Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gecc
#6306
THX <#worship>

#6305
javítottam...
Ha vmi van szóljatok.

Jó játékot
czky
#6304
Én februárban vettem meg a gamét, de már több mint 1 hete nem jáccottam vele. Mondjuk lehet h a TDU és a STALKER is tehet róla kicsit! 😄
De tény h nagyon meg lehet unni...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

Carlos HUN
#6303
1 hét után am ujra gameltem ma 😄D

annyira meglehet unni XdDD

gecc
#6302
Szia sok sikert a game-hez <#vigyor>

pityu1973
#6301
<#integet2>Üdv mindenkinek! Most írok elõször ebbe a forumba. Megmondom öszíntén jókat mulattam ahogy olvastam. Lényeg a lényeg kevés magyarral találkozom a fent létem alatt és ha akadok is egyre szívesen invitálom csapatba. Általában abban szeretek játszani nem szeretem a Rambókat. Pityu73(HUN) név alatt játszom és hun csapatot szoktam létrehozni ha van csapattárs és mindig nyitvahagyom. Aki gondolja tegyen listába aztán mehet a hajtépés <#violent>. Nincs nagy multam ebben a játékban habár a BF2-õt végignyomtam sigle-ben. Akkor még nem voltam hajlandó pénzt adni játékra, de hát õregszünk és hülyülünk<#falbav>.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

gecc
#6300
<#eljen> <#papakacsint>

uHs Gerzson
#6299

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

hendrichharcos
#6298
Hab az volt igazad van-de nyugtató ehez nem kell!! Igaz nem vayok már serdûlõ korosztályü-de amunkám révén nagyon sok embert ismerek.. BARÁT KOZNI nagyon nincs idõm mivel sokat utazok-de most ez a KÖZÖSSÉG TETSZIK - nem szoktam csalódást okozni.. 40éve még nem-de egyszer anyám nak-mikor megszülettem!!!Ma már telefonálok és jelentkezek. Sziasztok

#6297
töröld le a habot a szádról, vegyél be egy nyugtatót és feküdj le.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6296
Magyar szerver lesz ?

Kary vagy Karykeksz

hendrichharcos
#6295
Amúgy az komoly hogy cenzúrrázzák ezt az oldolt????? T.öm szúrom magam!!!!!KÁDÁR JANIbácsinál se volt ilyen!!! IGAZ NET SE de ez felháboritó! A terror kézikönyv azért jól hozzáférhetõ!!! Az ellenség figyelmét meg néha fel kell kelteni még ha áldozattal is jár ha a pozicióját akarod felderiteni!!!"HARCÁSZATI ISMERETEK" De szerintem nagyon jók vagytok /MAGYAROK

#6293
azt teszel amit akarsz, nem kötelezõ elfogadni a commander parancsát (sokszor orbitális ökrök commanderkednek, logikátlan parancsokat osztogatva), ha elfogadod, és véghez is viszed az plusz ponttal jár. Nem kell visszajelezni, a commander látja a térképet, a csapatmozgásokat, a kiadott parancsokat, szóval tudni fogja, ha már végeztél. A legjobban egyébként úgy értheted meg a commander feladatát, ha magad is kiprobálod.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#6292
Teamwork pontosan hogy müködik? Commander utasít, elfogadom, utasítom a szakaszt, odamegyünk(pl megtámadni egy pontot)... és utána? kell valahogy visszaszólni hogy készvagyunk vagy várunk míg nem kapunk más parancsot vagy mehetek ahova akarok amíg nem kapok más parancsot???

#6291
hajrá csak így tovább, nem lenne rossz egy magyar ranked

hendrichharcos
#6290
oké már továbbítottuk majd válaszolnak igaz mind mondták ne várjunk gyors választ, a szerver bérlése folyamatban van holnap tudok beszélni az EA mo. kéviseltet egyik vezetõjével majd látjuk. ( szorítsatok9

#6289
az options be kell valamit jelölniük valami buddys dolgot nem tudom pontosan mit majd megnézem hogyha játszom

papo21
#6288
miért van az hogy buddy listen van egy két haver és én látom öket ök meg engem nem<#wilting>

pTD-hU ptdclan.hu

#6287
PL a krekk felrakása a bf 2142 1.06 os hoz ha má peccs be van linkelve
akko meg nem battlefield 2 hanem battlefield 2142
sztem ennyi

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#6286
de az is lehet hogy be van kapcsolva a tûzfaladdal van, vagy ha ott nincs semmi gond akkor meg rakd újra a játékot, de ha így se mûködik akkor ajánlom az ea panaszlevél vagy valami ilyesmi

