Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
Clark addict
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Nem vagyok clánba csak utálok én is egyedûl harcolni!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Kary vagy Karykeksz
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Az egyik GameStar lemezemen van egy játék kiegészítés neve:ZombieMod0.9.8ba lényege: "Ezt az igen apró módosítást azoknak célszerû feltenni, akik unják a hagyományos csatákat. A Zombie mod hatására a lelõtt katonák furcsán kezdenek el viselkedni, így még egyszer át kell õket segítenünk a túlvilágra. Két tár a fejbe, az a tuti!".
Lehet hogy ezzel találkoztál.Bár szerintem ez csak akkor mûködik ha Te telepíted ezt a "kis javítást"!(Aztán ki tudja manapság bármi megtörténhet)
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
és innen szépen letöltöd a fáljokat, majd bemásolod õket a PB mappába. Ha nagyon nem megy, akkor szintén errõl a honlapról leszeded az automata telepítõt és azt használod. Ha semmi sem segít, akkor uninstall/reinstall.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Amúgy meg szívesen csatlakozom pityu73(HUN) néven játszom a BF2142-öt! Kezdõ vok,<#lookaround>#lookaround> de lelkes.
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
ja és ha ki akarnám irni cd re(mer ki akarom😄) hova mentette le mer nem találom:/
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Értesíts légyszíves ha lesz magyar szerver.
Köszönöm.
Ui.:találkozunk a szakaszunkban.
tojás
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Játszunk: BF2-ben, BF2142-ben ill. CoD2-ben...
Ha te a három játék közül min. eggyel nyomod és csapatjátékos vagy akkor jelentkezz!
Jelentkezni: [email protected] (msn és e-mail egyben)
Várunk minden lelkes játékost(nem baj ha kezdõ vagy, van türelmem mindenkihez...már megszoktam)!!!
Elõny ha van TeamSpeak-ed, ha nincs akkor majd elmagyarázom meg adok linket ahonnan letöltheted!!! 😉
Jelentkezzetek! 😉
By Meksz
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"