16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #8283
    Na jó, de gondold csak végig...feléleszt valaki a csata hevében, figyel arra, hogy felélesszen, de közben a füle mellett záporoznak a golyók. Gondolod, hogy van ideje arra, hogy még fegyvert is váltogasson?
    Egyébként meg nem érdekel annyira a téma, hogy belefollyak egy nézetkülönbségbe...csak elmondtam amit gondolok. Ha nem akarom, hogy élesszenek, nem kiabálok, hogy Meeeedddiiicccc....persze velem is megesett, hogy nem kellett volna és élesztgettek, de ez van.
    vannak sokkal idiótábbak is a játékban, amin jobban kiakadok.
    De túllépek rajtuk.
  • PartyService
    #8282
    liquivent defibről át lehet váltani fegyverre... véletlenül se gondoltam hogy defibbel kell fedezni.

  • pityu1973
    #8281
    Legjobb ha csendben vagytok az a legjobb az biztos nem csúszik játék közben
  • liquivent
    #8280
    Hát pontosan erre mondtam a bölcsességet....kinek a pap, kinek a paplan....
  • Twetr0x
    #8279
    Nekem nincs Skype-om, TS meg tök jó.
  • kBagyula #8278
    Érdekes, nálam meg pont fordított a helyzet. Skype csúszik, TS tök jó.
  • liquivent
    #8277
    Sokkal tisztább a hangja, mint a TS-nek. ráadásul nem csúszik. Nekünk a TS egyfolytában. És a ping sem nagyobb mintha TS-t használnánk. :P Igaz, csak kilenc embert kezel le konferenciában. Nahh mindegy, kinek a pap, kinek a paplan. :P Mi a Skype-ot toljuk gamma közben.
  • trumpf1
    #8276
    Pedig egész jól müxik, hidd el.
  • kBagyula #8275
    A Skype-t kicsit durvának tartom alkalmazni játék közben.
  • liquivent
    #8274
    Én erre mondom azt, hogy ilyen esetekben jó a TeamSpeak vagy a Skype, mert akkor tud szólni az élesztő a bénának , hogy vazze figyelj, mert rohanás lesz, élesztelek. Egyébként meg nem értem hogyan gondolod, hogy defibrillátorral a kézben hogyan fedezzen még mellette valaki... na mindegy.
  • czky
    #8273
    oké köszi :DD
  • kBagyula #8272
    kdr-emet /kill-death-ratio magyarul :)))
  • czky
    #8271
    Tényleg vannak szar helyzetek, amikor a medic feléleszti az embert. Tény. És akkor mivan, ha csak pontot akar szerezni érte? Semmi!!! De azért megkérdezném én, hogy mennyivel jobb pl az, amikor a Support lerakja azt a köcsög Sentry Gun-t és azzal szerez pontot? Semmivel!!!
    Akit meg annyira zavar, hogy felélesztették, az írjon be az illentőnek, hogy mekkora voltál, hogy fel mertél éleszteni!!!

    PartyService: ez a szó mit jelent: kdremet?
    Sajnos nem jöttem rá
  • PartyService
    #8270
    czky aki segiteni akar az nézzen körül mielőtt feléleszt és fedezzen addig amig nem vagy harcképes! és nagyívben nem érdekel h kdremet nem érinti de annál idegesítöbb nincs minthogy ellenség elé behúz valami hendikep
  • F1rstK1ng
    #8269
    Hát, néha előfordul
  • o0Sagem0o
    #8268
    (hehe, látom felpiszkáltalak vele tegnap:])
  • Twetr0x
    #8267
    Mi az a knife bot?
  • pIIrash
    #8266
    Valaki tudna nekem nélkülözni egy Quake Wars Public beta kulcsot, mert a Quake Wars fórumon csupa óvodás dick tartózkodik.
  • o0Sagem0o
    #8265
    pff..és, mit neked ez a helyzet? a Walkert elgáncsolod, rádől három ellenfélre, meghalnak, a maradék négyből kettőt leszúrsz, kettőt lelősz..ismerünk már téged:D
  • o0Sagem0o
    #8264
    hát igen..mindkét résztől van igazság..egyébként a másodszori újraélesztéstől számítva már a medic sem kap bonusz pontot, szóval általában szimplán csak segíteni probálnak:)
  • F1rstK1ng
    #8263
    Szerintem meg igaza van(zsuskoo-nak), sok köcsög pontvadász jön és beéleszt a reménytelenségbe 7ember meg egy walker közé!!! Ezt én is rühellem, csak azért, h gazdagodjanak egy ponttal.
    De amint látom sok ilyen túlbuzgó srác van, itt fórumon belül is.
  • RoboGoD
    #8262
    Rosszabb mikor szaladgál melletted 3 medic, de le se szar.
  • kBagyula #8261
    XDDDDDDDDD
  • czky
    #8260
    Attól, hogy a medic feléleszt és utánna téged megint legyilkolnak, attól neked nem lesz rosszabb a halálozási arányod, tehát nem számít újabb halálnak nálad. Pl. ha téged 3x felélesztenek és te ennyiszer meg is halsz, az a végén csak 1 halálpontnak számít. De ha erre magadtól nem jöttél rá, akkor lehet inkább magadban kéne keresni a hibát és nem azokat ócsárolni, akik segíteni akarnak...
  • pIIrash
    #8259
    Ha feléleszt és újra meghallsz az nem számít, mert azt nem számít tényleges halálnak!
  • zsuskoo
    #8258
    hali ! a másik fincsi dolog amitő égnek áll a nem létező hajam amikor lepusztítanak 1 golyómonszun közepén erre a bajtárs visszapattogtat az életbe és rögtön leis lőnek mindkettőnket de vót nán olyan 3x purcantam ki a túlbuzgó betegtologatók miatt na de hát csak segíteni akartak
  • Sanko
    #8257
    a statokat milyen gyakran frissíti EA?
    már mindjárt elérem a köv rangot pontban de még az előzőt sem igazolta vissza

