Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HTW Negat
a neveket rendesen irtad vagy angolul megforditva?
Telefonna én ezt írtam: 20xxxxxxx (az x persze a telcsiszámom)
Egybe az egészet
HTW Negat
HTW Negat
HTW Negat
de ha nem megy akkor tényleg a bankban érdeklõdj...
HTW Negat
és valamiért kitöltök mindent és egyszerüen nemtok vásárolni , lehet levan tiltva nálam ez a szolgáltatás majd felis hivom a bankot
Please help! Kéne nekem is ez a cucc! 😊
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Elindítod az EA-link nevû programot és bejelentkezel rá a BF2142-es accoddal. Ott kikeresed a Northern strikeot (nem lesz nehéz) és megrendeled. Felkínál fizetési módokat- itt én a Mastercard bankkártyásat választottam. Ez után megadsz pár adatot: név, cím, bankkártyaszám, stb...
Ha a kártyádon volt pénz, akkor kb 5 mp alatt megkapod az engedélyt és az EA-linkben már töltheted is le a progit. (egyébként ez egy letöltésvezérlõs, sokmindentbeszerezhetõs EA cucc)
A 160 MB letöltése után (nekem gyanúsan gyorsan lennt volt) katt az installra és a rövid telepítés után már játszhatsz is.
Az átutalással, EA-link letöltéssel, installal együtt is megvan az egész cirka 20 perc alatt... Ja, és nem is álltál fel a gép mellõl.
1 hátránya van, hogy a késõbbiekben, ha formázol windowst akkor újra le kell tölteni, de ezért asszem senki nem szúrja szíven magát.
HTW Negat
de azért a többi nem rossz
Ja és Carlos én nem ma reggeltet hanem 8. reggelt értettem
Mert ha kódos akkor inkább én is letöltöm😄
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx
AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html
Ez egy politikailag korrekt topic, szóval kérlek, hogy máskor afroamerikainak nevezd az interneted <#buck>#buck><#taps>#taps>
Komolyra fordítva: ahogy már tanácsolták, tedd fel a peccset jól.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
pTD-hU ptdclan.hu
Ha tûzfalat használsz, akkor engedd ki a netre a játékot.
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Jameg olyan kehésen indul h az hihetetlen. Indítanám parancsikonnal és nagyon soxor csak háttérbe dobja. Ekkor a feladatkezelõben bezárom és próbálom újra az egészet... <#boxer>#boxer>
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
- a hülyeséget félretéve valszeg nem ranked szerveren játszottál. vagy ott játszottál, csak olyan szerveren, ahol nem menti el a stattodhoz a pontokat. a szerver listben, ha a szever neve mellett nincs ilyen felfele mutató nyíl, akkor ott nem írják jóvá a pontjaidat.
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
1. nem ranked szerveren játszottál->nem számolja a pontodat
2. bekakilt a MS megint, kis csúszással kapod meg a pontokat
Az elsõ azért valószínûbbnek tûnik.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
már holnap tûzök is érte. <#violent>#violent><#alien>#alien><#nevetes1>#nevetes1>
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Aki csenget kártyával az már ma estétõl tolhatja ...
Mi meg ..? márc. 16 :S
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Én ma karyval, ünneolek!😄
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx
Kary vagy Karykeksz
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Ezek szerint ha valaki sok pontot szerez ugyanazon dologgal, az már a fricceknél a Lamer kategória!<#zavart2>#zavart2><#zavart2>#zavart2><#zavart2>#zavart2>
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Egyszer olvasd el az 1942-es topicot...😄80%,hogy nem a bf a téma😄
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
2007. március 05. 11:24
Szinte teljesen üres páncélszekrényt loptak el a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ömbölyrõl.
A polgármesteri hivatalban õrzött kincsekre pályázhattak azok a betörõk, akik az irodából a százötven kilós páncélszekrényt vitték el. Mármint õk azt hitték, hogy van mire pályázni.
A - feltételezhetõen - markos legényeknek nem lehetett könnyû dolguk, mikor a másfél mázsás mackót kilopták a faluból. Trefán Gábor polgármester a Blikknek elmondta: nagyon kíváncsi lenne, milyen arcot vágnak a tolvajok, mikor kinyitják, és néhány régi papíron kívül az égvilágon semmit sem találnak benne.
A polgármester hozzátette: "Az elõdömtõl örököltem a kulcsot, de azt hiszem, 15 éve senki sem tudta kinyitni a páncélszekrényt.
<#idiota>#idiota>
Gyere msn-re, mert ezt holnap egy közös bf-ezéssel szeretném megünnepelni😄
1942:HUNter007 2142:HUNkiller vagy Crazy-Sniper xfire:xvxvxvx