Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6155
xfire ?

Kary vagy Karykeksz

papo21
#6154
vagy xfireon keresztül vagy buddyn keresztül tudsz jönni!!!!<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

czky
#6153
Azt énis próbáltam, de nekem se mûködött...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6152
Hi!
új vagyok még a pályán..cirka 19 órát csatáztam, ami 531 karier pontra volt elég...futottak még kategória sejtem, de szeretnék együtt nyomulni veletek. Hol érhetlek el titeket (clan vagy squad név)? Van kedvemc szerveretek? Hol tudnék csatlakozni? ...hozzá csapódni egy-egy csapathoz nem OK, jobb lenne állandó harcosokkal közösen aprítani a "külföldi" népet...ez nem elõitélet akar lenni
#6151
vki pont itt irta korábban, hogy alcohol 120%-al csinált egy full dvd képet (terhát nem mini imaget), és hogy azzal megy neki. Én is kiprobáltam, de nekem nem müxik a dolog..

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

dragon11
#6150
Hát lehet nem veszem meg de köszi a tippet.

czky
#6149
Köszi. Szoktam nézni mindíg a gamecopy-t. Van no-dvd, de azzal csak offline megy a game, mini-iso-t meg ott nem találtam.
Amúgy már átraktam az íróba a lemezt, remélem ez má nem karcol!<#vigyor2>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6148
szar a demó, vedd meg a teljes játékot, úgyis most jön ki a Northern Strike. Érdemes<#nyes><#email><#violent><#buck><#bdead><#eplus2><#gun><#buck><#eplus2><#email>

#6147
vegyél egy normális DVD lejátszót a régit meg dobd ki, amúgy ajánlom a gamecopyworld-ot ott biztos találsz valami jó kis no-dvd exe-t vagy egy újabb mini image-t

#6146
ee

Kary vagy Karykeksz

tamas76
#6145
má most mé?<#nyes>
akkorákat zúzok most már ezért este, hogy aki elém áll annak annyi<#violent>
tegnap is szét zúztam magam <#hehe><#hehe>
szóval most már ezek után,nem leszek beszámitható a pályán<#ticking>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

czky
#6144
dolod = dolog 😊

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

czky
#6143
Van valami megoldás már arra h ne kelljen a lemez a játékhoz? Nekem az a mini-iso-s dolod nem sikerült és sajna már most karcolódik a lemez az olvasóban!<#szomoru1><#szomoru1>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

TS Zolly
#6142
Magyarul ánlok láma akarsz lenni. 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

sanzik
#6141
2 nap 19 óra 35 perc
#6140
Nem tudjátok, hogy mikor jön ki az NS?

AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html

dragon11
#6139
Hi all!Miért van az,hogy a demóval játszok és kilép folyton exe hibával?Windows Xp Servíz csomag 2-es van fent ami 32bites.Elõre is köszönöm.

wardogzombie
#6138
tibi ez meg miajoistenharagja? lóóóóóóól meg minden. ez a csuzli nagyon vaddisznó. naon teccik.<#worship>gondolom a tüzereje is ott lehet a toppon.jó lenne kipróbálni<#violent>

tamas76
#6137
nem csaltam, meg vettem beregeltem akkor az kb, december végén volt, azt nyomultam, de ilyenre nem számítottam....de nem értem hogy lehetnék két néven, hogy engedheti, ez a fura...az van amit mondtál
röviden azért ká szarul esik, hogy legálisan is jól beszivhatom,ilyenkor jól belegondolok, hogy amikor jönnek , hogy legálisan vegyél meg mit gondolsz errõl arról, akkor tudnék mutatni egy fo-t
de persze a hibám gondolom,lehet egyedi azt nem foglalkoznak vele, de ha lenullázni tudtak, akkor utána nézhetek volna hogy náluk van a hiba és nem nálam, mert ha enged két ugyanolyan nevet az gáz

de hogy utána néztél az király<#worship>
majd szólj ha egy pályán vagyunk azt lekéselhetsz<#vigyor1>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

#6136
amikor abahagytad akkor 3890 pontod volt vagy akörüli összeg volt nem?
mert megnéztem a http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/Leaderboards.aspx?Lang=us&PID=&SrchName=&Profiles=
a statod és ugyanarra a névre kettõt is mutatott,csak az egyiknek 439 a másiknak 3890 pontja van (persze hogyha te Tamas76(hun) vagy)
valószínüleg EA hiba, vagy lehet hogy csaltál, vagy nem csaltál, de valamiféle hiba miatt úgy vették, hogy csaltál, hogyha nem tudsz arról hogy csaltál volna kérelmezheted EA-tõl hogy állítsák vissza a pontjaid
valamiféle hibára hagyatkozva (lásd a két ugyanolyan accountot...)
mást asszem nem tehetsz kivéve talán hogy megveszed az EA vagy elmész oda dolgozónak, tesztelõnek stb...

tamas76
#6135
annyit számit a pont,hogy ügye tudjak magamnak kis dolgokat unlockolni, többet nem az igaz, de gondold el, itt vagyunk négyen és pont verseny van, ha kevés kis közkatona pontokkal megyek, jönnek az ívek, hogy én hozom a kávét egyébb....<#nevetes2><#zavart1><#bdead>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

TS Zolly
#6134
Ha nem a pontokért játszol, akó nem tök mindegy???

