16212
Battlefield 2142
  • czky
    #8243
    Tuti, hogy viccből írta. Én annak olvastam...
  • RoboGoD
    #8242
    Talán azért nem hülyeség, mert mindketten ugyanarról beszéltünk, csak kicsit más nézőpontból. Én azt mondtam, hogy 2x3 helyett 2x6(duplasávszél), te meg, hogy 2x3 helyett 4x3(duplauser).
  • liquivent
    #8241
    Nem tudom ezt most poénnak írtad e vagy sem, mert Én annak szántam, de ha Te nem, akkor elég nagy gáz van. Csak arra utalam, hogy múltkor beszéltük, hogy lövöldözhetnénk egymás ellen gunshipben...azért nem vagyunk annyira kezdők mi sem, hogy tanulni akarjunk tőled, csak a móka kedvéért gondoltam...de ha máshogy gondolod, akkor sajnálom. Ha pedig csak viccből írtad, csak Én nem értem, akkor bocs a kirohanásomért...a flamek elkerülése végett...
  • czky
    #8240
    Kemény lehetett!
    Egyszer volt nálam is olyan Sidi-n, hogy tolattam APC-vel és két fickó kiugrott az AirTransport-ból persze pont mögém. Szegények mindketten szörnyethaltak. Kiröhögtem a dolgot, csak a sok minuszpont nem teccett.
  • Alien69
    #8239
    Tudod, hogy van ez! Annyit tudtam, hogy alattunk vagy. Nem volt nehéz rájönni, hol is ehetsz, de volt, hogy a titánunk orránál voltál, és onnan is kiszedtelek (mert éppen nem figyeltél eléggé). Meg asszem, amikor repültél, és elhagytad a repcsit, akkor is volt, hogy rámtámadtál késsel, és én felvettem a harcot, pedig ugye, Te jóval nagyobb előnyben voltál az én shotgunommal szemben!
  • Alien69
    #8238
    No, nem szeretem a nyomulósokat! Ergo, inkább próbálkozz másoknál, vannak hasonló jó pilóták, illetve jobbak is, mint én!
    Na jó, nem (csak) ez az indok. Egy hétig nem leszek, reggel indulok a balcsira! Egy hét BF, és net nélkül!
    Addig is, nehogy beelőzzön valaki a gunship listán!!!
  • Twetr0x
    #8237
    Suezon az volt, hogy foglaltuk a 4-es silót, amikor megjött csapattárs kisautóval. Koppanásig jött az autóval, beszorította csapattársat. Hátratolatott, mégegyet kinyírt. Megint előre, mégegyet. Csapatmunka ott volt.

    Amúgy: gyűlnek az idióta fraps felvételek, megtanulok vágni aztán építek egy videót
  • zsuskoo
    #8236
    hali embörök. csak hogy jót röhögjetek -én azt tettem magamon- nyomulok a szuezon (assault) halom jön a krampi mögöttem megfordulok látom kés párbajra hív, hát elé kapom kard ki kard. erre nem pofán lőtt shoot gunnal. Ez van lagarder lovagok ideje lejárt.
  • liquivent
    #8235
    Alien69! Múltkor beszéltük, hogy kéne gyakorolni a gunshipezést üres szerveren. Lenne akkor valamikor kedved-időd? Mi ketten lennénk egy "sofőr" és egy "utas" De tényleg csak gyakorlás célból...tudod a jó ellen tanul az ember igazán. na jót seggnyaltam. :)
  • o0Sagem0o
    #8234
    Összevissza, nem nagyon van törzshely..vegyél fel pár nicket a buddy listedre, és akkor látni fogod hol csoportosulnak a magyar erők:)
  • Sanko
    #8233
    melyik serveren vagytok általában?
  • pIIrash
    #8232
    Alien már csak ilyen. Ha ellenem van és éppen nem tudok repülni (mert szar a netem), nem megy más szerverre, hanem inkább repdes, hogy én kiélhessem magam a SAWW-86-al. Ami ugye nem baj, mert kellene azért azt is használni vmikor. És persze miután elmondom neki, hogy a Titánjuk alatt vagyok az oszlop tetején, nem lejön és megprobál elütni, hogy a gyönyörű rendben elhelyezett golyók darabokra szedjék. Vagy esetleg egy knifing partyra. Leágyúz nulláról a Titánról!

