok, de akadtam teljesen és 500 volt a pingem <#zavart2><#duma><#confused>
de ha már nem akad....hahaha <#bdead><#violent><#gun><#eplus2>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

gecc
#6090
#6089
nem sok de lesz esti harc, a lényeg viszont, lesz bevédõs pálya conquestben az az igazi <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

pIIrash
#6088
de. csak mindig elfelejtem elindítani az XFire-t 😛

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

maffioso
#6087
mi uj dolg van benne?

\"If in doubt, flat out!\"

kBagyula
#6086
majd márc. 1.-én kiderül.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

papo21
#6085
szeva mostanába nem játszol?

pTD-hU ptdclan.hu

pIIrash
#6084
én tuti! <#hawaii>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

papo21
#6083
oszt milyen?

pTD-hU ptdclan.hu

kBagyula
#6082
Már meg van véve. 😉

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

gecc
#6081
<#schmoll2><#schmoll2><#schmoll2>

#6080
Ki veszi meg a Northern Strike-ot??<#violent><#violent><#violent>

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

tamas76
#6079
köszönöm a válaszokat,még nincs idõm meg csinálni....<#szomoru1>
ha valami nem klapol, akkor remélem helpeltek megint
(azért beszarás, hogy még müködnek emberi normális reakciók)<#worship>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

Supersix
#6078
Köszi a segítséget skacok!Most jó!Win telepítés!Már majdnem meghalt valaki <#violent>

Carlos HUN
#6077
Ha meg hibás a játék én szivesen odadom az enyémet egy teszt erejéig ha pesti vagy

Carlos HUN
#6076
De elképzelhetõ egy memória modul hiba is,. memtest kari teszt ha semmi sehol akkor egy xp ujrarak ha sehogyse megy akkor sajnos nincs megoldás ilyen jelegü hibárol sehol se írnak utána néztem összes létezõ bf fórumon neked

Carlos HUN
#6075
Biztos hogy videokártya vagy directx hiba esetleg egy gép format megoldhatja

gecc
#6074
Passz sajna<#shakehead>

Supersix
#6073
és szedtem le új drivert videokártyához is

Supersix
#6072
Valaki pls help ha van hasonló problémára megoldása mert szét*** az ideg!Le szedtem megint felraktam újra már az egész géjmet újra raktam de mindig sötét van a titanban amikor átváltana a térkép kisebbre

Supersix
#6071
Extra LOL<#vigyor2>

gecc
#6070
Szólj az EA-nak, hogy a biztosítékot cseréljék ki a titánon.<#heureka>

Supersix
#6069
De én nem azt mondtam hogy mini image!Hanem image tehát teljes ugyan az lesz a mérete csak legalább nem kopik a dvd és bemountolható!ám

Supersix
#6068
Most akkor felrakom mégegyszer a peccset és ha az után is ilyeneket csinál szétverek vkt EA-nél!
sötétségmegintés megint

#6067
Nem elég hogy nem mükszik a maxi-image, de még a játék se indul el eredetivel (elinditom de fekete képernyö, pár másodperc és vissza asztal). Bár ennek lehet, hogy a peccs az oka, habár sosem volt ilyen gondom a pecsek miatt... Valami ötlet? Eddig sosem hittem, hogy én is beirom ezt valaha is, de ugylátszik most megtörtént a rémálmom...<#csodalk>

PT-6|GSJinn

#6066
Sajnos nekem sem sikerül... <#rinya> Minidg kéri a cd-t. Ez miért random dolog, egyes gépeknél bejön másoknál nem. Van akinek a virtuális meghajto letitlásával megy. Remélem ti több sikerrel jártok. Esetleg ha tuttok megoldást, vagy más ötletet nefogjátok vissza magatoka. <#smile>

PT-6|GSJinn

#6065
Nektek sikerült is belépni így? Nekem folyamatosan install lemezt kér...

HTW Negat

Carlos HUN
#6064
Kösz az infot éjszaka megcsinálom éniss.,most nincs rá idö jön esti melocska😄

#6063
Neked és azoknak akik szeretnének mimi image filet, és nem akarják a dvdmeghajtoban sérülésig forgatni a lemezt. mini image készités

Ugyan angolul van de szerintem egyértelmü és nem igazán nehéz egy kezdö angolos számára sem a lirás. Most probálom ki, de mivel Supersix kolléga sikerrel járt, igy én is nagy reményeket füzök a dologhoz!

PT-6|GSJinn

Supersix
#6062
én csináltam Alcohollal egy image fájlt és azt rakom be démonba mindig

#6061
Sziasztok nem tudja vki véletlenül hogy ha dedikált servert csinálok akkor hogyan kell plusz botokat betenni conquest módban?
tamas76
#6060
hadd kérdezek már , ha már igy izé.....
teljesen felpörög a lemez, és rohadtul nem szeretném ha törne,õtlete valakinek?
lekéne menteni a gépre, azt onnan nyomatni de a másolás védelem tuti, pedi g eredetileg egy példányba másolhatnám, már csak biztonsági okbó, mert ha törik, veszet a pénzem....
köszi a válaszokat majd<#email>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6059
oké, valszeg fent leszek este, ha a család nem ül rám nagyon😊
tamas76(hun)néven küzdök, de jelöld még meg a pityu73(hun)nevet õ is fent van esténként és még lesznek páran,jelölj be minket és akkor ha megyünk és fent vagy akkor rád joinolunk.
Nem sok pontszám és dicsõség van a nevünk mellett, de lelkesek vagyunk😊
szerintünk sokkal jobb, úgy játszani

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

papo21
#6058
gyere este játszani nyomjunk egy keményet mien néven futsz?

pTD-hU ptdclan.hu

tamas76
#6057
Hali, este elég sokat nyomulunk,szerintem elég sok magyar van fent.
ha már a HUN-ra rá keresel akkor mi is ott vagyunk egy páran és akkor már csak be ugráltok hozzánk, tök jókat nyomulunk ha van kedvetek, szerintem a patch is sokat javított a játékon,egyre élvezetesebb
bár fura, hogy mikor lelünk még magyarokat és megjelõljük õket, hát nincs visszajelzés, miközben szerintem úgy még jobb.

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

Carlos HUN
#6056
Papo felnézek játszani!

papo21
#6055
S.T.A.L.K.E.R<#hehe>

pTD-hU ptdclan.hu