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

tamas76
#6133
igazából nem azzal van a baj ,hogy törölték, hanem ,hogy miért?????????<#falbav>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

uHs Gerzson
#6132
Vagy átmeneti szerverfrissítés van vagy törölték a pontjaidat véletlenül ezt csak az EA tudja.

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

tamas76
#6131
hali
Meg van az év kérdése....
következõ:
-Nyomultam már vagy 3 hónapja, nagyon király volt minden, kevés idõvel sikerült "hozzám képest" jó erdményt elérnem, ami nem is lényeg,mert a játékért játszom nem a pontért <#idiota>
viszont nem nyomultam kb. 1 hetet, majd mikor mondom megyek és gyilkolok, akkor találkoztam a nagy nagy nullával.
-Nulla pont,nulla idõ, teljesen mintha most kezdtem volna....
na ha erre valaki lõk valami értelmeset, annak oda állok hogy lekéselhet vagy 10x
<#nemtudom><#nemtudom><#nemtudom><#nemtudom>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

ttibi
#6130
valamiért nem hozza be akkor itt egy másik

uHs Gerzson
#6129
béka...

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

ttibi
#6128
valaki találkozott már ezzel a fegyverel? kép

#6127
Én meg látom, hogy benne fogok ülni és csak hullanak majd mint a legyek és nem tudnak majd kise csinálni 😄
uHs Gerzson
#6126
Mát látom hogy mennyit fognak szenvedni annak a Goliath a kiszedésével 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#6125
király a northern strike!!!! EA!!!

gecc
#6124
#6123
Nem lehet rárakni...Ha a késelõs badgeseket megszerzed a késed is átalakul...

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#6122
de már ez is javítva van az 1.20 ban azt hiszem..

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6121
Hali!
Késeltem én pár embert.
Kiírja hogy megkaptam a dög céduláikat, és nem tudom rá rakni a késemre valaki help!(Már láttam olyat akinek rajta volt a késén)

gecc
#6120
Pont így<#crazya>lesssz

uHs Gerzson
#6119
BF2142 szerver...Titan mod...64 player...2 játékos a titánon:

- unatkozom...te?
- ja
- ...
- tudod mi lenne nagy móka?
- ugye nem arra gondolsz?
- dede...romboljuk szét 30 ember játékmorálját azzal hogy felrobbantjuk a titánt a következõ körben.
- zsír

13:30 join game...assault...spawn...
13:31 GAME OVER TITAN WAS DISTROYED
13:32 WTF???

(unatkozom na)

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

gecc
#6118
Hát ez ,az.Csak nehogy rászokjanak a <#kocsog>-ök<#eplus2>

czky
#6117
Ahha, ok. Neten szoktam nézni a player summary-t és a tegnap esti ponthoz képest ma 100 ponttal van több. Nem nagyon kapkodnak a frissítéssel... 😄D

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

uHs Gerzson
#6116
TK = titankill <#nyes>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

czky
#6115
Ez nagyon állat!<#vigyor>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

gecc
#6114
#6113
csak azért van, mert csak belépéskor frissíti azt a pontszámot amit te az embered belépésekor látsz

czky
#6112
Azzal nincs is probléma!<#nyes><#nyes>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6111
szerintem egyszerûen csak örülj! 😄
czky
#6110
LOL 😄DD

Amúgy ma kicsit furcsa dolog történt. Tegnap este, amikor abbahagytam a játékot, volt 6030 pontom. Ma este, mikor elindítottam már 6430 v mennyi pontom volt és persze rangot is léptem. Na persze ez nem baj, csak nem igazán értem...<#confused>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

pIIrash
#6108
rém 1*ûen. a csapatvezetõ lerak a fal tõvébe (úhy, hogy fölötte ne legyen semmi ami takarná) egy SPAWN BEACON-t. Megjelölöd azt spawn pointnak és amikor esel lefele, akkor odakormányozod magad a tetõre. Ennyi!

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

Carlos HUN
#6107
Na szóval spawn pointot ügyesen kell lerakni <#taps>

#6106
Nah akkor majd gyer fel ts re . ott sokan fognak várni a BF2142-es szobába <#eljen><#wave>

Kary vagy Karykeksz

gecc
#6105
szevasz Kary<#wave>éppen ma cserélték ki a videokaryt egy másikra.láttalak ,hogy játszol de már teli volt a szerver.