Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6255
az a magyar ranked szerver csak a neve szerint az amúgy német tulajdonosa van és mondhatni csak németek játszanak rajta, az EA még nem adott ki magyaroknak ranked patch, (a bf2-nél is úgy kellett kikönyörögni).

hendrichharcos
#6254
nállam van a ranked listában magyar szerver. mi is összefoghatnánk egy kicsit!A MEG KÖSZI a választ.

#6253
nincs magyar ranked szerver jelenleg, szóval nem, a nagy többség csak rankeden játszik.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

hendrichharcos
#6252
HI! A MAGYAR SZERVEREN VAGYTOK VALAMIKOR?

kolbi870315
#6251
Hali.
Már biztos volt róla sz, szóval nézzétek el nekem.
Miért akad a titan mod?

BF2142:kolbi, kolbi01

#6250
ehe<#eljen><#buck>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#6249
<#nevetes1>

uHs Gerzson
#6248
Pénzbeszedõs mod inkább <#rolleyes>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

gecc
#6247
Igen,de a NS is egy mod 😊

gecc
#6246
Melyik tank csövét nem tod mozgatni.Remélem ezét

uHs Gerzson
#6245
Nem inkább a Legjobb BF és modjai? 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

zsuskoo
#6244
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!! Köszi az istápolásokat mondtam én vagyok a béna nem voltam jól beregisztrálva, uninstal, le az egész éps ujra fel, megnéz minden lehetõség 2x is és lám tsodát mûködik ( "...Mûködik a Fogaaaaaaat!..." ) Na pá viszlát odaát!!! Még1x kösz mindenki!

#6243
az normális, hogy a tankot alig lehet mozgatni, meg a csövet? már az egeret is lehúzom az asztalról, hogy forduljon egy kicst...
sensitivity feljebbtétele nem segít 😞

TommoT

gecc
#6242
gecc
#6241
HOPPÁ <#vigyor1>


gecc
#6240
Egy két videó goliát-ról. még egy <#ijedt>

Carlos HUN
#6239
Hát az armored fury és a euro force is felengedet rankedre azal a crackel 😄

Lehet 2142 nél nem fog müködni de bf2 nél igenis ha eredeti játékra teted fel müködött is 😄

pIIrash
#6238
kétlem, hogy mod lenne ... mert addig ment le a pajzs.
egyébként meg közben a mi titánunkra özönlöttek%%% szal biztos nem az ...

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pIIrash
#6237
kétlem, hogy mod lenne ... mert addig ment le a pajzs.
egyébként meg közben a miénket rongyá lötték%%% szal biztos nem az ...

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#6236
Szerintem nem hiba, hogy fent marad a pajzs, hanem 1 mod lehet. Mondjuk baromság, mert így Conquest mód lesz a Titán módból. De sok barom most ezt kapta fel. Most jöttem le egymás után 2 szerverrõl, ahol ezt nyomták. Tök béna.<#szomoru2>

AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html

#6235
ezt olvastam én is, de az a furcsa, hogy sehol máshol nem írtak errõl, pedig tuti kicikkezték volna, mint a többi BF2142-es hírt, (a magyar lapok), a forrás meg nincs megjelõlve, szóval én eléggé kétkedéssel fogadom a dolgot. Nem hiszem, hogy ne jönne még kieg, bár aztán fene se tudja. Az is elképzelhetõ, hogy nem booster pack jön majd még, kis tartalommal, relatív olcsóbban, hanem normál kieg, több tartalommal, több pénzé..

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6234
uninstall/reinstall, majd tedd fel sorrendbe a patcheket, ne az 1.20-al kezd. Persze csak ha nem oldódik meg a dolog.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6233
szerintem nem fog menni a warezzal..BF2-ben tudtak tört szervert is csinálni, a 2142-ben még ez sem sikerült (pedig már jó ideje lehet kapni ugye), szóval nem mérvadó, hogy mi volt. Szinte 100-ra veszem, hogy a warezt kiteheted az ablakba, ugyanugy, mint a warez 2142-öt, az se ér semmit, csak van.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

uHs Gerzson
#6232
Miért nem lepödök meg ezen ? 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Carlos HUN
#6231
Akit am érdekel megadom a linket ahová feltöltötem pmbe lehet kérni