    frankó ahogy kezeli a G15 LCD-jét :)
  • liquivent
    #8256
    1.40 jó? Még ki sem jött, csak a béta. Annyit róla, hogy Én spec szerettem volna próbálni, de mihelyt próbáltam betölteni a térképet, kilépett windowsba mindannyiszor. Asszem érdemes várni a véglegesre.
  • pIIrash
    #8255
    Twetr0x. Milyen knife botot használsz?
  • sztechnika
    #8254
    1.40 marha jó semmi ledobás,vagy bug egy fasza új map és +20fps
  • liquivent
    #8253
    OFF: Esetleg nem érdekel valakit a volt fesztiválra jegy? Most kérdezte cimborám, elvileg van 2-4 darab napijegy. Ára: 4000 HUF / db. (A helyszínen 6000 HUF lenne) Ha valakit érdekelne, akkor mail magánban plz: Bocs az off-értLiquivent
  • pIIrash
    #8252
    Ezt én is kivettem :) Csak van ott valami kicking is.
  • czky
    #8251
    Igen. Ez abszolút kedvenc! Szerintem ezt mindenki imádja!
    Ezért viszont olyanokat szoktam káromkoni, mint állat. Főleg a kör elején baromi jól néz ki az ember a lista alján a rengeteg mínusz ponttal...
  • Alien69
    #8250
    Igen, ez jó móka! De, próbáld ki úgy, hogy a silóhoz minnél laposabban (tehát full alacsonyan) közelítesz, és az utcsó jópár métert végig csúszod a talajon. Legutóbb így csináltam, és senki se ugrott ki, csak miután megállt a gép. Persze, a full idióta ellen ez se hatásos.
  • Twetr0x
    #8249
    Na igen, minuszpontok azok jönnek. Kedvencem, amikor parkolok le a transporttal, és még a föld fölött vagyok pár centivel. Akkor kiugrik a sok és kapok 3-4 team kill-t.
  • liquivent
    #8248
    Jólvan akkor. Én vagyok hülye... Nem kicsit. :P
    Akkor majd ha visszajöttél, akkor megbeszéljük a gunshipezést. Persze nem olyan gyakorlásra gondoltunk, hogy elmenekülni egy rádzuhanó gép elől. :) Na, mindegy, majd egy hét múlva
  • kBagyula #8247
    Nem ír semmit, csak annyit, hogy a Júni 28-tól kezdődő DTC-ben Júli 3-ig kell el küldeni a [email protected] címre a képeket, melyeket a le szúrt ellenekről készítettél játék közben.
    A névsor ott a lista alján, kik kellenek. Ennyi.
  • pIIrash
    #8246
    Please: DogTagChallange
    Ezt please fordítsa le vki. Holnap délig kellene...
  • Alien69
    #8245
    Tehát, mivel egy hétig nem leszek elérhető, ezért tuti semmi esély arra, hogy repkedjek, se Veled, se Nélküled! :-)
    Ezen felül, Nekem is jó, ha van kivel gyakorolni, úgy, hogy nem zavar senki (utalva iss Piiras-ra, és a SAAW-ra). persze, SAAW nélkül, csak légi eszközöket alkalmazva már más kérdés. Multkor pl egy "csapattársnak nem tetszett, hogy sikerült beülnöm elötte a helibe. Utánam jött egy csapatszállitó helivel, és amikor éppen silót foglaltam, nekem akart jönni. Szerencsémre, éppen észrevettem, és egy minimális manőverrel elkerültem a krasst, csak a másik nem, igaz, nem velem karambolózott, hanem a silóval. Az ilyen dolgokat csak gyakorlással lehet elkerűlni! :D
  • Alien69
    #8244
    Hát, lehet, hogy kevés smiley-t "rajzoltam"?