Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos HUN
#6205
nyomom a continuet es nem csinal semmit sem elegem vannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

#6204
Rendesen azt hiszem.

HTW Negat

Carlos HUN
#6203
nah lehet ezis baj volt mert én +36 al kezdtem 😄
a neveket rendesen irtad vagy angolul megforditva?

#6202
Zip nem kell, Postal kell, ha kéri.
Telefonna én ezt írtam: 20xxxxxxx (az x persze a telcsiszámom)
Egybe az egészet

HTW Negat

Carlos HUN
#6201
Zip és a phone részhez hogy kel beiri tudtomal zip kodot csak az amerkaiaknak kell beirnijuk

#6200
Sajnos az a gáz, hogy az installálást maga az EA-link végzi, ami egy online progi. Ellenõrzi, hogy van-e jogosultságod installálni.

HTW Negat

#6199
Mikor nem volt a virtuális szálámon pénz, mindenféle hibaüzenet nélkül visszatett a fizetési adatok megadásához. Utaltam rá pénzt és máris egybõl továbblépett. Amúgy Visa fizetési lehetõség van?

HTW Negat

Carlos HUN
#6198
Igen dombornyomott

Carlos HUN
#6197
Esetleg nem lehet ezt valahogy tényleg kijáccani mert ilyen alapon valaki feltölti bemásolom énis a mapába és akkor már jáchatok is😄

sanzik
#6196
ha dombornyomott a visa kártyád akkor jónak kell lennie
de ha nem megy akkor tényleg a bankban érdeklõdj...
#6195
Nekem szerencsére nem írt ilyet! Próbálltad a relogint?

HTW Negat

sanzik
#6194
log out és jelentkezz be újra
ezt próbáld meg,nálam ugyan ez volt és ez segített
Carlos HUN
#6193
de az a vices magyarországrol már vásároltam neten ott semmi gond csak ezel a külföldi cumokal van gáz 😄DDDDD

Carlos HUN
#6192
Én K and h s vagyok visa kártyám van 😄
és valamiért kitöltök mindent és egyszerüen nemtok vásárolni , lehet levan tiltva nálam ez a szolgáltatás majd felis hivom a bankot

czky
#6191
Elindítottam ezt az EA Linket. Bejelentkeztem az accountommal. Rámegyek a Northern strike-ra. 2 dologra lehet klikkelni: Buy Download és More info. Ráklikkelek a Buy Downloadra és ezt írja ki:
û
Please help! Kéne nekem is ez a cucc! 😊

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

czky
#6190
Nem írnád le, h hogyan mûxik ez az EA linkes dolog??

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6189
Ha nem ragaszkodsz a poszterhez, akkor jobban jársz az EA linkkel. Nekem OTP-s számlám van elektronikus csomaggal. Ehhez járt egy web-kártya, ami külön számlaszámot és egy hozzá tartozó virtuális kártyát is takar. A virtuális helyett persze az igazi is jó.<#buck>
Elindítod az EA-link nevû programot és bejelentkezel rá a BF2142-es accoddal. Ott kikeresed a Northern strikeot (nem lesz nehéz) és megrendeled. Felkínál fizetési módokat- itt én a Mastercard bankkártyásat választottam. Ez után megadsz pár adatot: név, cím, bankkártyaszám, stb...
Ha a kártyádon volt pénz, akkor kb 5 mp alatt megkapod az engedélyt és az EA-linkben már töltheted is le a progit. (egyébként ez egy letöltésvezérlõs, sokmindentbeszerezhetõs EA cucc)
A 160 MB letöltése után (nekem gyanúsan gyorsan lennt volt) katt az installra és a rövid telepítés után már játszhatsz is.
Az átutalással, EA-link letöltéssel, installal együtt is megvan az egész cirka 20 perc alatt... Ja, és nem is álltál fel a gép mellõl.
1 hátránya van, hogy a késõbbiekben, ha formázol windowst akkor újra le kell tölteni, de ezért asszem senki nem szúrja szíven magát.