Carlos HUN
#6230
Addig marad az alap game 😄DDDDDDD

Carlos HUN
#6229
Tulzottan én még nem játszottam vele mert megszerezni megszereztem ns-t de crack nincsen még hozzá hogy felis engedjen serverekre de bf2 nél is voltak és müködtek is és lehet kivárom amig lesz hozzá crack mielött megveném 😄D

zsuskoo
#6228
nem direkt figyelek, de így sem enged fel mert azt írja h antik a verzióm, mi a tüzes trotilt cselekedjek???

pIIrash
#6227
hibák ide- vagy oda ... nekem tetszik! és szerintem az eladások alapján kellene dönteni.

vagy nha nem lesz más, akkor csinálunk mi egyet!! <#eljen>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

Carlos HUN
#6226
A Battlefield 2142 közösségen belüli elégedetlenkedések miatt a Digital Illusion várhatóan nem kedveskedik további csomagokkal.




Ezt Kristoffer Berggyist jelentette be, miután hosszú és kimerítõ viták során arra a megállapodásra jutottak a cégen belül, hogy mostantól hanyagolják a booster pack-ot. Ezek szerint a jelenlegi helyzetet elemezve a Northern Strike lesz az utolsó pakk, amely a BF- társadalmat megoszthatja.

pIIrash
#6225
lehet az a gond, hogy mindig northern strikos szerverre akarsz felmenni pl.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

zsuskoo
#6224
help! már megint bénázok, mán bejön a server lista de aztat írja h az én clientem régebbi mint a serveré pedig már installáltam a 1.20 -t az EA linken keresztûl is. Tovább??? kösz

pIIrash
#6223
A hibák tovvábra is elárasztanak mindket!:

kép

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pIIrash
#6222
Tudja valaki, hogy mit kell csinálni a Brigadier General után?
Mert van 57xxx pontom és azt írja, hoyg a következõ elééréséhez 0 pont kell
A totalbf-en is az van, hogy 0, 0, 0 a következõ 3 szint. De ha nem pontot, akkor mit kell teljesíteni?<#kerdes>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pIIrash
#6221
see this<#wow3>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#6220
NS CD tudtommal nem lesz a boltokban. Kizárólag egy kód, amivel le tudod tölteni. Hamegmár letöltöd, akkor minek mennél érte a boltba?<#whatever>

HTW Negat

PartyService
#6219
NS egyáltalán lesz boltokban vagy csak dl only?

Clark addict

zsuskoo
#6218
ja persze még mindig nem számolja a pontokat

zsuskoo
#6217
helló! már megint bénázok, mán bejön a server lista de aztat írja h az én clientem régebbi mint a serveré pedig már installáltam a 1.20 -t az EA linken keresztûl is. Tovább??? kösz

gecc
#6216
Igen
<#hehe>

#6215
köszi 😊
a másik kérdésremre tudsz válaszolni? <#wave>

TommoT

gecc
#6214


Nesze<#vigyor4>

#6213
sziasztok!
kipróbáltam a demóját a játéknak, mert lehet én is becsatlakoznék a közösségbe, ha megtetszene 😊
viszont azt vettem észre, hogy akármilyen nagyra rakom a sensitivit (az ember már úgy pörög, hogy elszédülök) a tank csövét meg magát a tankot még mindig csak úgy tudom mozgatni, mintha a sens minuszban lenne
ez normális?
egyébként arról a kocsiról be tud rakni valaki képet, amirõl katapultálni tudok a titánra? 😊
elõre is kösz!

TommoT

Carlos HUN
#6212
Még arra szeretnék valakit megkérni hogy néze már meg melyik mappába vagy hova menti el a letöltött dolgokat pontosan az ea link köszee!

Carlos HUN
#6211
És közbe kiderült hogy special levan tiltva nálam szolgáltatás,hogy külföldröl vásároljak de azt mondta 3-4 nap és majd tudok amjd vásárolni 😄

Carlos HUN
#6210
Mondom hogy dombornyomot!

#6209
kikarcolod egy cd-re (amit legálisan megtehetsz ha megvetted) és máris nem kell majd újra letöltened. Az ember letölti hozzá a borítóját beteszi egy dvd tokba és máris olyan, mintha boltban vette volna, csak 1,5K-al olcsóbb 😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6208
szerintem nem dombornyomott a kártyád, hanem sima (pl visa electron) ezek a külföldi vásálásokhoz nem jók.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Carlos HUN
#6207
de nekem van a kártyámon pénzz nem is 10 ezer forint szóval nem értem

#6206
Nekem is ezt csinállta, amikor nem volt pénz...

HTW Negat