16212
Battlefield 2142
  • tamas76
    #8323
    na egen, én is szerintem ráfaragok, mert néha én is gáncsoskodtam egy kicsit nekije az életével
  • papo21
    #8322
    És tényleg ulyra köztünk hentes77 kolléga néztem is hogy csak asszem egyszer birt elkapni RDX el!!
  • pityu1973
    #8321
    Jó volt a tegnapi játék igaz hogy egy kör volt de pörgős .
  • kBagyula #8320
    Az alig 2 év. Majdnem mindegy. :DDDDD
  • uHs Gerzson
    #8319
    "olyan mint a 2142, csak korunkbeli környezetben."

    Na ez azért tullzás :) A Lényeg hogy 2009-ben játszodik ;)
  • kBagyula #8318
    Monnyuk rá őszintén, hogy a BF2-ben csak egy mod a jó, nevezetesen a PoE2 ami gyk. olyan mint a 2142, csak korunkbeli környezetben.
    A BF2-t a sok kemper , stat miatt utáltam meg egy életre.
    Itt is vannak persze ilyenek, de nem annyian.
  • PartyService
    #8317
    bf2 vs 2142...
    bf2 sokkal skillesebb (igen de leleszek oltva:D) de így van... illetve emberek skillesebbek, talán mert régebbi játék és régebbóta tolják. bf2ben járművekhez is sokkal több gyakorlás/skill kell... nem ugy van mint gunship h rakéta követi célpontot... elég gagyi, helihez/jetekhez nagyon sok gyakorlás kellett...
    Ennyit a nehézségről, amugy meg amihez vonzodsz... real fegyverek vs kitalált fegyverek, ez vonatkozik a környezetre is
  • PartyService
    #8316
    végülis kurvanehéz megjegyezni azt a három betűt :D nembaj szeretünk king...
  • AdambanHun
    #8315
    És a BF2-t már nem fejlesztik...
  • Twetr0x
    #8314
    Mondjuk, ha felmennél a Bf2 topikjába, akkor ott azt ajánlanák.
  • H2
    #8313
    Válasz erre sztem , hogy a 2vel többen tolják mint a 2142vel! De mivel ez a 21es topikja, ezért itt van pár érv mellette; szebb és jobb grafika, pörgősebb játékmenet, nagyobb technikai és taktikai lehetőségek!
    Mind2-nél rengeteg hiba a számtalan patch ellenére...
    BF2 + kieg már 7-8k között, BF21 12k + a kieg hozzá még kb 3.
    Kb ennyi, 1200 óra 2 és 978 óra 21 útán!
  • Twetr0x
    #8312
    Bf2-vel még nem játszottam, viszont a bf2142-t csak ajánlani tudom. Sztem töltsd le a demo-t, és győződj meg róla te is, hogy milyen királyság
  • HEMPereg
    #8311
    hy all mivel játszanak többen bf2 vel vagy 2142 csak hogy melyiket vegyem meg ??:S:)
  • o0Sagem0o
    #8310
    grat
  • trumpf1
    #8309
    Azért a Nyunyi szépen aprított minket minap Gibraltaron. mi lenne ha játszana is. No meg Hentes mester rdx-ei is rémálmaimban jönnek elő .
  • F1rstK1ng
    #8308
    HTW weblapja
    Nézdd meg az oldalunkat, ott álltalában mindig van meccs riport és oda vannak írva, h kik vannak a lineban.
    De azt egyszerűbb elmondanom, h mostanában kik nem játszanak: Gaben, Atysh, Hentes(ő hamarosan fog, csak xarakszik a hangkáryája és így kellemetlen a waron val részvétel ), Petrosz, Spytime91(inactive), Cruciatus, CB-Nyunyi). Nah, ők nem játszanak a csapatból, a Clan tagokat, meg megtalálod az oldalunkon jobb oldalt a Clan Members menüponton.
  • F1rstK1ng
    #8307
    Húú, elszúrtam, nem LSFes party publicon, hanem JFE-s...
    Bocsi Party
  • AdambanHun
    #8306
    Én is gratulálok. Bár azt látom a clan base oldalán, hogy néha itt is megy az anyázás.
    Most már annyian vagytok, mint az oroszok. Kik a core memberek?
  • H2
    #8305
    Lsf-es? szép lenne! sztem nem tudod JPF vagy mi, te!

    omg
  • F1rstK1ng
    #8304
    Köszi mindenkinek, amúgy a tagfelvétel sajnos nem így megy.
    Belső beajánlással és feleljen meg minden klántagnak.
    A napokban lett 2 új tagunk Kolbi és Kismajom, szóval most megvannak a kellő embereink a warokra.
    Party amúgy klántag HTWben (publicon LSFes ), teganp is wolt waron, Kolbi szintén benne volt a line-ba.
  • tojas1
    #8303
    Gratulálok!!!
  • RoboGoD
    #8302
    Én azzal támogatom a HTW-t, hogy nem lépek be. Nem rontom a színvonalat. Amúgy GRAT.
  • Twetr0x
    #8301
    Szép volt!
  • pityu1973
    #8300
  • trumpf1
    #8299
    Szép volt fiúk. Grat.
  • papo21
    #8298
    Ja ja én is mennék
  • joebacsi
    #8297
    grat :)
  • PartyService
    #8296
    Grat King!
    Bevesztek htw-be??!
  • liquivent
    #8295
    Csak gratulálni tudok nektek!!!
  • F1rstK1ng
    #8294
    Nem, ez többet ér mint egy dogtag
  • Janko313
    #8293
    Annak énis mindig örülök ha Kinget arconsütik!!!
  • Janko313
    #8292
    Ez van NO Comment !!!!
  • F1rstK1ng
    #8291
    http://clanbase.ggl.com/rating.php?lid=2857

    Mindenki tekintse meg
    HTW Nr.1
  • H2
    #8290
    Szép munka volt srácok!!!! Grat mindenkinek! GOGOGO
  • kBagyula #8289
    =HTW®= a Titan euro ladder BAJNOOOOK!
  • Twetr0x
    #8288
    Pedig vehetnél, mennék fotózni
  • Twetr0x
    #8287
    Defib az poén, néhány napja egy egész titán védelmet azzal nyomtam le.
  • AdambanHun
    #8286
    Pedig lehet. Nem kis örömmel töltött el, hogy F1rst K1nget sikerült arcon sütnöm a defibbel az utolsó kör végén.

    Kár, hogy ezért nem adnak dog taget.
  • zsuskoo
    #8285
    Ezé még nem leszek frusztrált és veszek a józsefvárosin egy alig hasznát rpg-t, és a szabadság híd tetejéről próbálgatni az "enginier" életérzést !
  • zsuskoo
    #8284
    Jaj-jaj! csak montam csak ! kissé idegesít de semmi több nem kő mán rögtön leszájkaratézni a kisebbet