16212
Battlefield 2142
  • F1rstK1ng
    #8163
    Na kipróbáltam én is, a pálya tényleg igényes lett, tetszetős. Tele van armorssal(mondjuk ez nekem nem fekszik), 5 lépegető,6 tank, 4 apc, vmi ilyesmi.
    Scar az eddig is gyilkos volt, de most nagyon, talán Baur-Krylov keverék lett(tehát kedvenc), Shuko-Bianchi párost eddig is utáltam, talán amit elkúrtak a múltkori patch-el azt javították. A Clark Shotgun viszont osztja nagyon, gyors is és szrintem a sebzésén is állítottak.
    Ami talán legnagyobb újítás a Titan mappon, h 2 Gunship indul, egyik földről, másik meg Titanról.

    5szerver van, 2 assault line(a Double Assault line odaasz különben)
    3 szerveren mentem, 2szer faxa kört nyomtam, egyszer meg campelték a Titan-t szal a harmatgyenge kör volt, talán még Gerzson-t is láttam(mondjuk erre nem esküdnék meg).

    Összeségébe jó(nekem nem lesz kedvencem a map, a sok armors miatt).

    Tolom vissza 1.25öt
  • pIIrash
    #8162
    Köszönjük!
    Biztam benne, hogy sikerül egy két új modellel bőviteni a kört, de úgy látom ez nem sikerült. Sajnos a statisztikai adatok azok, amik miatt nem lehet CS szerűen, tetszőleges pályán játszani.
    Mindenestre megtarthatnák ezt a jó szokást később is.
  • pIIrash
    #8161
    Először nem láttam mi a különbség. De aztán kiszúrtam. Gyorsabb lesz :(
    Szörnyű --- tényleg tele lesznek a szerverek shotgunos örültekkel. :) ---
  • PartyService
    #8160
    Áh nem... shotgunt nem kellett volna felgyorsítani... én örülök neki de így nem lesz jó játszani... 100% hogy köv pecsben visszacsinálják...
  • uHs Gerzson
    #8159
    [b]Highway Tampa gyorsképek:




  • PartyService
    #8158
    Így külföldi fórumokat olvasva (meg amugy is) azt hiszem 1.4 tele lesz shotgun buzikkal... Miért? Ezért!
    http://www.youtube.com/watch?v=y9CjZtvAxd4
  • egyuri
    #8157
    Nekem mindig ennyi!!!
  • PartyService
    #8156
    lol Clarkon és scaron javítottak, nem mintha kellett volna... mert így is ütöttek... de nekem csak jó ;)
  • pIIrash
    #8155
    Istenem! Végre megszületik:

    Added an autosave to kit customisations. After you customise a kit and spawn in with that kit, the customisation will be automatically saved until you change it and spawn in again. Note that you must spawn in with a particular kit for it to be saved.
  • kBagyula #8154
    Gogogo! :) Amúgy is szereted az újdonságokat.
  • uHs Gerzson
    #8153
    Én addig letesztelem, legalább megmondom milyen lett :)
  • kBagyula #8152
    Áááhh. Majd ha final lesz, addig hanyagolom. :P
  • uHs Gerzson
    #8151
    BF2142 1.40 béta patch + Highway tampa
  • o0Sagem0o
    #8150
    muszáj volt, itt jobban pörög az élet mint a prohardveren:)
  • Alien69
    #8149
    50 KILL ÚJRA
    Most ezt próbáltam újra:
    http://images.netbag.hu/20070625/21203364462.jpeg
  • Alien69
    #8148
    Hát, mondjuk próbáld ki a kepfeltoltes.hu-val, és rájössz! :-(
  • H2
    #8147
    "Átnevezed a videófájlokat és már az sem fog bejönni.
    ...\mods\bf2142\movies ... és itt a titanturotialon kivűl az összes bik fájl átnyomod mondjuk így: dice._bik Semmi baja nem lesz és nem kell végigvárni a szánalmas videókat.
    Sőt ha így indítod, akkor még bejelentkezni sem kell:
    ''E:\Games\Battlefield 2142\BF2142.exe'' +playNow 1 +menu 1 +fullscreen 1 +eaAccountName <ide jön a bejelnetkezési neved> +eaAccountPassword <jelszavad> +soldierName <katonád neve clan tag nélkül>
    a <> JELEK NEM KELLENEK :d " ...