HTW Negat

#6188
mellesleg kúúúúúrva jó (na jó azért annyira nem) a lebegõ nagyon irtás azért viszunt az EA naggyon elrontotta azt hogy nem lehet az új jármûveket az eredeti pályákon használni <#gonosz3><#levele>
de azért a többi nem rossz
Ja és Carlos én nem ma reggeltet hanem 8. reggelt értettem

#6187
kódos én a galaxiból szerváltam meg, igy kaptam egy cd tokot két útmatatási papirral és egy kódot (ja meg egy posztert)

#6186
igen én is azt ajánlom neked hogy telepisd normálisan a 1.20-as patchet ha az meg van akkor meg nyomd le teljesen a tûzfalat mert az akadályozza a szerverek csatlakozását, egy egyszerû minden engedélyezése s meg van oldva minden gond (persze amit ezzel meg lehet oldani ja és ne felejsd el aztán visszakapcsolni mert simán lebasszódhat a géped ahány virus meg miegyéb van manapság

#6185
túl lassú voltál ha reggel mentél volna oda most keményen nyomathatnád NS-el mellesleg kártyával kész szenvedés a beszerzése

Carlos HUN
#6184
VAGY HA ESETLEG VALAKI EGY ÜZENETBEN LEIRNÁ NEKEM PONTOSAN HOGY KELL VÁSÁROLNOM A KÁRTYÁMAL VELE NAGYON MEGKÖSZÖNÉM ME SOSE SIKERÜL PEDIG ALAKLMAS A KÁRTYÁM RÁ CSAK NEMTOM KÜLFÖLDRÖL HOGY KELL VELE

Carlos HUN
#6183
Fogom és az lesz letöltöm a virág bolti verziot bf2 nél is müködtek 😄DD

Carlos HUN
#6182
Na felhivtam a boltot azt mondják kifogytak belõle kurva élet hétfõ vagy kedd és csak akkor teszik ki a netre ha kaptak belõle

Carlos HUN
#6181
Valaki írja már meg gyorsan akkor most a cd galaxisban a dohány utcában sincs még???????

#6180
Jut eszembe,kódos a játék vagy cd-s?
Mert ha kódos akkor inkább én is letöltöm😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#6179
Az NS-t 15 perc alatt megvettem, letöltöttem, installáltam. Jó találmány ez az EA LINK nevû cucc.

AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html

#6178
lehetséges azért mert az internetem kissé fekete?

Ez egy politikailag korrekt topic, szóval kérlek, hogy máskor afroamerikainak nevezd az interneted <#buck><#taps>

Komolyra fordítva: ahogy már tanácsolták, tedd fel a peccset jól.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

papo21
#6177
fassszom most akartam meg venni NS-t két helyen is voltam és sehol nem volt kénytelen voltam megrendelni Galaxisnet-röl de az csak hétfö vagy kedd.<#wilting>

pTD-hU ptdclan.hu

czky
#6176
Szerintem telepítsd fel az 1.20-as patch-et, és nagy öröm fog érni! 😄
Ha tûzfalat használsz, akkor engedd ki a netre a játékot.

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

zsuskoo
#6175
Kösz a válaszokat! most még bénábbat kérdezek hogy tuok fecsatlakozni ranked szerverre? nekem semmiféle szervert nem sorol fel az adott lehetõségnél! ( server count: 0 ) lehetséges azért mert az internetem kissé fekete? továbbra is kösz az istápolgatást!

#6174
Látszik hogy mindenki az NS-t nyomja!!! 😊

czky
#6173
Szerintetek az miért van, hogy ha single playert v multiban local gamét akarok indítani kidob a játék abban a pillanatban, hogy ráklikkelek hogy töltse be a pályát. Se hibaüzenet, se semmi csak kib@sz az asztalra.