#6285
valószínüleg EA hiba ami nem meglepõ

#6284
akár most is kezdheted <#eljen>

#6283
az nem lenne rossz

#6282
Mit kell frissíteni a FAQba mondjátok(privibe)!?
gecc
#6281
A canzúra megtette hatását,sehol senki. Miért kéne állandóan a BF-RÕL beszélni.Ahoz ,hogy kialakuljon egy társaság meg kell ,hogy ismerjük egymást ki kicsoda meg mit csinál.Meg a F.A.Q.-t is lehetne már frissíteni<#bohoc>

hendrichharcos
#6280
köszi, rájöttem idõközben, hogyan tudnánk magyar szervert kikönyörögni, segíthetek vmibe?

hendrichharcos
#6279
Valaki segítsen, nem nagyon volt jó az internetem, állandóan ledobált, azóta már váltottam, de van egy nagy csomó kitüntetésem és rangom amit akkor kijelzett a játék, de most már nincs meg. A pontokat számolja de a kitüntetést nem adja meg.

JohnnySmith
#6278
Sok lesz már az off meg a warez....

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#6277
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1046760378

#619

gecc
#6276
Örülj neki,de nekem nem apuék fûzetík a számlát.Meg 6500-ért itt 512-es net-et add a T-online. <#mf2>


#6275
nekem t-online adsl em van 5mb le 4 mb feltöltéssel szal nem laggolna neten ha volna hozzá egy elég jó gépem

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#6274
Ennél a mûholdas netnél nem kell valamiféle telefonos kapcsolat? Régebben hallottam róla, hogy lefelé tölt mint állat, de ahhoz hogy mûködjön, kell valamilyen vezetékes-hagyományos netkapcsolat is. Vagy te már tudsz adatokat fellõni a mûhódra? (lehet csak elmaradtam pár évet 😊 )

#6273
(szerencsés vagy😊 de ha a lutrin mulik, hogy emelnek e vagy sem -mert a többség még tényleg nem kapott semmit- az már rég rossz 😞 )

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Carlos HUN
#6272
A másik ami fontoss hogy tv adást is tudnak biztositani kedvezményesen a csomagal és hdtv minöséget ,upcnél ugyebár csilagpontosak az adások 😄

Carlos HUN
#6271
Nálam egy 19 mbites müholdas net ficcen és budapesten ,T-Online upc egy fos anyit érnek csak a pénzt szedik be
érdems mindekinek érdeklödni a müholdas net iránt csak beszerelés kicsit drágább uygebár sajnos de inkább megéri

sanzik
#6270
ha már ennyire off-ba megyünk
csak mondom,hogy az elsõ nap emelték a kábelnetem mikor beindult az akció,
8 megabitre 2-rõl...
és igen t-kábel
persze tudom,hogy van ahol semmit nem emeltek,de én meg invitel területen lakom és pont ezért váltottam adsl-rõl kábelre...
gecc
#6269
Ez a T-com egy nagy szar egy cég,pénz sóvár <#kocsog>-ök.6500FT füzetek 1-hónapba.

Kovács legény
#6268
kersõbe ird be hun és kiadja a magyarokat

www.czekoart.hu

zsuskoo
#6267
Mi a címe a magyar szervernek?
köszke

Kovács legény
#6266
ADSL invitelem van és még nemvan változás😞 512maradt

www.czekoart.hu

#6265
no igen, a kábel nem igazán foglalkoztatja a T bagázst..én ezért váltottam ADSL-re, de egy alternatív szolgáltatóhoz igazoltam, így olcsóbban kijövök mintha a T-nek fizetnék közvetlen.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

gecc
#6264
Nekem meg még 512,T-online kábel net<#gunyos1>

papo21
#6263
t online már 7 megabitem van

pTD-hU ptdclan.hu

uHs Gerzson
#6262
Nekem 10 percenként netszakadásom van :S

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Kovács legény
#6261
köszi pompom😊 1óra és lent van ,rohadék invitel baszott emelni még😞

www.czekoart.hu

uHs Gerzson
#6260

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Kovács legény
#6259
adol egy linket babám?

www.czekoart.hu

uHs Gerzson
#6258
1.2 patch

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Kovács legény
#6257
Hi
egy nagy kihagyás után felraktam megint a játékot ,az 1.06-tal ,de pirosan jelöli az összes szervert, mi a legujjabb pöccs, a magyar szerverek mien peccsel mennek?

www.czekoart.hu

Carlos HUN
#6256
Köcsögök és ennyi!
nem tudom mennyi idöbe telne nekik elküldeni, na mind1 valamiért nem küldik ezvan , mert már elküldték volna öket😄