    köszi pIIrash(kvázi-tag)-nak!
  • Carlos HUN
    #8146


    Na gyere boxoljuk le kb kép xDDD
  • kBagyula #8145
    Háá nekem akko is béka. Na mindegy. A legjobb körömben még az elején 104 embert tettem el láb alól Berlinen, Morettivel. Csipa rulz. De az 50 kill se ritka páblikon, a tegnapi waron valami 27 komát tettem hidegre az első körben, de a többiek is arattak rendesen.





    IE alatt megnyitotta, de a képen Duck van nem én. Todod: Kacsa és Nyúl. :DDDD
  • o0Sagem0o
    #8144
    használd majd ezt a képfeltöltésre, lightosabb :) KATT
  • uHs Gerzson
    #8143
    Én meg a magyar feltöltö oldalakat használom így ezzel nincs gond
  • Alien69
    #8142
    Nem kell, csak az utcsó hsz-ben lévő linket kell beilleszteni a megfelelő helyre. De, ha elötte megnyitod azokat, melyeket belinkeltem, úgy nem nyitja meg. Tehát egy teljessen "szűz" oldalra kell belinkelni, úgy müxik.
  • uHs Gerzson
    #8141
    Na még 1*
  • Alien69
    #8140
    http://img527.imageshack.us/img527/5397/bf214220070622be7.jpg

    Akkor marad ez a módszer, sorry.
  • Alien69
    #8139
    50 KILL
    Lehet, elrontottam valamit a linkelgetésnél, sorry.
  • Alien69
    #8138
    Kavington helyett:

    50 KILL

    by
  • Alien69
    #8137
    50 kill
  • kBagyula #8136
    Huh, azt hiszed emlékszem még arra? :D Mit tettem? :P
  • Alien69
    #8135
    Akartam kérdezni. kb 3 nappal ezelött beültél mellém gunnernek. Minden killedet gunnerként érted el, vagy elötte még arattál másképpen abban a körben?
  • kBagyula #8134
    GG!
  • zsuskoo
    #8133
    rendben, nem felejtem el
  • vkhunter
    #8132
    Hi, ha valakit érdekel egy eredeti game, akkor privizzen rám.
  • Alien69
    #8131
    A mai titan warrunkat szerencséssen hoztuk 2:0-ra.
    Köszönöm a jelölgetést, mindenkinek! :D
  • Carlos HUN
    #8130
    Hello Sagem! ideje voltt már beregelned XDDD
  • o0Sagem0o
    #8129
    Üdv mindenkinek! Végre én is rászántam magam a regelésre:) A játékban HUNSagem néven futkározom, az ide irogatok többségével már volt szerencsém együtt zúzni, a többiekkel pedig remélhetőleg hamarosan összefutunk egy kis lődözésre
  • Bence1702
    #8128
    oké Alien69!
  • penge17
    #8127
    Oké!
  • ColdFire
    #8126
    aztaqrva :DDD
  • liquivent
    #8125
    Na, végre ez is megvan....K..szott TitaN AiR DroP...

    Összesítés
    Aerial Service Ribbon
    Air Transport Transfer Medal

    Rula!!!
  • pityu1973
    #8124
    Habár ez hasonlít a sidi power 4 es silójára csak a hegyek nincsenek mögötte meg a távolabbi épület lépcsője is hátúl van meg elől és nem oldalt (Ahol a tank áll ott születik a robot a konténernél a mi szintén hiányzik)