  • Alien69
    #8231
    Piiras már csak ilyen. Ha ellenem van, és nem tud repülni (mert éppen szar a netje), nem megy más szerverre, inkább szenyózik, és SAAW-ozza a helimet. Ami nem is lenne nagy baj (azért az, de most mindegy), csak éppen az ellenfél láma gunshippesére hajta a malmot, mert Ő lesebez, a kis láma meg leszed két mellé lövéssel. Az most más kérdés, hogy én se néztem mindig tétlenül, hogy szenyózik velem.
  • pityu1973
    #8230
    Ha van rá mód küld már el. A Zolitól is kaptam már egy fotót.
  • pIIrash
    #8229
    Csak nyugodtan! Ha egymás ellen vagyunk, akkor egymás ellen vagyunk!
    Egyébként nem nézem ki késelek meg ... csak késelek. Persze miután tarkonlöttél az 5-ös silónál, akkor direktbe kerestelek!
    Videón meg is örökitettem az utókornak.
  • pityu1973
    #8228
    A robbantás hálistennek egálban sikerült de hihámozott a ruhámból is.
    A Hentessel volt szerencsém hétvégén együtt zúzni nagyon sok pontot szereztem mellette köszönet neki . Én jelőlgettem neki az meg szedegette az embereket akit meg nem sikerült az nekem meghagyta.
  • trumpf1
    #8227
    Neked legalább a gatyád maradt. Engem tegnap párszor kirobbantott pIIrash kolléga rdx-el a sajátomból bár a fiúk szerint nagyon szépen mozogtam a levegőben.
    Ha számunkra kellemetlen is emlék is, hatékony volt nagyon Ennyire utoljára a Hentes gyalázott rdx-el.
  • pityu1973
    #8226
    Ja és most várhatom míg begyógyúlnak a sebeim mert nem tudok inni mert kifolyik belőlem tényleg olyan lettem mint a tészta szűrő.
  • pityu1973
    #8225
    A késes szerverek meg bekaphatják. Gondoltam kiprobálom, de a korrektség legkissebb fajtáját sem fedeztem fel. Ott késelni ahol megszületsz nagy ügyesség kell meg gyógyítás közben leszúrni a másikat hát tényleg izgalmas. Én legalább megvártam míg előveszi a kést és szemtől szembe megyünk, de úgy láttam ez nem erről szól. De tisztelet a kivételnek aki ide jár és betartja az íratlan szabályokat.
  • pityu1973
    #8224
    pIIrash adjál vissza mindent amit elvettél tőlem a hétvégén hogy megyek igy ki a harcmezőre egy szál gatyában . De azért bocsi a tankos kilövésekért meg a robbantásért de nem mindig láttam a neved. De azért jó volt.
  • trumpf1
    #8223
    Nem rég raktam fel egy haveromnak a demót, hátha kedvet kap. 4-5 szervert találtunk, titán és conquest vegyesen.
    Az igazi lol, hogy az ea demo szerverén nem lehet jáccani, mert a pb-t nem frissítették és a régi szerver verzió nem szeresse az új klienst.
  • o0Sagem0o
    #8222
    elvileg igen, valami más baj lesz.
  • pityu1973
    #8221
    udv nem vagyok benne biztos de vannak meg demo szerverek?
  • FFX
    #8220
    Üdvözletem!
    Letöltöttem a demo-t de nem tudok vele játszani mert nem tudok csatlakozni az EA szerverhez. Valaki tudja mi lehet a probléma ?
  • pIIrash
    #8219
    Megoldodott! A PrevX-et meg az Avira Antivirt kapcsoltam ki és lás csodát!
    Elmúlt a lag!
  • Alien69
    #8218
    Ja, annyit még, hogy azért érdekes, hogy az Ő dlsamját mennyien használják, mert annak is van egy áteresztő képessége a központ felé. Ha mondjuk valakik melette letöltenek, azok pl fullossan terhelik a hálózatot.
  • Alien69
    #8217
    Ez hülyeség ebben a formában! NEm számít, kinek mekkora! Az a kérdés, hogy mondjuk az Ő dslamján mennyien lógnak (de ez is csak egy lehetősség, és elvi)! Az egy megás kapcsolat is bőven elég, de nekem anno 368 volt, és az is bőség! Maga a játék sem használja ki a kapcsolat maximumát, mert akkor mondjuk a TS már csúszna, vagy fordítva. Pl a TS-nek asszem elég olyan 64 kb/s kapcsolat, a franc tudja, de nagyon kevéssel is beéri! A gamma is megy telefonos, betárcsázós nettel is! Az most más kérdés, hogy hogyan.
  • Alien69
    #8216
    Lehet, hogy a gépedben van a bibi, egy vírus/trójai ebben ludas lehet, akár. Persze, nem bizti. Esettleg próbálkozz egy segéd progival, mint pl a cFos Speed. :DDD Én is használom, pedig a netem sávszélessége nem indokolná! Amíg egy megás volt, addig is használtam, és Nekem bevált.
  • RoboGoD
    #8215
    Igen. Ha neked nagyobb a sávszél, akkor másnak is. Emiatt jobban ki vannak terhelve a vonalak. Bizonyos időszakokban, pillanatokra kevés is lehet a sávszél. Ilyenkor jön a lag. Hát ez van. De ez szolgáltatónként és területenként változik. Lehet menni másikhoz...
  • pIIrash
    #8214
    Csodás- csapattársamnak ugyanúgy 1 megás nete van és van 38-as pingje ... nekem ugyanazon a szerveren van 69-es ugyancsak 1 megás nettel, és persze folyamtosan. állandóan belaggol mostanában! Régen a pingek 50-nél kezdődtek a listában ... most 90-nél! És akkor pedig még csak 512-es volt.
  • Mester01
    #8213
    szia neked meg jó nyaralást?:) Csináljál légyszives sok képeket engem érdekell florida köszike! :)
  • Carlos HUN
    #8212
    Na elkezdem az utolsó esti körömet :)

    aztán 23 kor jőn a taxi és indulás ferihegyre mindenkinek jó pihenést sziasztok!
  • Sanko
    #8211
    köszönöm, kipróbálom
  • czky
    #8210
    A parancsikon tulajdonságainál a Cél végén szerepeljen ez:
    +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024
    Nekem így van 1280x1024. Persze olyan felbontást írsz oda, amit csak akarsz.
    A magyarokat vegyed fel Buddy List-re és ezen keresztül tudsz hozzájuk csatlakozni...
  • Sanko
    #8209
    egy restart kellett....

    viszont 1 uj problem. a felbontást nem tudom feljebb tenni 1024*768-nál...nincs a listában nagyobb

    és..hogy van-e olyan server ahol magyarok is vannak?
  • o0Sagem0o
    #8208
    tedd fel a patcheket is, hátha. Ha ez sem segít, akkor szedd le a no-dvd exét hozzá, és nem fogja kérni a lemezt:)
  • Sanko
    #8207
    hali, egy kis segítség kéne.
    most installtam a gamét, vadi uj gyári dvd.
    de mikor nyomnám a startot kiírja, hogy győzödjek meg róla, hogy a dvd a helyén van-e.

    ez mi lehet?
  • pityu1973
    #8206
    Én meg úgy néznék ki mint a tésztaszűrő ilyen szervereken.
    Pedig egyszer én is kiprobálnám.......talán majd akkor ha alszom legalább 8 órát és egy vödör kávé bennem lesz. Talán akkor aludtam 8 órát mikor pójás voltam azt se tudom hogy kell azt .
  • pityu1973
    #8205
    Ehhez én is csatlakozom szerintem is lehet bulizni pia nélkül. Azt nem mondom hogy nem szoktam inni de ha lehet kihagyom.
  • Twetr0x
    #8204
    Ne félj, ők is jegyzik. Dogtag chalenge jó lehet, de lusta vagyok felvenni dice-os embereket :)