Jameg olyan kehésen indul h az hihetetlen. Indítanám parancsikonnal és nagyon soxor csak háttérbe dobja. Ekkor a feladatkezelõben bezárom és próbálom újra az egészet... <#boxer>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

pIIrash
#6172
- biztos single-ben nyomod! <#idiota>

- a hülyeséget félretéve valszeg nem ranked szerveren játszottál. vagy ott játszottál, csak olyan szerveren, ahol nem menti el a stattodhoz a pontokat. a szerver listben, ha a szever neve mellett nincs ilyen felfele mutató nyíl, akkor ott nem írják jóvá a pontjaidat.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#6171
két lehetõség lehet:

1. nem ranked szerveren játszottál->nem számolja a pontodat
2. bekakilt a MS megint, kis csúszással kapod meg a pontokat

Az elsõ azért valószínûbbnek tûnik.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

zsuskoo
#6170
Help me! Lehet hogy béna a kérdés de most vettem bf2142-t telepítettem játszottam de nem fejlõdök, azt jelzi egy percet sem játszottam most mi van??????????? köszke

#6169
már most is lehet tolni, én pl most jöttem vissza az északi hómezõkrõl, kicsit bekukkantottam, aztán este majd jobban tanulmányozom 😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

pIIrash
#6168
1 órája semmi. erre most nézem, hogy cd galaxisban már lehet is megvenni!!
már holnap tûzök is érte. <#violent><#alien><#nevetes1>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pIIrash
#6167
Mikor lehet már megvenni NS-t vmelyik üzletben??? <#nemtudom><#nezze><#help><#violent><#felkialtas><#phone>
Aki csenget kártyával az már ma estétõl tolhatja ...
Mi meg ..? márc. 16 :S

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#6166
Akkor holnap már te is jöhetsz...😄
Én ma karyval, ünneolek!😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

papo21
#6165
holnap veszem megfele 1942-t

pTD-hU ptdclan.hu

#6164
Gyere bf1942 topicba 😊

Kary vagy Karykeksz

kBagyula
#6163
Így már kicsit más a leányzó fekvése.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

czky
#6162
Én a kör elején mindíg lent vagyok és foglalom a silókat, és mikor lejön a pajzs a titánról, akkor megyek védeni. Ha ez lámaság, akkor kapják be...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

kBagyula
#6161
Magát azt az embert én is lámának tartom, aki csak a titánból tudja aprítani a népet. Jöjjön le közénk azt ott lehet bizonyítani. <#gonosz3>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

czky
#6160
Tegnap este annyira aranyosak voltak az egyik szerveren (White-Wolf-Clan)! Azért volt pofájuk kidobni, mert a titán ágyúival aprítottam az ellenséget. Biztos szúrta valamelyik klántag szemét, hogy nem õ az elsõ. Persze ezért én voltam Titan Lamer.
Ezek szerint ha valaki sok pontot szerez ugyanazon dologgal, az már a fricceknél a Lamer kategória!<#zavart2><#zavart2><#zavart2>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6159
Szerintem ez tök poén, nem értem -szerinted- miért nem lehet másról beszélni?
Egyszer olvasd el az 1942-es topicot...😄80%,hogy nem a bf a téma😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx

#6158
és a Blikk style hírek hogy jönnek ide? <#zavart2>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#6157
Megizzasztották magukat a "megélhetésiek"
2007. március 05. 11:24

Szinte teljesen üres páncélszekrényt loptak el a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ömbölyrõl.

A polgármesteri hivatalban õrzött kincsekre pályázhattak azok a betörõk, akik az irodából a százötven kilós páncélszekrényt vitték el. Mármint õk azt hitték, hogy van mire pályázni.

A - feltételezhetõen - markos legényeknek nem lehetett könnyû dolguk, mikor a másfél mázsás mackót kilopták a faluból. Trefán Gábor polgármester a Blikknek elmondta: nagyon kíváncsi lenne, milyen arcot vágnak a tolvajok, mikor kinyitják, és néhány régi papíron kívül az égvilágon semmit sem találnak benne.

A polgármester hozzátette: "Az elõdömtõl örököltem a kulcsot, de azt hiszem, 15 éve senki sem tudta kinyitni a páncélszekrényt.

<#idiota>

#6156
Kary: Rávettem egy haveromat, hogy vegye meg velem együtt a 1942-t...😄
Gyere msn-re, mert ezt holnap egy közös bf-ezéssel szeretném megünnepelni😄

1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx