Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Már biztos volt róla sz, szóval nézzétek el nekem.
Miért akad a titan mod?
BF2142:kolbi, kolbi01
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
sensitivity feljebbtétele nem segít 😞
TommoT
Lehet 2142 nél nem fog müködni de bf2 nél igenis ha eredeti játékra teted fel müködött is 😄
egyébként meg közben a mi titánunkra özönlöttek%%% szal biztos nem az ...
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
egyébként meg közben a miénket rongyá lötték%%% szal biztos nem az ...
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
vagy nha nem lesz más, akkor csinálunk mi egyet!! <#eljen>#eljen>
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Ezt Kristoffer Berggyist jelentette be, miután hosszú és kimerítõ viták során arra a megállapodásra jutottak a cégen belül, hogy mostantól hanyagolják a booster pack-ot. Ezek szerint a jelenlegi helyzetet elemezve a Northern Strike lesz az utolsó pakk, amely a BF- társadalmat megoszthatja.
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Mert van 57xxx pontom és azt írja, hoyg a következõ elééréséhez 0 pont kell
A totalbf-en is az van, hogy 0, 0, 0 a következõ 3 szint. De ha nem pontot, akkor mit kell teljesíteni?<#kerdes>#kerdes>
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
HTW Negat
a másik kérdésremre tudsz válaszolni? <#wave>#wave>
TommoT
kipróbáltam a demóját a játéknak, mert lehet én is becsatlakoznék a közösségbe, ha megtetszene 😊
viszont azt vettem észre, hogy akármilyen nagyra rakom a sensitivit (az ember már úgy pörög, hogy elszédülök) a tank csövét meg magát a tankot még mindig csak úgy tudom mozgatni, mintha a sens minuszban lenne
ez normális?
egyébként arról a kocsiról be tud rakni valaki képet, amirõl katapultálni tudok a titánra? 😊
elõre is kösz!
TommoT
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
HTW Negat